Téma: Hõsök

gabor004 2007 ápr. 26. - 07:48:24
(470/2630)
kösz kösz! :-)

1 kérdés a trailerhez: A Peterrel smároló nõ az nem Niki?
topforum 2007 ápr. 26. - 07:44:53
(469/2630)
gabor004 2007 ápr. 26. - 07:35:39
(468/2630)
vki letudná írni nekem a honlap címét, ahol megnézhetem a köv rész elõzetest? vagy ha a hivatalos honlapon meglehet csak azt írjátok le, hogy hol? :-) mert én nagyon nem találom...
gabor004 2007 ápr. 26. - 07:34:03
(467/2630)
nos, nem tudom miért de nekem az egyik legizgalmasabb karakter Niki vs. Jessica...
észrevettem már, hogy mikor Ali Larter jelenetei vannak, akkor jobban figyelek...bár ez sztem abból is adódhat, hogy kicsit elfogult vagyok vele kapcsolatban, mert rég óta 1ik favoritom bármilyen filmben szerepel...

éééés nálam pedig, pont a Hiros fejezetek unalmasak kicsit...
tehát fordított az eset :-)))
topforum 2007 ápr. 26. - 07:33:37
(466/2630)
Sylar a telekinézise segítségével tompított az esésén. Azért nem foglalkozott Peterrel, mert õ nem elájult, hanem meghalt, mint anno Claire a boncasztalon.
gabor004 2007 ápr. 26. - 07:27:07
(465/2630)
így van... :-)

én sajnos a tegnapi részt elaludtam...a reklám kicsit hosszabbra sikerült a vártnál, így már az én szervezetem nem bírta kivárni a nagy megmentést... :-((
nagyon gááz, hogy ilyen késõre rakták..elõbb utóbb majd 11re rakják...
Mazsola1 2007 ápr. 26. - 00:38:53
(464/2630)
Kérlek lõdd le a poénokat, nagyon kíváncsi vagyok? Tudsz japánul? Töltögeted a japán részeket, vagy mi fene? Srácok, ti tudtátok hogy elõrébb járnak már a részek mint Magyarországon? Jézusom, micsoda meglepi? Azt hittem a napokban forgatják itt Budapesten!! Végülis csak az egész fórum a legújabb részekrõl beszél, amit sztem egyesek már az amcsiknál is hamarabb látnak, annyira várjuk… de jó hogy szóltál ;) Hálánk üldözni fog…
Nasty 2007 ápr. 25. - 23:59:09
(463/2630)
Elõszöris, légyszi fogalmazz érthetõen. Másrészt, a fórumozók 70%-a az összes megjelent részt látta már, nem vagyunk lemaradva, max egy nappal késõbb jut el hozzánk az ige...
Niki karakterét a 20. részben fogják kibontani - a képregénybõl, illetve az elõzetesbõl erre következtetek.
A Marvel könyv pedig Biblia... Ha nincs kedved végig olvasni, nem nagy dolog, de légy olyan kedves, és ne arcoskodj azzal, hogy Japánban hol tartanak... (Egyébként ma adták itthon a 9. fejezetet. +20 az 29 rész... Az 1. évad szumma 23 részt tartalmaz. A következõ részig még 4 nap, 20 óra, 53 perc)
Peace ;)
10/10
axendra 2007 ápr. 25. - 22:58:28 10/10
(462/2630)
Állj Nicki Sanders képessége igenis királyén bevállnám.
Nem skizo, csak van egy Alter-Egoja, mely alapján változott Hulk zöld szörnyé velejáró az átlagnál nagyobb fizikum (ugrás erõ szívósság) De a nagyobb erõ már most megnyilvánul, lásd széttépett áldozatok, és D.L. -t is rendesen a falhoz kente hogy az egy szobán keresztül szétszakította az egész falat.
Késõbb ezt megtanulja írányítani és képes tudatosan átváltozni, lehet inkább uralkodik rajta, de ez már egy másik érdekes filózófia a marvel szerepjátékos könyv hihetetlenül hosszan taglalja:) nem volt kedvem soha végig olvasni:)
nah mind1 további jó Hõsök nézést mindenkinek:)nem lövök le poénokat Japánban már ah sokadik résznél tartanak legalább hússzal elõbbre mint M.O-n.
Arden 2007 ápr. 25. - 22:52:30
(461/2630)
Egyrészt sztem Ali Larternek nagyon faarca van - bár van mikor én is úgy érzem, h nem csak a szép mosolya miatt került be a sorozatba, de ilyen elég ritkán van. Persze lehet csak a karakter a tré - bár ez viszonylag ritkán esik meg skizókkal...

Másrészt Niki karaktere valahogy nem vezet sehová. Olyan mintha csak kitöltené az ûrt, amire már nem tudtak mit kitalálni. Egyedül Lindermanhez kapcsolódik valamennyire, de nélküle is teljesen világos lenne, hogy az öreg piszkos ügyekben van benne. Szóval a Niki szál halál felesleges, és mivel már nem sok rész van hátra, így nem sok esélyét látom annak sem, hogy majd most kiderül valami róla, amitõl õ is fontos lesz - hiszen egyre kevésbé része a történetnek, a képregényekben sem szerepel, meg egyáltalán. Kitölthetnék azt a Niki-s 10 percet Hiro-val is. Nem kell hogy bármi konkrétat, vagy fontosat csináljon - elég ha csak Andoval cseverésznek vmirõl, és máris izgalmasabb minden, mint bármi ami Nikihez kapcsolódik.

Hát röviden ennyi.
Arden 2007 ápr. 25. - 22:43:49
(460/2630)
woooooooooooooow!!!! Ez nagggyon jó ötlet!

*spoiler*

de "tudjuk", h ki robban fel... szóval lehet, hogy inkább azt látja a néni, hogy milyen lehetne a jövõ. Az alternatívákról álmodik, míg pl Isaac azt látja ami "biztosan" meg is történik. Én ezt úgy képzelem el, hogy a biztosan megtörténõ dolgok egy-egy pontot jelentenek, melyeket a történetek fonala mindenképpen összeköt, de 2 pont között "tetszés szerint" variálhatóak az események - mint a születés és a halál között. Szóval Petrelli mama ismeri az alternatívákat, míg Isaac a tényeket - mint pl azt, h valaki felrobban - de ez a vki tetszés szerint 3 ember is lehet. Izgi.B)
Gumikacsa1 2007 ápr. 25. - 22:03:13
(459/2630)
HÕSÖK 4 EVER!!!♥♥♥
Nasty 2007 ápr. 25. - 22:02:37
(458/2630)
*** SPOILER ***

Rájöttem, mi a Petrelli mama képessége! Álmodik a jövõröl!!! Hiszen, mikor Peret korházba került, akkor megálmodta, hogy õ fog felrobbanni, és miatta hal meg fél New York... És ugye Peter képessége, hogy átveszi más képességét. Neki ez az alap. Szóval az álmokat valakitõl szedte! És SZERINTEM ez a mamája :)

De ez csak elmélet, most ugrott be, mikor a Hõsök elkezdõdött :)
kalke 2007 ápr. 25. - 21:06:16 Előzmény Arden
(457/2630)
Vki miért utállod Nikit? csak kíváncsi vok:)mert sylart megértem (önzõ,aki saját érdekbõl öl) de szerencsétlen Niki csak skizó, nem tehet róla, h félresikerült és nem igazi "hõs". nekem tetszik a karaktere amugy, érdekes sztem. na üdv:)
Lasagne 2007 ápr. 25. - 20:46:40
(456/2630)
áhháá akkor jó:) Mamival meg kiváncsi vagyok mi lesz
Arden 2007 ápr. 25. - 18:06:47
(455/2630)
Thxthx...:) azt láttam, h kibékülnek végül.
Nasty 2007 ápr. 25. - 16:36:23
(454/2630)
Elõször is a képregények letölthetõk az NBC hivatalos oldalán: <a target="_blank" href="http://www.nbc.com/Heroes/novels/novels_library.shtml" title="http://www.nbc.com/Heroes/novels/novels_library.shtml">www.nbc.com</a>

***SPOILER***

Lindermen és Petrelli azon vesztek össze, hogy Petrelli a küldetés végén a jelentésében megírta, hogy mire képes Lindermen, de õ ezt, mikor a felettesük számonkérte, letagadta... Ez volt mindennek a teteje.
Viszont az egész ott kezdõdött, mikor rájöttek, hogy a Au Co nem egy falu, hanem egy kislány, Petrelli lelõtte, és nem hagyta, hogy Lindermen meggyógyitsa... Au Co meghalt, és Lindermen nem tehetett semmit... Õ itt rágott be.

De a rész végén kibékülnek! :)
Arden 2007 ápr. 25. - 16:27:40
(453/2630)
*Spoiler*

Csak átfutottam reggel a képregényeket, mert nem volt sok idõm rá, de Lindermen, meg az öreg Petrelli min vesztek össze elsõ körben?

Nem lehet h Petrelli mamának olyan képessége van, mint Isaacnek? Vagy esetleg valami kombináltabb, mint Peternek?
További kérdés még Hiro húga - õ nem vett észre semmit magán vajon - vagy ennyire lényegtelen lenne a dolog? Hiro családja nagyon eltûnt - onnan még lehetnek meglepetések. Szintén képregényes kérdés, hogy mikor Linderman egy fiatal ázsiai nõt tartott a kezében, akkor Hiro vmelyik rokonát mentette meg, vagy máshonnan ismeri Hiro apját?
Nasty 2007 ápr. 25. - 15:50:03
(452/2630)
SPOILER

Az a Lindermann ugyan az a katona :) Én mondtam, hogy meg fognak még lepõdni rajta... Azt, hogy Claire nagyijának van-e képessége, nem tudom biztosan, de az utalásaiból következtetve igen, hiszen, ha hamarabb tudta, mint a fiai, akkor kell, hogy legyen valami...
Az alakváltó csajról az a véleményem, hogy minden sorozatba kellenek negatív karakterek, egyébként nem lenne annyira jó... Hiszen a düh is érzelem, szóval feladatát végrehajtotta ;)

Sylar meg szerintem azért volt dühös a lista miatt, mert csak egy-két cím volt kifüggesztve a térképre, a többit a gépben tárolta Mohinder... Arról nem is beszélve, hogy mnden képességét meg kell tanulnia használni, és asszem Charlieét még nem próbálta ki.
Isaakot annyira azért annyira nem féltem, Hiroék még megmenthetik...
A 20. részre vagyok nagyon kíváncsi! Már alig várom!!! :)
Lasagne 2007 ápr. 25. - 15:19:40
(451/2630)
tényleeg...hmm ez érdekes lehet megfeledkeztek róla a készítõk, bár ez nagy baki..
letölteni nemtom.de megnézni itt:<a target="_blank" href="http://worldofheroes.extra.hu/kepregenyek.php" title="http://worldofheroes.extra.hu/kepregenyek.php">worldofheroes.extra.hu</a>

Na de amúgy rész nagyon jó volt:)

SPOILER

Lindermann képessége meglepett! Viszont a képregényekben szerepelt egy katona csávó aki ugyanilyet tudott...õ ugye nem azonos vele? VAgy igen?!?
Claire nagymaminak akkor most van képessége vagy nincs? Elég titokzatos volt.(vagy csak én nem olvastam rendesen)
Isaac szívott...Hiro meg a másik Hiro meg áááá:) kiváncsi vagyok mit hoznak ki majd ebbõl ...érdekesss.
Várom már a jövõ keddet (gondolom mások is így vannak vele):P