Téma: Hõsök

tally 2007 márc. 24. - 18:19:20
(230/2630)
de azért Peter is kezdi magát összeszedni, mert csak + menekül syler elõl, sõt (innen már SPOILER!!!!) kimenekíti Mohindert is.... erre a 19. elõzetesébõl lehet rájönni, mert Peter elszáál vkivel a vállán.... azért már erõsödik a kicsike. egész sok ereje van, mert még sztem Eden ereje is + van neki, mert találkoztak, csak még nem jöhetett rá, h ilyet is tud. össz-vissz Ted ereje tud naon betenni neki, mert még az se tudja kontrolálni, lásd bennet-ház, és peter is amiatt robbanna fel.
Arden 2007 márc. 24. - 17:43:26
(229/2630)
SPOLER:

Tuti, h megússza, mert akkor nem lenne Sylernek egyetlen "méltó" ellenfele sem...akkor max úgy tudnák blokkolni, ha vagy 20an támadnának rá - de S.nek egyre több olyan képessége van, amivel ki tud kerülni ilyen "váratlan" eseteket, uh Peternek kell összevakarnia magát a következõ 5 részben... a IIévad meg amúgy is Lindermanrõl fog szólni szvsz... õ lesz a fõgonosz (vagy a 2.évadban még neki fognak a hõseink dolgozni, de aztán a 3.ban már ellene...). Amúgy vmi ötletetek van, hogy az öregnek mi lehet a képessége? Ez nagyon érdekes kérdés szvsz, mert mivel tudna "kontrollálni" egy sima ember ennyi kivételes képességet. Vmit tudnia kell, amivel a közvetlen környezetét ennyire befolyásolni tudja, és mindenki engedelmeskedik neki.
Arden 2007 márc. 24. - 17:39:25
(228/2630)
Ezt sikerül klafán agyonkomplikálnom, de remélem mindenki érte, hogy ki kivel van egyszobában.:D
Arden 2007 márc. 24. - 17:38:33
(227/2630)
SPOILER

Sztem nem az alakváltó csaj az, mert mikor HRGvel beszél, akkor Clairnek barna haja van - viszont a megjelent képeknél, meg pompom szerkó van Clairen, és szõke a haja - és ugyanabban a szobában van az alakváltó HRGvel, mint ahol a pompomruhás, szõke Claire. Sztem a nagymami kitalál vmit, vagy passz. Nathan azért jófej, de én a szemüveges embernek szorítok Claire-apa ügyben...>:)
tally 2007 márc. 24. - 16:51:37
(226/2630)
sorry, de még ez is SPOILERES:
na szal Peter eszméletlen 1 sárga faló szobában, de már vér és seb nélkül van a narancssárga szobában, abba sztem, ahol Claire és Nathan is van. mert ugyanaz a fal színe és a redõny (fehér) szal csak tóléli a dolgot. mivel ez már csak a syler-szitu után lehet.
tally 2007 márc. 24. - 16:38:17
(225/2630)
jah, ez is SPOILERES:
sztem az csak az alakváltó spiné, nem Claire. van róla több kép, + ott van Bennet fõnöke is. sztem Peter nem lékelõdik + akkor se... sztem leállítja sylert, mielõtt szétesne a buksija.... erre lehet rájönni a trailerbõl is... azt viszont nem vágom, h téll mit csinál Peter anyja peter mellett, mert akkor még véres a feje, és nincs magánál.... de akkor h a fenébe élta túl és ki hozta el? hm.... van még 1 hónapom agyalni XD
tally 2007 márc. 24. - 16:24:42
(224/2630)
SPOILER GYANÚS
nem hiszem h + lékeli petert, mert akkor + halna, de csak 1 vágás van a fején. elõbb néztem 3 a 19. újabb elõzetesét, és úgy néz ki, h vh ellenáll sylernek.... de a képek alapján akkor mért fekszik otthon? ki vitte haza, és akkor mért nem halott? hm, fogós kérdés...
Arden 2007 márc. 24. - 07:10:41
(223/2630)
Írd ida SPOILER. Nem azért mert engem zavar, de lehet h van akit igen...
monicca 2007 márc. 24. - 00:29:29
(222/2630)
Bocsi, elírtam a címet: <a target="_blank" href="http://hosokvilaga.atw.hu/" title="http://hosokvilaga.atw.hu/">hosokvilaga.atw.hu</a>
Így jó!
monicca 2007 márc. 24. - 00:27:03
(221/2630)
***lehet benne Spoiler***
Lehet találgatni a folytatást, de ha megnézed a promó képeket a (<a target="_blank" href="http://www.hosokvilaga.hu" title="http://www.hosokvilaga.hu">www.hosokvilaga.hu</a> ) a 19. részrõl, sok minden kiderül. Pl, hogy Petert tényleg meglékelik, bár az nem egyértelmû, hogy meghalt-e, Sylar elkapja Isaacot is, Clair visszamegy az apjáért, Linderman pedig egy festmény alapján tudja, hogy Nathan lesz az elnök. Ezek persze csak az én elméleteim a képek alapján. Ti mást láttok esetleg? Petert meg siratja az anyja? Más képeken meg él. Biztos regenerálta magát, és ott lesz a heg, amit Hiro említett a 4. részben.
tally 2007 márc. 23. - 22:52:09
(220/2630)
ahhoz, h + tudd nézni a képregényeket, kell Foxit Reader program, de azt onnan is le lehet tölteni.
tally 2007 márc. 23. - 22:02:28
(219/2630)
a fejvágdosásról csak annyit, h az írók se tudják igazándiból, h mire is jó..... 1.-nek arra gondoltak, h + eszi az agyukat Syler, de aztán rájöttek, h ez elég GÁZ, szal most más elmélet van, de ez így bonyolult, h nem láttad 18-ig..... szal inkább nem folyok ebbe se bele, ugyanúgy, ahogy Peter képességérõl se lebbentem le a fátylat :) csak kitartás! ;)
tally 2007 márc. 23. - 21:56:34
(218/2630)
hát, már kezded kapisgálni Peter képességét, de ez nem teljesen igaz.... csak majd nézd tovább és lassan rájössz, h mért is van + neki a többiek képessége, mert ez nála nem alapjárat, hanem "valahogy" + lesznek. (igyekszek ködösen beszélni, sorry :D)
ne aggódj Sylar miatt, korai ;) ne hidd, h ennyivel elintézték. és téll aki teheti, az nézze a képregényeket, mert rengeteg infó van benne! üdv
gabor004 2007 márc. 23. - 21:20:24
(217/2630)
!!!SPOILER!!!
nem fejeket fogni, de én még csak most jöttem rá, hogy Peter képessége nem a repülés...hanem, az összes képessége megvan, amit a többiek birtokolnak...és ehhez nekem 10részt kellett megnéznem...gáz? :-)))

nagyon tetszett a Sylar féle leszámolás, de ennyi lenne? letépte akárhány ember fejét és ennyi...? a kiscsaj elviszi és kész...?

egyébként Sylar miért vagdosta a fejeket le? ez által tudta elsajátítani a megölt hösök képességeit? vagy ez csak az én elmémben történt meg?! :-DDD

(sorry, hogy nem használom a hosszú "ö" és hosszú "ü", de a billentyüm vmiért ezeket a betüket nem szereti és "q" nyom helyette...szal tudok helyesen írni, csak nem hagyják..) :-))
radics 2007 márc. 23. - 17:02:49
(216/2630)
szia! radics vagyok.
ha tudsz segitenni akkor segithetnnél,a többi részt megszereznni mert, én mindig olyan filmet nézek aminek vége is van.
igy most tépem a hajam hogy honnan szerezem + 19-részt és perssze a többit. de a fél hozzászolásodbol leszürve árp.23-ig sehonnan. irj ha rá érsz! radics0@freemail.hu
Lasagne 2007 márc. 23. - 16:37:22
(215/2630)
tally 2007 márc. 23. - 11:52:37
(214/2630)
jah, és van 1 oldal, ahol + lehet nézni magyarul a képregényeket. a hozzávaló progot is le lehet onnan tölteni. téll naon hasznos, rengeteg dolog kiderül benne.... ^^
tally 2007 márc. 23. - 11:50:38
(213/2630)
hali mindenkinek! csak azt tom mondani, h ez eddig a legjobb sori, amit vha láttam. naon ott van. inkább nem áradozok XD csak azt tom mondani, h akinek van lehetõsége letölteni/+nézni a 18. részig, az tegye +, nem érdemes a hang miatt kihagyni. és amúgy is sokkalta jobb az eredti hangja.pá
Carnivora 2007 márc. 22. - 20:44:29
(212/2630)
Jó kis sorozat ez, ha érteni lehetne a sok szarkavarást :)))
htodi 2007 márc. 22. - 19:16:53
(211/2630)
A sorozattal párhuzamosan a Heroes hivatalos honlapján (nbc.com) folyamatosan megjelenik a képregény, ami a show-ból kimaradt dolgokat magyarázza. Azzal együtt lesz kerek a történet. Már a 25. kiadásnál tartanak.
SPOILER
Ebbõl tudjuk pl., h Jessica csinálta ki D.L. bandáját, hogy hogyan szökött meg D.L. a börtönbõl, vagy pl. hamarosan arra is fény derül, hogy mi a kapcsolat az öregek (Petrelli papa és mama, Simone apja és Linderman stb.) között, hogy miért fontos Wireless, hogyan került Claire HRG-hez,, mire használja Sylar a pincérnõtõl szerzett képességet... Aki tud egy kicsit angolul, és igazi rajongó, annak mindenképp ajánlom figyelmébe.