Téma: Hõsök

Lasagne 2007 máj. 24. - 19:31:55
(870/2630)
SPOILER(bár már én sem tudom miért írom ki szinte már csak olyanok vannak itt akik látták végig:))

Tetszett az is amikor Jess/Nik leverte Sylart azzal a parkolóóra szerûséggel erre Peter átvette a képességét és leverte S-t:)
amúgy P. miért nem tudott felrepülni? Vagy annyira nem tudta már irányítani a képességeit?

amúgy most olvastam másik fórumon is, hogy nem csak nekem tûnt úgy,hogy Kensei=Hiro papa egy és ugyanaz....fene tudja
Gabor84 2007 máj. 24. - 17:07:31
(869/2630)
"Skacok! az 5. legforgalmasabb fórum vagyunk, és csak 200 hozzászólás választ el minket az 1. helytõl!!"

Hát akkor mit tunyultok, mindnet bele, nehogy már egy csacskaság (:D) legyen az élen.
Lasagne 2007 máj. 24. - 08:05:30
(868/2630)
na a képregényrõl meg is feletkeztem, majd elolvasom az utolsó részeket is
"Az 5. legforgalmasabb fórum vagyunk, és csak 200 hozzászólás választ el minket az 1. helytõl!! :)" tényleg?:D ezt hol tudod megnézni?

"törzsfejlõdés csúcsán majd mindenki csótánnyá válik..." hát akkor nem szivesen törekednék a csúcsra ez esetben
Lasagne 2007 máj. 24. - 08:01:51
(867/2630)
mert persze apucinak mindííííg van egy terveee:)
Lasagne 2007 máj. 24. - 07:59:55
(866/2630)
ja az öreget most kivételesen tényleg úgy értettem hogy "törzsgyökeres" fórumozó:) most félre értettél

Noah sztem is érdekes, de hát így hívják szegényt na...
Nasty 2007 máj. 23. - 21:57:58
(865/2630)
Hehe :) Még szerencse, hogy nem láttam a SW V-öt :)))

Skacok! az 5. legforgalmasabb fórum vagyunk, és csak 200 hozzászólás választ el minket az 1. helytõl!! :)

***SPOILER***
Olvasta valaki a képregény utolsó részét? Nekem nagyon tetszett a vége... sírtam is rajta! Bár és a 23. rész végén is sírtam... Mazsi, ugye te mondtad, hogy sírsz a részek alatt??? :)

Úgy sajnálom, hogy most hosszú szünetük lesz... :(
Nasty 2007 máj. 23. - 16:49:02
(864/2630)
Zachary mondta még régebben (a 11-12. rész környékén), mikor a mamája is felhívta az élõ csótány miatt, mit is jelképez az.
Elvileg a genetika csúcsát hivatott szimbolizálni, a tökéletességet, harmóniát, kitartást, küzdést, életbenmaradást. Mohinder is a csótánnyal példálozott az 1. részben az óráján, hogy a törzsfejlõdés csúcsán majd mindenki csótánnyá válik...
Ezt jelképezi a csótány... a tökéletességet... és azért jelenik meg mindig Sylar-ral kapcsolatban, mert õ törekszik a tökéletességre.

Engem egyáltalán nem foglalkoztat Hiro - lehet azért, mert sosem volt annyira nagy kedvecem, bár tény, hogy nagyon jó a karaktere! Sokkal inkább érdekel, hogy mirõl fog szólni a 2. évad :)

Mrsbean: van egy rossz hírem, minden bizonnyal a képregényre gondoltak!
Viszont nagyon tetszik, ahogyan befejezték a képregényt! Szerintem baromi jó lett a vége!!
DrIstvaan 2007 máj. 23. - 08:32:14
(863/2630)
Azt olvastam, hogy a Hõsök valahogy nem nagyon jött be itt Magyarországon. Szerintetek megcsinálják a TV2-nél, hogy elmegy a sorozat "nyári szünet"-re de nem jön vissza õsszel? Mondjuk nekünk, akik angolul végignéztük, ez nem probléma, bár én nézem a magyart is, de effektíve nem lesz hiányom tõle, de sokan vannak, akik csak a magyart nézik. Viszont úgy tûnik, nincsenek ELÉG sokan.
(Mondjuk, ha a Rém rendes család Budapesten is maradhatott, aminek még sokkal kisebb a nézettsége, akkor nem nagyon kell félteni a Hõsöket ;).)
*Spoiler*
Valamelyik fejes mondta még a Landslide elõtt, hogy Kensei valóban a Nakamurák felmenõje. Azt viszont nem említették, hogy Kaito lenne az. Szerintem erre nem is gondoltak, és ez jobb is így :).
Szerintem Hiro nõvérének nincs képessége; nekem úgy tûnik, hogy Kaito két gyereke "megosztozott" apu jellemén. Míg Kimiko vitte tovább a racionális, üzletember felét, addig Hiro a világmegmentõs, a valóságtól elrugaszkodottat.
Állítólag hivatalos források közölték, hogy Adrian Pasdar és Milo Ventimiglia is szerepelni fog a következõ évadban is.
Mondjuk arra kíváncsi leszek, Nathan hogy számol el az anyjával, amiért meghiúsította a "tökéletes" tervet...
Arden 2007 máj. 22. - 22:45:09
(862/2630)
Nem tudom. A Noah olyan kedveskedõ... olyan buksisimogató-hangzású név... mintha csak becézés lenne. Szóval a "félelmetes" Mr Bennetnek valami férfiasabb és "keményebb" hangzású keresztnevet képzeltem...
Arden 2007 máj. 22. - 22:42:26
(861/2630)
Off

Lehet tényleg én értettem félre, de Lasagne-vel még 1000éve kiveséztük, hogy nekem a (túl) öreg pasik jönnek be... (mint Alan Rickman). Szóval automatikusan úgy értettem, hogy erre mondja, hogy "megint egy öreg", hogy megint egy öreg pasi jön be.B) De majd jön, és megmagyarázza.:) Bár valszeg én vagyok az, aki mindig magára veszi és túlreagálja az ilyen beszólásokat, mert folyton ezzel csesztetnek.:))) Szóval bocsi.:)
DrIstvaan 2007 máj. 22. - 21:39:20
(860/2630)
Szerintem az "öreg"-et úgy értette, hogy régi Hõsök-fórumozó. Mondjuk lehet, hogy Te is megértetted valójából, de gondoltam, biztos, ami biztos, leírom. :)
Mi bajod a Noah-val? Bibliai név, ahogy azt már régebben hangoztatták a sorozat készítõi.
Arden 2007 máj. 22. - 21:26:54
(859/2630)
Jóóóólvanna. Amúgy ez csak nézõpont kérdése... mert pl fiatalabb mint Alan.:))))

Noah!? Noah... Pedig annyira William, vagy James, vagy valami "komolyabb" feje van. A Noah az annyira gyereknév sztem.:$
Lasagne 2007 máj. 22. - 21:07:47
(858/2630)
Spoiler23

"következõ évadban tisztázzák Hiro-aput"
erre a pontra azt tudom írni, hogy nekem Kensei nagyon Hiro papára emlékeztetett.... a szeme ....bár vágott szem-vágott szem.......ez majd sajna csak szeptemberen derül ki...t

Kétszer néztem meg ezt a részt és azt kell mondjam nekem nem volt csalódás ,sztem tök szépen befejezték.....de egyben szomorúan is.
Én is abban reménykedem még hogy N felvitte elengedte és gyorsan elszállt és mikor P felrobbant és zuhant õ meg elkapta... nem írhatják ki õket. Tudom hogy Peter túlélheti...bár ekkora zuhanást is?

"szerencsére Sylar nem hallt meg!!!" szerencsére?:) mondjuk a végére én is megkedveltem....
De amúgy mi a franc közük van a csótányoknak a "feléledéséhez"? Vágom, hogy az valamiféle elpusztíthatatlanságot jelképez meg minden,de....azt a képességét hogy szerezte volna?:)

"- Ki most a vezetõje a "szervezetnek", ha Lindi és Thompson meghalt?" na ez jó kérdés.....bár maradt még elég hülye,biztos találnak valakit erre a szerepre(valami genyót vagy épp ellenkezõleg)

Matt viszont elég rossz bõrben van, lehet kampec...:/

Simone papa képességét nem tudtam mire vélni, bár az tetszett mikor mondta,
"azért jöttél ide, mert ide kellett jönnöd.
Hallanod kellett az igazat,mielõtt megmentenéd a világot.
Végig ott rejtõzött benned a képességed..csak meg kellett tanulnod hogy használd........
A végén egyetlen dolog számít a szeretet.."

a végén meg mikor N és P felrepülnek áhh:(

Na tõlem egyenlõre ennyi, majd késõbb

SPOILER Vki-nek!

Noah
ááá Vki!!:) még egy "öreg"
Arden 2007 máj. 22. - 20:47:10
(857/2630)
Valaki írja már le nekem, hogy mi Mr Bennet neve. Tök érdekel, de még nem néztem meg az utsó 3 részt. thx.
DrIstvaan 2007 máj. 22. - 18:38:38
(856/2630)
Csak két pontra reagálva...
Én úgy gondolom, hogy a Haitii egyrészt blokkol minden "tranzitív" képességet, bárkire is irányul, a közelében, és mindig blokkolja a rá irányulóakat, akárhonnan, akármilyen messzirõl is jön. Nekem ez logikus...
Valahol olvastam Tim Kringtõl, hogy a sorozat írói a következõ évadban tisztázzák Hiro-aput. Gondolom, hogy akkor már a többi "öreg" is górcsõ alá kerül.
DrIstvaan 2007 máj. 22. - 17:39:50
(855/2630)
*Spoiler*
Tetszik, hogy végre tudjuk, hogy hívják Mr Bennetet ;).
És az is kiderült, hogy hogy kerül elõ még egyszer Simone és Charles.
Molly "jóslatáról" (hogy van egy még Sylarnél is rosszabb ember) eszembe jutott... Mi van, ha a Haitii az? Rá passzolna az, hogy Molly sem tudja megtalálni, és beleillene ebbe a titokzatoskodó képbe is.
Nasty 2007 máj. 22. - 12:26:19
(854/2630)
Drágaságaim, végignéztem! Sírtam, nevettem, örültem, szenvedtem... Nagyon brutális volt ez az utolsó rész!

***SPOILER***

Az igazság az, hogy nincs mit hozzáfûznöm a történethez. Tökéletes volt úgy, ahogy volt. Bár nem tudtuk meg, hogy ki rosszabb, mint a Boogyman, de azt majd a 2. évadban.
(Csak tájékoztatásul, hogy a Heroes 1. évadának az utolsó része 3 epizód: 21, 22, 23... Szóval mély hallgatást mindenkitõl! :))) )
A következõ szezon baromi izgi lesz, szerencsére Sylar nem hallt meg!!!

A következõ részig:
125nap 8óra, 25perc :)))) (nagyon beteg?)

LOVE
Lasagne 2007 máj. 22. - 10:30:35
(853/2630)
:D :D ez jó

Simoneból én is kinézném, sosem tudtam elviselni a fejét,meg hogy játszott I-P-rel...hogy képzeli?!

de ezt a Sim-Sylares dolgot én sem tudnám elkéozelni:)

na ki látta már a 23.at???:)
Lasagne 2007 máj. 22. - 09:46:10
(852/2630)
igen sajna nem:
"ÉVADFINÁLÉ (IGEN, NEM DUPLARÉSZ.) - A KÖVETKEZÕ ÉVAD 30(!) RÉSZBÕL FOG ÁLLNI, BÕVEBBEN: <a target="_blank" href="http://www.sorozatjunkie.hu/2007/05/14/heroes-spinoff-tisztazas/" title="http://www.sorozatjunkie.hu/2007/05/14/heroes-spinoff-tisztazas/">www.sorozatjunkie.hu</a>

FOLYTATÁS: 2007. SZEPTEMBER-OKTÓBER
-- "
ezt írták az egyik torrentes oldalon:( hát mind1

meg ezt is rták:"senki nem várjon túl sokat a finálétól - ellenkezõ esetben csalódhat."...hm kiváncsi vagyok mire értették
Lasagne 2007 máj. 21. - 16:42:04
(851/2630)
Ettõl én is tartok. De remélem jó kis évadzárót hoznak össze.
a következõ évadra mennyit kell várni tudjuk pontosan?