Téma: Hõsök

Lasagne 2007 máj. 03. - 19:36:47
(670/2630)
akkor oké:)
Lasagne 2007 máj. 03. - 19:10:13
(669/2630)
félreértettél nem bunkóságból írtam csak úgy írtam
Sorry
Lasagne 2007 máj. 03. - 18:56:08
(668/2630)
lehet nem õ de ezt tárgyalták jó pár hszban..most bocs de nem keresem vissza ,majd biztos válaszol késõbb valaki én erre nem tudok kielégítõ választ adni sajnos.De ezért vannak itt "okosabbak" ebben a témában
Lasagne 2007 máj. 03. - 18:36:59
(667/2630)
erre válaszolt pontosan Mazsola is, ennyire nem tiszta?:)
Lasagne 2007 máj. 03. - 18:35:14
(666/2630)
szóval az az a kislány....fasza
Mazsola1 2007 máj. 03. - 18:19:51
(665/2630)
***Spoiler***
Igen, sztem is van valami köze egymáshoz kettöjüknek, hisz azért Linderman meg Angela férje sokáig voltak együtt és ha jól emlékszem a képregénybe is feltünik amikor Lindi és Petrelli találkoznak a háboru után.
Nekem a kislány nem hagy nyugtot, a kis Molly azt hiszem, hogy mit tud vajon!!Õ volt az ugye akinek a szüleit megölte Sylar a harmadik részben, és utána a kislányt is megprobálta... szóval nagyon menõ lehet a kiscsaj!! :)
Lehet egy egyéjszakás kapcsolatából van, csak aztán örökbe adta és most keresi!! :))
heroes 2007 máj. 03. - 18:06:12
(664/2630)
sziasztok Nem tudom ki irta már itt, de tényleg a legjobb rész volt a 20.
aszem megnézem megint
DrIstvaan 2007 máj. 03. - 17:48:42
(663/2630)
*Spoiler*
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem lepõdnék meg, ha kiderülne, hogy Angelának és Mr Lindermannek van valami köze egymáshoz... Legalább annyi, hogy Angela is egyike lehetett azoknak a bizonyos "régi hõsöknek".
Mazsola1 2007 máj. 03. - 17:17:19
(662/2630)
Én egyszerüen csak megértem miért akarta Linderman a nagy bum bumot, megértem a hozzállását, a terveit hogy ezzel egy jobb világot akart létrehozni...
Valamint egyet értek Vki 732-es hozzá szólásával, nem tudom mit kell ezen még körbe magyarázni.
Leirtuk, Te nem értesz vele egyet, szerinted logikátlan,szerintem nem,mert látok benne relációt, de sztem ez az eddigi hozzá szólásaimból is kiderült.
Mirõl beszélünk még??
Mazsola1 2007 máj. 03. - 16:37:00
(661/2630)
Klea, türelem, válaszokat terem :)Hamarosan mindenre fény derül, egyelõre Peter is ugy tudja hogy csak akkor van képessége ha hõsök vannak körülötte.

Seten, az NBC honlapján meg lehet írni a véleményedet még tágabb körökbe mint itt, esetleg irhatsz a rendezõknek is hogy szted teljesen logikátlan Linderman figurája, és majd Õk biztos adnak értelmes magyarázatot, ha már a miénket nem lehet megértetni.. :)
DrIstvaan 2007 máj. 03. - 15:56:56
(660/2630)
Azt nem tudom, Peter mit tudna lemásolni Nikirõl... Talán õ Jess nélkül is képes lenne felhasználni a szupererejét.
Egyébként most nem akarok spoilerelni, úgyhogy nem írom le, hogy hogy is áll Peter a képességekkel, de az valóban igaz, hogy Andónak azt vallotta, hogy csak akkor tud használni egy erõt, ha a "tulajdonos" ott van a közelben. Ennek ellenére tényleg Claire nélkül is regenerálta magát, de valószínûleg a Sylarrel való találkozás után és a letartóztatása elõtt nem volt sok ideje elmerengeni ezen.
Klea 2007 máj. 03. - 15:37:29
(659/2630)
Én csak a TV2-n leadott részeket láttam ( bár sajnos idõ elõtt megtudtam 1-2 dolgot, amit még nem kéne...:S) és lenne pár kérdésem, amikre ti biztosan tudjátok a választ...
Peter azt mondta, hogy akkor képes "dolgokra", ha különleges képességgel bíró ember van a közelében. De ha lemásolja a képességeket, akkor azokat késõbb is tudná használni, nem? Claire nem volt már a közelében, amikor jöttek a rendõrök, Peter mégis vissza tudta rakni a lábát a helyére. És ha mondjuk, Petert körbeállják a különlegesek, akkor õ egyszerre mindannyiuk képességét birtokolja? Mi lesz, ha találkozik Nikivel?? Niki képességét még nem értem teljesen, eleinte úgy gondoltam, hogy Jessicának nagy fizikai ereje van, amivel kettétépi az embereket, de ebben egyre kevésbé hiszek...
Arden 2007 máj. 03. - 13:58:44
(658/2630)
Minden zseni õrült egy kicsit - és bár nagyon vágyunk rá, tényleg lehetetlen egy új, tiszta világot létre hozni. Linderman világa akkor lett halálra ítélve, mikor elpusztította volna az emberiség 0,07%-át. Mindig lesznek olyanok, akiket fel kell áldozni - és amíg vannak áldozatok, addig lehetetlen egy jobb világot teremteni.
Lasagne 2007 máj. 03. - 13:44:05
(657/2630)
SPOILER 20

Öhmm a Jessicas témához amirõl beszéltetek nem sokkal ezelõtt. Szóval ebben a részben elhangzik hogy Jessica meghalt, meg " belenézel abba tükörbe és senkit nem látsz majd csak magadat" blabla....szóval akkor ennél csak arra céloztak hogy a jövõben már túllépett Jessen azért nem látja õt a tükörben?
Szóval a lényeg...lehet hogy a végére nem egy skizo gyilkológép lesz hanem csak simán gyilkológép?
Mert az jobban tetszene valamiért...
Mazsola1 2007 máj. 03. - 13:22:08
(656/2630)
Hmmm... jó megfigyelõ képességed van, csak vigyázz, nehogy Sylar elkapjon a végén :P :)
Pizsama 2007 máj. 03. - 12:52:35
(655/2630)
Hehe! Találtam egy bakit a 16. részben!

!!!SPOILER - már akinek!
Mikor Isaac és Peter egymásnak esnek a mûteremben, ott van az a festmény Hiro-ról a karddal és a dinóval, pedig ugye az elvileg Hironál van, az apja által összetépve...
Mazsola1 2007 máj. 03. - 12:34:59
(654/2630)
Seten, Linderman nem igy gondolta, Õ ettõl várta az emberiség helyre hozzását, errõl szólt a 19. rész...
Nathan sem értette, és õrültnek titulálta mint ahogy most mi is, de Linderman szerint ez a vesztesség elhanyagolható hisz csak 0,07 százalék ember hal meg.!!De a Világ még is helyre jön... szerinte.. az hogy Te másképp gondolod, egészségedre.
Kész, itt a vége.
Linderman igy gondolta!A rendezõk és producerek is igy gondolták akik Lindermant megformázták! Mi az ami nem érthetõ ? :)
Ann 2007 máj. 03. - 11:39:08
(653/2630)
Én sajnos nem vagyok "mindentudó", ezért a segítségeteket kérném, hogy is van ez a Niki/Jess felállás? Képesség kontra betegség?? Most ezt nem nagyon értem??? (mellesleg sok mindent nem, igyekszem a morzsákat csipegetni amikrõl beszéltek, köszi érte!!!!!) Egyébként el tudnék viselni minden nap egy részt....:-)

És a képregényeket hol lehet megnézni????

Köszike
Mazsola1 2007 máj. 03. - 11:28:47
(652/2630)

***Spoiler***
Ez a tragédia felgyorsítja majd a
jót.A változást.Kilábalva a hamuból,
az emberiségnek lesz egy közös célja.
Egy egységes reményérzet
meglapulva a félelem
köntöse alatt.
/Linderman/

Ezért akarta a robbanást, amihez ugye fõleg Nathan segítsége kellett hogy majd Õ kormányozza az egészet, csak hogy közben Nathan már nem Nathan hanem Syler és ez kicsit megbonyolitotta a helyzetet, mert Sylar gondolom azon van hogy kiirtsa a Hõsöket, az viszont nekem se világos, amit Vki is mond hogy akkor Lindi miért támogatja...
Valaki?

Nasty:Azért is van a fórum hogy vitázzunk sztem, és szerencsére itt megfelelõ társakra is találtam ebben, bele értve téged is,csak tisztán akartam látni a részleteket értve, de akkor ezt a témát ejtsük, majd megbeszélem a macskámmal :)
Arden 2007 máj. 03. - 10:40:27
(651/2630)
Linderman optimista. Ezt az is mutatja, hogy egy új és jobb világról fantáziál - pedig utópiát képtelenség "létre hozni". Az emberi természet egyszerûen lehetetlenné teszi, hogy létezzen.