Téma: Hõsök

Gabor84 2007 máj. 10. - 16:45:35
(770/2630)
"4. Filóztam, hogy Edent Sylar ölte meg vagy öngyilkos lett. Ez utóbbi mellett döntöttem, hiszen Sylar is meglepõdött, amikor Eden kezében a fegyver Eden feje felé fordult. Így Sylar nem tudja lemásolni a képességét."
Szerintem az is lehet, hogy Syler irányította Eden cselekvését, méghozzá Peter erejét felhasználva, úgy hogy leutánozta Eden képességét, és a csajt öngyilkosságra sarkallta. Gondolom amikor lezuhantak Peterrel a magasból elvileg Peter halott volt és akkor el tudta lopni Sylar a képességét...
DrIstvaan 2007 máj. 10. - 16:38:57
(769/2630)
Valaki "hivatalos" személy (már nem emlékszem, hogy ki, de szerintem Milo Ventimiglia személyesen volt) azt modta, hogy Peter a túl sok felhalmozott képességtõl lett rosszul.
Valóban nem ROHANGÁSZNAK T-Rexek NYC-ben, mégis Hiro szemben fog állni eggyel. A hozzászólás végén megírom, hogyan, ha akarod, olvasd el, de a következõ részben is kiderül (amúgy nem valami hiper-extra érdekes és fontos dolog, úgyhogy el is olvashatod).
Sylar alighanem, amikor még Gabriel Gray-ként járt Chandrához, akkor találkozhatott Edennel.
Az nem derül ki, hogy a Haitii miért titkolja, hogy tud beszélni... Csak az derül majd ki, hogy senki nem tudott róla.
Claire-t én is sajnálom, és ez a helyzet lesz még rosszabb is.
Na, most jó össze-vissza írtam a válaszokat, de gondolom, azn nem baj :).
(És akkor a dinóról: a New York-i Természettudományi Múzeumban fog egy kiállított T-Rex elõtt vagdosni Hiro.)
Nasty 2007 máj. 10. - 14:58:04
(768/2630)
***SPOILER***

Mazsi:
Egyet értek veled a festménnyel kapcsolatban! Bár én nem szoktam wikizni, láttam a képen, hogy nem csak más stílus - kicsit betegebb - de nem Nathan van rajta, hanem Sylar. :)

Claire szerintem is zseniálisan játszik, és az apa-leány kapcsolat csodálatosan van ábrázolva ebben a filmben, és én is meghatódom minden egyes alkalommal... :)

Hiro kardjáról az a avéleményem, hogy a teleportálás pillanatában törte el Sylar, pont ezért bár elment Hiroval, már nem volt egyben... Vicces fordulat, fõleg, ha valóban függöt tõle az ereje. És igen, ebben a mondatban volt a lényeg... Mi van akkor, ha nem kell ahhoz kard, hogy használja az erejét? Hiszen Peternek sincs kardja, mégis tudja használni Hiro képességét. Lehet, hogy Hironak csak hitre van szüksége...
Bár, el tudom képzelni, hogy Peter valamelyik képességével "összeszereli" a kardját :)))

A 22. rész promoja és spoilere pont arra volt jó, hogy még jobban kaparjam tõle a falat! Mondtam már, hogy gyûlölöm az alkotókat? :)) szadista banda...
Nasty 2007 máj. 10. - 14:36:36
(767/2630)
Az idõutazás témát a 700-adik hozzászólás környékén dumáltuk ki, nem hiszem, hogy bárki megmagyarázza neked mégegyszer :)

Mindemellett kérnék tõled valamit! Ha már írsz, akkor írj szép magyarul, nyelvtani helyességgel! Egyrészt, hogy gyakorolj, másrészt ezzel áldozva az érettségizõk oltárán...
Jah, és ha nem tudod leírni a szereplõk nevét, akkor ajánlom az IMDB oldalát, mert ott fel vannak sorolva a creditek...
De 76x leírni Sylar nevét e-vel... Hát, csöppet durva :)

PEACE
Mazsola1 2007 máj. 09. - 21:41:22
(766/2630)
Spoiler

Lasagne
Onnan gondolom, hogy ez teljesen természetes :)
Na de hogy kicsit tudományosabban is meglközelitsem
a témát, biztos emlékszel talán az 5. részre, amikor
elõször láthattuk hogy Isaac pontosan mit is lát
amikor fest, amikor is Clairt lefestette amint
fut a lépcsõn Sylar elõl, nehogy megölje.
Ugye szeme befehéredik, és maga elött
LÁTJA az eseményeket, full 3D ben és közben
jár a keze és festi a dolgokat, mintha egy
üveg lenne elötte.
Szóval, nem csak ugy rajzolgat felismerhetetlen
emberkéket igy fejbõl, vázlatok alapján :)
Hanem Õ pontosan tudja mit fest.
És ha ezek szerint gondolkozunk
Sylar látta hogy Õ ál mint elnök
és közben lefestette!

Másik momentum, hogy általában miután megnézek
egy részt,el is olvasom a Wikin, hogy hátha
valamit kihagytam és ott is szépen levan
írva, már másnap hogy leadják a részt
hogy Sylar lefestette magát mint elnököt!
Persze ennél kicsit velõsebben irja le
szóval csak továbbra is tudom ajánlani!!
És ez azelött volt hogy bármit is tudtunk volna
a 20. részrõl.
Nem mondom hogy a Wikinek minden szava
igaz, de azért ilyenekben nem tévednek.

Ennyit errõl :)
RadosGa 2007 máj. 09. - 19:55:34
(765/2630)
Hy! Nekem megvan a Hõsök eddigi részei szinkronosan, a többi pedig felíratosan DVD-n akit érdekel az írjon emailt: rgabi15@freemail.hu
DrIstvaan 2007 máj. 09. - 18:48:37
(764/2630)
Én is várom, hiába hogy láttam már, azért megnézem még 1X, most magyarul.
Olyan nagy összecsapásra ne számíts... Mindenesetre azért jó kis rész, derülnek ki érdekes dolgok benne, pl. a Haitiirõl.
Most azokat kérdezem, akik látták a 10-es részt angolul is. Csak én akadtam ki azon, hogy Hiro "Great Scott" felkiáltását "Nagyságos Scott"-nak fordították??? Amúgy az egy utalás volt a Vissza a jövõbe-filmekre... Doki szava járása volt a Great Scott! (Magyarul Magasságos!-ra fordították).
DrIstvaan 2007 máj. 09. - 18:03:52
(763/2630)
*SPOILER*
Most hogy is van ez a karddal? Nekem úgy tûnik, hogy már akkor eltört, amikor Hiro ott állt Sylar mellett, hiszen a jegeléstõl történt. Viszont Hiro tudott teleportálni még így is. Vagy nem az elõtt ment tönkre a kard?
Ha meg már nem tudja használni a képességét, akkor Peter lenne az egyetlen ember, aki megmentheti a helyzetet, de õ jelenleg nem képes erre...
Na, ebbõl a részbõl végre nyilvánvalóvá vált, hogy Angela és Linderman között van kapcsolat.
Lasagne 2007 máj. 09. - 14:25:35
(762/2630)
MODERÁTOR plíz írd a 865-866 elé hogy spoiler!Köszönöm(köszönjük)
Lasagne 2007 máj. 09. - 14:14:29
(761/2630)
jól van nem tudom mi van velem....még "csúnyát" is írtam
bocsássátok meg:)
Lasagne 2007 máj. 09. - 14:12:56
(760/2630)
jól van jó vagyok f*szán spoilereztem

KEDVES FÓRUMOZÓK 865-866 HOZZÁSZÓLÁSAIM SPOILEREK(20-21.részhez)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NE OLVASSÁTOK,ha nem tartotok ott
Lasagne 2007 máj. 09. - 14:10:25
(759/2630)
***SPOILER***

mibõl gondolod amúgy hogy nem csak most jutott eszébe az elnõkség?:) oké megfestette Nathant mint elnököt de én nem láttam az arcán olyat hogy "vazze ez lehetnék én is" csak hogy "naháát"...
azt elfogadom hogy akkor már kacspolt mikor az anyja felvetette,de hogy akkor is....hmmm...nem biztos...
Lasagne 2007 máj. 09. - 14:05:49
(758/2630)
***SPOILER***

mert neki sem(mellesgle nekem sem) esett le rögtön hogy magát festette oda..
borisz 2007 máj. 09. - 12:01:00
(757/2630)
Tényleg benéztem bocsi, 21 rész van.

SPOILER!!!

Egy kis elmélkedés:
Aki idõutazásos témát szõ bele a filmbe, annak tiszában kell lennie azzal, hogy ha valamit megváltoztatunk a múltban az kihatással van a jövönkre.

Idõsebb Hiró a jövõbõl visszamenve a múltva megkereste Petrelli kollégát, hogy mentse meg már Cler macit és megmenti ezzel a világot, aztán szépen hazament saját világába.

Ezzel szemben mi volt a 20.dik részben? Kiderült, hogy Hiró már járt a múltban, pont akkor, amikor Syler felrobban Nyork-ban, hogy megölje, de a beledöfött kard nem ért semmit, mert Syler tesõ miután megölte Cler macit átvéve erejét meggyógyította magát. Híró hazateleportált és utána kereste meg Petrellit.
Nademostan, ha Petrellinek szólt Híró, és utána visszament a saját idõsíkjába (eközben Petrelli megmenti Cler macit), akkor már nem ugyanoda kellett volna visszamennie, hanem egy Syler nélküli világba, mert mivel Syler nem ölte meg Cler macit, ezért Híró meg tudta ölni Sylert az elsõ visszautazásában a robbanás elött.

De ha azt vesszük, hogy Híró a metróban szól Petrellinek, hogy mentse meg Clert (közben vissza megy egy alternatív jövõbe ahol van még Syler), akkor most már nyugottan visszamenhetett volna Nyok-ba a robbanás elöttre, hogy átdöfje Sylert.

És a világ meg van mentve.

Remélem értheö voltam.

Spoiler vége
Pizsama 2007 máj. 09. - 11:15:16
(756/2630)
a 22. résznek csak az elõzetesérõl volt szó...
Mazsola1 2007 máj. 09. - 11:07:18
(755/2630)
Mégis hogy jönnek a vámpirok a hõsökhöz???

De azért kösz a rekámot...
samthecruel 2007 máj. 09. - 10:36:54
(754/2630)
Aki szereti a hõsöket az nézze meg !

<a target="_blank" href="http://s2.bitefight.hu/c.php?uid=24180" title="http://s2.bitefight.hu/c.php?uid=24180">s2.bitefight.hu</a>
Mazsola1 2007 máj. 09. - 09:49:19
(753/2630)

21. rész

Estére sikerült végre letölteni, nagyon kis szemét volt most a gépem, máskor már reggelre letölti és mint reggeli felfrissülés tudom nézni, most meg egész nap izgultam :)
Na de mindegy, a lényeg hogy láttam.

Tetszett nekem ez a rész is, kis hangulatos volt, kivéve azokat a részeket amikor Sylar véletlen belevágja Mamiba az óllot :)
Na, de érdekes volt látni az anyját, én eddig azt gondoltam hogy Sylart elkapta a vér szaga és azzal a gondolattal vezérelve hogy az hõsök nem érdemlik meg a képességeiket, szimplán gyilkolászik.
És akkor most oda csaptam a homlokomra hogy jaj, hogy is nem jutott eszembe hogy tuti valami gyerekkori trauma van a kis lelkében és biztos defektes anyja volt szegénynek.
Hülye anyja nem tudta elfogadni sose órás mesternek és mindig valami extrát akart tõle.
Hát megkapta, egy kis extra ollót a mellébe :))
Pedig Sylar már végre jó utra akart térni és az anyja meg, a "fiam többre vagy te képes" jelszavakkal megint elõ hozta belõle a kis ördögöt.

És hogy itt Seten kérdésére válaszoljak, nem most jutott eszébe,hogy elnök legyen, tudta amikor már lefestette, csak aztán lefestette a bombát is, és eléggé berezelt és megijedt, mert ártatlan embereket nem akart megõlni és akkor elhatározta hogy jó utra tér és mindent maga mögött hagy amit eddig csinált, és ujra éli kis órásmester életét, csak aztán a mamikája felhevítette benne a tüzet ujra és ekkor beugrott neki a kép amit festett és hogy igen, elnök is lehetnék.

Hiro nagyon aranyos volt, szegény, olyan jól áttudtam érezni, milyen nehéz lehett neki.
Az meg tetszett hogy Sylart kicsit bezavarták, olyan furi feje volt Sylarnak zaklatottan :)
És igen, Nasty, nagyon szép barna szemei vannak :)

A többiek is jók voltak, a kis Clair - Apuci találkozáson, megint meghatodtam, én nem tudom mi van velem, de ez a Clair olyan jól csinálja hogy hirtelen mindig rám jön a böghetnék :)
Amikor Haiti csávó lelõtte az apját,akkor is készen voltam :))

Szóval izgatottan várom a köv. részeket.!!
topforum 2007 máj. 08. - 23:12:09
(752/2630)
A feliratot továbbra is innen lehet a leghamarabb letölteni:
<a target="_blank" href="http://www.janosekweb.com/hosszupuska/" title="http://www.janosekweb.com/hosszupuska/">www.janosekweb.com</a>
borisz 2007 máj. 08. - 22:50:08
(751/2630)
Húhhh!!! itt már a 22. részrõl beszélnek(tek).
Én most néztem meg a 20-at. Elég kemény.
!!!!----****Spoiler****----!!!!
Eléggé megritkúl a hõsök száma és a nagy pofára esést ne is említsem. De mindenki nézze meg.
Most letöltöm gyorsan a 21-est, mert már feltették.
Plíííííz, valaki subot. Angol tudásom béka feneke lenni alatta :)