Téma: Hõsök

Lasagne 2007 máj. 11. - 17:58:56
(790/2630)
betörtél...ez hülye szó...szóval hajrá:)
Lasagne 2007 máj. 11. - 17:58:20
(789/2630)
éljen:D na csak betörtél:)
Mazsola1 2007 máj. 11. - 17:11:03 Előzmény Nasty
(788/2630)
Nasty, ne is mond meg, mert nem bírnám ki hogy ne olvassam el és akkor nagyon mérges lennék :))
Múlt héten már igy is elfogott a kiváncsiság és én is megtudtam dolgokat, amiket utána probáltam kitörölni az agyamból, mert inkább még se akartam tudni, de sajnos nem vagyok egy Haiti!! :)

Szóval, ha neked van egy Haitit csávód elmondhatod, de utána töröld a memóriánkat!! :)

Lehet ha mind összeraknánk amit tudunk, akkor meg lenne a vége a sorozatnak :P
Na de, inkább be :)
Mazsola1 2007 máj. 11. - 17:03:29
(787/2630)
:)) Éljen, éljen!!

Õszintén szólva, már titkon reméltem hogy egyszer erre az elhatározásra jutsz, mert teljesen normális észrevételeid vannak a filmmel és vártam már hogy csatlakozhas hozzánk és együtt izgulhassunk!! :))

Sok sikert! Csak szép nyugodtan hogy legyen idõ megemészteni a részeket!! :)
Mazsola1 2007 máj. 11. - 16:59:55 Előzmény Gabor84
(786/2630)
:)
Annyira sajnálom, de tényleg, nem akartam ekkora fájdalmat okozni, és felsõbbrendünek sem tünni!
De ennyire mellé fogni... nem hagyhattam ki, bocsáss meg.
Szét laccsan a feje, és utána regenerálódik?Aha, Szerintem ne cifrázd inkább tovább, mert ez az ötlet halott ahogy van.
És félre értés ne essék, nem kell ahhoz megnézni a többi részt hogy egy ilyen fatális dolgot ne gondoljon az ember.

De szivjuk el a béke pipát, többet nem leszek lekezelõ igérem.
És nem ez a szokás nálunk, a többieket ne bántsd csak én vagyok ilyen gaz állat. :)

És kösz Nasty a védelmet.

PEACE
Gerd@ 2007 máj. 11. - 16:11:55
(785/2630)
szia mrsbean: honnan szedted le a részeket???? én ennyira szerncsétlen vok h egyszerûen nem ttom honnan... torrentekkel is próbáltam de már egy hónapja nem talál "sources"-t a <a target="_blank" href="http://seriesfree.users.smsbase.hu/" title="http://seriesfree.users.smsbase.hu/">seriesfree.users.smsbase.hu</a> -n meg letöltötem 1 részt szépen egyseével de azt írja ki h az archívum nincs befejzeve... ennyire béna vagyok???:S:)
Nasty 2007 máj. 11. - 14:49:50
(784/2630)
Gábor84: Mazsola szerintem nem volt veled gonosz, simán nem ismered a stílusát! És kettõnk között szólva, valóvan mellé lõttél, mert ha Peter összetörné a fejét, nem tudna regenerálódni... Claire sem tudott, mikor idegen anyag került az agyacskájába...

***SPOILER***
Tudom mi lesz Hiro kardjával!!! Be-be-beee!
És azt is tudom, hogy ki fog neki segíteni!!! :)))
De nem mondom meg, mert nem akarom, hogy kinyírjatok :D
Gabor84 2007 máj. 11. - 14:31:24
(783/2630)
Te hogy mersz ilyen hangon beszélni velem?! Ki vagy Te? Miért nézel enynire hülyének és miért tartod magad felsõbbrendûnek? Egyáltalán hogy mersz ennyire lekezelõen írkálni? Nálatok ez a szokás? Máskülönben egy szóval sem írtam hogy: "Sylar ránézett Peterre és ellopta a képességét" - ahogyan te tulajdonítottad. Szerintem ha vki olyan magasról lezuhan mint õ(k) a 9. (vagy hányadik) rész végén annak a fejecskéje sem marad egészben szóval akkor már nem kellett volna Sylarnak meglékelnie Peter fejét mert az már "kész állapotban volt."
És attól hogy te megnézed elõre a részeket és tudod mi van 10 résszel elõbbre még nem kellene a magas lóról beszélned.
DrIstvaan 2007 máj. 11. - 13:10:25
(782/2630)
Kathleen: Gyakorlatilag nem, mert Eden maga lett öngyilkos. Persze Sylar miatt.
Nasty: Én is tapasztaltam már, hogy nem engedik nézni nekünk az NBC-n. Pedig próbáltam már úgy is, hogy USA-beli proxyt használtam, de akkor is csak a reklámokig jutott.
kathleen13 2007 máj. 11. - 13:02:08
(781/2630)
Nem hiszem el! Sylar most tényleg kinyuffantotta Edent? :'(
Nasty 2007 máj. 11. - 11:51:56
(780/2630)
Nem lesz semmi Matt és az FBI-os csaj között :)
Nasty 2007 máj. 11. - 11:49:34
(779/2630)
Szerintem azért szemcsés nálunk a kép, mert más technolódiát használnak a képtovábbításhoz. A hang meg azért gagyi, mert nem HDTV, csupán stereo... De nem vagyok egy technikazseni, szóval csak elmélkedem :)

***SPOILER***

Egyébként láttátok a 22. rész spoilerét a youtube-on? Azt a 3 perceset? Mi a véleményetek Nathan viselkedésérõl? Nekem a sorozat elejétõl kezdve kicsit ellenszenves a viselkedése, de nem akarom elhinni, hogy nem tesz semmit, hogy megakadályozza a katasztrófát...
És Linderman mire célzott azzal, hogy az apja gyenge volt? Talán nem is lett öngyilkos a papa?? Esetleg el lett távolítva a képbõl?

Egyik amerikai haverom is nézi a sorozatot, de csak most - a 19. rész környékén - csatlakozott a rajongók táborához... Azt mondta, hogy eddig 24 fan volt, de a Heroes mindent visz :)
Bár az utolsó 3 részbõl nem sikerült neki leszûrni, hogy akkor most ki akarja megmenteni a világot (tk. mindenki, csak másképp... okok Sylar kivételével) ezért meg kellett néznie az összes elõbbi részt, de 2 nap alatt végzett velük. Szerencsés, mert tudja online nézni :(

Nekünk az azért nem megy, mert csak amerikai lakosok nézhetik a jogdíjak miatt! És ugye az internetkapcsolatból, meg az IP számból tudják, hogy honnan akarsz nézelõdni :)
Nasty 2007 máj. 11. - 11:42:16
(778/2630)
***SPOILER***

Nem mintha írnék olyat, de sosem lehet tudni, inkább kiteszem :)
Szóval Sylar megeszi az agyak egy részét??? Pfúúúúúúj :))
Amikor még Zachary-t kérdezték, hogy mit csinál az agyakkal (április 23 elõtt) mondta, hogy fogalma sincs, ezt még nem találták ki az alkotók, csak annyit tud, hogy meg kell vizsgálnia a mûködését ahhoz, hogy át tudja venni a képességeket. De teljesen egyértelmû, hogy neki zabálni kell a DNS-ért, hisz amit Peter automatice megcsinál (DNS beépítés) azt Sylar kierõszakolja...

Én is mindig nézem a TV2-n a Hõsöket, de a szerdai rész kicsit mellbevágott. Nagyon szeretem a magyar szinkronokat, mert szerintem ügyesen megcsinálják õket, de Sylar hangja... Egyáltalán nem hozzá illik... :( Dehát, akit én hangjának adtam volna, az sajna nemrég halt meg :(((

Mrsbaen:
Ha válaszolnánk a kérdéseidre, nem élveznéd annyira a sorozatot :) Mindegyikre meg fogod kapni a választ hidd el, csakhát nem akarjuk neked lelõni a poénokat! Csak a TE érdekedben nem válaszolunk :)

Mazsi, tudom én, hogy tudsz te helyesen írni, az elírásokért sosem oltok senkit! ;)
Lasagne 2007 máj. 11. - 10:41:09
(777/2630)
úú Mazsola kapni fogsz a "nézzi" és a "tünt" szavaidért Nastytõl:)

Amúgy nálunk miért olyan "szemcsés" a kép?
Mazsola1 2007 máj. 11. - 10:32:01
(776/2630)
Ja, amugy most néztem, szerdán elõször Hõsöket a tvben, mert eddig féltem ott nézni, mert féltem hogy illuzio ronto lesz a hang, kép, 10 perces reklám a közepén.
És hát így is volt, a szinkronok elég jól ellettek találva, Nathannek szinte ugyan az, a többieké sem rossz, mondjuk Mattnak, Kerekes József hangját adni... háát... hogy csak neveket említsek kiket szinkronizált tobbek között, Jim Carrey meg kell hagyni nagyon jól, Szamár a Shrekból, szintén nagyon jó, Samu, Gyûrûk Ura... szóval mind nagyon jó, de Matthet valahogy nem tudom kapcsolni.

Kiváncsi vagyok azok véleményére akik nem látták még angolul, mert lehet azoknak fel sem tünik. Nekem is lehet csak azért mert hallottam hogy rohadtul nem hasonlit rá :)

Vagy Andonak is elég durvá, és Peternek Lex Luthor hangját adni... háát...pedig Peternek isszonyat selymes kedves hangja van igaziból, azt érdemes meghallgatni...

Szóval én ajánlom mindenkinek hogy ha tudja inkább nézze az amcsi részeket, mert egy ilyen jó sorozatot nem szabad reklámokkal megszakítani és a képi minõség is csufos az NBC-hez képest.
Ha valaki is azt hinné hogy csunya szemcsés minõségben töltögetjük hát nem, gyönyörü a képe és sokkal élvezhetõbb is igy nézni.
Nem volt szándékomban senkit megbánatni, aki a Tvben nézzi, remélem nem tünt ugy. Ahogy jol esik :)

De MrsBean, akinek ennyi kérdése van és ilyen jól megfigyeli az eseményeket annak érdemes lenne megnézni az amcsi részeket ;)
Mazsola1 2007 máj. 11. - 10:09:58
(775/2630)
Ja, mielött bárki azt gondolja ezt az állitást én vontam le a filmbõl, nem, nem, a hivatalos oldalakon is ott van hogy Sylarnek mittõl lesz képessége.Ettõl..
Mazsola1 2007 máj. 11. - 10:07:50
(774/2630)
Juuuuj, micsoda tévedések!:)
Azért az hogy Sylar mit csinál, a 10. részre már bõven kiderül!Szóval, azért ilyen állitást megkockáztatni hogy Sylar ránéz valakire és megvan a képessége, már ne is haragudj, de mikor kezdted el nézni a sorozatot?Ez volt az elsõ rész, mert akkor talán megértem. Szóval, nem csak ugy megöl valakit, ránéz, meg van a képessége és tovább megy. Mert akkor mondjuk minek kéne megölnie?
Ok, az elején én se tudtam pontosan mit csinál, de ahhoz azért nem kell a sorok között olvasni hogy rájöjünk Sylar levágja a kis koponyáját az embereknek, agyat megnéz, és képesség megvan... gondoltam én ezt az elején, hisz ahogy mondja is Sylar, neki az a képessége hogy érti a dolgok mûködését! Tehát gondoltam, ránéz az agyra és megérti hogy "ketyeg" mint az óra, amiket szerel.

Jó, és akkor most jön az igazság, ami akkor lehet másnak is uj lesz, ami anno nekem is érdekes volt, mert nem esett le rögtön.
De Sylar megeszi az agynak egy kis részét és ezzel építi be a saját Dns-be a másik képességét.

Na, ok,lehet ámuldozni :)
De igy van.

Akinek van ellenvetése nyugodtan szóljon, mert annak idején nekem is volt, hisz az órákat sem kell megennie ahhoz hogy megjavitsa :) de az igazság ez :)Én azt hittem ezt már mindenki tudja itt, azért nem reklámoztam.
Nasty, mondj valamit :)

Üdv.
DrIstvaan 2007 máj. 10. - 17:16:11
(773/2630)
Azt nem tudni pontosan, hogy Sylar mit csinál az agyakkal, de az tény, hogy meg kell szereznie azt az agyat, tehát NEM másolta le Peter képességét. Eden maga döntött úgy, hogy szétloccsantja a saját agyát, mielõtt Sylar hozzájuthatna.
Lasagne 2007 máj. 10. - 16:55:34
(772/2630)
ok te nyertél:)
Lasagne 2007 máj. 10. - 16:53:26
(771/2630)
sztem nem választassz rosszul, ha feliratosan nézed meg....egy az hogy nem kell várnod 1 hetet..és ledarálhatsz egyszerre több részt is...