Téma: Hõsök

Nasty 2007 máj. 04. - 22:59:10
(710/2630)
***SPOILER***

Most néztem meg a 11-12. részt, amiben Sylar Nathan képémeb jelent meg Peter álmában, mikor a cellában ült a Homecoming után. Ez szerintem nem véletlen! :)

És az sem, hogy Sylar egyre erõsebb! Mert egyre több hõst ismerünk meg, ami egyre több hatalmat jelent. Sylar rossz... A világ így tartja magát egyensúlyban!

THEORY
Mi van akkor, ha Hiro nem öli meg Sylart, hanem elbeszélget Gabriellel - aki régen egy normális órás mester volt - és felnyitja a szemét: nem szabad rossznak lenni... És Sylar nem születik meg, viszont Gabriell bennmarad a sorozatban :)
makagil 2007 máj. 04. - 22:05:38 Előzmény Desi
(709/2630)
hali, nekem kellene: baknebea@gmail.com
Mazsola1 2007 máj. 04. - 21:49:38
(708/2630)
Igen, ne is mond, sajnos már beleestem a kiváncsiság csapdájába és többet tudok már mint kéne! :)
Most mát nem akarok több spoilert olvasni. :)

Ha rákattanunk a Fan Theroies-re na ott aztán lehet érdekes dolgokat olvasni, vannak ötletek rendesen.
DrIstvaan 2007 máj. 04. - 21:43:14
(707/2630)
Egyébként ezt a nyelvkönyves dolgot nem onnan olvastam, nem is tudtam, hogy kitértek rá.
DrIstvaan 2007 máj. 04. - 21:38:02
(706/2630)
Azt az oldalt én is csak ajánlani tudom, már valamikor réges-régen beírtam ide. De ott nagyon vigíázni kell, mert könnyû sok spoilert olvasni ;).
Mazsola1 2007 máj. 04. - 21:17:47
(705/2630)
Nos, utána néztem, és persze hogy máshogy gondoltam! :)
Továbbra is csak tudom ajánlani, amit eddig is:
<a target="_blank" href="http://heroeswiki.com/Charlie" title="http://heroeswiki.com/Charlie">heroeswiki.com</a>

Le van írva hogy valaki mástól kapta a nyelvkönyvet és nem Hirotol.
Valamint más is la levan még irva, ajánlom.

A kép, Charlie egyedül még az original idõben, ahol nem ment vissza Hiro és valaki mástól kapott nyelv könyvet.
DrIstvaan 2007 máj. 04. - 20:42:53
(704/2630)
Huh, de sokat szóltatok hozzá ma... Most nem olvasom végig mindet, de azért a Hiro nyelvkönyve témához hozzászólok. Én még azt is megkockáztatnám, hogy azt eredetileg nem Hirotól kapta, hanem valaki mástól, de meg se nézte, mi van a csomagban, ezért Hiro úgy tudta beállítani, mintha õ adná, abból a célból, hogy rávegye, hogy utazzon el Japánba.
Más. Jelek, amik arra utalnak, hogy talán túl sokat nézted a Hõsöket.
-Magyarázod az órásnak, hogy te mindenképpen Sylar márkájú karórát akarsz venni.
-Berohansz egy iskolabálra, megszakítva az ünnepséget a kiabálásoddal, hogy meg kell mentened a pompomlányt.
-Ha véletlenül megáll a metró két megálló között, keresel egy kardos ipsét, és csodálkozol, hogy nem csak Te tudsz mozogni.
-Ha látogatóba mégy egy barátodhoz, végignézed a könyvespolcát, hogy megvan-e neki az "Aktiválódó evolúció".
-Lecseréled a szemüvegedet (ha van) egy trendi szarukeretesre. Ha nincs, veszel egy szarukeretest, 0 dioptriával.
-Ha vesztesz a kártyán, megvádolod az ellenfeled, hogy megállította az idõt.
-Mindenáron meg akarsz menteni egy texasi pincérlányt.
-Ha egy bárban meglátsz egy nagydarab, kopasz, fekete férfit, kirohansz, mert meg vagy gyõzõdve róla, hogy el akar rabolni.
*Spoiler* (Ez a kettõ csak a 10-es utáni részek ismeretében érthetõ)
-Mindent összelopkodsz, és csodálkozol, hogy üldözõbe vesznek.
-Öngyulladással akarod meggyújtani a cigarettádat.
Most ennyi jutott eszembe, de ha még lesz ötletem, leírom ;) Persze lehet folytatni másnak is :).
Ann 2007 máj. 04. - 20:35:20
(703/2630)
Köszike!!
Mazsola1 2007 máj. 04. - 20:05:38
(702/2630)
***Spoiler*** Mrsbean

Nos ezt az álom dolgot szerintem nyugodtan ráakaszhatjuk Peter Mamára, mert már rengeteg helyen olvastam, meg azt is olvastam hogy:
"Time will tell."

Szóval, sztem maradjunk ennyibe :) Mi aki a 20.részt nézzük se tudjuk pontosan, mert még nem derült ki.
Az apja is lehet, bár az sztem kideürült volna a háborus képregényekbõl és ilyenre nem emlékszem.
Meg miután meghalt is voltak Peternek álmai és akkor nem volt már ott a Papa.
De felvetésnek nem rossz.

A nyelvkönyv, nos, ezt én sem értettem hogy Charlie miért nem emlékszik Hirora, ha a nyelvkönyvre igen, meg hát csokoloztak is meg szerelmes is volt bele, szóval csak kéne emlékezni. De ha azt nézzük ezek a japánok mind egyformák... elnézést kérek, nem vagyok rasszista, de lássuk be igy van :) Szóval lehet csak Charlie nem ismerte meg.
De sztem az biztos hogy Hirotól kapta és az is biztos hogx Sylar ölte meg, mert olvastam valami ilyen felvetést hogy a betegsége ölte meg, de nem hiszem mert ha jól emlékszem a gyertyák továbbra is égtek érte az étteremben, amikor Hiro visszatért.

Szóval, átgondolom a lehetséges magyarázatokat, és ha tudok valamivel szolgálni irok. :) Addig is hátha valaki megválaszolja... :)
Lasagne 2007 máj. 04. - 16:44:43
(701/2630)
Ann 2007 máj. 04. - 16:41:01
(700/2630)
Tud valaki segíteni....Hol lehet elolvasni a képregényeket? Vagy honnan lehet még infokat szerezni, tud valaki egy jó kis oldalt??? Mert egyre jobban rákattanok a Hõsökre és nem elég az az info amit a sorozatból kapok....De gondolom sokan vagytok így....:-)))
Nasty 2007 máj. 04. - 16:39:00
(699/2630)
Adrian Pasdar :)
Le tudom ám írni!!!
Nasty 2007 máj. 04. - 16:37:39
(698/2630)
Adrian Pasder csoda, hogy él!
Néha láthatók a sebhelyek az arcán. Nos, mikor fiatal volt, foci ösztöndíjjal felvették az egyetmre, mert nagyon jó sportoló volt. Csakhát, autóbalesetben összetörte magát, tolószékbe került. Kirugták a suliból, hiszen már nem tudott focizni, és elment világosítónak valami vidéki színházba... És innen indult a karriere. :)

Zachary Quinto történetét én is hallottam :) Imádnivaló pasas, nem csoda, hogy szereti a rendezõ... Az összes interjút láttam/olvastam vele, szóval nekem nem volt új az infó.

Masi Oka japán... Ott az átlagos IQ 180, nem lepõdtem meg :)

Egyébként remélem, hogy kiderül némi infó arról a rohadt sebhelyrõl, hamár ennyit beszéltünk róla :)
Mazsola1 2007 máj. 04. - 15:27:33
(697/2630)
Kis háttér info, azoknak akik esetleg még nem tudnák, bár az itt jelen lévõ forumozó már biztos mind tudja :)

Masi Oka (Hiro) folyékonyan beszél angolul,japánul,németül és 180-as IQ ja van, valamint programozó matematikus és sok filmben részt vett mér mint programozó.

Hayden Panettiere-t ( Claire) 1999-ben Grammy-díjra jelölték az Egy bogár élete címû film alapján készült hangos könyvért
És mellesleg '89 aug. 21-én született, vagyis 17 éves... én idõsebbnek néztem.

Adrian Pasdar (Nathan) Transzvesztitát játszott '92-ben a Micsoda Nõ ez a Férfi filmben... érdemes képeket megnézni, róla, nagyon jó nõnek... is... :)
Mazsola1 2007 máj. 04. - 15:10:04
(696/2630)
OFFFFF

<a target="_blank" href="http://www.haziallat.hu/index.php?menu=cikk&amp;cikkid=848" title="http://www.haziallat.hu/index.php?menu=cikk&amp;cikkid=848">www.haziallat.hu</a>
Ez egy elég jó kis cikk a wc -s dolgokról, meg sok minden van az állatkákról.
Az enyém csak jelölt, azon segített a kasztrálás, az igazi nem szobatisztságon, lehet valóban nem segitene.

OFFF vége :)
Lasagne 2007 máj. 04. - 14:59:08
(695/2630)
már csak durván 4napppp
Lasagne 2007 máj. 04. - 14:57:05
(694/2630)
OFF

jóvanna:)
ivartalanítattni hát nem tudom...Az nem hiszem ,hogy segít a wc-s ügyein(nem jelölõs,leányzó)..
ja és elhiszem hogy nem vagy állatkinzó:)és te se gondold magadról ezt
ja és azért köszi az infót
Mazsola1 2007 máj. 04. - 14:45:44
(693/2630)
OFF - vagyis egyáltalán nem ide kapcsolodó téma!!
De Lasagne most direkt bekérdezett :)

Volt egy éves koráig,jelölte az ágyamat, a ruháimat, a fehérnemüimet mindent amin az illatomat érezte, aztán kikasztráltattam és megszünt a probléma!De neki is jót tett, nem vagyok állatkinzó.. tényleg nem....
Lasagne 2007 máj. 04. - 14:40:07
(692/2630)
OFF

receptet:) hehe
Mazsola neked tudom van macsekod....szobatisztasági problémái voltak/vannak?
Mazsola1 2007 máj. 04. - 14:36:54
(691/2630)
Én viszont szóltam, mert engem zavart.Fõleg hogy olyan ír ide teljesen más témát aki utálja a sorozatot...

De sorry, ha bárkit is megbántottam ezzel.
Akkor ezentúl felõlem receptet is cserélhettek....

Peace :)