Téma: Hõsök

Lasagne 2007 nov. 27. - 20:36:46
(1430/2630)
na háj!

2 évad nem rossz, nem rossz! A 9. rész tetszett, hozta a feelingjét! Néhány rész az elején még olyan semmitmondó volt, de azért utána hozta a formáját!

amúgy ti is kaptatok meghivot a port-tól ilyen talira szombatra?
DrIstvaan 2007 nov. 27. - 20:12:37
(1429/2630)
*Spoiler*
Sylart most, Alejandro megölése és a két fogoly ejtése után még jobban utálom!!!! De Maya most legalább megtudja, hogy milyen embert pártfogolt a bátyjával szemben, és van alkalma belátni, hogy rá kellett vona hallgatni!
Arra meg kíváncsi leszek, Hiro hogyan akarja megakadályozni Adamot a vírus elterjesztésében. Peter pedig valószínûleg egyértelmûen hinni fog neki, mivel Victoria gondolatainak olvasása sem bizonította be, hogy Adam egy õrült.
Egyelõre csak a recap olvasása alapján írtam; majd lehet, hogy fûzök hozzá pár dolgot, amikor láttam is a részt.
feree75 2007 nov. 26. - 14:48:58
(1428/2630)
köszike :)
feree75 2007 nov. 26. - 14:45:44
(1427/2630)
hello hol megy a hõsök?
DrIstvaan 2007 nov. 26. - 12:56:07
(1426/2630)
Valóban, jól értetted, így van: most vége lesz a második volume-nak, de még nem ér véget a második szezon. Tavasszal (vagy nem tudom, mikor) jön a harmadik volume, ami nyárig fog tartani, és akkor ér véget a második szezon. Õsszel pedig a negyedik volume jön. Legalábbis a tervek szerint.
Gabor, nem kell szégyenkezned, valóban kevéssé követhetõ ez a renszer.
Nasty 2007 nov. 25. - 22:26:50
(1425/2630)
Ebben a kérdésben én nem vagyok kompetens, de én úgy értelmeztem az itt folytatott beszélgetést ez ügyben, hogy a 2. fejezet záró epizódja lesz december 2.-án, és ha minden igaz, akkor a téli szünet után kezdõdik a 3. fejezet - de még a 2. évadban. És a nyáriszünet után, a 3. évadban kezdõdik el a 4. fejezet. Vagy rosszul értelmezem?
gabor004 2007 nov. 25. - 18:14:15
(1424/2630)
Na jó. Üssetek le, vágjátok le a kis lábujjamat, vagy akármi, de én nem érteleke most benneteket.
Akkor a dec.2-i rész lesz a 2.évad évadzáró epizódja? vagy csak, "téliszünetet" tartanak?!?!? Valalki világosítson fel ezügyben. és bocs, hogy értetlenkedem!
Nasty 2007 nov. 25. - 13:48:15
(1423/2630)
Hupsz, asszem összekevertem a neveket :) Nem Wilson, hanem West... A lényeg, hogy fiatal és sármos, nem? ;)
DrIstvaan 2007 nov. 23. - 13:49:07
(1422/2630)
Én úgy tudom, hogy mindenképpen ez lenne a második "kötet" (nem tudom jobban lefordítani a volume szót) zárója, és -ha minden jól megy, fõleg forgatókönyvek terén- januárban, még a második szezon ideje alatt kezdõdne a harmadik. Ha nem megy minden jól, akkor csak õsszel, a harmadik szezon idején jön a harmadik "kötet". Erre az esetre viszont akartak csinálni egy alternatív, kevésbé "cliffhanger"-ös befejezést a másodiknak, nem tudom, lett-e belõle valami.
kobold 2007 nov. 23. - 03:36:17
(1421/2630)
legalábbis az ideiglenes évadzáró, bizunk benne hogy a kedves amcsi forgatókönyvírók minél elõbb újra elkezdenek írni!
Nasty 2007 nov. 21. - 15:58:46
(1420/2630)
Üdv mindenkinek! Végre behoztam lemaradásom, és felzárkóztam Heroes ügyileg :) Sajnos, ahogy olvasom sikerült szinte a legvégére ideérnem, de nem baj, a lényeg, hogy itt vagyok, nem?

***SPOILER***

Nos, nekem minden új karakter tetszik, Copycat fõleg! Imádom, hogy Sylar ismét része a sorozatnak, tudjátok, hogy kedvenc karakterem volt, és ezzel a Maya dologgal még imádnivalóbb, ahogy örül az új játékának... :) Ok, most ezt visszaolvastam, és furcsán hangzik... na mindegy!
Tisztában voltam azzal, hogy Hiro meg fogja tudni, hogy Adam ölte meg az apját, és kíváncsi vagyok, hogy mikor sikerül Peternek is megmondani, hogy Adam nem az, akinek Õ képzeli. Egyébként szerintem Peter azért segít Adamnek, mert elhiszi, hogy jót akar, hiszen meggyógyította a báttyát, és a körülmények is azt támasztják alá, hogy Adam a jó, a Company meg a rossz.
Nagyon imádom Wilson karakterét, viszont nem értem, hogy milrt kerülnek elõ olyan emberek, akik ugyanolyan képességet birtokolnak? Lehetséges, hogy minden képességet 2 féle személy birtokol, az egyik az Alfa (jó) a másik az Omega (gonosz), és csak egymást gyõzhetik le? Mert ez volt az elsõ évad tanulsága: Sylart csak Peter ölhette meg. És Matt is tudott "végezni" a papájával. Szerintem Adam gonoszságára Claire lesz a kulcs, ahogy azt Ben mondta... Látom én, hogy nagy izgalmak fognak még ránk várni, és szinte biztos vagyok abban, hogy a szezonzáró rész végén azt fogom mondani: "#@&&#@!!!" :))) Jah, és másokkal ellentétben én csalódtam volna, ha Noah meghal...
DrIstvaan 2007 nov. 21. - 14:21:29
(1419/2630)
Örülök, hogy ilyen sok új hozzászólás érkezett ;).
*Spoiler*
Szerintem meg elhiteti vele, hogy megakadályozni akarják a vírust, közben meg éppen elterjeszteni fogják.
Sylart ugyanúgy nem csípem, mint eddig, Elle meg egyszerûen az idegeimre megy. Nekem ráadásul úgy tûnik, hogy nagyon is élvezi a gyilkolást.
találdki 2007 nov. 21. - 14:07:57
(1418/2630)
Adam ugye meggyogyitotta Nathan-t. Valoszinüleg ezzel zsarolja Petert, aki hálábol megtesz neki ezt-azt.Gondolom én.
gabor004 2007 nov. 21. - 09:30:10
(1417/2630)
Kíváncsi leszek rá nagyon. Fõleg arra, hogy milyen hülye magyarázattal fogja Adam, Petert a saját oldalára fordítani?!?!?!?
DrIstvaan 2007 nov. 21. - 08:50:50
(1416/2630)
Azt meg nem írtam le, de az évadzáró a két hét múlva jövõ rész lesz.
DrIstvaan 2007 nov. 21. - 08:50:17
(1415/2630)
Huhhhh... Olyanokat olvastam, amiktõl már azt gondolom, hogy csak Peter, Hiro és Matt akarnak jót, a fõbb szereplõk közül mindenki más gonosz...
*Spoiler*
A decemberi évadzáróban ugyanis Peter, Nathan, Matt és Hiro egymás ellen harcolnak, "hála" Adam közremûködésének, aki -minden valószínûség szerint- valójából nem megállítani akarja a Shanti-vírust, hanem elterjeszteni! Így képzeli õ a világ megmentését... Sylar meg idõközben elrabolja Molly-t és Mohindert.
DrIstvaan 2007 nov. 20. - 23:22:33
(1414/2630)
*Spoiler*
Kíváncsi vagyok, mit terveznek Bennettel; gondolom, hogy nem csak egy "töröljük a memóriádat, és úgy teszünk, mintha nem is léptél volna ki" procedúrának vetik alá.
Meg arra is, hogy Adam és Peter hogyan látnak a világ újbóli megmentéséhez...
Matt még mindig szimpatikus, még ha -Angela Petrellit idézve- egy is lett az apjával.
Hiro egyre szimpatikusabb lesz számomra, ezzel a beszédével különösen.
A Társaságot meg egyre jobban utálom, és egyre jobban hiszem, hogy akik tesznek ellene (ld. Adam, meg most már majd valószínûleg Peter is) csak jobbak lehetnek náluk. Persze ez még kiderül...
gabor004 2007 nov. 20. - 20:31:56
(1413/2630)
Így a 9.rész megnézése után..huh! :-)

!!!SPOILER!!!
Az általam tippelt Bennet, nem halt meg. Akkor ki lesz az a 3 szereplõ akitõl búcsúzunk a következõ részekben? Nekem nem tetszik ez a megoldás, miszerint noah-t életben hagyták? Nem tudom milyen sztorit lehet még neki kitalálni??!
nekem egyébként a 2.évad eddigi legjobb része volt ez. Jó, hogy kicsit felpörgették az eseményeket.
Tetszik Parkman fejlõdõ képessége. A legjobb negatív szereplõ viszont Elle! Sylart nem szerettem, mint fõ gonosz, de Elle-t nagyon csípem. Jól megformálták ezt a szerepet!

A következõ rész trailer-bõl is jó részre számíthatunk!
DrIstvaan 2007 nov. 19. - 11:40:39
(1412/2630)
Úgy tûnik, mintha mostanában csak én látogatnám ezt a fórumot (vagy itt vagytok, csak nem szóltok?), de nem baj, én azért írogatok ide ;).
*Spoiler*
Nekem van egy olyan ötletem, hogy nem is Claire vére lesz az ellenszer a Shanti-vírus ellen, hanem Adamé, vagy talán mindkettõ. Adam ugye azt mondta, hogy sok emberen tudna segíteni a képességével, és láttuk, ahogy meggyógyította Nathant. Úgyhogy lehet, hogy tényleg õ fogja most megmenteni a világot.
DrIstvaan 2007 nov. 17. - 21:17:44
(1411/2630)
*Spoiler*
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem továbbra sem szimpatikus Angela (hogy finoman fogalmazzak...), különösen azután, ahogy Heidivel beszélt.
Elle meg szerintem egyre idegesítõbb. Nem bánnám, ha valahogy kikerülne a sorozatból.
Egyébként a következõ részben Peter találkozik valakivel, aki felnyithatja a múltját (mondjuk ezt nem igazán értem, hiszen elvileg már mindenre emlékszik), Hiro tesz valami meglepõ felfedezést a (közel)múltban, Matt küszködik a bõvülõ mentális képességeivel, Suresh pedig olyan döntést hoz, ami életeket változtathat meg. Ez az NBC-s szövegbõl van, amivel fenn akarják tartani az érdeklõdést. Hiro felfedezésével kapcsolatban van egy olyan gyanúm, hogy az lesz az, hogy meglátja Kenseit, mint Adamot a jelenben. De ez csak egy tipp...