Téma: Hõsök

DrIstvaan 2007 okt. 03. - 17:29:58
(1370/2630)
Olvastam a legújabb képregényt. Rendkívül érdekes :). Most különösen is érdemes elolvasni, jobban megvilágítja ezt a Mohinder-Haitii-Bennet dolgot.
(Szándékosan nem írtam Spoilert az elejére, mert a képregényt bárki elolvashatja, meg aztán nem is lõttem le belõle semmilyen poént.)
DrIstvaan 2007 okt. 03. - 14:28:16
(1369/2630)
Kérek egy moderátort, ha erre jár, írja a legutóbbi hozzászólásom elé, hogy Spoiler! Nem szeretném tönkretenni mások várakozását, de most kivételesen elfelejtettem magam odaírni a spoilert a hsz elejére.
Arden 2007 okt. 03. - 14:25:07
(1368/2630)
Az egyik képen olyan mintha megcsókolná Jack-et, és errõl elég sokat cikkeztek kint, aztán kiderült h csak forgattak meg próbáltak és hülye szögbõl lettek fényképezve. De azért vicces sztem.:)B)
Arden 2007 okt. 03. - 11:23:40 Előzmény Lasagne
(1367/2630)
*SPOILER*

Hali!

West tutkó a pasija lesz. Egyrészt, mert tök "helyes" másrészt, meg nem tudna repülni, ha nem.:D (meg láttam forgatási képeket, ahol úgy tûnt, mintha...)

De ha már a forgatási képeknél tartunk:

Ezekbõl mekkora balhé lett:
http://wwtdd.com/post.phtml?pk=2456
Mondjuk nem mellékesen ezért is szeretem a Claire/HRG szálat... de azért vicces volt.:D

Üdv: Vki
DrIstvaan 2007 okt. 02. - 20:47:08
(1366/2630)
***SPOILER***
A legutóbbi részt sem sikerült még beszereznem (de most együtt fogom a kettõt :)), de olvastam az összefoglalóját. Nos.
Most csak arra térnék ki, ami Kaito gyilkosát illeti. Ugye azt már megtudtuk, hogy már csak 9-en vannak az "öregek" közül. Most pedig Noah elmondja, hogy van egy festménye Isaactól, amin a halott Kaito látható, és hogy ez egy 8-darabos sorozat elsõ darabja. Nehéz nem arra gondolni, hogy a nyolc képen egy-egy elõzõ generációs hõs halála van megfestve, és hogy akkor feltehetõleg a kilencedik pusztítja õket.
Lasagne 2007 szept. 29. - 10:10:33
(1365/2630)
:D jól van ez....komolyan nem volt ott a hszem mikor az elõbb betöltötte az oldalt! bocs, hogy leírtam azt amit elõtte is!
Lasagne 2007 szept. 29. - 10:08:51
(1364/2630)
Tegnap írtam ide, de úgylátszik nem küldte el..
Szóval nekem is nagyon tetszett!

SPOILER 2x1

West sztem is csak claire pasija lesz, vagy barátja!
Hiros szál aranyos mint mindíg számomra! Biztos õ fogja segíteni Kenseit, hogy hõssé váljon!
Amúgy én is tegnap elfilóztam azon mikor (2odszorra néztem:)), hogy mi van, ha az a kapucnis srác Peter?...mert abban a konténerben láncon volt...lehet rávették vhogy, hisz még a nevét sem tudja!ja meg a nyaklánc is...nagyon gyanús..

na reggel van még most ennyi
santi84 2007 szept. 29. - 08:23:30
(1363/2630)
Végre itt vannak megint, nagyon rendben van az új rész. Attól féltem nem lesz olyan jó, mint eddig. Féltem, hogy mi újat tudnak kitalálni a robbanásos sztori után, ami elõre vinné a további részeket. Kellemesen csalódtam. Egyébként a kedvenceim Claire és az apja, valamint Niki Sanders.
Lasagne 2007 szept. 28. - 19:31:00 Előzmény P.G.N.
(1362/2630)
áá! nagyon király a szezon nyitó!:))))

SPOILER 2. évad

PGN neked annyit hogy a hszed végére tökéletes volt a DamonHilles cucc:)))
Westtel meg Clair-rel szerintem láv mi tendör lesz vagy hasonló!
Maya képessége érdekes!(mi csorgott ki a szemükbõl a halottaknak amúgy?tud vki vmi pontosat errõl?)
Szegény Peter! Most biztos a gonoszak kihasználják ezt a tudathasadásos dolgát...:( és gonosz lesz:-(
Hiro-t ahogy kiüttötte Kensei....:DD jó volt! Gondolom õ fog neki segíteni abban, hogy legendává váljon

Ja és ott van a hiro papa gyilkos....nem tudom, miért volt jó neki vele együtt leugrani a tetõröl....na mind1...kiváncsi vagyok rá nagyon ki lehet.....hisz ismerte(rád nem gondoltam mondat)
DrIstvaan 2007 szept. 27. - 15:32:52
(1361/2630)
Ja, igen, már emlékszem; csak még nem láttam a részt, de olvastam az összefoglalóját.
DrIstvaan 2007 szept. 27. - 13:52:54
(1360/2630)
Az meg ki? Mire gondolsz alkimista alatt?
DrIstvaan 2007 szept. 26. - 18:46:39
(1359/2630)
Spoiler? Nem az? Szerintem nem, mert nem tartalmaz eddig nem látott infókat, de mind1, már ott van az elején, hogy "spoiler" :).
Szerintem a Haitii nagy valószínûséggel az, már csak azért is, mert még mindig nem egyértelmû, hogy kinek is dolgozik, és akkor lehet, hogy a "következõ fõgonosznak". Persze, lehet, hogy õ is csak egy áldozat... Majd kiderül.
Claude... Róla meg el tudom képzelni, hogy valóban magasról tesz az egész világra, csak azt akarja, hogy hagyják õt békén. Persze, lehet, hogy ez csak egy álca, és ezzel takarja a gonosz énjét.
DrIstvaan 2007 szept. 26. - 16:23:25
(1358/2630)
*Spoiler*
Ahogy olvastam, West nem csak "barátja" lesz Claire-nek... De ez még nem biztos, csak valamelyik internetes magazin értesülése.
Peter szerintem nem ölhette meg Kaitot, mert 1)a személyisége ennek ellent mond, és 2)szegény, azt se tudja, hogy ki õ, nem hogy még a képességeit is használja, ráadásul egy ilyen jól kitervelt gyilkossághoz. Különben is, Írországban van, leláncolva; gondolom, nem önként került oda.
Még mindig nem sikerült megszereznem a részt (mockosz kisz torrent Adware-gyanúsz file-t adott, mászik meg nagyon lassszan töltött), de ha Peter nyakában (is) van egy szimbólumos nyaklánc, az valóban újabb, érdekes kérdéseket vet föl.
DrIstvaan 2007 szept. 26. - 14:33:06
(1357/2630)
Vagy itt, az eredeti oldalról (bár csak angolul, de mind megvan) http://www.nbc.com/Heroes/novels/
<Spoiler>
Egyébként azt olvastam, hogy West egyáltalán nem lesz gonosz...
Hogy Matt miért vált el, csak a Jóég tudja (meg a sorozat írói, legalábbis én biztos nem, de szerintem más se, képregényben sem volt megírva).
</Spoiler>
P.G.N. 2007 szept. 26. - 11:21:24
(1356/2630)
Köszi, most aztán sokat segítettél! :) Lehet, hogy ennyire magamtól is rájöttem volna. Bár a Hiro-s megjegyzésed sokat segített!:D

West-tel meg nem lesz para, sztem jó arc lesz, bár ki tudja... Lesz vmi sötét titka...

Más. Nem tudja vki nekem akár elküldeni (felteszem, e-bookban van meg), akár csak adni egy elérhetõséget a képregényekhez? Érdekelne...
P.G.N. 2007 szept. 25. - 23:46:23
(1355/2630)
*** WATCH OUT! SPOILER!!!***

Kizártnak tartom, hogy Peter akár találkozott volna a Haitival. Egy darabokra robbanás nekem is rendesen megviselné a fejem, asszem...:)
Na de mi lesz Molly bignagy szerepe? Mert lesz, ez már biztos. Meddig bírja Claire és az apja?
Az ugye már 100%, hogy Syler él, de mikor jelenik meg újra a színen?
Ki az a mexikói testvérpár, és Mayának mi a képessége, amit annyira orvosolni kell? Mit tervez Mohinder és Claire apja? Mikor láball ki Nathan az alkoholizmusból? Ki ölte meg az öreg Nakamurát? Hogy hozza rendbe Hiro a múltat? Hová tûnt Demon Hill? :D

Ez csak töredéke a sok kérdésnek, ami felmerült bennem elsõ nézés után... Jó lesz az évad!
P.G.N. 2007 szept. 25. - 23:39:03
(1354/2630)
Jeeeeeez! Mekkora!! Nem is tudom, hogy tudtam eddig Heroes nélkül élni! Nagyon jó a kezdõepizód, hozza a megszokott kétszázhuszonhárom rejtélyt! Egyszerûen imádom, pedig nem vagyok egy sorozatfüggõ, de ez kivétel!
DrIstvaan 2007 szept. 25. - 20:46:13
(1353/2630)
Nah, emberek. Eleddig még nem sikerült megszereznem a 2x01-es részt, de elolvastam a szinopszisát. Hm... érdekes... *SPOILER* Vajon mi történt Peterrel? Hova lett a memóriája? A Haitii vette kezelésbe, vagy akkorát esett a fejére, hogy nem emlékszik?*SPOILER*
pfeifer86 2007 szept. 25. - 13:34:38
(1352/2630)
Mikor kezdõdik a HEROES 2. évad???? mert én nem is láttam a müsoron, hogy mutatták volna!
Lasagne 2007 szept. 25. - 08:16:54
(1351/2630)
"end náó.... privizli on hiróz":)))de kiváncsi vagyok rá, lehet ma már megnézem, mert különben csak pénteken tudnám