Téma: Hõsök

DrIstvaan 2007 nov. 14. - 20:49:53
(1410/2630)
*Spoiler*
Az különösen érdekes lehet, hogy Sylar hogy fog odaállni Mohinder elé, hogy "te figyu, elvesztettem a képességeimet, segíts már visszaszerezni õket"... Mert feltehetõ, hogy tényleg csak Mohinder segíthet rajta.
Akármelyik oldal is a gonosz, már a felállások is érdekesek. Egyik oldalon ugye ott áll Adam, Peter, feltehetõleg Maury, illetve -mivel közös az ellenségük- Bennet és a Haitii. A másik oldalon az egész Társaság, plusz Nathan(!) és Matt. Rendkívül érdekes lesz...
efes 2007 nov. 14. - 16:51:25
(1409/2630)
spijler

há amikor a kukoricaföld közepében ült a minden elhitetõ csajjal, akkor nem BÍRT gonosz lenni. :))
efes 2007 nov. 14. - 16:37:54
(1408/2630)
spoiler

sylar valahogy megint gonosz lesz, mert nagyon mesterkedik. és ahogy beszólt a csikánó csaj öccsének is, ezt mutatja.
találdki 2007 nov. 13. - 20:37:50
(1407/2630)
köszönöm!
DrIstvaan 2007 nov. 13. - 20:01:37
(1406/2630)
Persze, két helyet is tudok adni.
http://www.nbc.com/Heroes/episodes/
Ez a hivatalos oldalon van.
http://www.heroeswiki.com
Ez meg a legnagyobb Heroes rajongói oldal, itt is megvan minden rész tartalma, ha már fent van itt, inkább itt szoktam olvasni, mert részletesebb, és tele van hivatkozásokkal, amik az adott szereplõhöz, fogalomhoz, eseményhez stb. linkelnek a HeroesWikin-n belül.
találdki 2007 nov. 13. - 18:58:57
(1405/2630)
Szia, megkérdezhetem, hol tudod elolvasni a tartalmat?
DrIstvaan 2007 nov. 13. - 16:44:03
(1404/2630)
Még nem néztem meg a legutóbbi részt (a ma hajnalit), de olvastam a teljes tartalmát.
*Spoiler*
Érdekes dolgok történtek itt... Lehet, hogy valójából Adam nem is olyan gonosz, mint azt eddig beállították? Persze, még nem tudjuk, hogy hogyan akarja "megmenteni a világot", de azt igen, hogy a Társaság ugyanúgy tartotta fogva, mint Petert, tehát valószínûleg a Társaság lehet az aljas valójából.
DrIstvaan 2007 nov. 12. - 21:08:14
(1403/2630)
De régen voltam már itt... Nem baj, most itt vagyok ;). Azóta már nem ír senki *Spoiler*-t a hsz elé? Már csak "beavatottak" járunk ide?
Mindenesetre, azért *Spoiler*
Szerintem Adam nem Hiro idõugrásának eredménye. Nekem úgy tûnik, hogy elõzõleg is létezett ez a fickó, és tagja volt az Öregeknek. Persze ez is csak találgatás, a körül az idõugrás körül minden olyan instabil... Pl. az, hogy Hiro miért pont a távozásához képest négy hónappal késõbbre ugrik vissza, miért nem mondjuk 1 perccel késõbbre. Persze, ez magyarázható azzal, hogy a sorozatot csak így lehetett megcsinálni, de akkor is sok a bizonytalanság Hiro idõutazása körül.
Egyébként tudtátok, hogy a következõ (ma esti) rész címe "Four months ago" lesz, és azzal fog foglalkozni, hogy mi történt az elsõ évad befejezése után? Kíváncsian várom...
sollaris 2007 nov. 12. - 17:59:39
(1402/2630)
Jó sorozat mondjuk nem a kedvencem de mindent láttam belõle. anyám mindig elaludt rajta, de Hiro azé szimpi vót neki :D
kiskrimis 2007 nov. 12. - 17:45:31
(1401/2630)
Üdv Mindenkinek!

Olvasgatom itt a hozzászólásokat mér egy ideje, gondoltam én is megosztom a gondolataimat. Nos, szerintem a Davis Anders által megformált Adam/Kensei egy negatív figura. Az elképzelésem a következõ: miután képes a sejtregenerálódásra, és most már tudjuk, hogy a képességeik fejõdnek, így úgy gondolom, hogy felfejleszette egész odáig, hogy elég halhatatlan lett ahhoz, hogy most a 21. században Adamként egy pszichopata õrültként jelenjen meg. A pszichopatizmusa meg sztem onnan ered, hogy amikor Hiro a feudális Japánba került, és erõnek erejével akarta megformálni a mondabeli hõst, azzal nem tett jót se Kensei-nek, se magának, se az egész világnak, mert azzal, hogy elvette a szerelmét Jaeko-t teljesen "bekattantotta" Kensei-t....Na, és ezáltal változott meg a jelen is, vagyis a kétezres évek, ahol megjelent Adam, aki ugye Hiro múltváltoztatásának eredménye, legalábbis a kisiklott személyisége, aki talán koránt sem a világot akarja megmenteni Peter-rel vállvetve. Ez persze az én véleményem...Nem tudom, hogy ki mit gondol?

Üdv!
gabor004 2007 nov. 09. - 13:11:49
(1400/2630)
!!!SPOILER!!!

Több oldalon olvastam már elõrejelzéseket a Hõsökkel kapcsolatosan. Az egyik az, hogy Adam és Peter együtt vágnak majd neki, hogy megállítsák a vírust. Másrészt a fejezet végéig 3közszereplõ fog meghalni. Az egyikre a tippem Bennet lenne. Ez a kép is erõsen utal erre.
Tovább csak remélni merem, hogy a másik nem Niki lesz. Bár a jelenlegi helyzet alapján elég nagy az esély erre is...
a harmadik személyre nincs tippem. talán Hiro??!??!??!
gabor004 2007 nov. 08. - 20:43:33
(1399/2630)
SPOILER

Elõreláthatólag úgy tûnik, hogy a "Bennet gyilkos" nem más lesz, mint Mohinder...
Amit nem értek az most Adam! Most akkor Kensei az Adam, de õ nem jónéhány évvel korábbi idõben élt? Ez egyelõre számomra rejtély. Viszont annak örülök, hogy legalább a Boogieman szál megoldódott (legalább valami a sok esemény közül...)
gabor004 2007 nov. 08. - 16:04:03
(1398/2630)
Jó, oké arra rájöttem idõközben. Még egy kérdés, amire nem találok választ. Ez a szérum képességmentesíti õket? Még nem néztem meg a 7.részt, de beletekergettem és láttam, hogy Niki megkérdezi Suresh-t, hogy meg fog-e halni. Erre a végkifejletre kiváncsi lennék. Remélem marad Ali Larter karaktere...
andatti 2007 nov. 03. - 10:29:27 Előzmény csaysee
(1397/2630)
bocsi, el voltam "veszve"...
én is azt mondom, h ne akard tudni, több a hátránya mint elõnye... ja és ahol én tanultam az a suli se tanít már ilyeneket, a könyveim-jegyzeteim pedig már elégettem, amúgy se adnám ki.
gabor004 2007 nov. 02. - 11:07:03
(1396/2630)
kihalni látszik a topic...

!!!SPOILER!!!
Én egyáltalán nem gondolom azt, hogy felgyorsították a cselekményt...a 6.résznek szinte alig volt értelme. Leszámítva Hiro szálát, ami kicsit nekem unalmas.
Fogalmam sincs, hogy a Mohinder társává "elõléptetett" Sanders lány melyik? Jessica vagy Niki? Miért vizsgálták ki a szupegyorsan felfogó Monicat, majd elengedték és semmire sem jutottak vele...
Szóval igazából feleslegesnek láttam ezt a 6-os részt. A végén a Peter szál az, ami érdekelt volna, de 2perc az nem sok! Remélem a 7-es részre több mindenre fény derít majd...
A trailert láttam. Remélem nem csak jól összevágott jelentekrõl van szó, hanem nagyon ajánlom, hogy a 42perc legyen olyan jó, mint ahogy azt a 30mp-be bemutatták.
helme 2007 okt. 29. - 18:04:42 Előzmény zaci
(1395/2630)
Hát biztos sokára. Mert ugye még a mostani angol részek is csak az 5.-nél járnak. Egyébként érdemes letölteni angolul (ha tudod a nyelvet) , ha nem akkor is ,mert nagyon jó feliratok vannak. Az elsõ évad szószerint az volt a magyar szinkronban is mint a ,,kalózfelirat"-ban. (A felirat elöbb volt mint a szinkron).
Bár most kenny fordítja, de õ is profi. Bár az új részek most engem kicsit megzavartak... minden kezd összefolyni. De legalább a cselekmény felgyorsul
Arden 2007 okt. 28. - 16:39:33
(1394/2630)
Az elterest nem tettek volna bele sztem, ha nem lenne fontos. Bar valszeg a kepeket sem.
Arden 2007 okt. 24. - 18:38:53
(1393/2630)
Hát valszeg lesz, különben nem tették volna bele... 1 fénykép elõállítási költsége legalább 1 dollár. És a Heroesnál mindenen spórolnak...:P:D
zaci 2007 okt. 24. - 17:46:15
(1392/2630)
Nem tudja valaki hogy mikor fogják játszani Magyarországon a 2.évadot??????
Arden 2007 okt. 23. - 23:03:03
(1391/2630)
Sorry.

Hát nem tudom. Arra hivatkoztak, hogy azért pakolták jobbra-balra, mert iszonyat nagy bukás volt. De egyébként azt se étem, hogy miért este 10-re,11-re kell tenni értelmes sorozatokat, napközben meg ömlik a hülyeség mindenhonnan. Na mind1. Remélem, hogy leadják, mert sokan nem tudnak angolul, és felirattal nézni sem szeretnek ilyeneket - amit megértek, mert ha olvasol, akkor ilyen apró részletekre, meg finomságokra nincs idõd, mint az eltérés 2 felvillanó fényképen... Szóval jó lenne, ha megörvendeztetnének minket egy szinkronos verzióval.