Téma: Hõsök

Lasagne 2007 máj. 02. - 17:02:20
(630/2630)
nem rossz így hogy elõre tudod mi fog történni itt-ott? Hol van ott az izgalom?:) Vagy nem rontja el?
Lasagne 2007 máj. 02. - 15:33:46
(629/2630)
még egy Spoiler20

Sylar-Nathan-os dolgot beszívtam tök nem gondoltam arra hogy õ lesz az...mondjuk tényleg fura volt hogy ennyire szemét nem lehet már N...
Lasagne 2007 máj. 02. - 15:28:59
(628/2630)
az elsõ linket már beszúrtam régebben de tényleg jó:)
de a második link eleje:DD az a fej haláli:))

Spoiler a 20.-hoz

õszintén elõször tartottam ettõl a résztõl, hogy ezt csak belerakják "nyújtásnak" és unalmas lesz, de nagyon tetszett:)
Hiro az tényleg úgy aranyos ahogy van, de a jövõs meg nagyon komoly:) jól játsza a szerepét
Nathan sztem is idegesítõ volt....
A Sylar-Peter harcot én is megnéztem volna(remélem lesz ilyen is a végén)
Spoiler 21.

Kiccsajnak vajh mi lesz a képesssége(Sylar megállítós)??
Sylar vs Hiro?:) ezzzzz hm....
Lasagne 2007 máj. 02. - 15:09:51
(627/2630)
jaja kicsit olyan terminátoros volt,de jól nézett ki:)
Arden 2007 máj. 02. - 13:29:53
(626/2630)
Én a lábbal írós Zero-lennék.:P De valszeg az is hasznos, ha valaki az nyelvével tud orrot piszkálni...:))))))
Redfield 2007 máj. 02. - 12:51:31
(625/2630)
Sikerült már úgy innom, hogy közben az orromon át folyt ki a víz. :)
Redfield 2007 máj. 02. - 12:08:44
(624/2630)
Redfield 2007 máj. 02. - 11:49:30
(623/2630)
Arden 2007 máj. 02. - 11:05:18
(622/2630)
Off:

Van egy felesleges iwiwes meghívóm - akit érdekel az dobjon egy mélt, mert napok óta nem tudom elpasszolni és lassan lejár.

On, SPOILER:

Én azt nem értem, hogy nem vették észre évekig, hogy Nathannel vmi gond van - mármint a családja miért nem jött rá? Sylar csak az alakját tudta átvenni, az emlékeit és a személyiségét nem... Szóval ez fura. Én anyám egy kézmozdulatából vágom, h mire gondol... és az ember 1000x jobban figyel a fiára vagy a férjére adott esetben... Szóval érdekes. A másik meg, h mi lett Nathan "új" családjával? Az elnöki irodában csak Peterrel meg Petrelli mamával volt közös fotó...
Arden 2007 máj. 02. - 10:31:24
(621/2630)
Hát gyerekek ez NAGYON ZÚZÓS volt!!!

Nasty tök megértem a Peter dolgot. Nekem is bejött, pedig alapból nem bírom.
DrIstvaan 2007 máj. 02. - 08:04:06
(620/2630)
Igen, már kezdem sajnálni azokat, akik "becsületesen" nézik a sorozatot... Viszont ez jó kis hely megbeszélni a dolgokat, azokról a részekrõl is, amiket még nem adtak le.
Viszont, hogy ne legyen kizárólagosan az "NBC-vel haladóké" ez a téma, írhatnánk a régi részekrõl IS. Én pl. megírom (most nem spoilerezek), hogy a 10-es rész igen érdekes lesz, mert -mint a címébõl kiderül- 6 hónappal a jelenlegi események elõtt történik. Ugyan enm tudunk meg vele nagyon sok új infót (azért egy párat igen...), de érdekes megnézegetni, hogy milyen is volt kedvenc hõseink élete korábban.
Mazsola1 2007 máj. 02. - 00:22:11
(619/2630)
***Spoiler***

Nasty, csak egy valami:
"jövõbeni Hiro nem ment el magához a jövõbe" mondod Te.
Már hogyne ment volna?
Igy kezdõdik a 20as rész, hogy future Hiro megkérdezi
hogy Peter megmentette-e a pomponlányt, mert
Õ volt az (jövõbeni Hiro) aki vissza ment átadni az üzenetet.
És mondják neki boldogan, hogy igen, sikerült, megmentette.
Nem én mondom, Ando és Hiro mondja :)
Az meg hogy Peter nem emlékszik Clair megmentesére azt
meg honnan sikerült leszürni? Nem is nagyon van rá
szükség ebben a részben, mert senkit nem érdekel.
Mr Benett meg nem, nem emlékszik, hanem fogalma
sem volt Hironak eme cselekedetérõl, Õ csak
Isaackot használta fel, arra hogy megmentse Clairt.

Szal, nézd meg mégegyszer, és gondold át a dolgokat :)
Nasty 2007 máj. 02. - 00:05:05
(618/2630)
***SPOILER***

Mazsola: Lehet, igazad van, de akkor is tartom magam az elméletemhez... Mert mikor Hiro elment Peterhez, akkor mondta neki, hogy más a sebhelye nélkül. Viszont a Jövõbeni Peter nem mentette meg Clairet. És a Jövõbeni Hiro nem ment el magához a jövõbe. Értitek?? Szóval az egy dolog, hogy a múltbeli Peter megmentette Clairet. De erre a jövõbeni nem emlékszik valamiért. És Mr. Benett sem emlékezett, amíg Ando el nem mondta neki...

De már egyszer mondtam. Ez az idõutazós dolog nagyon nehezen magyarázható, mivel lehetetlen! Ha lehetséges lenne, akkor már rég lenne idõgép!
Mazsola1 2007 máj. 01. - 23:54:45
(617/2630)
***Spoiler*** Gábornak:)

A filmbõl nem fog kiderülni hogy jönnek össze, csak a képregény 31. számából.
Walls (Elsõ részébõl)
Azt Te is letöltheted és megnézheted, más poént ugy se fog benne lelõnni, csak hogy hogyan jönnek össze.
Egy börtönben van Niki, ahol épp Hiro és Peter menekiti az embereket és Niki is ott van, jól elkülönitve... gondolom bezúzött egy két fejet :) és Peter kiszabadítja és ennyi.... gondolom másnap sex, aztán össze butoronak meg ilyenek :)
Azt majd valószinû a második részben kiderül pontosan.
gabor004 2007 máj. 01. - 22:26:41
(616/2630)
Hahó, valaki nem dobna nekem 1 fincsi !!!SPOILER!!!-t, Nik és Peterrel kapcsolatban? Hogy kerültek össze? Ez azért fontos mert még mindig nem tudtam megnézni, de már folyamatban van az ügy és addig is ez kicsit lecsillapítana! :-)
DrIstvaan 2007 máj. 01. - 22:01:55
(615/2630)
**Spoiler**
(OFF: Észrevettétek, hogy mostanában nem is volt Spoiler-mentes hozzászólás? ;))
ON: Szerintem is úgy van, hogy a múltban Peter megmentette a pompomlányt, mert ha nem, akkor Sylar nem várna régóta arra a pillanatra.
Mazsola1 2007 máj. 01. - 21:42:26
(614/2630)
***Spoiler***

Nasty, ez igy nem stimmel, ha jövõbeni Peter nem találkozik Clairrel, akkor most Clair halott lenne, valamint, Mohinder nem emlékezne rá hogy találkozott Hiroval a metron amikor átadta az ünetet Peternek hogy mentsd meg a pompomlányt...vagyis, ez megtörtént és Peter utána megmentette Clairt... stb... stb... és most láttunk mi lesz 5 évvel késõbb.
Szal, ez megtörtént.
A sebhelyet nem ez magyarázza.
Vagy rosszul látom?
Nasty 2007 máj. 01. - 21:14:49
(613/2630)
*** SPOILER ***

Mazsola: Én nem Milo Ventimigliara gondoltam, mint pasi, hanem Peter Petrellire, mint karakter. A mozgása, a gesztusai, az összehangolt képességhasználata... Ettõl csöpögtem :)

DrIstvaan: A jõvõbeni Peter a múltban nem találkozott Claire-rel, így nem lett sebezhetetlen a jövõben... Így lehet sebhelye is.
DrIstvaan 2007 máj. 01. - 20:54:19
(612/2630)
*SPOILER*
Egy kérdés. Hogy lehet Peternek egyáltalán sebhelye? Elvileg mindig *teljesen* regenerálódik, akárcsak Claire. Ez már csak onnan is nyilvánvaló, hogy a Sylartõl kapott sebhelye 5 évvel késõbb már nem is látszik. Akkor most hogy került oda mégis az az átlós? Lehet, hogy csak én hagytam ki valamit, de szerintem nem...
Egyébként én is valahogy így gondoltam azt a "túl sok képességet halmoz fel" dolgot. Az álmából is ez valószínûsíthetõ.
Szerintem Tedet nem csinálja ki Sylar, mert akkor valószínûleg Mattet és Bennetet sem hagyná élni.
Egyébként, ha már a kettõ közül kell választani, nekem a "régi" Hiro jobban tetszik... igaz, kissé idétlen, de a jövõbeli formája szerintem sokkal inkább hasonlít egy hidegvérû ninjához (mondjuk, meg is értem, ha Ando halála után érzéktelen lesz... de attól még nem ninja.) Mindenesetre szerintem elég lenne a fazonján változtatni, nem kellenek neki azok a darkos cuccok.
Egyébként nem tudom, itt mennyire közismert, de tudtommal az NBC megerõsítette, hogy lesz 2. évad, amiben a Heroes-beli hõsök leszármazottjairól lesz szó.
Mazsola1 2007 máj. 01. - 20:27:39
(611/2630)
Flashdance:
vivike18@msn.com
itt eltudsz érni msn.

*Spoiler*

Nathan nem halhatott meg a robanásban, mert akkor Sylar nem tudta volna átvenni a repülési képességét, már pedig tudott repülni.
Hát Péter szvsz kicsit csövesen nézett ki, ezzel a borostával, a sebhelyrõl nem is beszélve, de amugy helyes fickó :)
Mohindernek sem éppen elõnyére vált a szakáll,legalább plusz 10 évet nyomott rajta, pedig csak 5 évet mentünk elõre :) De a future Hiro viszont nagyon cukor :)
Hiányzik Isaac, remélem még ujra látjuk.

Heroes forever!! :)