Téma: Hõsök

topforum 2007 ápr. 30. - 11:48:56
(570/2630)
Nem fogja kirakni, szerintem direkt csinálja, Elég nehéz nem szándékosan ennyi spoilert egy kommentbe berakni, ráadásul már pár hozzászólással ezelõtt is leírta ugyanezt.

AKI A TV2-N NÉZI A HÕSÖKET NE OLVASSA EL GABI_13 HOZZÁSZÓLÁSAIT!!!
gabor004 2007 ápr. 30. - 10:11:06
(569/2630)
Szerintem, ha így folytatod, akkor nem fognak sokan itt szeretni. Pls, ha valami olyat írsz, amit még a TV2 nem adott le akkor írd elé, hogy SPOILER...Ezzel jelezve, hogy az "elõrejelzés" és aki nem akarja az nem olvassa el.
Ez ugye nem nehezen felfogható dolog?!
Kösz szépen az együttmûködést!

!!!SPOILER!!!
Nem túl lényeges szereplõrõl van szó, de akkor is megemlítem, hogy hova tûnhetett Mrs. Bennet?
gabi_13 2007 ápr. 30. - 09:46:11
(568/2630)
Amugy tudtátok hogy claire apja nathan petrelli!!!!!!!!!!!!!!!!!szerintem tok jo lett volna ha peter és claire összejönnek de igy peter a nagybátyja!Simone meg fog halni és claire anyjának is van képessége tüzet tud gyujtani a kezével az apja(nathan) pedig ugye tud repülni ezért nem csoda h claire is különleges lett!!!!!!!!!!!
Arden 2007 ápr. 30. - 09:12:07
(567/2630)
Én valahogy nem szeretnék gondolatotkat olvasni - az sztem a túl sokat tudsz dolog lenne- és nehéz lenne elviselni azok gondolatait, akiket szeretsz, és kiderül, h õk téged nem - mint ami Mattnél is volt, csak sokkal durvábban mondjuk... Sztem nem tudnám kezelni a hallottakat...

Sztem a láthatatlanság és a repülés a legjobb cucc.:)

btw, sztem Niki/Jess betegsége és a képessége nem függnek össze. Jess csak használja azt, ami Nikinek van. Szóval sztem Peter nem tudná átvenni tõle a "betegséget."
Arden 2007 ápr. 30. - 09:09:04
(566/2630)
Vazz, írd ki hogy SPOILER!!!!!!!! Csak gratulálni tudok... amúgy...
10/10
kicsiati 2007 ápr. 30. - 07:39:14 10/10 Előzmény Lasagne
(565/2630)
Ja, azt hittem a szünet után már a második évad kezdõdött.
gabor004 2007 ápr. 29. - 21:12:25
(564/2630)
Huu elég érdekes kérdés az, hogy milyen képességnek örülnék. Hát én szívesen kipróbálnám a Niki vs. Jessica szerepet! :-))
Okot nem tudok rá mondani, miért pont õ?!
A másik Matt képessége lenne (végre lenne rá esély, hogy megértsem a nõket!!!) :DDD
Nah jó, ez lenne az egyik ok. Másrészt pedig ki ne szeretné tudni, hogy mire gondol az ember miközben épp bevásárol vagy a buszra vár vagy éppen velem beszélget.

Spoiler:
Kíváncsi vagyok, hogy mi történik Nikivel és Jessicával 5év múlva. Nagyon várom már a következõ részt, ami már itt is van nemsokára.
Flashdance01 2007 ápr. 29. - 21:02:58
(563/2630)
hát nekem nem nagyon jön be a szám....
de a klip nem rossz, aranyos!De fura volt hogy "Claire" énekel is...
De ugye jól láttam???
gabi_13 2007 ápr. 29. - 19:32:20
(562/2630)
Én már hallottam szerintem is tök jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!amugy ki fog derülni h nathan claire igazi apja és h claire igazi anyjának is van képessége még hozzá a kezével tüzet tud gyujtani!!!!!!!!ÉN örültm volna neki ha claire és peter össsze jönnek de igy peter claire nagybátyja:(
Gabor84 2007 ápr. 29. - 18:11:15
(561/2630)
Keressetek rá a youtube.com -on Hayden Panettiere I Still Believe c. videójára! lol Véleményeket várok! :-)
Mr. Bean 2007 ápr. 29. - 13:57:43
(560/2630)
EZ EGY R*HADT JÓ SOROZAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Arden 2007 ápr. 29. - 10:31:14
(559/2630)
Bocsika mindenkitõl, kicsit (nagyon) OFFolok - de itt sok a csaj...:)

Nem tudja valaki, hol kapható a cityben halszálkás farmer? elõre is thx a segítséget!!! És bocsi az offért...:)
Lasagne 2007 ápr. 29. - 10:08:15
(558/2630)
azt én is:)
Flashdance01 2007 ápr. 29. - 09:01:55
(557/2630)
okés Mazsola akkor szent a béke!!!!
:DDDDDDDDD

Vagyis nem is volt harag....:D
Flashdance01 2007 ápr. 29. - 09:00:07
(556/2630)
hát igen!!!

***Spoiler***

Az olyanok mint én, aki a tv-ben követi az eseményeket az még nem tudja hogy Peternek olyan a képessége hogy ha már valakive találkozott(különleges képességû ember) és ha egyszer átvette a képességét akkor azt már tudja használni!

Csak ezt még se õ se a tv-ben követõ emberek nem tudják!
De erre a képesség dologra még visszatérve ha lennének más Hõsök szerü emberek akkor alap hogy én is ezt választanám!
nakamura 2007 ápr. 29. - 01:40:07
(555/2630)
xxx SPOILER! xxx
Csak ha már a 20. rész: szerintem van itt még találgatni való. A hosokvilaga.atw.hu -n találtam eféle képeket. Öt év múlva néhány kedvenc hõsöm-még lehet hogy Hiro egyik énje is- átáll a Sötét Oldalra? /Vagy az másik film:)/ A sebhelyes Peter is gyanús nekem, de ez a vallatás tényleg fura.
Mazsola1 2007 ápr. 28. - 23:38:39
(554/2630)
Azta, jó sokat írtam.
Biztos tele lesz helyesírási hibákkal, bocs Nasty..
Csak hát én is annyira ide kattantam már hogy elvakultan írom a sok hülyeségemet :)

Örülök amugy Nasty hogy örülsz ide járni.
Szerencsére itt nincsenek nézeteltérések, mert ahogy látom más forumokba vannak nem túl illedelmes emberek :) de itt okésak vagyunk :)

Mazs.
Mazsola1 2007 ápr. 28. - 23:30:39
(553/2630)
Sziasztok!
Hello Flashdance!
Nem haragszom, hogy kijavitottál, nem szokásom, fõleg ha nem is tudom miért kéne haragudnom??
Örülök hogy fiu vagy, de nem emlékszem hogy eme tényt valaha is cáfoltam volna :)
Ha eme megjegyzésemre célzol, hogy "ugye lányok" az azért volt mert két lány, történetesen, vki és axendra vitatkoztak hosszabb ideig a skrizofénián. amit emlitettem is.
És tudtommal, õk lányok :)
De javitok, hogy tágítsam a megszólitottak körét:
Ugye, fiuk, lányok, milyen jó kis fórum ez?
Na, így jó lesz.
Most meg majd kapok levelet, egy transzvesztitától... :)

*Spoiler*

Szóval vissza a Heroesra.
Nem emlékszem hogy arról beszéltünk e már, hogy az elõzetesben, Peter és Niki csókolozni fog és ha jól látom Peter fog átmenni a falon, ami azt jelenti hogy D.L -el is találkozott már.
Vajon milyen más tulajdonságokat fog még felvenni?
Tipp?
Egyébként ha azt nézzük már az idõt is megtudná állitani mert Hiroval is találkozott a metrón.
Na de ezt még biztos nem kellett használnia, vagy nem gondolt rá.
Bár a Sylares csatában jól jött volna :)
Én nem tudom hogy vagytok vele, de én már vagy ötször megnéztem, és még mindig libabõrös vagyok annál a résznél... :) Jó lett volna ha még tovább huzzák a csata részt.
Úgy érzem néha megõrültem. :)

A zenéje amugy megvan valakinek?
Ha igen, szivesen várom :)
Nagy az emailes ládám :)

A képességet tekintve én Clair lennék, mert amúgy is szeretem az extrém sportokat és akkor nem kéne tartanom tõle hogy bajom esik :)
Bungee Jumpingozhatnék kötél nélkül meg ilyenek :))
Vagy mekkora zsír lehet neki menni 220al egy beton falnak, kocsival :) Bár a kocsit sajnálnám...
De ennyi erõvel, Linderman is lehetnék, csak mondjuk Õ csak élõ embereket tud meggyógyitani.
Clair meg meghalt már párszor.
Ha meg hõsökkel teli világban élnénk, természetesen Peter lennék, hisz Õ mindent tudhat.

Mondjuk ha Peter Nikivel fog találkozni, akkor mit vesz át Peter? Neki is lesz egy Jessicája? :)

Na hagyjuk a hülyeségemet, megyek jobb lesz ha megnézem valamelyik részt, olyan rég láttam.
Már kevesebb mint két nap!!!!

Jó éjszakát, aki még ma olvassa.

Mazs.
topforum 2007 ápr. 28. - 23:26:42
(552/2630)
Hát nekem Claire képessége már sokszor jól jött volna, de talán inkább a téridõ-kontinuum manipulálását választanám.

Egyébként nekem Jack Coleman (HRG) válasza tetszik erre a kérdésre a leginkább:

"Mindig úgy gondoltam, hogy milyen király dolog láthatatlannak lenni, de aztán rájöttem, hogy a '90-es évek nagy részében láthatatlan voltam, és nem volt valami jó."
Nasty 2007 ápr. 28. - 23:02:37
(551/2630)
Miért, mi a jelenlegi képességed??? :)
Én álmodni szoktam...