Téma: Hõsök

Lasagne 2007 ápr. 25. - 15:10:18 Előzmény Arden
(450/2630)
na még valaki aki nem kedveli azt a nõszemélyt....na az alakváltót meg szépen kiírnám a sorozatból ,ritka ütögetni való feje van,mikor vigyorog:)(elnézést a fanoktól de kijött belõlem)
Mazsola1 2007 ápr. 25. - 14:28:36
(449/2630)
Hello!Nagyon szeretem a sorozatot, különösen, mert nehezen tudok benne hibát találni, de egy valami most mégis csak zavar, mégpedig az hogy Sylar miért bosszankodik a lista miatt, amikor perc alatt megjegyezhette volna már 3 résszel hamarabb a pincér csajszi memoriájával? Vagy lehet csak japán nyelvtanulásra specializálódott az agya? hehe. na de tényleg, nincs igazam?
Másik, hol tudom letölteni az amcsi képregényeket, végig? Elkezdtem már töltögetni nem legálisnak nevezett file cserélõ programokon :) de nagyon küszködve jön... valaki?
Köszi,Vivi
Ja és még egy, hogy ha valakinek megvan a Született Feleségek 3 évad részei és spontán felebaráti szeretetbõl megosztaná velem, annak nagyon örülnék, de nagyon..
sorlix 2007 ápr. 25. - 13:55:01
(448/2630)
aki gyors feliratot akkar akkor az nézen el a <a target="_blank" href="http://www.lostfeliratok.extra.hu" title="www.lostfeliratok.extra.hu">www.lostfeliratok.extra.hu</a> ra mert pl megjelenik reggel a hõsök és estére már kb van is felirat :D de lostnál is így megy és nem csak lost felirat :D
Arden 2007 ápr. 25. - 09:31:22
(447/2630)
*Spoiler*

Linderman azt mondta Jessicának, hogy szívességet kérne - szüksége lenne Micah-ra... Jess ugye nemet mondott, ezért mentek el a kissárcért az alakváltó csajjal.

Amúgy a DL-Jess beszélgetés nem volt logikailag korábban, mint kellett volna? Vagy én maradtam le valahol?
topforum 2007 ápr. 25. - 07:50:03
(446/2630)
gabor004 2007 ápr. 25. - 07:43:20
(445/2630)
Tegnap este bele-bele tekergettem a 19.részbe (nem akartam megnézni felirat nélkül, de hát csak nem bírtam ki...)
De hát mivel angol nyelvtudásom még nem tökéletes, ezért aztán nem minden dolgot értettem tisztán...
pl. hogy mit csinál Lindermann és az alakváltó "görény"csaj :-)) Nikivel...és Michaval???
ez az 1 amit nem értettem meg konkrétan, úh. várom a feliratot! :-))
üdv..
topforum 2007 ápr. 25. - 07:42:22
(444/2630)
A hangulatot oldandó, itt egy jó hír a fanatikusonak, most olvastam a Comic Book Resources-on:

&amp;#8220;The fans really seem to be digging the graphic novels and we were very happy to announce that it will be running over the summer hiatus, and if we have any say, over the course of the series.&amp;#8221;
Arden 2007 ápr. 25. - 07:00:27
(443/2630)
Kedves Neszti!
Ha jól rémlik korábban(a tegnapi nap kivételével) mindig helyesen írtam le Szájler nevét, de most mégsem sikerült...(észre sem vettem egyébként). Köszönöm, hogy ilyen szívhezszólóan figyelmeztettél tévedésem jóvátehetetlen mivoltára. Hálám örökké üldözni fog, jóindulattól csöpögõ szavaid a fülemben csengnek majd még napokig...

(Nikki nevét meg azért írom 2db K-val, mert korábban úgy szerepelt vhol (meg úgy is írják az eredeti helyesírás szerint, bár az amerikai angolban már nem próbálok névadási/írási logikát találni...), de ezentúl fokozottan koncentrált figyelemmel fogom egy db k-val írni az õ nevét is.)

Peace.

Amúgy szvsz sokkal nagyobb (mû)felháborodást érdemelne az, hogy valaki megnéz 18 részt, és nem tudja, hogy ki kicsoda... Még csak fonetikusan sem.

Peace...
Nasty 2007 ápr. 25. - 00:53:02
(442/2630)
Kedves Vki :)
Nagyon szépen megkérlek, hogy tanuld meg leírni Sylar nevét! Sylar: a-val... Az nem számít, hogy nem szereted, pár karaktert én sem kedvelek, de legalább helyesen ne kedveljük Õket. :) Ok? Nem bántásból, csak picit zavart... gondoltam szólok :)

PEACE
Arden 2007 ápr. 24. - 21:55:14
(441/2630)
Nem tudom. Nikki annyira, de ANNNNYIRA irritáló, hogy az elmondhatatlan. nincs rá szó. De a másik csaj sokkal rosszabb... szóval neki kifejezetten görény feje van - Nikki meg csak irritáló a faarcával. Mr Bennet!!!! wooow... B))))
gabor004 2007 ápr. 24. - 21:16:17 Előzmény Arden
(440/2630)
úúúú....szomorúan veszem tudomásul a Nikivel szemben kialakult véleményed... :-))
nekem õ a nagy favorite...bár az utóbbi részekben Claireel is szimpatizálok! :-)
topforum 2007 ápr. 24. - 18:43:52 Előzmény Lasagne
(439/2630)
Már van magyar felirat hozzá.
Arden 2007 ápr. 24. - 16:15:45
(438/2630)
Nekem is az volt a wooow, hogy woooow de r*hadt jó volt!!!

***19. rész Spoiler***

Oké, HRGnek nincs képessége. De sokat szerepelt...:D Ez lesz a kedvenc részem.B) mostmár szvsz tuti benne lesz a II. évadban is.

Linderman szimpi valahol - de tutira õ a báránybõrbe bújt farkas. Meg hol van az a "barát", aki hátat fordított neki? khm-khm...

Szóval baromijó volt. Mondjuk amint láttam, h Peter mitõl esett össze, rögtön tudtam, h nem halt meg (végleg) - Clairebõl kiindulva.
Találtam egy karaktert, akit még Sylernél és Nikkinél is jobban utálok - az alakváltó csajszi. Mikor ránézek az jár a fejemben, hogy golyót neki - pedig nem vagyok agresszív...:))))
RadosGa 2007 ápr. 24. - 16:05:24
(437/2630)
Ha szeretné megrendelni valaki a Hõsök eddigi részeit részeit szinkronosan a még meg nem jelent részeket pedig felíratosan az írjon emailt: rgabi15@freemail.hu
topforum 2007 ápr. 24. - 15:53:06
(436/2630)
Túl sok meglepetés nem ért (átkozott spoilerek!), de azért jó rész volt, és a képregény is ütõs lett. Azt mondják a 20. rész lesz az évad egyik legjobbja, szerencsére most csak egy hetet kell várni.
Nasty 2007 ápr. 24. - 15:18:19
(435/2630)
Igen, a képregényre célzok, de ugyan ez a 19. részbõl is kiderül...
Nasty 2007 ápr. 24. - 15:14:12
(434/2630)
És igen! És láttam! És fergeteges! Zseniális! Fordulatos, izgalmas, és ismét úgy van vége, hogy ... ahogyan szokott. Megõrülsz a következõ részig, és tudni akarod, hogy mi lesz! :)

Annyira de annyira jó ez a sorozat! Máris sajnálom magam a nyári szünet miatt! De remélem akkor is folytatni fogják a képregényt, legalább némi tüneti kezelés miatt :)

Ha azt akarják, hogy egy sorozat sikeres legyen, akkor tegyék kedd-szerda 21h-ra! Hétfõn még senki sem tudja, hogy mi van, csütörtökön meg már senki sem tudja, hogy mi van... Lehet, picit érthetetlenül fogalmaztam, de a kényeg a kedd és a csütörtök!
Blueslac 2007 ápr. 24. - 14:22:24
(433/2630)
Most olvasom, hogy végre meg tudom nézni... Nem lehet, hogy ez már az utolsó rész? :) Ez a tv2 nem normális. A Doktor House-t mindig megnéztem, számítottam volna a Hõsökre is, de közben adtak valami baromságot, ami alatt szépen lekoccoltam a párnámba... És akkor csodálkoznak (olvastam), hogy nem értik, miért nem megy elég jól a Hõsök... Talán ha éjjel 2-re tennék, akkor már õk is látnák a lényeget... :( De látom, a 4400 is a sötét éjszakában van. Hát, akkor soha nem fogom látni...
(Bocs a hosszért, de vannak olyanok is, akik nem tartanak otthon videót...)
U.i.: elég kibekkelni 8-tól 9-ig a fárasztó vetélkedõmûsoruk idejét, de hogy még utána is ... na ne.
Lasagne 2007 ápr. 24. - 14:06:27
(432/2630)
most kivételesen megvárom a magyar feliratot, ha már ennyi idõt kibírtam akkor 1nap ide vagy oda:) van valaki aki már megnézte a 19.et?
Arden 2007 ápr. 24. - 13:13:34
(431/2630)
woooow.:D