amiraa_daaa 2022 febr. 01. - 14:57:44
(53/313)
A Dö-t forgatokönyvirok írták, ez meg Barbi saját kreálmánya, DÖ-nek volt bája, de mostmár kiismertűk Barbi stilusát igy nem nehéz ezt a rejtélyt is megfejteni. a kriminél az a lényeg, hogy több szereplő is elkezdjen utána véletlenül korházba kerülni vagy véletlenül balesetet szenvedni, ( ez az ajánloban nem látszott ) egy nyomozásra meg ez rétes tészta lesz eléggé. Kriminél meg pörögnie kell, itt nem érzem a Balaton illatát, csak azt hogy studiószagu, másrészt ha ismerné a Jutubereket, akkor tudhatná Barbi is hogy azok azonnal mindent mutogatnak ( ágy hotel, Balaton Balaton part, azonnal ki a pezsgőt mindent és önzőbb emberek minthogy együtt aludjanak egy elvileg 2 emeletes hotelban ahol 10 szoba nincsen. Másrészt ha Jutuberek ( direkt irom igy ) mutatnak mindent, nekem fura hogy amig nem kezdődőtt az est se egy "ilyen ruhám van poszt olyan ruhám van poszt stb" nem leülnek hogy egy szobába alszunk ( normál jutuberek ennél önzőbbek meg ciki is ) hanem keres másik szállodát ( na az milyen jo szál lett volna hogy mondjuk négyen eleve átcuccolnak egy másik hotelba és pont lelépnek vagy késnek és akkor még izgibb lehetett volna az egész fejbelővős történet.

Meg probáljatok már leülni laptoppal a popotoknál szerintem nem nagyon fog menni. Ráadásul a Staub Viki karaktere egy autoversenyző/autonepper/autosjutuber ( az ilyen csajok minimum ) egy kölcsön porschéval jöhetett nem egy kisbusszal. ( főleg hogy a Vikinek egy hasonlo karaktere volt a AÉ-ban és ott az első snittnél egy autot loptak el amivel megállitja őket a rendőr , itt is valami hasonlo kellett volna pl: hogy például egy lopott Porschéval érkezett volna, Itt meg egy kisbusszal ( :D:D:D) Együtt a többivel. Nekem a karakterek idegenek nagyon. A hotel belső tragikus ( tudom az erkélyt hiányolom) de azért még adok egy esélyt bár kiszámithato kb az egész sztori hogy mi várható.
amiraa_daaa 2022 febr. 01. - 14:39:02 Előzmény Rojita
(52/313)
most őszintén elég Colombos a stilusa de jobban jártunk volna egy joképű szinésszel aki mondjuk ugy szerez informáciokat hogy kikezd a gyanusitottakkal, az pl feldobhatta volna a nézettséget, ( hogy a karakter egy szexragadozo pl) nyilván mindezt a nyomozás érdekében.

Pl a Drága Örökösökből a Nándit mint főnyomozot a stilusával, igy a anyomozó bácsit elnézve elég vontatott.
amiraa_daaa 2022 febr. 01. - 14:35:08 Előzmény dezsivagyok
(51/313)
heti bontásban szerintem is jobb lett volna, anno mikor első covid hullám jött és otthon ülve kényszerülve néztem meg az Apatigris sorozatot nagyon jonak tünt mert bezárva voltunk és ott szabadság volt, most semmi Balaton feelingem nincsen és kb jol átgondolva ki lehet találni mi következik eltünik a konfetti gép elindul a nyomozás eltüntetik a laptopot, Mondjuk hogy a turulugro jutuber ellopta a laptopot nem is kellett volna megmutatni csak azt hogy pl keresi a rendőrség a laptopot hiszen ő egy hekker ( remélem jol irom ) vagy azt sem hogy a két takaritó néni kutat keres nézelődik az is visszaemlékezésként jo lett volna hogy hoppá ujlenyomat és hoppá ők ott rosszalkodtak, kriminél pont ez a titok varázsa a lényeg, hogy a titkot látod most meg kb a hét részeit már egy részben le tudod követni hogy mi történik, mi a várhato dolog.

amiraa_daaa 2022 febr. 01. - 14:30:14 Előzmény janderka
(50/313)
tudtam hogy hiányoztam és még mindig nem vagyok stabtag :D
1/10
nappalitv 2022 febr. 01. - 10:38:12 1/10
(48/313)
Vajon hányan lesznek bezárva? A nézőtéren legalább 50-en ücsörögtek plusz a személyzet és Berényi Kirakat a színpadon. kameráz az egyik szállodásgyerek, a papa, a nagyszájú liba. A pukkot Miller indította a pendrájvra hasonlító kapcsolóval :) A papa nem is láthatta a forrasztópákát a másik oldalon állt és elkanyarodtak előtte. A szobaajtó nagyon nem stimmel, de a folyosó sem, sőt még maga az ajtó sem :))) ez ökörfos II lesz ahol a panzió és a kórház egybeépült. A szobaszámok úgy vannak, hogy jobb oldal páratlan, bal oldal páros, és a lépcsőtől-liftől menekülési úttól számolva. Ez meg 2. emelet a 206, azaz mindenképpen lépcsőzni kell legalább. A másik irányba kellett volna elindulni. De a szobabelőből meg az látszik, hogy fal van, pont úgy mint anno ökörfosi panzióban a milf szobájánál. Mikrofon belóg :) Vizimentők száma miért lett letakarva?
dezsivagyok 2022 febr. 01. - 10:03:08 Előzmény nappalitv
(47/313)
Ne kötekedj, légyszives. Ha valamit nem tudsz, nézz utána. De megteszem helyetted:

pilot
Főnév
• pilóta, kormányos, vezetőpilóta
• kalauz, vezető, útmutató
• vezérlőcsap, jelzőlámpa
• sorozatinditó epizó
• ellenőrző mozdony, elölfutó mozdony
1/10
nappalitv 2022 febr. 01. - 09:59:37 1/10 Előzmény dezsivagyok
(46/313)
PLOT rész
1/10
nappalitv 2022 febr. 01. - 09:58:42 1/10 Előzmény Rojita
(45/313)
Kizárt.
Valakinek feltűnt, hogy rögvest egy emberrabolással ért véget a sori plot része, illetve... nekem gyanús hogy kocsilopással kezdődött. A londínerpapa lelépett a RAJ rendszámú kabrióval, a mentősök meg még a rendőrök előtt leléptek a hackerossal. Helyszíni szemle, he? Mi lesz a villanyszerelőpincér 1 napi fizetésével? Ez az egész ugye lájkgyűjtő majmok napja. Amit látni náluk az mindig átverés, hazugság. Szóval a gyanúm szerint itt egy össznépi játék van, és mindegyik besegített a hackeros meg nevéhez hűen meghackolta a napot és lelépett a mentősökkel. Szép lenne, ha a sori végén lesz egy leleplező epizód ahol egyszerűen leesik a színpadról és ugye már senkise veszi komolyan, mert szimlulál és hát nem így tényleg meghal.
dezsivagyok 2022 febr. 01. - 09:53:39
(44/313)
Nagyon magyar..... Szerintem a Hámori Barbara NE írjon. Biztos nagyon jó producer, üzletasszony. Szerzi a lóvét. DE! Ne írjon,mert nincs köze hozzá. A "Drága örökösök" baromi jó volt. Pont. Viszont a "Keresztanyu" és most EZ, már nagyon erőltetett. Kellenek a sajátgyártású, napi sorozatok. Ok. De ez már a minőség rovására megy. Kidolgozatlan. A belső jelenetek túl színpadiasak. Értem ez alatt a dialógusokat. Hülye poénokkal, amik nem ülnek. Nagyon mesterkélt. Az egész túl "darabos". Nincs meg - ahogy ma divatos szóval szokás mondani - a "flow"-ja. Nem ragad/visz magával. Hiányzik belőle az a plusz... Heti sorozatban talán még el is menne. Na, de napiban... Olyan szinten fogják elnyujtani, hogy teljesen el fog laposodni, az amúgy sem túl magas színvonalú pilot rész után.
janderka 2022 febr. 01. - 01:15:53 Előzmény Rojita
(43/313)
Csöpi? Inkább egy hazai Columbo.
4/10
Rojita 2022 febr. 01. - 00:43:24 4/10
(42/313)
Nagyon nem szeretem ha a celebeket foglalkoztatják, vagy rájuk írnak vmi történetet. Murányi Tündét, Kocsis Juditot, Tóth Juditot, Csarnóy Zsuzsát szeretem. Ők Színésznők. Meg tudják ők menteni a filmet? Akkor Őze Áron lesz a mai "Csöpi"?
offtopic
janderka 2022 jan. 31. - 23:35:03 Előzmény nappalitv
(40/313)
Pilot [pájlot]
1/10
nappalitv 2022 jan. 31. - 23:26:12 1/10
(39/313)
Lehet majd screenshotokat lőni a véletlen és valós elbaszványokból!
1/10
nappalitv 2022 jan. 31. - 23:25:17 1/10 Előzmény zazee
(38/313)
Plot. Plot rész. Ez az amiben benyomják az alapsztorit, elhelyezik térben és időben, nevet kapnak a szereplők. Hát ez maximálisan sikerült. A tihanyi kút harcsái is röhögnek.
janderka 2022 jan. 31. - 23:19:36
(37/313)
Indítórésznek szerintem is elment. Persze mivel napi sorozat, valószínűleg fájóan elhúzzák majd benne a szálakat szándékos félreértésekkel, értetlenkedésekkel. Bár ha jól van megírva, akkor ezt meg tudják oldani a különböző karakterek egymás elleni cselszövéseiből fakadó zsákutcába futtatásokkal is. Kérdés, hogy megoldják-e, vagy marad a "jól bevált" barbiworld receptúra a'la retekklub. (szkeptik üzemmód kikapcs)
2/10
zazee 2022 jan. 31. - 22:58:57 2/10
(36/313)
Elég bágyadtra sikerült, ha a pilot ilyen vérszegényke mi lesz később:) vígjátéknak jegyezték, de humort nyomokban sem tapasztaltam. Epres Attila miatt néztem bele, mert őt imádom.
offtopic
janderka 2022 jan. 31. - 22:36:22 Előzmény amiraa_daaa
(35/313)
Jajj má, dehogynem vagy stábtag. :) Hónapok óta felénk se néztél, ám itt hirtelen megtáltosodtál. :)))
Mondjuk nincs is ezzel semmi baj. Csak ne tagadd - és ne ál-savazd, miközben valójában véded. :)))

Egyébként megmondhatot barbeenak, hogy az első rész nem volt annyira borzadály, mint a többi "gyermeke".
janderka 2022 jan. 31. - 22:31:43 Előzmény amiraa_daaa
(34/313)
Nem azt mondom. Lehet máshol (ettől film, majd vagók megoldják ha megoldják). Csak hogy valódi.

Itt mesél is róla egy igen butácska "színésznő".
https://rtl.hu/hotel-margaret/2022/01/28/fedezd-fel-a-hotel-margaret-forgatasi-helyszineit-schumacher-vandaval