10/10
JYJ.3 2022 ápr. 17. - 08:41:35 10/10
(120088/120428)
A BTS június 10-én tér vissza... új album megjelenése
Bemenet 2022.04.17. 14:14

[Hwang Hye-jin hírriporter] A BTS csoport (RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V, Jungkook) visszatér.

Április 16-án (helyi idő szerint) szólókoncertet rendeztek a BTS PERMISSION TO DANCE ON Stage ON Stage - LAS VEGAS címmel az Allegiant Stadionban, Las Vegasban, Amerikában.

8-tól kezdődően a BTS összesen 200 000 nézővel találkozott, epizódonként 50 000 emberrel, összesen 4 előadáson keresztül a 9., 15. és 16-tól.

Miután a nap utolsó dalának, a „Permission to Dance” című dalnak a színpada befejeződött, a „WE ARE BULLETPROOF” és „2022.06.10” felirat jelent meg a Weverse élő képernyőjén.

A BTS bejelentette, hogy új albumot adnak ki, amely új fejezetet nyit az éven belül. Ez a videó egy teaser videó, amely egy új album megjelenését jelenti be június 10-én.

Ezzel a BTS egy új albumot ad ki 11 hónappal a tavaly július 23-án megjelent 'Permission to Dance' digitális kislemez után.
Hyejin Hwang blossom@newsen.com
10/10
JYJ.3 2022 ápr. 16. - 18:04:26 10/10
(120087/120428)
Kellemes Ünnepet!
10/10
JYJ.3 2022 ápr. 13. - 19:19:46 10/10
(120086/120428)
A DFSB Kollektív elnöke, Bernie Cho kiönti a teát a GRAMMY-k BTS elleni elfogultságáról
Megtörte, hogy a Hangfelvételi Akadémia miért nem ismeri fel folyamatosan a BTS-t.

https://www.koreaboo.com/news/dfsb-kollective-president-bernie-cho-grammys-biases-bts/?
fbclid=IwAR1LMYpn1ho4Jlmk7zSCcf9rt43sGLB8sEfw9kmC70dK9IvlBNgdRysEK3U

Minden évben feltámadnak a remények, és erősen alábbhagynak, mivel a BTS továbbra is szerepel a GRAMMY -díjban, de soha nem jutalmazzák.

A közelmúltban a BTS valóban fenomenális teljesítményt nyújtott a 2022 -es GRAMMY-kon (más néven The 64th GRAMMY Awards ). Ennek ellenére a csoport nem nyerte el egyetlen jelölését, és sokan úgy érezték, hogy a BTS-t ismét lejáratták azzal, hogy nem kapott díjat.

A Suga és az RM is foglalkozott a vitával . És most a DFSB Kollektíva elnöke , Bernie Cho beszél erről.

A 2022-es GRAMMY-t követően Bernie Cho megjelent az Arirang News Centerben a K-ENTERTAINMENT&BEYOND hírszegmensben, és elárulta, hogy a Recording Academy miért nem ismerte fel folyamatosan a BTS-t.

Bernie Cho kifejtette, hogy a GRAMMY Awards nem a zenerajongók döntései alapján választja ki a győzteseket, mint ahogy más díjátadók teszik. Inkább a zeneipar bennfenteseinek és befolyásolóinak szavazata.

Egy lépést hátra kell lépnünk, meg kell értenünk és be kell látnunk, és én… vitathatatlanul tiszteletben tartom, hogy a GRAMMY-díj nem népszerűségi verseny a rajongók, a hallgatók vagy a nézők számára. Ez egy népszerűségi verseny az iparág bennfentesei számára.

Míg a BTS-nek sok rajongója van, többek között a zeneiparban is, még mindig sokan vannak, elsősorban a Hangfelvételi Akadémián , akik talán nincsenek annyira tisztában azzal, hogy a BTS valójában milyen tehetség. Tehát Bernie Cho elgondolkodott a BTS korábbi szerepléseiről a GRAMMY-díjátadón.

A valóság pedig az, hogy az évek során, 2019-től néhány nappal ezelőttig, a BTS-nek soha nem volt igazán megfelelő első benyomást keltő bemutatója. 2019-ben rövid ideig színpadon voltak, hogy átadjanak egy díjat. 2020-ban rövid időre részt vettek Lil Nas X-szel az Old Town Road-ban, hogy szerepeljenek, majd együttműködjenek Lil Nas X-szel, majd tavaly volt az első hivatalos fellépésük, de azt valójában Szöulból vették fel.

Cho úgy véli, hogy kulcsfontosságú volt, hogy a BTS-nek lehetősége legyen élőben fellépni az iparág bennfentesei előtt a GRAMMY -kon, hogy a jövőben is elismert legyen, és ez valóban sikerült.

A valóság az, hogy a BTS-t jó videón nézni, de csodálatos élőben nézni, és amikor az emberek élőben nézték az előadásukat, azt hiszem, ez nagyon sok embert lenyűgözött a közönségben, azokat, akik a GRAMMY -kra szavaznak , és sok tekintetben a Twitter csak úgy világított a benyomások tekintetében.


A BTS 2022-es GRAMMY-n való fellépése után mindenki nem tudta megállni, hogy beszéljen róla. Később is sokáig beszéltek róla.

Ez volt az első alkalom, amikor hallottam a „kabátléggitár” kifejezést, azt a mozdulatot, amit úgy hajtottak végre, hogy az összes kabát szinkronban volt, meg volt kötve, majd valahogy kibomlott… Még mindig próbálom a lassított felvételt, hogy rájöjjek. ez hogyan működött.


Míg az ARMY-k jól tudták a BTS kifürkészhetetlen képességeit élőben, sokan első ízben voltak szemtanúi aznap este. Tehát azok, akik döntenek abban, hogy ki nyer, végre első kézből láthatták a BTS páratlan képességeit és energiáját.

De ami még fontosabb, amikor fiúbandákról és élőben beszélünk, mindig ott van az a feltételezés, hogy ajkak szinkronizálódnak. Nagyon nyilvánvaló volt, hogy ezt élőben a tökéletességig csinálják, és az egyik dolog, ami megjelent a Twitteren, az volt: „ Ezek a srácok szuper fittek. Hogyan táncolhatnak így és énekelhetnek úgy, hogy ne izzadjanak ki, vagy ne kapjanak ki levegőt?


Bernie Cho úgy véli, hogy a BTS „Butter” fellépése a 2022-es GRAMMY -n volt az az erőteljes nyilatkozat, amelyre a csoportnak szüksége volt ahhoz, hogy a zeneipar végre teljes mértékben elismerje őket. A BTS teljesítményét senki sem tudta megmérni.

Szóval, azt hiszem, valóban erőteljes kijelentést tettek az ipar számára, hogy ezek a srácok igaziak. Ez az oka annak, hogy ők nem csak a világ legnagyobb fiúbandája, hanem a világ legnagyobb bandája is. …Ez lenyűgözte az embereket, és másnap reggel a média a BTS-előadást a csúcson tartja, nagyon közel a legjobb élő előadások csúcsához, és ez sokat mond.


Ennek ellenére sok előítélettel kell szembeszállnia a BTS-nek a GRAMMY-díj elnyerése tekintetében. Bernie Cho két nagyot említett.

A GRAMMY-díjak átadása történelmileg és hagyományosan nem volt annyira barátságos a külföldi színészekkel. Határozottan van egy elfogultság… Talán a fiúbandák felé.


Az amerikai díjátadók nemcsak a külföldi, különösen a nem angol színészekkel szemben vannak elfogulva, hanem a „fiúbandák” ellen is. Noha a BTS bebizonyította, hogy ezek ennél többet jelentenek, az iparági bennfentesek még mindig annak tekintik őket.

És ha történelmileg megvizsgáljuk a BTS-t összehasonlító más bandákat, például a Backstreet Boys-t vagy az *NSYNC-t… Karrierjük csúcsán talán kilenc jelölést kaptak mindegyikben, de egyikük sem jött össze. egy GRAMMY-díjat, és azelőtt a BTS volt a világ legnagyobb fiúbandája... Ezt megelőzően az Egyesült Királyságban volt a One Direction. Soha nem jelölték őket; soha nem nyertek népszerűségük csúcsán.


A „teenybop”-hoz kötődő sok művészt, köztük olyan fiúbandákat, mint a One Direction , sőt Justin Bieber is, gyakran nem veszi komolyan a zeneipar.

Ismét, ha egy kicsit oldalra nézünk olyan művészekre, mint Justin Bieber, aki a HYBE kiadótársa , akkor a második legtöbb jelöléssel bekerült a GRAMMY-ba; az évek során több mint 22 jelölést kapott. Ennek ellenére csak kettőt nyert.


Ennek ellenére a BTS már korábban is legyőzte az elfogultságokat és az esélyeket, és újra megteszik.

Azt hiszem, a BTS-nél a megjelenésük ezúttal valóban annak a kijelentése volt, hogy itt vannak, igaziak, és még több lesz. És azt hiszem, ismét mindannyian tudjuk, hogy a BTS egyhamar nem hagyja abba a zenélést, és ezért úgy gondolom, hogy ez nem annyira a „ha” kérdése, hanem talán az, hogy „mikor” nyer. GRAMMY.
10/10
JYJ.3 2022 ápr. 11. - 19:06:41 10/10
(120085/120428)

Költészet napja, április 11.

József Attila: A Dunánál

A rakodópart alsó kövén ültem,
néztem, hogy úszik el a dinnyehéj.
Alig hallottam, sorsomba merülten,
hogy fecseg a felszin, hallgat a mély.
Mintha szivemből folyt volna tova,
zavaros, bölcs és nagy volt a Duna.
Mint az izmok, ha dolgozik az ember,
reszel, kalapál, vályogot vet, ás,
úgy pattant, úgy feszült, úgy ernyedett el
minden hullám és minden mozdulás.
S mint édesanyám, ringatott, mesélt
s mosta a város minden szennyesét.
És elkezdett az eső cseperészni,
de mintha mindegy volna, el is állt.
És mégis, mint aki barlangból nézi
a hosszú esőt - néztem a határt:
egykedvü, örök eső módra hullt,
szintelenül, mi tarka volt, a mult.
A Duna csak folyt. És mint a termékeny,
másra gondoló anyának ölén
a kisgyermek, úgy játszadoztak szépen
és nevetgéltek a habok felém.
Az idő árján úgy remegtek ők,
mint sírköves, dülöngő temetők.
2
Én úgy vagyok, hogy már száz ezer éve
nézem, amit meglátok hirtelen.
Egy pillanat s kész az idő egésze,
mit száz ezer ős szemlélget velem.
Látom, mit ők nem láttak, mert kapáltak,
öltek, öleltek, tették, ami kell.
S ők látják azt, az anyagba leszálltak,
mit én nem látok, ha vallani kell.
Tudunk egymásról, mint öröm és bánat.
Enyém a mult és övék a jelen.
Verset irunk - ők fogják ceruzámat
s én érzem őket és emlékezem.
3
Anyám kún volt, az apám félig székely,
félig román, vagy tán egészen az.
Anyám szájából édes volt az étel,
apám szájából szép volt az igaz.
Mikor mozdulok, ők ölelik egymást.
Elszomorodom néha emiatt -
ez az elmulás. Ebből vagyok. "Meglásd,
ha majd nem leszünk!..." - megszólítanak.
Megszólítanak, mert ők én vagyok már;
gyenge létemre így vagyok erős,
ki emlékszem, hogy több vagyok a soknál,
mert az őssejtig vagyok minden ős -
az Ős vagyok, mely sokasodni foszlik:
apám- s anyámmá válok boldogon,
s apám, anyám maga is ketté oszlik
s én lelkes Eggyé így szaporodom!
A világ vagyok - minden, ami volt, van:
a sok nemzedék, mely egymásra tör.
A honfoglalók győznek velem holtan
s a meghódoltak kínja meggyötör.
Árpád és Zalán, Werbőczi és Dózsa -
török, tatár, tót, román kavarog
e szívben, mely e multnak már adósa
szelíd jövővel - mai magyarok!
...Én dolgozik akarok. Elegendő
harc, hogy a multat be kell vallani.
A Dunának, mely mult, jelen s jövendő,
egymást ölelik lágy hullámai.
A harcot, amelyet őseink vivtak,
békévé oldja az emlékezés
s rendezni végre közös dolgainkat,
ez a mi munkánk; és nem is kevés.
10/10
JYJ.3 2022 ápr. 11. - 13:06:51 10/10
(120084/120428)

Az elnöki beiktatási bizottság megerősíti, hogy a BTS nem vesz részt a beiktatási eseményen

2022. április 11
írta: M. Kang
A BTS nem lép fel Yoon Suk Yeol megválasztott elnök beiktatásán.

Az elnöki beiktatási bizottság április 11-én tartott tájékoztatóján Park Joo Sun bizottsági főnök kifejtette: „Kérjük, ne értsék félre a helyzetet. A május 10-én tartandó 20. elnöki beiktatás állami esemény. Ez nem politikai esemény. Nem is művészeti esemény. Ebben az értelemben nem hiszem, hogy helyénvaló lenne a politikai eseményekről beszélni.”

Így folytatta: „A BTS jelenleg Las Vegasban tart koncerteket . Koreai állampolgárként büszke vagyok arra, hogy külföldi hírekkel találkozhattam, miszerint a koncertjeikre már elkeltek a jegyek, és Las Vegas izgatott lett.”

A főnök a következőket kommentálta: „Kétségtelen, hogy a BTS olyan kulturális érték, amelyre Korea büszke. Ezért igaz, hogy az elnöki beiktatási bizottság számos javaslatot megvizsgált, beleértve a BTS elnökbeiktatási rendezvényen nyújtott teljesítményének beépítését, ami a legtisztességesebb. és rendelettel végrehajtott tartalmas rendezvény.”

Hozzátette: „A megválasztott elnök azonban a [lehetőségeink] áttekintése során kifejezte óhaját, hogy a rendezvény egyszerű, de gazdag legyen, és egy olyan hely legyen, ahol együtt lehet lenni gyerekekkel, fiatal felnőttekkel, kiszolgáltatott társadalmi csoportok tagjaival és kevésbé. ismert művészek, hogy valóban egyesítsék a nemzetet. Egyetértettünk az elképzelésével, és úgy gondoltuk, hogy ezúttal nem lenne helyénvaló meghívni a BTS-t.”

Park Joo Sun így zárta: „Különösen korlátozott beavatási költségvetésünk mellett nehézségekbe ütközne egy ilyen világhírű csoport, a BTS fogadása, ezért arra a következtetésre jutottunk, hogy ezúttal nem tudjuk meghívni a csoportot. Remélem, lesz lehetőség a BTS-nek arra, hogy legközelebb olyan országos rendezvényen léphessen fel, amely megfelelően illeszkedik a csoport presztízséhez és hírnevéhez.”
10/10
JYJ.3 2022 ápr. 07. - 16:22:18 10/10
(120083/120428)
A Backstreet Boys felkiált a BTS tánctudásáról a „The Kelly Clarkson Show” című műsorban
Legendák felismerő legendák.
A The Backstreet Boys , minden idők egyik legnagyobb amerikai fiúbandája, a közelmúltban részt vett a The Kelly Clarkson Show -ban , hogy megvitassák új tevékenységeiket – és végül a BTS lenyűgöző táncos tehetségének szólt.

| @iHeartRadio/Twitter
A Backstreet Boys tagjai jelenleg a közelgő DNA World Tour 2022 -re készülnek , és kiélték az ezzel járó küzdelmeket, amelyek közül az egyik a lenyűgöző számú dal, amit előadnak majd. Kevin tag elárulta, hogy a szett listán a csoport összes legnagyobb slágere, valamint az évek során még rejtett gyöngyszemek szerepelnek az albumaikról.

A Kelly Clarkson Show/YouTube
Brian szerint a szettlista összesen 32 dalt tartalmaz…

…melyik koreografálva lesz. Nick azt mondta: "És mi is táncoljuk az egész előadást . " A műsorvezető , Kelly Clarkson megdöbbenve hallotta ezt, tekintettel arra, hogy milyen nehéz tánc közben énekelni, nemhogy ilyen sokáig. Nick ezután hozzátette: „Nem BTS stílusban, de mi táncolunk .”

A BTS által a 2022-es GRAMMY -n megrendezett látványos show után könnyen látható, honnan érkezik Nick. A BTS továbbfejlesztett „Butter” című előadása epikus rablási koncepciójával és hihetetlen koreográfiájával a Billboard rangsorának élére került az éjszaka legjobb előadásáért . A BTS lézeres kitérő mozdulatai és a totális bűvésztrükk , amit a kabátjaikkal kihúztak, teljesen más szinten álltak!

Bár lehet, hogy a BTS nem nyerte meg az idei GRAMMY-díjat a „Legjobb duó/csoportos teljesítményért”, mindenképpen mércét állít fel! És különösen szívmelengető látni, hogy a Backstreet Boys mennyire tiszteli őket. Mint maguk az iparág ikonjai, ez sokat jelent tőlük!

https://www.koreaboo.com/news/backstreet-boys-bts-shoutout-dancing-kelly-clarkson-show/?fbclid=IwAR0AzgRHW4ziPPkrbDEQ4bwsDdRkmIMc38Lesrd5cSI85NouyW7OT122kC4
10/10
JYJ.3 2022 ápr. 05. - 13:48:36 10/10
(120082/120428)
A Grammy-gálán a BTS-nek nem kellett trófea a ragyogáshoz
A BTS hét tagja a Grammy-díjátadó vörös szőnyegén
A BTS hét tagja a Grammy-díjátadó vörös szőnyegén © Jordan Strauss/AP/SIPA

2022. 04. 04. 08:52-kor, Frissítve2022. 04. 04. 12:04
Ha a BTS csoport nem nyerte el a trófeát, amelyre jelölték a Grammy-díjátadón, színpadi fellépése szenzációt keltett.

Nem ők nyerték meg a Grammy-díjat, amelyre jelölték, de mind a hét tagja a BTS -nekamelyek mindenki beszélgetésének középpontjában álltak vasárnap este Las Vegasban. Az év csoportja vagy duója kategóriában versenyző dél-koreaiak a "Vaj" című slágerük példátlan előadását kínálták a közönségnek és a nézőknek. A rablók vonásait felvéve felgyújtották a termet, és visszaadták annak pompáját egy olyan szertartásnak, amely egykor a színpadon jelenlévő sztárjaival fémjelezte a történelmet. De az elmúlt években a Grammy-díjak elvesztették pompájukat. A rasszizmussal, idegengyűlöletkel és korrupcióval vádolt – a The Weeknd énekes tavaly bejelentette, hogy most bojkottálja a rendezvényt –, az Akadémia azért küzd, hogy tömegeket és szupersztárokat vonzzon. A csökkenő közönség és a viták miatt változást ígért, biztosítva, hogy befogadóbb lesz, különösen a színes bőrű művészekkel.

A BTS a színpadon vasárnap este a Grammy-díjátadón.
A BTS a színpadon vasárnap este a Grammy-díjátadón. © REUTERS/Mario Anzuoni
A Grammy-díj hetek óta népszerűsítette a BTS látogatását, és bejelentette, hogy náluk lesz az est legnagyobb színpada, növelve a nyomást a rajongók részéről, akik ennek ellenére észben tartották az elmúlt év keserű emlékét (először jelölték őket). de nem nyertek, és előadásukat a műsor legvégén közvetítették). A remény még nagyobb volt ezen a vasárnapon, mivel a kategóriát, amelyben elnevezték, és amely tavaly megelégedett azzal, hogy egy ceremóniát megelőzően közvetítik, ezúttal a hivatalos este végére került. Elegendő ahhoz, hogy a csapat rajongói, akiknek szenvedélye és elkötelezettsége megalapozott, a végsőkig megmaradjanak. De végül Doja Cat és SZA távozott a nyereményével, ismét vicces benyomást hagyva, mivel a jelek a BTS javára szóltak. De amint bejelentették a jelöléseket, sokan felhívták a figyelmet arra, hogy a csoportot úgy tűnik, hogy lejáratták. Míg a „Butter” 10 hétig a Top 100-ban az első helyen szerepelt az Egyesült Államokban, a cím egyetlen nagyobb kategóriában sem jelent meg, még az év dalának sem. A vasárnap esti hihetetlen műsorral szemben pedig kétségtelen, hogy megérdemelte a helyét a jelöltek között.

Mi lesz a következő hirdetés után?
Jungkook légi úton érkezik a BTS fellépésére vasárnap este a Grammy-díjátadón. ©
A Grammy Akadémia annál inkább hálás lehet, hogy néhány órával a buli előtt a hét tag még abban sem volt biztos, hogy együtt léphet fel. Közülük ketten – Jungkook és J-Hope – alig gyógyultak fel a Covid-19-ből, a harmadik pedig – Jin – gipszben van, miután megsérült a keze. De egy próbára telt, mire rájöttek, mit tegyenek. A közönség pedig nem látott mást, mint a tüzet. Ha úgy tűnik, hogy a Grammy-díjasok nehezen tekintik a BTS-t a világ többszörösen díjnyertes művészeinek, akik hamarosan 10 éves pályafutásukat ünneplik, inkább egy boyband-jelenség klisés képét örökítik meg, a vendégek vasárnap a Az MGM Grand Garden Arena vastapsban részesítette a zenekart.

BTS és az est házigazdája, Trevor Noah. © Robert Hanashiro-USA TODAY/Sipa/SIPA
A „Billboard”, amely azonban gyakran fanyar, ha BTS-ről van szó, szintén egy cikkben úgy becsülte, hogy az ő teljesítményük volt az este legjobbja. "Azok a srácok, akik csak ülnek, beszélgetnek és együtt nevetnek, jobbak, mint a legtöbb zenei előadás" - írta Twitteren a Rolling Stone magazin. A sztárok sem tévednek, hiszen Lady Gaga Donatella Versace-nek az est nagy nyertesének, Jon Baptiste-nek a karmesterén keresztül beszélgetett, fotózkodott velük.

https://www.parismatch.com/People/En-images-Aux-Grammys-BTS-n-a-pas-eu-besoin-de-trophee-pour-briller-1798206?fbclid=IwAR3xLYtNAZqtZIZ7MHOpeIpSw2cDZENPJgE-SU2yyvMaRTBxsL1lh3dGNGE

Lady Gaga és V a Grammy-díjátadón. © Kevin Mazur/Getty Image
Egy amerikai show-bizniszben, ahol a botrányok felülmúlják a minőséget, a közönség lassan eltávolodik a díjátadó ünnepségektől, és az Oscar-gálán egy pofon kiszorítja az éjszaka összes nyertesét, a BTS és az aprólékos és kreatív műsora emlékeztetett arra, hogy mit is kellene valójában számít: a színpad és a megosztás öröme. És ennyit a vereségről. A hét fiú néhány napon belül négy teltházas koncertre készül a Las Vegas-i Allegiant Stadionban.És mivel a teli stadion nem elég nekik, az MGM Grand Garden Aréna, ahol a vasárnapi Grammy-díjátadót tartották, a csoport fiókjaként szolgál majd, amely egy óriási képernyőn élőben közvetíti műsorát. Még jobb, hogy Vegas egész városa hamarosan felveszi a BTS színeit. A tervek szerint kiállítások, bemutatók a Stripen, szállodai szobák és tematikus étkezések várják az ARMY-t (a csoport rajongóinak neve). 2013-ban, amikor debütáltak, Jungkook, akkor még nagyon fiatal, megosztotta álmát: "Énekes akarok lenni, aki megérinti az embereket a hangjával, és olyan énekes, aki habozás nélkül büszkévé teszi az embereket, olyan énekes, aki anélkül mondja el őket zavartan: "BTS-rajongó vagyok." Vasárnap azokkal, akiket hat testvérének tart, minden bizonnyal teljesítette kívánságát azzal, hogy ARMY-k millióinak szemét ragyogtatja szerte a világon. És ehhez nem kellett Grammy.
10/10
JYJ.3 2022 ápr. 03. - 19:55:57 10/10
(120080/120428)
10/10
JYJ.3 2022 márc. 30. - 19:56:51 10/10
(120079/120428)
Moon elnök beszédei és írásai 📝
📖Megjelent egy könyve Moon Jae-in elnök ötéves mandátuma alatt tartott nagy beszédeiről, írásairól és fényképeiről.
Nem hivatalos angol nyelvű "Megingathatatlan nemzet" címmel a könyv 75 főbeszédét és írását tartalmazza három részben: történelem és veteránok, tengerentúli utazásainak eredményei és víziója, beleértve adminisztrátorát ion terve, hogy 2050-re elérje a karbonsemlegességet. 🧐
A hátsó borító egy kézzel írt üzenetet és aláírást✍️ tartalmaz az elnöktől.
A könyv március 30-án került árusításra országszerte a könyvesboltokban.
📸 Képek: Cheong Wa Dae
10/10
JYJ.3 2022 márc. 30. - 16:54:34 10/10
(120078/120428)
Jaejoong és Junsu utoljára 2010 decemberében énekeltek együtt hivatalosan a tévében. 2022. március 30. ★ Jaejoong és Junsu japán OST dalukat énekelték a Premium Music 2022 műsorban. Az első közös duettjük..

https://twitter.com/i/status/1509146549850603522
10/10
JYJ.3 2022 márc. 26. - 13:01:35 10/10
(120077/120428)
Katalin Kariko
@kkariko
·
2 perc

Brüsszelben vagyok. Utoljára 1977-ben voltam itt 👩‍🎓diákként, hogy megnézzem 🔭, mi történik a vasfüggöny túloldalán. Ki tudná megjósolni 🤔, hogy legközelebb a városban megkapom az ULB díszdoktorát és a Solvay-díjat??? Izgatott vagyok és roppant boldog😍❤️

Milyen nagy megtiszteltetés, hogy @kkariko professzort , a 2022-es Tudomány a Jövőért @SolvayGroup díjátadót a #Belgian - #Magyar #Tudományos Klubunkban - felejthetetlen előadást és rocksztár fogadást és telt házat láthatunk a #nagykövetség kulturális részlegében @Liszt_Inst_Bxl Intézet . 1/2 🇭🇺🇧🇪🇺🇸
10/10
JYJ.3 2022 márc. 24. - 09:27:25 10/10
(120076/120428)
„Olyan lesz, mint az olimpia, egy fesztivál a BTS és rajongóik számára.” — Lenzo Yoon, HYBE egy négy éjszakás koncert az hűséges stadionban, 11 bts tematikus szobák, egy pop up üzlet a area15-ben és egy szökőkutak a bellagióban. Ez tényleg egy FESZTIVÁL.🎆💜
10/10
JYJ.3 2022 márc. 21. - 21:20:09 10/10
(120075/120428)
A kelet-ázsiai emberek bélflórájában élő baktériumok genetikai fejlődésen mentek át, hogy képesek legyenek lebontani a tengeri hínárokat. A hínárokban található rostok ugyanis teljesen mások, mint a szárazföldi növények rostjai és az ember alapból nem képes a megemésztésükre - azonban új tanulmányok szerint a japán, kínai, koreai emberek bélflórája adaptálódott, enzimtermelő Bacteroidetesek génjeit építették be a bélflórában élő baktériumtörzsek. Az emberi bélflórában szintén megtalálható Firmicutes törzs pedig "megtanulta" lebontani a hínárban található poliszacharidot. Mindez valószínűleg azért történhetett, mert ebben a régióban többezer éve fogyasztanak tengeri hínárféléket (mint a nori/kim).


https://english.hani.co.kr/arti/english_edition/e_international/1035463.html?fbclid=IwAR33czLWjvVK9WIw0qvI1i3KORrnQY-AaQysJSrIYPT-xQNAiP_89hOqy_s
10/10
JYJ.3 2022 márc. 14. - 09:44:25 10/10
(120074/120428)
A BTS szöuli koncertjei 2,46 millió nézőt vonzanak, a jegyeladások 40 milliárd KRW-t vonzanak
2022. március 14

Szerző: Yoon Hee Young
Video = A Hybe Labels hivatalos YouTube-csatornája

Összesen 2,46 millió ember látta valós időben világszerte a BTS-koncerteket március 10-én, 12-én és 13-án a Jamsil Sportkomplexum fő stadionjában, Szöul Songpa-gu kerületében.

A csoport menedzseri ügynöksége, a Big Hit Entertainment március 14-én közölte, hogy a „BTS Permission to Dance on Stage – Seoul” sorozat három koncertje 45 000 offline rajongót vonzott. A március 10-i és 13-i események 1,02 milliót vonzottak online az élő közvetítés révén, a 12-i "élő megtekintés" pedig 1,4 milliót.

A március 12-i koncertet élőben közvetítették 75 ország 3711 mozijában. Az 1,4 millió ember, aki megnézte, globális rekord a filmvásznokon bemutatott nem filmes tartalmak tekintetében.

A színházak élő közvetítésének célja a COVID-19 miatti elkerülhetetlen férőhelyek leküzdése volt a koncertteremben, és élénk hangulatot közvetíteni a rendezvényen.

A Variety című amerikai magazin március 13-án azt közölte, hogy az élőben közvetített színházi koncert 32,6 millió USD-t (40,2 milliárd KRW) hozott a világ jegypénztárainál.

"Egy ritka, csak egy éjszakás eseményen a Hybe és a Trafalgar Releasing a koncertet országszerte a mozikba vitte kasszasikerre" - tette hozzá.

Április 8. és 9. között, valamint csendes-óceáni idő szerint 15. és 16. között a septet a tervek szerint személyes koncerteket ad Las Vegasban.

hyyoon@korea.kr

https://youtu.be/S5X1ZXvGgZI
10/10
JYJ.3 2022 márc. 13. - 18:40:34 10/10
(120073/120428)
Részlet:
Bár nem jelentek meg új országos kiadványok, a BTS koreai fiúbanda szombati szöuli koncertjének két élő adása nagy üzletet hozott. A BTS engedélye a színpadon táncolni: Szöu l 6,9 millió dollárt keresett Észak-Amerikában, hogy minden idők legnagyobb bevételt hozó élő mozis eseményévé vált, ahol a Trafalgar Releasing lefoglalta a koncertet 800 moziban.

Globálisan pedig a dobozszáma elképesztő 32,6 millió dollár (ez a szám még növekedhet is, ha a végső számokat összeszámolják).

Az Egyesült Államokban és más piacokon késleltetett koncertfilm még a The Batmant is megverte 55 moziban Észak-Amerikában, és a többi helyszínén egyértelműen a 2. helyezett volt. A legnépszerűbb piacok közé tartozik Los Angeles, San Francisco, Dallas, Houston, Chicago, Toronto, Vancouver és Salt Lake City.

Az élő események mozizása egyre növekszik – az Imax ezen a fronton jelentős szereplő –, ahogy a kiállítók és a forgalmazók keresik a módokat a mozilátogatók elcsábítására. Ezenkívül a színházak több ilyen rendezvényt is készíthetnek, a BTS-re szóló jegyek akár 35 dollárba is kerülnek. (A Metropolitan Opera már évek óta sugározza egyes operák szombati előadásait a mozikban, a nagysikerű program keretében.)

Az EntTelligence jelentése szerint a Permission to Dance jegyára átlagosan 35,14 dollár volt. A Metropolitan Opera Ariadne Auf Naxos élő közvetítésének ára 25,45 dollár volt.

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/batman-box-office-wins-weekend-bts-1235110135/
10/10
JYJ.3 2022 márc. 09. - 13:51:58 10/10
(120072/120428)

15 Tweet a női összetartásról, ami láthatatlanul teszi jobb hellyé ezt a világot

Az alaptalan szetereotípiákkal ellentétben a nők nem tekintenek egymásra ellenségként, sőt. Ha két nő igazán jóban van, akkor tűzön-vízen képesek átmenni egymásért, és együtt olyan akadályokat is képesek legyőzni, melyeket külön-külön nem tudtak volna.

Remek példa erre a most következő testvéri és baráti kapcsolatokat feldolgozó 15 Twitter bejegyzés, melyek hol tárgyilagosan, hol komikusan, hol pedig egyenesen megható módon mutatják be a nők közötti erős köteléket.

1 Folyt a link alatt..

https://9liked.hu/15-tweet-a-noi-osszetartasrol-ami-lathatatlanul-teszi-jobb-hellye-ezt-a-vilagot/?fbclid=IwAR37gECqD63Ev0bcdHSzC4_Qv6w7wu4kkHdrGeuQF4a5lCOi8T8vfdLymkw

Aranyosak.))))
10/10
JYJ.3 2022 márc. 08. - 22:41:55 10/10
(120071/120428)
Happy birthday Yoongi!! 🎂🎉🎊🎈🥳🎁😘💜💜💜💜
10/10
JYJ.3 2022 márc. 05. - 17:39:58 10/10
(120070/120428)

Az ARMY ehelyett pénzt adományoz Ukrajnának, miután az elkelt BTS turnéjegyeket darabonként 19 000 dollárért értékesítették

A tervek szerint a koreai K-pop fiúcsapat, a BTS Szöulban és Las Vegasban turnézik, városonként négy fellépéssel.
Az elővételes jegyeket a BTS ARMY tagsággal rendelkezők teljesen kivásárolták, mielőtt azok a nagyközönség számára elérhetőek lettek volna.
A viszonteladási árak meghaladták a 19 000 dollárt az Egyesült Államokban az Allegiant Stadium négy Las Vegas-i bemutatójára.
Sok szurkoló, aki nem tudott jegyet venni, ehelyett pénzt adományozott az ukrán válságra.
A BTS köztudottan nagylelkű, milliókat adományoz jótékonysági célok széles skálájára, beleértve az UNICEF-et, a Black Lives Mattert és a COVID-hoz kapcsolódó szervezeteket.
A BTS ARMY gyakran tükrözi a csoport adományozási szellemét, és sok hasonló cél érdekében adakozik.
Azok a rajongók, akik nem tudtak jegyet venni a teljesen teltházas BTS-turnéra, inkább az ukrán válságra adták a pénzüket.

A globális szenzációs K-pop fiúcsoport, a BTS a tervek szerint első személyes turnéjára indul a járvány kezdete óta eltelt több mint két év után. A csoport bejelentette, hogy négy fellépést tartanak a koreai Szöulban és további négyet Las Vegasban.

Az április 8-9-én és 15-16-án esedékes Las Vegas-i bemutatókra mind a 300 000 „Permission To Dance On Stage” jegy azonnal elkelt, a viszonteladói árak már elérik a 19 000 dollárt . Egy március 2-i tweetben a Ticketmaster bejelentette, hogy az Allegiant Stadion összes elővételes jegyét megvásárolták a BTS ARMY tagsággal rendelkezők.
10/10
JYJ.3 2022 márc. 05. - 10:47:33 10/10
(120069/120428)
Deb White, egy szórakoztató ügyvéd, aki olyan jövedelmező ügyleteket köt a BTS-nek, mint például a BTSxMcdonalds étkezések stb., bekerült a BB 2022 Women in Music közé, amíg a kedvenc idézetem tőle 2018-ban: „Szükségük volt valakire, aki segít kiszűrni az alsó adagolókat, eladni őket, hogy pénzt keressenek”