10/10
JYJ.3 2022 nov. 03. - 16:07:47 10/10
(120200/120400)
A HYBE vezérigazgatója, Park Ji-won megemlíti, hogy a Suga, Jimin, V és Jungkook várhatóan jövőre szólóalbumot adnak ki sajtóhívásra!!!
10/10
JYJ.3 2022 nov. 02. - 13:00:46 10/10
(120199/120400)
[MÉDIA] 11/5 (szombat) 18:00~ Fuji TV "ZENEI FAIR" megjelenés
SUGIZO a "MUSIC FAIR" (Fuji TV) adásában jelenik meg 2022. november 5-én (szombat) 18:00~
Jejun november 9-én megjelent "Fallinbow" albumáról, a "Big Revolution feat. gitárral "SUGIZO" kerül bemutatásra.

<Programinformációk>
Fuji TV: Szombat, 2022.01.05. 18:00-18:30
▼Részletek itt
https://www.fujitv.co.jp/MUSICFAIR/
10/10
JYJ.3 2022 okt. 30. - 17:39:04 10/10
(120198/120400)
A The Guardian felvette Jungkook "Never Not 💜" tweetjét a Twitter 16 éves történetének legismertebb és leghírhedtebb tweetjei közé. "Ebben a főénekes Jungkook Lauv amerikai énekes-dalszerző Never Not című számát énekli. 1,5 millió retweetje volt."
10/10
JYJ.3 2022 okt. 28. - 10:40:28 10/10
(120197/120400)
"KÖSZÖNÖM"

"Helló, Jin vagyok. Először is Coldplay hyungs és Chris Martin hyung, akik ezt a dalt készítették, és lehetővé tették, hogy elénekeljem a dalt, nagyon köszönöm.
Martinnal való beszélgetés után készült ez a dal, és annyira boldog voltam, mert dalba tette, amit mondani akartam. Több hónapig sok emberrel volt találkozóm és terveztem albumot, fotókat, jelmezeket, zenés videót, és annyira boldog vagyok, hogy az eredmények kielégítően jöttek ki. Amennyire keményen dolgoztunk rajta az ARMY-nak, remélem tetszik!
Sok embernek kell hálásnak lenniük, mert beleadják a szívüket. Ki akarom írni a nevüket de mindenki aki büszke erre az albumra ti kaptok köszönetet.
Mindig is ki akartam fejezni az ARMY iránti szeretetemet egy dalban, és annyira boldog vagyok, hogy ez elégedettséggel tölt el.
Mindig szeretlek, ARMY. ”
Ctto. \nA pokolba
#TheAstronautOutNow
#TheAstronaut
#JIN
#BTSJIN
AZ ASTRONAUT LANDOTT
WOOTTEO ITT VAN

https://www.youtube.com/watch?v=c6ASQOwKkhk
10/10
JYJ.3 2022 okt. 26. - 17:33:34 10/10
(120196/120400)
A Blooloop 50 Múzeum befolyásolóinak listája 2022

A világ múzeumai és kulturális látnivalói most a világjárvány utáni környezetben navigálnak, kezdenek kilábalni a COVID-19 pusztításaiból, és újra felfedezik magukat az „új normálisban”.

Harmadik Blooloop 50 Múzeumi Befolyásoló Listánk a Barco jó barátainkkal közösen indul . A Barco globális technológiai vezető szerepet tölt be a múzeumok és kulturális és szórakoztató látványosságok hálózati vizualizációs megoldásainak fejlesztésében .

Mivel a világjárvány gyorsítónak bizonyult, a múzeumok fejlődtek. Most minden eddiginél nagyobb hangsúlyt kap a történetmesélés és a régi épületek újragondolása, lehetővé téve hibrid terek létrehozását, valamint új élmények és funkciók átadását . Mindez a változás a látogatóval való egyre összetettebb kapcsolat, valamint az online közösséghez fűződő mélyebb elkötelezettség és erősebb kötődés mellett jön létre.

A lista 50 kulcsfontosságú személyt emel ki, akiknek innovációja és kreativitása a mai múzeumok fejlesztésének szerves része.

Mit gondolsz, ki volt az idei évben valódi hatással vagy volt erőteljes hatással?

Fejléckép: Refik Anadol Studio

https://blooloop.com/the-blooloop-50-museum-influencer-list-2022/?fbclid=IwAR20skj1W7OJDshOMIGdMnWc93zzwkQfRRtA25FBbp82Kfq6WqtTNjab_N4
10/10
JYJ.3 2022 okt. 26. - 14:23:46 10/10
(120195/120400)

Jungkook: Az Allure Disney-hercegnek nevezte el jóképű külseje miatt
2022. október 26
A Jungkook Disney Prince Allure Magazine Korea jóképű vizuális megjelenést nevezett el

Az Allure Magazine (Korea) Jungkookot „Disney-hercegnek” nevezte lenyűgöző megjelenése és jóképű látványvilága miatt. Egy 2022. október 23-án megjelent cikkében az Allure felvette Jungkookot a „Disney Idols” listájára éteri szépségük miatt. Az Allure Magazine úgy jellemezte Jungkookot, mint „világos, nagy szemeit, amelyek egy hercegre emlékeztetnek” és „hullámos, fekete hajával”, „tökéletes orrával, aranyos ajkaival és tiszta bőrével”.

Az Allure Magazine (Korea) arról is beszámolt, hogy Jungkook a közelmúltban feltűnt a Disney animációs fantasy televíziós sorozatában, a „Bagolyház”-ban. A Disney rendezője és a Storyboard írója, Bo Coburn elárulta, hogy a sorozat szereplőjét kedvenc K-Pop előadója, Jungkook ihlette.

Allure Magazin (Korea) cikk
10/10
JYJ.3 2022 okt. 22. - 11:26:52 10/10
(120194/120400)
A K-Pop sztárok, a BTS tagjai teljesítik kötelező katonai szolgálatukat, így a csoport 2025-ig szünetel. A LiveNOW, a FOX-os Josh Breslow Nicole Santero-val, a Las Vegas-i Nevada Egyetem K-Pop szakértőjével beszélgetett, aki segített lebontani a fejleményeket.

https://www.youtube.com/watch?v=wF0pwCJnLDM
Fordítható...
10/10
JYJ.3 2022 okt. 20. - 17:19:50 10/10
(120193/120400)
BTS Jin, a Coldplay World Tour vendége… "Az űrhajós" színpad
Cikkbevitel 2022.10.20. 18:32 Utolsó módosítás : 2022.10.20. 18:33 cikk szövege

Jin a BTS fiúegyüttesből különleges vendégként vesz részt a Coldplay világkörüli turnéjának fellépésén.

A Big Hit Music, a menedzsment cég 20-án bejelentette a Weverse globális rajongói életplatformon keresztül, hogy Jin részt vesz a Coldplay „MUSIC of the SPHERES” világkörüli turné argentin fellépésén 28-án (helyi idő szerint).

Jin előadja a „The Astronaut”-t a Coldplay-vel az előadáson. A 'The Astronaut' Jin hivatalos első önálló kislemeze. A Coldplay részt vett az írásban, a zeneszerzésben és az előadásban.

A kettejük által bemutatott 'The Astronaut' színpada az előadás végeztével a BTS hivatalos YouTube csatornáján keresztül jelenik meg. Az előadási jelenettel offline fizetett eseményként is találkozhat, amely élőben vagy késleltetett közvetítésben nézhető.

Eközben a 'The Astronaut' 28-án jelenik meg (koreai idő szerint).

Hyejin Choi riporter hj_622@mtstarnews.com
10/10
JYJ.3 2022 okt. 18. - 18:45:15 10/10
(120192/120400)
https://youtu.be/cqgLjrsm5sE

Egy hozzászólás a videó alatt..
Tami Moser:
51 éves professzor vagyok, két doktori fokozattal, és diplomás és doktori képzésben tanítok. Egész nap foglalkozom a BTS tagok korú fiatalokkal, és ezek a fiatalok kivételesek. A BTS nem egy Kpop Idol csoport. Túllépték ezt a címkét a jóakarat és a kultúra nagyköveteivé a világban. Sokszor olyan diákokkal dolgozom, akik nem érzik, hogy van hangjuk, mert a hatalmon lévők megtorolhatják, ha mondanak valamit. Nagyra értékelem azt a nézetet, hogy meghozták a döntésüket, de valójában egyszerűen átvették az irányítást a kormány kezéből. Jó nekik. A BTS-be vetett bizalom azonban nem egyenlő a Dél-Korea iránti bizalommal
Támogatom a BTS-t? IGEN! Ha lehetséges, sorba állok a koncertjegyekért az Egyesült Államokban vagy más országban. Megvárom míg visszajönnek. Bármilyen módon támogatom őket, amíg áthaladnak ezen a folyamaton. Míg a BTS-tagok betartják ígéreteiket, a körülmények megváltoztathatják a képességüket. Az országgal szembeni rosszakarat viharja lesz, ha a szolgálat során bármilyen (fizikai vagy pszichológiai) sérülés éri a tagot. Ezek bármelyike ​​lehetetlenné teheti számukra, hogy visszatérjenek elhívásukhoz.
A BTS bizalmat és támogatást kért, és megvan az enyém. Úgy gondolom, hogy ezek a fiatal férfiak mindegyike magas kaliberű művész, aki átlátható és hiteles, és világszerte terjeszti a pozitivitást és a gyógyulást. Ahogy ők maguk is megfogalmazták, ez nem jelenti azt, hogy szabadon elmondhatnak nekünk mindent, vagy elmagyarázhatják, mi történik velük a helyzet miatt. Mindannyiunknak joga van hozzászólni, és hangot adni a BTS-ek használatáról és az országuk által csökkentett értékről alkotott véleményünknek. Lehet, hogy ez nem befolyásolja az eredményt, de jó lelkiismerettel nem tehetek semmit. Bármennyire is aggódtam, vártam, hogy a kormány megtegye a megtisztelő dolgot.
Őszintén hiszem, hogy a BTS életem legbefolyásosabb csoportja. Elveszíteni őket a dél-koreai kultúra képviselőjeként a rövid távú politikai vagy katonai előnyök miatt, paresztia. Mindenképpen várhatunk 2025-ig! Nem ez a kérdés. Ez arról szól, hogy ezek a fiatal férfiak milyen értéket adtak hazájukhoz politikailag, gazdaságilag és kulturálisan. Kiérdemelték ezt a felmentést.
Küldtem egy 3 oldalas levelet a listán szereplő összes kormányzati e-mailre és az idegenforgalmi ügynökségre. Ezenkívül a levelet faxon elküldtem a dél-koreai kormány három különböző miniszteri hivatalának, és közzétettem a 2030-as világkiállítás youtube-videóján. Mindegyik miniszter a főiskolai képzés egy részét az Egyesült Államokban vagy az Egyesült Királyságban végezte. A levél elolvasása nem lesz probléma. Azt tervezem, hogy lemondok több nagy elektronikai rendelést a Samsungtól, valamint abbahagyom a szépségápolási termékek és egyéb cikkek használatát. A dél-koreai látogatási terveimnek most vége.
Ez az ellenőrzésről szól, nem a szolgáltatásról. A katonaság felveheti ezeket a fiatal férfiakat egyenruhába, és felhasználhatja őket a hadsereg toborzására, viselkedésének diktálására és nyilatkozatok készítésére. Dél-Korea minden hadseregének és polgárának fel kell ismernie, hogy bár ezek a fiatal férfiak a hadseregben szolgálnak, az általuk tett megjegyzések nem tekinthetők annak reprezentatívnak, amit egyénileg vagy csoportosan hisznek. A hatalmon lévők forgatókönyveket diktálhatnak, és megbízhatják a BTS-tagokat, hogy továbbítsák az üzenetet. Ilyen a katonaság természete. A BTS-be vetett hírnevet és bizalmat a politikai célok elérése érdekében fogják használni, függetlenül attól, hogy ez milyen károkat okoz az ország hírnevében vagy e fiatal férfiak szellemében. A BTS nyilatkozatai csak akkor tekinthetők névértéken, ha mentesek katonáik és politikusaik ellenőrzése alól.
Nem lenne meglepő, ha megtudnánk, hogy az elnök, a politikusok, a védelmi miniszter és más katonatisztek azt tervezik, hogy a BTS-t használják toborzásra; szeretne találkozni kedvenc BTS-tagjával, csatlakozzon most. Készítse el az összes kívánt képet. Szobázhat velük, vagy láthatja őket a zuhany alatt. Nem szeretem a BTS-t; neked is lehetőséged nyílik a szemükbe mondani. Szívességre van szüksége? Használd a fantáziádat, hogyan működhet ez számukra. Őszintén szólva nem tudom egy dél-koreai olimpiai sportoló vagy klasszikus zenész nevét. Ha megtudnám, hogy egy dél-koreai nyert el minden díjat a szakterületén, akkor nem lenne szükség arra, hogy többet tudjunk Dél-Koreáról. Megértem a Kpop előadói kivételekre vonatkozó szabályok kidolgozásának kihívásait.
A BTS azonban egy másik kategóriába tartozik a világ színpadán. Nem tudok más nemzetközi művészről, akit az Egyesült Államok Fehér Háza Sajtóvállalata elé állítottak, vagy meghívtak volna, hogy jelentős időt töltsenek az Egyesült Államok elnökével. Hányan néztek meg először egy ENSZ-közgyűlést pusztán azért, mert a BTS beszélt? Soha nem hallgattam még más nyelven zenét, és soha nem gondoltam arra, hogy más nyelvet tanuljak, hogy jobban megértsem a dalszöveg szépségét. Még tinédzserként vagy fiatal nőként sem fektettem be érzelmileg egy csoportba, mint ezzel. Ezek a fiatal férfiak pozitív üzenetei az életkor, a nem, a szexuális irányultság, a faj, a nemzetiség és a nyelv minden területére kiterjednek. Ezek nemzeti/világkincsek, és ekként kell kezelni őket.
Ha úgy érzed, hogy hasznos lenne, és szeretnéd megosztani, itt található egy link az általam küldött vagy e-mailben elküldött levél két különböző változatára. Még mindig nem érzem, hogy eleget mondtam volna, vagy valóban megragadtam volna ezeknek a fiatal férfiaknak az igazi értékét, de valahol meg kellett állnom.https://drive.google.com/.../1ntcDtYBw4toZ8R...
Az én két centem
10/10
JYJ.3 2022 okt. 17. - 13:06:17 10/10
(120191/120400)


2022.10.17., 10:38, Frissítve2022.10.17., 12:05
A dél-koreai BTS csoport tagjai nemrég jelentették be jövőbeni katonai szolgálatra való távozásukat. 2025-ben újra találkoznak.

ABTS rajongói évek óta rettegnek ettől a bejelentéstől. Évekig kellett várni a döntésre, amely nem jött meg: a dél-koreai kormány, igen vagy nem, felmenti-e a hét művészt a katonai szolgálat alól, lehetővé téve számukra, hogy más sportolókhoz vagy klasszikus zenészekhez hasonlóan adaptált változatot adjanak elő? De talán belefáradva a sok bizonytalanságba, RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V és Jungkook látszólag maguk választottak, a hivatalos döntés előtt. Míg néhány héttel ezelőtt több politikus továbbra is kételkedett, a BIGHIT MUSIC ügynökség hétfőn sajtóközleményben jelentette be a tagok jövőbeni távozását a hadseregbe. „A BIGHIT MUSIC büszkén jelenti be, hogy a BTS tagjai jelenleg katonai szolgálatra készülnek” – olvasható.sajtóközleményben.

Emlékeztetőül: Dél-Koreában – amely ország még mindig háborúban áll Észak-Koreával – minden 18 és 28 év közötti férfi számára kötelező a katonai szolgálat. A tagok hihetetlen globális sikereik, kulturális eredményeik és az ország gazdaságára gyakorolt ​​páratlan hatásuk alapján felmentést kaptak Moon volt elnöktől, amely lehetővé tette számukra, hogy e kötelezettségüket 30-as éveikre halasszák. Sokan reménykedtek abban, hogy egy politikai döntés lehetővé teszi majd a pályafutásuk folytatását, azzal az érvvel, hogy fontosak a nemzetkép szempontjából. A dél-koreai soft-power igazi szimbólumai, az elmúlt években olyan szerepet játszottak, amely jóval túlmutat zenei karrierjükön. Az UNICEF nagykövetei, Moon elnök ENSZ-különmegbízottjai, diplomata-útlevelek címzettjei, Joe Biden elnök meghívta, hogy beszéljen a rasszizmusról … minden küldetésüket ragyogóan teljesítették. Szombaton ismét ingyenes koncertet adtak, több ezer embert összehozva Busan városában és több millió embert online, hogy népszerűsítsék a kikötőváros jelöltségét a következő világkiállításra. Egyedül a nevük vonzotta a rajongókat a világ minden tájáról, akik azért jöttek, hogy megünnepeljék bálványaikat.

Ám az elmúlt hónapokban a művészek, akik közül a legidősebbek a harmincas éveikbe léptek, már utaltak a katonai szolgálatra való távozás lehetőségére. A születésnapjuk alkalmából forgatott étkezés során elmagyarázták, hogy lassítják csoportos tevékenységeiket, hogy a személyes munkájuknak szenteljék magukat. „Mivel mindenki egyéni projektekbe kezd, ez a tökéletes alkalom számukra, a BTS tagjai megtiszteltetésnek számítanak, hogy szolgálhatnak” – áll a BIGHIT közleményében. Az ügynökség kijelenti, hogy az első tag, aki regisztrál, Jin lesz, a csoport legidősebb tagja.

A BTS Jin augusztus 2-án a "Vadászat" című film premierjén Szöulban. © Steve Cho Kyewoong/Penta Press
Utóbbinak október végén kellene megkezdenie szolgálatát, „közvetlenül azután, hogy napirendje, beleértve egy szólódal kiadását, elkészült”. Kim Seokjin, igazi neve szombaton jelentette be a színpadon, hogy megjelent a legelső hivatalos kislemeze. „Ezután követni fogja a koreai kormány által meghatározott katonai eljárást. A csoport többi tagja is ellátja katonai kötelességét személyes tevékenységének megfelelően”. Az ügynökség hozzáteszi, hogy a teljes csoportot várhatóan 2025 körül egyesítik. "A BTS 10 évvel ezelőtti megalakulása óta a csoport globális sikereket ért el, rekordokat döntött, és katapultálta a K-popot a globális sztratoszférába." , olvashatjuk még.
Azáltal, hogy nem vállalnak el mindenkit egyszerre – ez lehetőséget kínált volna arra, hogy korábban újra csoportosuljanak –, a tagok saját egyéniségüket fedezhetik fel, ahogy azt tavaly júniusban elkezdték. J-Hope így kiadta első , kritikusok által elismert albumát, és kivételes koncertet adott a chicagói Lollapalooza fesztiválon. V – Kim Taehyung – a párizsi divathéten volt láthatóRM frontember együttműködött a Balming Tiger zenekarral, Suga slágert produkált Psy énekesnek, Jungkook duettet adott ki Charlie Puth-tal, Jimin pedig felvételt készített a stúdióban. „Támogatjuk és bátorítjuk művészeinket, és több mint büszkék vagyunk arra, hogy most lesz idejük személyes érdeklődési köreik felfedezésére, miközben kötelességüket teljesítik, és elkötelezik magukat a szolgálatukra ebben az országban, amelyet otthonuknak neveznek” – folytatja mindig a BIGHIT MUSIC. Az ügynökség, amely megnyugtató akar lenni, és a bejelentésből fakadó pletykákra is számít, a BTS legújabb dalát, a "Yet To Come"-t idézve zárja: "Több mint egy cím a legújabb albumukról, ez ígéret. még mindig annyi vár a BTS-re”.

A BTS katonai szolgálata régóta kényes téma és tabutéma, pedig egy legutóbbi közvélemény-kutatás szerint az emberek többsége támogatja a felmentést. „Azt kell mondanom, hogy a BTS katonai szolgálatának kérdése olyan nagy volt Dél-Koreában, hogy a parlament elé került, hogy megvitassák a felmentést, vagy sem. Képesség szempontjából nem feltétlenül kerültek volna az élre, ha felmentést kaptak volna, mert ez talán nem számít a nemzetközi szurkolóknak, de az ázsiai szurkolókat ez egyáltalán nem érdekli.” – magyarázta tavaly júniusban a Paris Match. kutató Sylvie October, a Kulturális és Kommunikációs Minisztérium tanulmányokért felelős szociológusa, valamint Vincenzo Cicchellivel, a Párizs-Descartes Egyetem oktatójával a „K-pop Soft Power és globális kultúra” című könyv szerzője.

Fél a puha hatalom szövetségesének elvesztésétől
Amikor a csoport tavaly júniusban bejelentette, hogy le akarja lassítani tevékenységét, a dél-koreai Énekesek Nemzeti Szövetsége egyenesen kihívta a kormányt. Lee Ja-yeon, a szakszervezet elnöke hivatalos közleményt adott ki a Korea Times által. "Nagyon aggódik" amiatt, hogy "a BTS körül összpontosuló koreai hullám eltűnik, amely az ország és a világ legerősebb lágy hatalmi kulturális objektuma". Szakértők becslése szerint a BTS évente 3,1 milliárd dollárral járul hozzá Dél-Korea gazdaságához. Míg a hét tag mentális egészségi állapotukra és légzési igényükre hivatkozva indokolta döntését, hogy időt szakít magának, ő figyelmen kívül hagyta szavaikat, és arra kérte a csoportot, hogy „gondolják át döntésüket”. Az egymást követő kormányok, Moon Jae-in volt elnöktől Yoon Seok-youl új elnökig, soha nem tudták rendezni a BTS katonai mentesítésének kérdését, Lee Ja-yeon azonban változtatást szorgalmaz. klasszikus zenészek,

Míg sok megfigyelő beszélt helyettük erről a rendkívül fontos témáról, anélkül, hogy szükségszerűen meghívták volna őket, a tagok mindig diszkrétek maradtak, és minden alkalommal kijelentették, hogy amikor eljön az ideje, eleget tesznek kötelességüknek. kormány. A hét művész szombaton rajongóik előtt, a szintén ugyanezen kormány által kezdeményezett zárókoncerten megesküdött tisztelőinek, hogy 10, 30 vagy 50 év múlva is ott lesznek mellettük. Ígéretet tettek, hogy együtt öregszenek meg, a rajongóikkal. Tehát ha ezen a hétfőn és az elkövetkező napokban elkerülhetetlenül potyognak a könnyek, mivel az ARMY és a BTS kapcsolata intenzív és egyedi, akkor gyorsan kiszáradnak, remélhetőleg az az ígéret, hogy három év múlva találkozunk.

https://www.parismatch.com/culture/bts-annonce-son-depart-pour-le-service-militaire-et-fait-une-promesse-aux-fans-217567?xtor=CS2-14#utm_medium=Social&utm_source=Twitter&Echobox=1665996573-1
10/10
JYJ.3 2022 okt. 17. - 12:21:20 10/10
(120190/120400)
(Hírfókusz) Miért döntött úgy a BTS, hogy katonai szolgálatot teljesít?
2022. október 17. 18:01

Szöul, október 17. (Yonhap) – A zeneipar azt látja, hogy a K-pop szupersztár, a BTS hétfőn hirtelen úgy döntött, hogy teljesíti tagjai katonai kötelezettségét, és az volt a célja, hogy betartsa a csoport társadalomnak tett ígéretét, és átfogó képet rajzoljon arról, hogy hosszú távú csoporttá váljon. csoport.

A katonai szolgálat kérdésével kapcsolatban a BTS tagjai fenntartották azt az álláspontot, hogy önként mennek katonának, ha eljön az ideje.

A csoport negyedik teljes albumának 2020 februári megjelenése alkalmából tartott sajtótájékoztatón Jin ezt mondta: "Úgy gondolom, hogy a katonai szolgálat koreai állampolgárként kötelesség, és bármikor válaszolni fogok, ha az ország kéri."

Hasonlóan válaszolt, amikor egy amerikai műsorszolgáltató körülbelül egy évvel korábban megkérdezte, hogy ő és bandatársai készek futni, és mindent megtenni, ha az állam felszólítja.


Egy másik tag, Suga röviden érintette a banda katonai szolgálatának témáját a „What Do You Think?” című számban, amely a 2020 májusában megjelent nem hivatalos szólókeverékéből származik. A dal szövegét ő írta: „Woo woo, we Biztosan elmegyek a katonasághoz, ha eljön az ideje, szóval az összes barom, aki megpróbálta eladni a nevünket, hogy kiszabadítson rólunk, fogja be a száját."

Úgy tűnik, hogy a csoport „nem tisztázott” jövőbeli útját illetően, mivel a K-pop ipar hangoztatta, hogy lehetővé kell tenni a világszerte elismert popművészek alternatív katonai szolgálatát, és néhány törvényhozó támogatta ezt, függetlenül a csoport teljesítési szándékától. a szolgálat.

A Hybe, a BTS Big Hit Music kiadójának anyacége is ilyen hangulatot teremtett a BTS tagjai között az idén áprilisban Las Vegasban tartott sajtótájékoztatón.

A társaság sürgette az Országgyűlést, hogy mielőbb hozzon döntést, mondván, hogy a BTS-tagok az egyértelműség hiányában szenvednek, mivel a BTS-hez hasonló, világszerte elismert férfi popkulturális művészek aktív katonai szolgálata alóli felmentést biztosító törvényjavaslatok még függőben vannak. a parlament.

Dél-Koreában minden munkaképes férfinak körülbelül két évig katonai szolgálatot kell teljesítenie. A jelenlegi törvény azonban lehetővé teszi, hogy a kulturális, sport- és turisztikai miniszter által javasolt, világdíjas sportolók és komolyzenészek aktív katonai szolgálat helyett alternatív szolgálatot végezzenek saját szakterületükön.

Szakértők úgy vélik, hogy a BTS nagy nyomást és terhet érezhetett a helyzet miatt, hogy katonai szolgálatuk országos vitatéma lett.

A Realmeter közvélemény-kutató országszerte 1018 felnőtt körében végzett lakossági felmérésében a megkérdezettek 60,9 százaléka támogatja a popművészek mentesítési programba való felvételét szorgalmazó törvényjavaslatokat, 34,3 százalék pedig ellene volt.

A képviselők továbbra is megosztottak a kérdésben a hónap elején a katonai ügyekkel foglalkozó kormányhivatalok parlamenti ellenőrzése során.

Jin azonban úgy döntött, hogy ígérete szerint teljesíti katonai kötelességét, függetlenül a folyamatban lévő vitától. Úgy tűnik, úgy ítélte meg, hogy az együttes legutóbbi, a délkeleti kikötővárosban, Busanban tartott koncertje utáni időpont lenne a legalkalmasabb a döntés bejelentésére.

Mások szerint a banda a nagyobb összkép részeként arra a döntésre jutott, hogy egy régóta működő együttes lesz.

A szombati busani koncert alatt Jimin leleplezte vágyát, hogy egy régóta működő csoportot hozzon létre: "Számtalan emlékünk van, amit megosztunk veletek (hadseregekkel). Még 30 vagy 40 évet együtt kell mennünk."

A tagok valószínűleg úgy gondolták, hogy a katonai szolgálat mielőbbi teljesítése a rövid út e cél eléréséhez.

Az 1992-es születésű Jintől a legfiatalabb tagig, Jungkookig, aki 1997-ben született, a BTS tagjai között akár öt év is lehet a korkülönbség, így a tagok különböző időpontokban járhatnak katonaságra, és minden tagnak eltarthat egy ideig. befejezni a szolgáltatást.

A BTS azon döntése, hogy teljesíti a katonai szolgálatot, lehetőséget biztosít tagjainak arra, hogy szólóművészként kimutassák zenei tehetségüket.

A csoport júniusban egy YouTube-videóban bejelentette, hogy szólókarrierjükre összpontosítanak a formális csoportos tevékenységek helyett. A bejelentést követte J-Hope júliusban debütáló szólóalbuma.

Jin meglepő bejelentést tett a busani koncert alatt, hogy ő lesz a következő tag, aki önállóan debütál. A fennmaradó tagok – RM, Jimin, V, Jungkook és Suga – is várhatóan egyelőre az egyéni projektjeikre fognak koncentrálni.

sshim@yna.co.kr
10/10
JYJ.3 2022 okt. 16. - 13:42:49 10/10
(120189/120400)

A BTS élő Busanban: egy életben egyszeri fellépés szédítő ünnepe
Busan Asiad Main Stadion, október 15.: Visszatérve a színpadra egy káprázatos, egyszeri koncertre Busan 2030-as világkiállításra való pályázatának támogatására, a hét tag a jövőbe tekint.

Rhian Daly
2022. október 16
BTS
BTS a "Yet To Come" koncerten Busanban. Köszönet: Big Hit Music
Idén eddig a BTS visszatérő témája volt a reflexió . Júniusban a megállíthatatlan héttagú kiadta a 'Proof'-ot , egy antológiaalbumot, amely visszatekint az eddigi kilenc évre. A vezető kislemez, a "Yet To Come (The Most Beautiful Moment)" videója az elmúlt évek ikonográfiáját gyűjtötte össze, és még J-hope debütáló szólóalbuma, a "Jack In The Box" is megtalálta a rappert, aki az eddigi utazásán gondolkodik. és merre megy tovább. Bár a ma esti (október 15-i) koncert neve – „<Még eljön> BUSAN-ban”, a város 2030-as világkiállításának pályázatát segítve – a jövőbe mutató megközelítést sejteti, egyúttal úgy is tűnik, mintha ez a mindenről szóló elbeszélés folytatása lenne. ez történt eddig.

Ez azonban nem puszta újramondás, hanem egy hihetetlen első korszak ünnepe. A Busan Asiad Main Stadion színpadát ismétlődően a BTS logó díszíti, minden alkalommal, amikor trapéz alakú felei egy lépéssel hátrébb állnak az előtte lévő logótól. Olyasmire hasonlít, mint egy nyitott könyv lapjai, minden blokk a csoport történetének más-más fejezetét képviseli. Az előadási terület mindkét oldalán ugyanazok az útjelző táblák vannak a karrierjük pillanataihoz, amelyek a „Még jön” videóban is megjelentek – a vonat a „Spring Day”-ből, az angyal a „Blood Sweat & Tears”-ből és így tovább.

Miután a tűzijátékok arzenálja felszabadul az ég felé ettől a berendezéstől, a BTS hét tagja feláll a színpadra, és elindul a „Mic Drop”-ba. Egy élőzenekar támogatja őket, és addig erősítik a dalt, amíg az úgy nem érzi, mint egy közelgő lavina. Talán ez a kíséret az, amitől a csoport energiája más, mint hat hónappal ezelőtt, amikor legutóbb Las Vegasban álltak színpadra – a BTS olyan művészek, akik mindig mindent beleadnak magukból, de ma este úgy érzi, hogy jobban és mélyebbre ásnak, mint valaha.

BTS a "Yet To Come" koncerten Busanban. Köszönet: Big Hit Music
Ez a fenomenális szenvedély és erőfeszítés tette lehetővé a zenekar számára, hogy az elmúlt kilenc évben a koreai kultúrát a globális színtérre vigye, és a busani setlist újabb lehetőséget ad nekik, hogy folytassák ezt a munkát. A „Ma City”-n, amelyet a Gwangan-hídról és a tengerparti város más tereptárgyairól készült felvételek támogatnak, a csoport részletezi szülővárosaikat Dél-Koreában. A ma este a korábbinál mélyebben és rugalmasabban megszólaló basszusvonallal áthangszerelt 'Idol'-t két talchum , vagyis maszkos tánc figurája kíséri, amelyek a színpad elől bukkannak elő a tömeg fölött.

Amellett, hogy országukat képviselték, mindig is két erős szál volt a BTS katalógusában – megrendítő dalok, amelyek mélyen az érzelmekbe hoznak, és a fergeteges, heves hip-hop. Ma este a csoport két részre oszlik, hogy mindkettőt bemutassa. Jin , Jimin , V és Jungkook énekvonala elsőként adja elő a '00:00 (Zero O'Clock)' és a 'Butterfly' hibátlan, hátborzongató feldolgozásait, melyek mindegyike jellegzetes hangja fenségesen szárnyal az éjszakai égbolton. Utána rapperek RM , Sugaés J-hope elfoglalják a helyüket a színpadon, és azzal fenyegetnek, hogy porig égetik az 'UGH!' intenzív, lenyűgöző változataival. – címének minden kijelentését tűzfoltok tarkítják – és a „BTS Cypher Pt. 3: Gyilkos. Mindkettő nem más, mint az állkapocs, a trió megmozgatja gyors folyását, fergeteges hozzáállását és lírai ügyességét.

Másutt más drágakövek is találhatók a híres hátsó katalógusukból. A „Dynamite” – az Egyesült Államok első számú kislemeze – szivárványszínű eufóriában világítja meg a stadiont a „Boy With Luv” örökké fertőző és jó közérzetét keltő átfutása előtt. A szett vége felé a 'Young Forever' és a 'Spring Day' a gyengéd pillanatokat nyújtja. 2016-os megjelenése idején az előbbi megsemmisítette a csoport eltökéltségét és szenvedélyét, hogy elérjék céljaikat. Most énekelve, amikor a második fejezet első szakaszában a színpadon állnak, úgy érzik, megújítják fogadalmukat, hogy „ fusson tovább álmom felé ” – még akkor is, ha a világ legnagyobb művészei közé tartoznak.

BTS a "Yet To Come" koncerten Busanban. Köszönet: Big Hit Music
Ahogy a 'Young Forever' is sugallja, a BTS soha nem volt olyan zenekar, amely fele-fele arányban csinálja a dolgokat, és ennek az egyszeri koncertnek a produkciója ezt megerősíti. A kétórás műsor szenzoros túlterhelés, a tűzijátékok folyamatos robbanásától egészen a részletekre való odafigyelésig. A 'Butterfly' alatt a címadó lény egyik példája kecsesen csapódik a színpad oldalára, míg a 'BTS Cypher Pt. 3: Killer változás az egyes tagok képviseletében – „Jack In The Box” színek a J-hope-hoz, a „persona” és a „ki vagyok én” kifejezések az RM-hez, vér- és kardzaj à la „Daechwita” a Suga számára .

Nem a múlt az egyetlen időszak, amely Busanban látható. Jelen van a 'Proof' három új dalával is. A dübörgő és pörgős 'Run BTS' már korán érkezik élő debütálására, amelyet olyan koreográfiával egészítenek ki, amely láthatatlan motorok kormánya mögé helyezi a tagokat. A műsor utolsó tornyaiban a „For Youth” sóvárgó, hálás hangot üt meg, ahogy a vásznakon a múltbeli koncertekről készült felvételekkel díszített filmcsíkok láthatók.

BTS még jön Busanban
BTS a "Yet To Come" koncerten Busanban. Köszönet: Big Hit Music
A jövőre is összpontosítanak. A befejezés pillanatában Jin bejelenti, hogy hamarosan ő lesz a következő tag, aki szólóanyagot oszt meg, hamarosan pedig egy kislemez is készül. A 'Yet To Come' pedig azzal a megindító, de optimista üzenettel zárja a setlist-et, hogy még az elmúlt közel egy évtized csúcspontjai ellenére is a BTS legjobb napjai vannak a láthatáron.

Az év elején, amikor a csoport bejelentette, hogy egyéni projekteken dolgoznak, a világ túlpörgött, félreértve a hírt, mint a BTS, mint zenekar végét. Ma este a színpadon a tagok határozottan elítélik ezeket a jelentéseket, Jimin azt mondta a tömegnek: „Úgy gondolom, amit eddig csináltunk, az csak ízelítő. Folytatnunk kell – 30, 40, 70 évig.” Ahogy a banda percekkel később búcsút int, a 'For Youth' egyik dalszövege felragyog mögöttük a képernyőn: " Életem hátralevő része ". Ha ez csak a kezdet a BTS számára, az elkövetkező évtizedek lélegzetelállítónak ígérkeznek.

BTS
BTS a "Yet To Come" koncerten Busanban. Köszönet: Big Hit Music
BTS játszott:
"Mic Drop"
"Run BTS"
"Run"
"Save Me" "
00:00 (Zero O'Clock)"
"Butterfly" "UGH!"
"BTS Cypher Pt.3: Killer"
"Dynamite"
"Boy With Luv"
"Butter"
"Ma City"
"Dope"
"Burning Up (Fire)"
"Idol"
"Young Forever"
"For You",
"Spring Day
" Még eljön (A legszebb pillanat)
10/10
JYJ.3 2022 okt. 12. - 18:01:21 10/10
(120188/120400)
A BTS felkerült a Rolling Stone „Minden idők 50 legjobb koncepcióalbumának” listájára.
2022. október 12
írta: E. Cha

https://www.soompi.com/article/1549420wpp/bts-makes-rolling-stones-list-of-the-50-greatest-concept-albums-of-all-time

A BTS felkerült a Rolling Stone „Minden idők 50 legjobb koncepcióalbuma” listájára!

Az amerikai magazin október 12-én közzétette a zenetörténelem 50 legnagyobb koncepcióalbumának tartott listáját, amely a legkülönfélébb műfajokat felöleli „a klasszikus rocktól az R&B-n át a punkon át a hiphopig”.

A Rolling Stone a koncepcióalbumokat úgy definiálta, mint „tematikus albumokat, amelyeket nagyon sajátos hangulatok vagy egymással összefüggő dalok kötnek össze… amelyekhez egy lemezt végig kell hallgatni ” , és kiválasztott 50 albumot, amelyeket „a legambiciózusabb zenét meghatározó lemezeknek” tartott. .

„Ahhoz, hogy egy album előkelő helyet foglaljon el a listán, koncepcionálisan feszesnek és zeneileg is fantasztikusnak kellett lennie” – írta a Rolling Stone.

A BTS 2020-as „ Map of the Soul: 7 ” című albuma a 25. helyre került a listán, Michelle Hyun Kim pedig dicsérte a jungiánus filozófia kifejezéseinek ambiciózus koncepcióját, „hogy teljes portrét festsen „[a tagok”] valódi énjéről”. ”

Kim ezt írta: „A BTS előtt kevés popbálvány próbálta kifejezni azt a szorongást, amely egy ilyen látható nyilvános személy fenntartásával jár, aki általában nem hű az „igazi énhez”. De a Map of the Soul: 7 szívszorító dalaival, mint például a Black Swan , a Bangtan fiúk felnyitották színpadi homlokzatukat, átható önvizsgálattal felfedve hírnévtől fűtött félelmeiket.

Gratulálunk a BTS-nek!
10/10
JYJ.3 2022 okt. 08. - 21:39:23 10/10
(120187/120400)
A Fact Music Awards 2022 győztesei – mely előadók érdemeltek ki díjat?
Október 8-án, 18:30-kor a dél-koreai Szöulban tartották a The Fact Music Awards 2022-t a KSPO Dome-ban, Jun Hyun Moo és a Girls' Generation Seohyun műsorvezetőivel.

Kiderültek a Fact Music Awards 2022 nyertesei – a teljes listát itt tekintheti meg
Három év után ez az első alkalom, hogy 2019 óta a díjátadót személyes közönséggel rendezték meg. Az idei esemény a következő szlogennel érkezik: "RAGYOGÁS A MŰVÉSZEKNEK, IZGALMAS A RAJONOKNAK." A TMA 2022 Red Carpet 16:30-kor, míg a díjátadó ünnepség 18:30-kor vette kezdetét.

a teljes listát itt tekintheti meg
Az összesen 20 művész mellett az eseményen olyan előadók is szerepeltek, mint Choi Daniel, Kim Sejeong, Kim Ji Hoon, Lee Joo Bin, Jang Dong Yoon, Seo In Guk, Kim Sang Kyu, Lee Honey , többek között a szórakoztató Song Hae Na, a feltörekvő sztár Jung Hyuk és a baseball kommentátor, Shim Soo Chang.

Kiderültek a Fact Music Awards 2022 nyertesei – a teljes listát itt tekintheti meg
Nézze meg a The Fact Music Awards 2022 nyerteseit alább:
Daesang (fődíj): BTS

Az év művésze (Bonsang): TREASURE, TXT, ITZY, PSY, IVE, ATEEZ, Kang Daniel, (G)I-DLE, The Boyz, Lim Young Woong, Stray Kids, NCT Dream, BTS

Legjobb előadó: NCT Dream, ATEEZ

Világszerte elérhető ikon: NCT Dream,

Idol Plus Népszerűségi Díj: BTS

Listener's Choice Award: NCT Dream

Az év forró színpada: PSY

Legforróbb díj: TNX, Kep1er

Következő vezető: NewJeans, LE SSERAFIM, IVE

FAN N STAR Choice Award (egyéni): BTS Jin

FAN N STAR Choice Award (énekes): BTS

FAN N STAR Trot díj: Lim Young Woong

FAN N STAR A legjobb hirdetések díja: Lim Young Woong

FAN N STAR Angel N Star díj: Kim Ho Joong, Young Tak, Lim Young Woong

FAN N Star FOUR N Star Díj: Kóbor gyerekek

FAN N STAR globális díj: BTS

FAN N STAR A legtöbb szavazatot kapott (egyéni): Hwang Chi Yeul

FAN N STAR A legtöbb szavazatot kapott (énekes): BTS

FAN N STAR A legtöbb szavazatot kapott (ügetés): Lim Young Woong

Gratulálunk minden nyertesnek! A kedvenc K-pop előadód vagy ügető énekesed nyert díjat a 2022-es Fact Music Awards-on?

A Fact Music Awards 2022-es előadásainak összefoglalója
Ami az előadásokat illeti, a The Fact Music Awards 2022-t idolcsoportok és szólóművészek kirobbanó és szívmelengető számai díszítették.

A K-pop csoport számai között szerepelt a TNX "Move", Kep1er "Up!", LE SSERAFIM "FEARLESS", IVE "LOVE DIVE" és "After LIKE", TREASURE "Jikjin", TXT "Good Boy Gone Bad", ITZY " Sneakers, ATEEZ „Guerrilla” és „The Real”, (G)I-DLE „TOMBOY”, The Boyz „MAVERICK” és „Whisper”, Stray Kids „MANIAC” és „CASE 143”, NCT Dream „Beat Box” " és "Glitch Mode", valamint a BTS "Még eljön" és a "For Youth".
Írta: Maria Scott
10/10
JYJ.3 2022 okt. 08. - 18:53:45 10/10
(120186/120400)
7 for 7! Congratulations BTS & ARMY! 🥂A BTS NAGYOT NYERT az idei The Fact Music Awards-on,
🏆fődíj (DAESANG)
🏆Népszerűségi Díj
🏆FNS Choice Artist (énekes)
🏆FNS Choice Artist (Jin – egyéni)
Az év
🏆legtöbb szavazatot
kapott előadója Globális FNS 7 for 7! Gratulálunk BTS & ARMY!🏆🏆
10/10
JYJ.3 2022 szept. 30. - 21:27:06 10/10
(120184/120400)
Naomi Osaka és Steph Curry izgatottan várják, hogy találkozzanak a BTS sztárjával, Sugával
A K-Pop szupersztár felkeltette Naomi Osaka teniszszupersztár, Steph Curry és más Golden State Warriors csapattagok figyelmét.

Írta: Olympics.com
2022. szeptember 30. 18:23 GMT+2
Naomi Osaka
Stephen Curry
Naomi Osaka és Steph Curry izgatottan várják, hogy találkozzanak a BTS sztárjával, Sugával
Ez az a popkultúra-kereszt, amelyre a világ várt.

Ezen a héten Japánban a sportsztárok, Naomi Osaka és Steph Curry találkoztak a K-Pop szenzációjával, Sugával – és nem is lehettek volna izgatottabbak.

Kedden (szeptember 27-én) Curry idézet tweetelte a BTS egyik bejegyzését, amelyen Suga büszkén mutatja a Golden State Warriors mezét, azt az NBA-csapatot, amelyben Curry szerepel az Egyesült Államokban.

Azt írta: "Imádom a SUGA mezt! Hamarosan találkozunk ✈️"

Ez a találkozó csütörtökön (szeptember 29-én) valósult meg, amikor a páros találkozott egymással, miután Curry két soron következő meccsen gyakorolt ​​Japánban a Washington Wizards ellen.

"Izzadt vagyok, keményen dolgozom, de nagyon örülök, hogy találkoztunk" - mondta Curry a Warriors által közzétett videóban. "Nyilvánvalóan nagy rajongója vagyok, ahogy a gyerekeim és a család többi tagja is."


Aztán Oszaka, aki a tavaly nyári, 2020-as tokiói olimpián meggyújtotta az olimpiai lángot, pénteken (szeptember 30-án) posztolt a sztárral való találkozásáról.

"lol, szóval azt mondtam Sugának, hogy az őszi levelek egy nagyszerű dal" - mondta Osaka egy Twitter-bejegyzésben, mielőtt egy következő bejegyzésben hozzátette: "Nem tudom miért, de ez volt az egyetlen dolog, amit elhatároztam, hogy elmondom őt, ha valaha összeütköztünk 💀😂."
10/10
JYJ.3 2022 szept. 29. - 20:19:55 10/10
(120183/120400)
https://twitter.com/i/status/1575198626766209024 A Golden State Warriors játékosai J-Hope zenéjére táncoltak a #3YearWithCNS #3Year_CNS_JHopexBeckyG kosárlabda-mérkőzésükön🫧
10/10
JYJ.3 2022 szept. 29. - 19:53:36 10/10
(120182/120400)
"Nagy rajongó vagyok, minden gyerekem és a család minden tagja. Örülök, hogy találkoztunk." - Stephen curry Sugának
10/10
JYJ.3 2022 szept. 27. - 13:04:33 10/10
(120181/120400)
Official BTS Accounts
Social Media
Twitter (bts_twt)

https://thebtsguide.wordpress.com/official-accounts/ A BTS hivatalos fiókjsi. A többi nem az!Érdemes átnézni,és nem a hamis fiókokat követni!

Instagram (bts.bighitofficial)

Instagram (rkive)
Instagram (jin)
Instagram (agustd)
Instagram (uarmyhope)
Instagram (j.m)
Instagram (thv)
Instagram (jungkook.97)
YouTube (BANGTANTV)

Weverse

TikTok (bts_official_bighit)

Facebook (bangtan.official)

Spotify (BTS)

Spotify (RM)
Spotify (Jin)
Spotify (SUGA)
Spotify (Agust D)
Spotify (j-hope)
Spotify (Jimin)
Spotify (V)
Spotify (Jung Kook)
Soundcloud (bangtan)

VLive

Official
BTS’s Website

BANGTAN BLOG

YouTube (HYBE LABELS)

Twitter (BIGHIT_MUSIC)

Twitter (bts_bighit)

BTS’s Naver Blog

List of ALL BTS-Related Accounts (All For ARMY)

List of ALL BTS-Related Accounts (US BTS ARMY)