Téma: Idõhurok

Ljerk 2014 nov. 26. - 07:44:29
(11/271)
Elég gyenge téma. Nem olvastál még olyat, hogy egy ország hadserege saját állampolgáraira lõ ? Vagy egy ország bírósága koholt vádakkal ítéli el saját állampolgárait ?

....és még az idõben sem kellett az elkövetõknek visszautazni - tiszta jelenidõben történt mindegyik....!!!
1/10
ragyaman 2014 nov. 26. - 07:00:12 1/10
(10/271)
SPOILER

Majdnem elhánytam magam, amikor kiderült, hogy saját magát dugja meg, miután átesett a sex changen és visszament az idõben. Annyira kiakadtam rajta, hogy csak azért reggeltem be ide, hogy ezt leírhassam. Ki talál ki ilyet???
nemzagi 2014 nov. 25. - 22:21:41
(9/271)
Ejjj, ekkora görbe tükröt régen láttunk!


Kinek ajánljuk?

- Rrrreformátusoknak!
Kumpirka 2014 nov. 25. - 21:25:02 Előzmény Gabor Pirtyak
(8/271)
Pont ez a lényeg benne, kár, hogy te nem értetted meg.
Ember Arc 2014 nov. 25. - 09:44:36
(7/271)
SPOILER
Az idõutazás összes paradoxona benne van és legalább itt nem erõlködnek azzal, hogy mivan akkor ha valaki saját magával találkozik, hiszen az egész film errõl szól.
Nincs ok-okozat, nem is nagyon kell legyen mert a múltbéli történések nem adhatnak választ a jelenre, mert a jelen állandoan változik, ha egyáltalán egy jelen létezik.
Egy-egy idõugrás a személyiséget is megváltoztatja másképp értelmezhetetlen az, hogy a film fele egy lineáris szenvedés történet amit az elsõ idõugrás után , hirtelen felülírnak azzal, hogy semmi magayrázat nélkül a fõszereplõ sajátmagát veri át.
10/10
joshsword 2014 nov. 24. - 11:19:59 10/10
(6/271)
Jó a film, Paradoxok ide vagy oda. Akinek ez nem mozgatja meg az agyát azzal gond van. Amikor pedig szembesülünk azzal, hogy ki kicsoda, az frenetikus. Lehet, hogy némely történés megbotránkoztató és beteges, de összességében nagyon ütõs. Kb az elsõ 20 percet úgy néztem ezt a filmet, hogy azt hittem, megint egy ránk erõszakolt hollywood-i szemetet fogok látni. Nem! Ezt a filmet meg kell nézni!
Nagy1A 2014 nov. 24. - 10:20:47
(5/271)
Hát ha valaki, akkor én, nagyon szeretem a sci-fit és olvastam és láttam is eleget. Régi igazság egy-két kivételtõl eltekintve, hogy a könyv adaptációja nem sikerül olyan fényesre, mint az eredeti. A novellát nem olvastam, de az írója nem kevés valamit szívhatott, mert ilyen elvetélt gondolat normális ember agyában, normális állapotában, nem igen fordulhat meg!! Hacsak nem a sztorit a forgatókönyv író testvérpárnak sikerült ilyen kretén módon átírni, nem tudom, de, hogy miért kellett ezt a saját magam beszervezem, saját magam ellen, közben beleesek magamba és megdugom magamat, hogy ellophassam saját magam, hogy a végén lelõhessem saját magam,......most már én sem értem saját magam, hogy miért fecsérelek idõt erre?? Ezt még csak jól megcsavarta egy kis divatos... más vagyok, mint saját magam lekvárral, persze hülyén nézett volna ki, ha a végén a rettegett zizegõ, vagy sistergõ egy hájas vén mosónõ lett volna a mosodában, na de az az öreg csöves sem volt semmi!! A szereplõk kiválasztása is sikeres volt, a kerek arcú lány és a hosszúkás fejû Etan remekül alakultak át hasonlóvá, miközben a stigmák mindíg megmaradtak rajtuk, amibõl jól látszott, az akkori orvosi operációs technika szinvonala, mert a császár során a jobb csípõjétõl a szívéig egy méteres léket vágtak rajta, a mellmûtéte, meg olyan volt, hogy ha a Dundikának ilyet csináltak volna, akkor a Majka már rég lereppelte volna az orvos fejét. Vakok és gyengénlátók kedvéért, a sebeket pirossal még jól ki is kontúrozták!! A maszkmesterek sem remekeltek, mert a lány olyan csírán nézett ki a ronda parókáival, hogy ihaj!! Logikai bukfencek, értelmetlen, felesleges csavarokkal megtûzdelt alapsztori és fordulatok, üresjáratok, kidolgozatlanság, fércmû....nekem ennyi volt....sajnos. A kevesebb több lett volna!
Gabor Pirtyak 2014 nov. 24. - 00:07:09
(4/271)
SPOILER!!!

Hatalmas lyuk(ak) van(nak) a filmben. Ugye elõttem leírták, hogy mi is a végsõ küldetés: beszervezni a fiatalkori énjét a céghez.
Hogyan is történik? Visszamegy a bárba, meghallgatja saját maga sztoriját bla bla, összehozza saját magát saját magával, hogy megcsinálják a közös gyereküket, saját magát, akit majd õ ellop, visszaviszi a múltba, hogy felnõhessen, ügynök legyen, hogy beszervezze majd magát a céghez?
Elég csak belegondolni abba, amikor ez az egész hurok elkezdõdött. A legelsõ utazásra. Ha akkor ügynök lett, miért kell visszamennie, hogy a fiatal énje ügynökké váljon? De ez a legkisebb gond...hogy születhet meg saját magától???
Már él, amikor életet ad saját magának, ez pedig hatalmas paradoxon.

SPOILER VÉGE

Hatalmas csalódás, mivel egy nyilvánvaló lehetetlenségre épül az egész film. Pedig nagyon vártam.
pihes 2014 nov. 23. - 15:08:51
(3/271)
A vége, választ ad mindenre.
Jó volt.
mojo68 2014 nov. 23. - 11:18:42
(2/271)
Egy idõügynöknek a feladata, hogy bûnözõket öldözzön korokon át. Minden megbizatása más és más évszázadba vezeti õt. Utolsó megbizatása az, hogy fiatalkori önmagát beszervezze a Cégbe, illetve elkapjon egy olyan bûnözõt, aki eddig mindig kisiklott a kezébõl.
10/10
antimason 2014 nov. 22. - 19:21:23 10/10
(1/271)
Brutálisan agymozgató.