9/10
Trombi 2013 okt. 18. - 21:10:42 9/10 Előzmény _goldie_
(16/136)
Helló, én meg ezen ajánlás miatt néztem meg, mert hittem, h Notebook rajongók szeretni fogják ezt a filmet, mert tényleg!!!!!! Kösz :D Csak a magyar szinkront törölnék már el ill legalább több feliratos vetítés lenne... De jóóóóóó s Rachel MacAdams tényleg aranyos volt rövidebb hajjal s szemüveggel :D Romantikus kedvelõknek ajánlott feltétlen!
mapk 2013 okt. 14. - 18:48:02 Előzmény _goldie_
(14/136)
Desmond bácsi, na, olyan agyhalott akarok én is lenni. Õ volt a legjobb!
_goldie_ 2013 okt. 14. - 11:16:11 Előzmény malgabo
(13/136)
egyetértek a leírtakkal..a film túlmegy a vígjátékon és elgondolkodtat..
vajon úgy éljük az életünket h észre vesszük annak jó oldalát is?
és élvezzük minden pillanatát vagy csak a keserût látjuk?

a portos trailerek közül az elsõ rosszul mutatja be a filmet..a negyedik pedig túl sokat árul el elõre
a második a legjobb https://www.youtube.com/watch?v=Tgukbi8z8RM

jó film..aki szerette a Szerelem lapjait annak tetszeni fog
vígjáték és dráma..jelenetenként váltakozva
jó a sztori..végig kuncogtam..fújtam a nózim..majd felnevettem

nagyon bírtam a Bill Nighy által megformált karaktert
miatta és Rachel Adams (Szerelem lapjai) miatt néztem meg a filmet
aranyos volt a szemüveges mókuska: "mert ha rossz napod lett volna...." :)))

a pillangóhatás eredménye néha vicces..néha megdöbbentõ..
ezért csak óvatosan....! :))

Lindsay Duncan http://www.imdb.com/name/nm0242026/?ref_=tt_cl_t5
engem Mia Farrowra emlékeztet

nekem a film 9-es..kizárólag a hossza miatt nem 10..kicsit hosszú
10/10
Bigpapa 2013 okt. 14. - 11:11:13 10/10
(12/136)
Tegnap láttuk a filmet!

Szerintem zseniális film! Szerethetõ, átélhetõ, vicces, megható, könnyes, nekünk nagyon betalált a film. Bill Nighy hatalmas fazon, nagyon jó hozzá Harsányi Gábor hangja, akit megszoktunk. Picit több szerepet adtam volna neki,de ugye nem õ van a középpontban. Hihetetlen ronda angol pasikat vonultat fel a film :DDDDDDD, de pont ettõl autentikus :D
Ezt az idõutazást nem szabad boncolgatni, mert akkor van kis bukfenc benne,bár igazából az zseniális, hogy nem egy vissza a jövõbe idõutazást kapunk, ahol találkozhatsz önmagaddal, hanem önmagad testébe jutsz vissza a jövõ tapasztalatával, ami valljuk be mindannyiunk vágya lenne. Csak remélem, hogy az amcsik nem csapnak le erre a sztorira és nem csinálnak belõle valami nyálas amcsi szart Dzsásztin Timberlékkel a fõszerepben! :D

10/10

Aki szereti a szerethetõ filmeket, amikor néha könnyezve nevetsz, akkor az ki ne hagyja! :)
_goldie_ 2013 okt. 14. - 11:07:22
(11/136)
_goldie_ 2013 okt. 13. - 22:44:46 Előzmény xxocso
(10/136)
de kiderül..
az apja tanár..aki 50 évesen abbahagyta a tanítást
és fontos jelentõsége van a filmben..fõleg a film vége felé
septimus 2013 okt. 13. - 18:48:21
(9/136)
Hát, errõl az elõzetesrõl nekem az Idétlen idõkig ugrott be elsõre. Remélem, Richard Curtisnek azért még vannak saját ötletei.
9/10
Skanoja 2013 okt. 13. - 13:29:52 9/10 Előzmény xxocso
(8/136)
Emlékeim szerintem a filmbõl nem derült ki.
1/10
bácskosz 2013 okt. 12. - 22:51:33 1/10 Előzmény malgabo
(7/136)
Teljesen egyetértek. De sajnos a szavazást elrontottam, 1-et adtam 10 helyett, számtsátok bele.
Ajánlom mindenkinek, akit nem zavar, hogy egy fegyvert de még csak egy pirotechnikai trükköt sem lehet látni a filmben, sõt amellett hogy m
megnevettet még el is gondolkodtat.
10/10
EllaMiso 2013 okt. 12. - 15:41:45 10/10
(6/136)
Megelõlegezek egy hatalmas pofont annak, aki trailer alapján pontozik itt ...
xxocso 2013 okt. 10. - 11:52:29
(5/136)
Szia, meg tudnad mondani, hogy mi Tim apjanak a foglalkozasa a filmben? Koszi.
9/10
Skanoja 2013 okt. 10. - 09:03:05 9/10
(4/136)
Én nyereményjátékkal nyertem jegyet a filmre, és nem sok reményt fûztem hozzá. Ennek ellenére nagyon pozitívan csalódtam!!! Hihetetlenül jó poénok voltak benne, amellett érzelmekbõl sem volt hiány. Bill Nighy zseniális színész, de a fõszereplõ srác is nagyon jó volt! A legzseniálisabb pedig az volt a filmben (még sosem láttam ilyet) hogy elmaradt a szórakoztató filmekre oly jellemzõ erõltetett és gagyi csúcspont, amikor a lány rájön a turpisságra (jelen esetben hogy a srác idõutazó) és jól megsértõdik, hogy hazudtak neki, és persze szakítani akar. Az ilyen filmek közepe felé már rettegek ettõl a résztõl, annyira herótom van tõle, és olyan jó érzés volt, hogy itt elmaradt!:D
A film egyetlen hibája, hogy picit hosszú, el van nyújtava a végefelé. De így is szuper, csak ajánlani tudom!
malgabo 2013 szept. 16. - 21:52:26
(3/136)
Gyönyörû, megható, értelmes és érzelmes film, a trailer és még a port.hu-s leírás is félrevezetõ.
Nem vígjáték, vannak benne humoros részek természetesen, de egyáltalán nem ez a fõ szál.
Bill Nighy zseniális minden másodpercben, de a fõszereplõ is jó, noha az elõzetes képek alapján nem volt szimpi.
Nekem 10/10. Ezt is gyakran újra fogjuk nézni, mint a "Love actually"-t.
Pickwick 2013 jún. 27. - 23:12:32
(2/136)
Ma reggel láttam a tv-ben valami trailert (elég hosszú volt, 3 perces legalább) eredeti nyelven.
Elõször azt hittem nem az én világom lesz (valahogy sosem jött be ez a "varázslatos sci-fi" vonal), de aztán azt gondoltam jók a színészek, szórakoztató a történet, vicces, és még talán egy kicsi romantika is van benne (remélem nem túl csöpögõs formában).
Mindenképpen meg fogom nézni, ha majd lesz rá idõm.
somersby 2013 máj. 13. - 22:59:46
(1/136)