Alicante 2011 nov. 07. - 20:13:16
(779/879)
Hogy lehet ilyen gonosz Roberta? Nem gondolja, hogy most már le fog bukni? Legalább játszaná meg magát, de nyíltan mutatkozik és csókolózik Agustinnal...
A két grácia meg jól él a diliházban, borozgatnak a diri szobájában, ezt sem veszi ott észre senki?

Jó lenne ha Anibal most már összerakná a kockákat és megosztaná az észrevételeit a családdal...
10/10
csigabige87 2011 nov. 07. - 16:43:17 10/10
(778/879)
Szegény Renata, nagyon sajnáltam a mai részben, hogy így megvezették!
Agustin milyen képet vágott, amikor Roberta közölte, hogy Renata terhes :D Remélem Anibal hamar lebuktatja, de szerintem már kezd összeállni neki a kép.
10/10
lizuskah 2011 nov. 07. - 14:27:24 10/10
(777/879)
köszi a választ :) én mindenkit nagyon szeretek Agustin, Roberta, Fina, Blanca kivételével. Ja meg Priscilat a borászt sem igazán bírom. A többieket meg imádom, hisz Renátáról (Silvia Navarro) még oldalam is van szóval õ a kedvenc :)
Korny 2011 nov. 06. - 22:08:11 Előzmény lizuskah
(776/879)
A kedvenceim, Renáta/Regina természetesen, Jeronimóval együtt! Szeretem Gonzalót, Reginát, de az nem tetszett benne hogy nem személyesen Renátától és Robertától vett kölcsön valamilyen személyes dolgot meg amikor a fantom kép volt, nem járt utána jobban a dolgoknak! Szeretem még Adriánát és Matiast olyan aranyosak a kiskutyával! Constansa volt a kedvencem, de csalódtam benne hogy nem hitt azoknak akik igazán szeretik! És újabban Regina barátit is megszerettem Inezt és Izidrót, mert azon vannak hogy kiderüljön végre ki Regina igazi lánya!
10/10
lizuskah 2011 nov. 06. - 21:54:16 10/10
(775/879)
hú ez kedves tõled :) Hát mit ne mondjak valóban sok idõt szentelek a sulinak :) neked egyébként kik a kedvenceid a novellában ?
Korny 2011 nov. 06. - 19:04:14
(774/879)
Hát a Tv mustra több hétre közli a mûsorokat a port.hu 13 napra! A suli téren meg látom hogy szorgalmas diák vagy! :)
10/10
lizuskah 2011 nov. 06. - 16:16:23 10/10
(773/879)
igazán nincsmit :) én nagyon szívesen válaszolok meg minden, sõt minden héten , nap írnák ide csak ugye nem tv-ben nézem így késõbb tudok nyilatkozni a részekrõl :) és a további ismertetõket is köszi :) nem értem ide miért nem töltögetik már..
Korny 2011 nov. 06. - 15:29:30
(772/879)
Nincs mit, és köszi hogy vissza írtál:)
Korny 2011 nov. 06. - 12:12:24
(771/879)
November 14 . 170 rész
Kiderül, hogy a gyermekrabláshoz Blancának és Josefinának van köze, sõt a pszichiátria igazgatója is a kezükre játszott. Constanza kiszabadul a börtönbõl. A tûzvészben Blanca életét vesztette, Josefina viszont megszökött, ami az egész családot félelemmel tölti el. Adriana és Carlos átmenetileg szakítanak Carlos volt szerelme színrelépése miatt, de Severino atya közremûködésével ki is békülnek. Anibal kezdi sejteni, hogy apja, Augustin keze benne lehet Renatáék esküvõjének meghiúsításában, és rájön, hogy Alison táplálkozási zavarokkal küzd. Regina, bár szeretne hinni Robertának, mégis kételkedni kezd, hogy valóban õ-e a lánya. Antonio pedig olyan bizonyíték birtokába jut, ami semmi kétséget sem hagy afelõl, hogy Regina sejtése helyes. Renata szenved, amiért Jeronimo még nem került elõ. Severino atya pedig megbízza Antoniót, hogy kerítse elõ Marinát, az unokahúgát Mexikóból.

November 15 . 171 rész
Renata elhagyja a Bonita birtokot, és visszamegy a fõvárosba. Antonio megtalálja Marinát Mexikóvárosban, legnagyobb megdöbbenésére azonban Jeronimo nincs vele, és nem is tud róla semmit. Saulnak is nyoma veszik, senki nem tudja, hol van. Antonio és Marina rosszat sejt, aggódnak Jeronimo miatt. Josefina szökésben van, azt tervezi, hogy Robertával Svájcba megy. Antonio elmondja Renatának és Reginának, amit Jeronimoról megtudot

November 16. 172 rész

Kiderül, hogy Jeronimo nem is Marinával utazott Mexikóvárosba. Jeronimo után kutat mindenki.Egy Sabina nevû nõ próbálja meggyógyítani Jeronimot. Gonzalo nyomozót fogad, aki a reptér biztonsági kameréjét akarja megnézni. Agustin ezt letörölteti.Kiderül, hogy German Robertaval együtt akar majd elutazni. Beth elmondja, hogy van köztük valami.Anibal munkát akar kapni a Bonitán.

November 17. 173 rész

Agustin letörölteti a reptér biztonsági kamerájának felvételét.Továbbra is keresik Jeronimot. Marina Saul után kutat.Anibal munkát kap a Bonitán.Ines azt mondja Reginának, hogy Roberta nem a lány és ezt bizonyítani is tudja.Matias, Adriana és Honorio Roberta után nyomoz.Jeronimo magához tér Sabinánál.Karina elmondja Alfonsinanak, hogy lehet, hogy Ezequielt Agustin ölette meg.

Ez pedig a Tv-animare-ból van!
10/10
lizuskah 2011 nov. 06. - 12:11:11 10/10
(770/879)
amúgy köszi az epizód ismertetõket :)
10/10
lizuskah 2011 nov. 06. - 12:10:38 10/10 Előzmény Korny
(769/879)
szia köszönöm a jó kívánságot próbálok kitartani :) már nagyon akartam ide írni és most több hónap után tudtam csak sajnos mivel soha nem értem be a részeket, de a szünet erre jó is volt most :) és hiba meg mindenkiben van, senki nem tökéletes =)
Korny 2011 nov. 06. - 08:49:58
(768/879)
Neked is Kellemes vasárnapot! A sulihoz kitartást! Hát igen Robertát hiába veszik körül jó emberek, mégse változik, pedig a lehetõség adott, nem ide tartozik bennem van pár hiba, de pont az én anyukám nem engedi hogy a jó emberekkel legyek! Na de ez inkább novellás oldal! Hát igen Constansa volt a két fõszereplõn kívül a kedvencem, mert segített Jeronimónak meg pár papírt megszerezni a Monterubió villából! Julieta pedig tényleg Chemával, jó párost alkottak volna!
Íme, 175. rész Adriana, Matias és Honorio megérkeznek Valle de Bravóba és lebuktatják Robertát és Germant...

Megérkezik Gema is, aki közli a férjével, hogy benyújtja a válópert, és biztosítja Honoriót, hogy a Vállalatot nem érinti majd ez a kis incidens, és hogy õ továbbra is támogatni fogja õket. Matilde segítségével a birtokon sikerül feltörni a jelszót, amellyel Agustin levédte a laptopját. Találnak két repülõjegyet, egyet Saul nevére, egyet pedig Jeronimóéra. Marina és Renata megtalálják a las vegasi hotel kaszinójában Sault, és kifaggatják arról, amit tud... November 21

176. rész Renata megtudja, ki az igazi anyja. Adriana Selene segítségét kéri, hogy leleplezzék Robertát Renata elõtt...

Ibarrola megtalálja Josefinát a Robertával közös szerelmi fészkükben, de eleinte nem ismeri fel. Sabina üzen Matildének és Lazarónak, hogy nála van egy sebesült férfi, aki az õ nevüket emlegeti. Alison és Anibal meggyõzik Manuelát, hogy Alisonnak ne kelljen hazamennie. November 22

177. rész Renata megtudja, hogy Jeronimo életben van, bár súlyosan bántalmazták...

A hír lassan mindenkihez eljut, bár Carlosék szeretnék titokban tartani, mert azt akarják, hogy Augustin emberei továbbra is azt higgyék, Jeronimo halott. Renata elhatározza, hogy azonnal elmegy hozzá, csakhogy útközben megtámadják õket Augustin emberei, és Renatát el is rabolják. A rendõrség Augustin után nyomoz, aki egy hajón rejtõzködik nemzetközi vizeken. Kiderül, hogy Karina terhes... November 23
178. rész Renatát elrabolják Agustin emberei és egy hajóra viszik Agustinhoz. Alfonsina Melesiotól megtudta, hogy Agustin egy hajón van a nyílt tengeren...

Karina elmondja Lazarónak, hogy terhes. Adriana elmondja Gonzalónak, hogy Roberta szeretõje Agustin és lehet, hogy õ tudja, hol van Renata. Carlosék elfogják Melesiót. November 24

179. rész Melesiot vallatják Carlosék. Megtudják, mi Agustin hajójának a neve. És rajta keresztül el akarnak jutni Renatához. Melesio bevallja, hogy Agustin ölette meg Ezequielt...

Jeronimóék megtudják, hol van Renata. Anibal feljut a hajóra, Jeronimo és Matias pedig a parti õrséggel a hajó közelébe kerülnek és elúsznak a hajóig. Anibalt elkapja Agustin. Jeronimo és Agustin verekednek, vívnak. November 25.

Igaz a TvMUstrából másoltam!
10/10
lizuskah 2011 nov. 06. - 08:24:17 10/10
(767/879)
Sziasztok, húú de régen írtam már ide sajnos a suli nagyon sok idõmet elveszi így a novellát is csak hétvégente volt idõm követni, de fõképp most, hogy õszi szünet volt szépen beértem az egészet, és bepótoltam a lemaradásokat. Hát akkor írnék egy kis véleményt:)

Constanza: túlságosan megszerette azt a babát persze megértem, hogy valahol ki kelett adnia az anyai szeretetét, de hallgatnia is kellett volna a többiek tanácsára, most pedig szép nagy bajban van, mert a gyerek rablás tényleg nagyon súlyos vád, és az a baj ilyenkor persze, hogy nem hisznek neki. Kicsit túlzásba vitte már azt a "anyáskódást " még Renátá esküvõjére sem ment el, amit azért bánok . Lényegében szegény egy csapda áldozata lett, de majd az "unokái"-val foglalkozhat :)

Hihetetlen, hogy Blanca és Fina ennyire szót értenek, a két idióta... Olyan szépen megrendeznek most is mindent , hogy az hihetetlen ráadásul most még rájuk senki sem gondolna, mivel a dili házban vannak... Arra meg pláne nem hogy szövetkeztek.

Nagyon örülök annak,hogy Adri és Matias végre együtt vannak, és amit kapott kutya az nagyon cuki :) Viszont azért sajnálom,hogy Chema meghalt, jó ember volt, a búcsúzása viszont nagyon hiteles volt és hát nagyon sajnáltam õt. Szerintem Julietával szépek is lettek volna együtt,elvezették volna az éttermet is.

Hát Roberta... nem változott semmit, legalábbis jó irányban. Az az érdekes , hogy Roberta annyi de annyi rosszat tett már és mégsem tudom 100% utálni, mint ahogy megérdemelné. Valahol néha sajnálom is, hogy nem figyelnek rá oda , és tényleg hátrányban van pl. Renátával szemben na de azt sem kell elfelejteni, hogy Roberta csinálta magának. Nos persze ha nem Fina az anyja és nem így neveli nem hiszem, hogy akkor is ilyen lenne, de változnia nehéz viszont nem lehetetlen, azzal a gyülõlettel amit Renátá iránt érez, soha nem is fog tudni megváltozni. Még most is segít Finának igaz, hogy az sakkban tartja de most még mindent elmondhatna, és talán még jól is kijönne a helyzetbõl, bár imádni senki sem fogja, mert felejteni nem könnyû. És tényleg nem látom jelét rajta annak, hogy változni akar, ugyan olyan rosszindulatú mint volt, Chemának is elmondta az igazat, színészkedve persze, holott tényleg tisztában volt a helyzettel. Meg, hogy azzal a Hermannal van hát... hozzá való. Mind a kettõt csak a pénz érdekli. Szép kis páros. De remélem az is kiderül,hamarosan hogy Agustin szeretõje volt. Roberta egyébként,,ahogy észrevettem a családi eseményeken sem tud felóldoni csak néz, és teszi magában a megjegyzéseket.Észre vette már azt is,hogy Regina mennyire szereti Renátát, az hogy nem tudja, hogy õ a lánya semmin nem változtat :)

Agustin ugyan olyan szemét mint volt. Pedig az elején még kedveltem is, de most már nem, már tényleg sok amit mûvel, egyszerûen,hogy neki ilyesmikre is van ideje, hogy egy csomó mindent kitalál hihetetlen. Amit csinál az már beteges,ráadásul szegény Anibalal is ,hogy bánik.

Regina hát örülök annak,hogy végre boldog Gonzaloval megérdemelték. Anyira jó látni,hogy szereti Renátát látszik,hogy hozzá húz a szíve is, mert Renátá közvetlen meg minden, olyan kis bolondos, vele letud ülni beszélgetni, meg minden. Szóval jók voltak a közös jeleneteik :) Hát Roberta hiába színészkedik attól még senki nem fogja õt jobban szeretni, csupán azért mert "Regina" lánya.Hisz csak pont ezért dolgozhat a cégnél is, mert hát semmihez sem ért, rem. hamarosan kiderül az is ,hogy meglopja a vállalatot.

És most jöjjön az én kedvencem Renátá :) Olyan jó volt a részekben boldognak látni Jeronimoval,megérdemelték. És annyira jó,hogy állapotos, csodás anya lesz :) Szegénynek nehéz volt elviselni a Marinás ügyeket, de szépen megoldotta. Úgy sajnálom,hogy most nem lesz esküvõ :( ..megérdemelte volna pedig... De most már hamarosan véget ér a novella is, és szép lassan a titkok még napvilágot látnak és boldog lesz õ is :)

Marinát sosem kedveltem de mindig is elismertem,hogy korrekt nõ, mert nem akarta a gyerekekkel magához láncolni Jeronimot, viszont amikor döntés elé állította az nem volt szép tõle , kicsit sem. És untam már a sok sírás rívását akármilyen rossz neki, õ nagyon is jól tudta, hogy Jeronimo kit szeret, szóval nem kéne magát ennyit sajnáltatnia...

Egyépként nem tudom ki, hogy van vele de Ines és Isidro fia szépen eltûnt az oké,hogy jobban van meg minden, de néha igazán mutathatták volna, így olyan mint, ha nem is lenne. Pár jelenetet hiányoltam róla , szépen elfelejtették, na de egy ilyen novellának elnézem :) Hisz akármilyen hosszú tényleg minden része pörgös és nagyon jó =)

Hát akkor mindenkinek kellemes vasárnapot :)
doritasmile 2011 nov. 05. - 17:37:40 Előzmény Alicante
(766/879)
Mikor szoktak a rendõrök helyesen eljárni a sorozatokban?
doritasmile 2011 nov. 05. - 17:36:34
(765/879)
A story szerintem nem vágja ki.
10/10
csigabige87 2011 nov. 05. - 13:00:15 10/10
(764/879)
Köszi!

SPOILER

És Renátáék ezt mikor tudják meg? Azt fogják hinni, hogy Jeronimo cserbenhagyta õt???

SPOILER VÉGE
10/10
csigabige87 2011 nov. 04. - 19:10:26 10/10 Előzmény Alicante
(763/879)
De tényleg, anno mikor Blanca felhívta Honoriot a bolondok házából rögtön lenyomozták, hogy onnan telefonált és a rendõröknél erre nincs hívásazonosító?????? Ekkora hülyeséget!

Carlost nem értem, mikor Jeronimot keresték és gondolom mindenki oda lyukadt ki, hogy lelépett Marinával miért nem mondta, hogy Jeronimo Saullal ment találkozni????

Kíváncsi vagyok, hogy mi van Jeronimoval, de remélem Anibal lebuktatja Agustint, megérdemelné az a szemétláda!
Alicante 2011 nov. 04. - 16:07:34
(762/879)
Így legyen ötösöm, hogy Agustin mindenáron meg akarta akadályozni az esküvõt...csak az a röhej, hogy az egyházi esküvõ még mindig érvényben van! Mégis mit akar, erõszakkal akarja rávenni Renátát, hogy hozzá menjen?..pláne most, hogy jön a baba:-D

Itt is kezdenek elõjönni a lököttek, mint az Esmeraldában, vagy az Árva angyalban.
Érdekes ebben hogy egyetértenek a f.könyvírók így a vége felé...(Malacképû elefánt Georgina, Ana Julia, most meg Agustin, aki eddig türhetõen rühelte Jeronimot, de most bekeményít!)
Alicante 2011 nov. 04. - 16:00:16
(761/879)
Hát ez a névtelen bejelentés a bolondokházából kész röhej! A rendõrség annyira komolyan veszi, hogy Constanzaért legalább öten mennek letartóztatási paranccsal, ráadásul még meg is bilincselik....egy Monterubiot!!:-D
Nem ám ellenõrzik a hívás helyszínét, õk készpénznek veszik, nyomozás nuku!:-)))
10/10
csigabige87 2011 nov. 02. - 20:28:21 10/10
(760/879)
Marina milyen szemét, hogy választás elé állítja Jeronimot! Eddig becsültem, hogy normálisan és korrekten viselkedett, de ez most irtó szemét húzás volt! Szegény Renata.
Remélem Anibal lebuktatja Agustint és Sault, vagy legalábbis megemlíti, hogy náluk járt.
Sajnálom, hogy Jeronimo és Renata jó kedvét mindig elrontják, olyan szépek együtt, de jó hevesen tudnak vitatkozni :D