Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 júl. 08. - 19:19:53
(1354/2414)
OFF Mankos téged az irritál engem meg Bihter avval a menéssel száj húzogatással.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 08. - 18:55:18 9/10
(1353/2414)
Tökre így van . Nem akarom lelõni a poént ,de a lófejü aki most még térdzokniba rakott szoknyába rohangál ....óriási változáson megy majd keresztül és a többi .... ,de legyen meglepi . Egyenlöre még light-os a story . Tarts ki nézzed tovább , jó lesz .
9/10
Érsekvári 2014 júl. 08. - 16:54:52 9/10
(1352/2414)
Kiváncsi leszek Nihán válaszára mit mond Mehmetnek , az igazat vagy hazudik.
Valójában mi nézõk sem tudjuk mi történt igazából ,csak a fantáziánkra hagyatkozhattunk eddig is.
Nihán Gyöngynek azt mondja mindig, Mehmet õt szereti ,de egyfolytában reménykedik és szereti Mehmetet.
Kiváncsi leszek meddig tud ez a szál még menni és mi vet neki véget .
Persze még szerelmes M-be , de igy akarja leélni az életét ? Ilker oda van érte szereti nem hogy gondolna végre a saját boldogságára , de amig M-t a közelében van nem egyszerü lépnie.
Serefnek már rég helyre kellett volna tenni a fiát megmondani , hogy önzõ így nem élhet házasságban, hogy folyton a másik nönél van . Ehelyett pátyolgatja az elkényeztetett fiát.
A Tiltott Szerelem sorozatban is Behlül (Kivanc alkítja)két nõ között vergõdik, éppoly határozatlan és befolyásolható mint itt. Úgy látszik ezt a karaktert rá írják folyton , ami lássuk be , azért jól áll neki .
malvinkicska 2014 júl. 08. - 12:21:34
(1351/2414)
Mehmet észbe kapott elhagyta Gy, eddig azt gondolta nem fog meg történni de igen, most már gondolkodhat el, miért futkosott állandóan N után, A viselkedése szokásos, tör, iszik, azt hiszi avval megoldja hibáit önzõségét. Nihan testvére még lovalja nem hogy mondaná neki kezdjen új életet mással ott van Ilker, elfogadja a gyereket is úgy néz ki. Azt gondolta elmegy Gy-ért az egy szavára ugrani fog ahogy, szokott most másképp áll a dolog, a kis levélben tömören megfogalmazta, milyen az életük, a gyûrût is letette, igazán komolyan gondolta Gy a válást. A Seref barátnõje vigasztalta tanácsokkal látta el, vajon mennyit fogad meg belõle Gy.
9/10
napraforgó 2014 júl. 08. - 07:41:44 9/10
(1350/2414)
Seref a részegen alvó fiát vígasztalja, minden rendbe jön egyszer. m úgy véli, gy Afyonban van, csak szafia letagadta. Oda akar menni, hogy térden állva kérjen tõle bocsánatot.
Gy a szállodásnõ biztatására felhívja Nihánt, de nem képes beleszólni a kagylóba. Nem lenne képes elviselni, ha nihán bevallaná, hogy együtt van a férjével. Nem akar beszélni vele soha többet.
Reggel Szelim készít reggelit Baharnak. Szelim idegenvezetést kér cserébe. Sétálni mennek a városba.
Rukiye (Orhánt kicselezve) elmegy megnézni egy eladó nagy házat. A ház nagyon tetszik neki, azonnal meg akarja venni.
Mehmet épp indulni akar Afyonba, amikor Nur, a szállodásnõ felhívja, gyöngy ott van nála. Mehmet azonnal idndul hozzá. és hamarosan meg is érkezik. Nur azt tanácsolja, hallgassa meg.
Mehmet azzal indít, csomagolj, megyünk haza. gy nemet mond. erre M finomabb húrokat penget, nem tudok nélküled élni. Gy magányra vágyik. M: akkor itt maradok a szállodában. Azt mondja, nem csalta meg, arról tudna, és csak õt szereti. gy elküldi és M beül a kocsijába és elhajt. gy meg csak néz utána.
Mehmet elmegy Nihánhoz és megkérdi, mi történt köztük azon a éjjelen. Nihán csak bámul, és itt a vége.
9/10
napraforgó 2014 júl. 08. - 07:26:07 9/10
(1349/2414)
Nihánt Pinárt hívja, találkozzanak. Pinár nem akar, Gy eltûnt a gyerekkel. Nihán meglepõdik. Majd megérkezik a nõvére, akit örömmel üdvözöl. Bevallja a testvérének, hogy nem képes elfelejteni Mehmetet. Ezzel megbántotta Ilkert, és M-gy házassága is szétment. Nem kellett volna itt maradnia. Rüya mentegeti, két ember kapcsolata nem egy harmadikon múlik. M tart két vasat a tûzben. Nihán úgy gondolja, M gy-t szereti.
Defne még mindig Denis figyelméért küzd. Az anyukájától lopott rúzzsal kifesti a száját a suliban, a többiek azt hiszik, vérzik a szája. Defne tanárnõje berendeli az apukát a suliba. Onur igen dühös, amikor megtudja, mi történt.
Gyöngy telefonál haza, hogy ne aggódjanak, de nem mondja meg, hol van.
Rukiye házakat nézeget az újsághirdetésben, de igen elrugaszkodott ötletei vannak. (két szint, 140 m2, stb)
Bahar hazamegy az üres lakásába. elég lehangolt, amikor becsönget egy régi ismerõse, Szelim. A nõ szívesen fogadja, lakhat is náluk, õ úgysincs itt, csak ritkán.
Gyöngy a szállodásnõvel beszélget, aki azt tanácsolja, próbálja Mehmet bõrébe képzelni magát. Gy úgy véli, talán õ is hibás, a gyerek miatt elhanyagolta a férjét. De nem tud megbocsátani, M biztos megcsalta. Az nem olyan biztos, mondja a szállodásnõ.
Defne nem akar többet iskolába menni. Az anyja a saját gyerekkori élményeivel vígasztalja.
Ilker felkeresi Nihánt, õ szívesen vár a nõre, amíg elfelejti mehmetet.
Onur Mehmetet ostorozza, már megint vedel. Miért nem beszél Nihánnal? M fél, mi van, ha nem csak egy csók volt? Akkor vége a házasságának. Gy nélkül nincs értelme az életének. M a whiskisüveggel ül az ablakban és masszívan iszik.
Gy most a szálloda ablakán bámul a semmibe.
Bahar és Szelim TV-t néznek, amikor Bahar bevallja, Gökhán elhagyta. Szelim optimista, majd visszajön. Biztosan kibékültök.
9/10
napraforgó 2014 júl. 08. - 07:05:26 9/10
(1348/2414)
Rukiye és orhán ábrándozik, mit is csináljanak a pénzükkel. Rukiyének nagyratörõ álmai vannak, szép ház...stb.
Gyöngy összepakol és elmegy a kicsivel valamikor hajnalban. M. benéz a szobájukba, nem találja Gy-t. A reggelinél didemet vígasztalják, mert nem jött haza a férje. M jön, Gy-t keresi, de senki nem látta még. Mikor újra bemegy a szobába, megtalálja Gy levelét. Miért csinálod ezt gyöngy? kérdi Mehmet. M. hiába keresi telefonon. Szafia nagyi sem tud arról, hogy Gy elment volna
Gyöngy taxival megy egy vidéki?/városszéli szállodába. A tulajdonosnõ ismeri Serefet, róla és a családról érdeklõdik. A gondjairól kérdi gy-t, de ráér késõbb is mesélni.
Nagyapa a történtekrõl faggatja Mehmetet, aki hisztérikusan letépi a reggelizõasztal terítékét az asztalról. Mindenki döbbenten néz.
khajni87 2014 júl. 07. - 22:19:38
(1347/2414)
Épp 10 perce fejeztem be a mai részt...nem találok szavakat Mehmet egy nagy önzõ bunkó...még van képe ezt is ráverni Gyöngyre hogy a féltékenykedése miatt ment Nihánhoz....Szerintem is több mint elég amit Mehmet megtett még ha nem is õ csókolta meg Nihánt, dehát mégiscsak az exe....Gyöngy helyében én is ugyanezt tenném hasonló helyzetben...lehet hogy Gyöngy olyan se viz se hal tipus ( bár szerintem nem ), de néha az hogy nem beszél nagyobb büntetés mintha orditana , én úgy vagyok vele hogy amig veszekszik addig van értelme együtt lenniük ha már arra sem lát okot hogy veszekedjen és elmagyarázza a párjának miért rossz amit tett vagy ilyesmi , nekem ez elég beszédes üzenet Mehmet felé....szerintem eljutott arra pontra hogy nem látja értelmét veszekedni , ez nem az érzelemmentessége hanem feladás....Én már rég pakoltam volna, õk bárkinél többet veszekedtek és Mehmet egy fikarcnyit nem változott semmiben sem....Ténleg egy házasságban nem lehetünk énközpontúak még ha idõvel is de muszáj változni az ilyesmiben ha ténleg fontos a másik ember , meg az érzései.....
9/10
gabus53 2014 júl. 07. - 17:33:28 9/10
(1346/2414)
Végre fent van a ma reggeli rész :-)
9/10
napraforgó 2014 júl. 07. - 16:21:21 9/10
(1345/2414)
Bizony, ez már borítékolva van. Kíváncsi vagyok, most Mehmet megy-e vígasztalódni Nihánhoz, vagy annak a nõnek sem kell. Miért szeresse, ha Mehmet közben azt hajtogatja, hogy neki Gyöngy a mindene, az élete szerelme, blablabla.
malvinkicska 2014 júl. 07. - 14:10:35
(1344/2414)
Mehmet mikor teljesen észre tér akkor gondolkodhat mit tett ez már csak válással végzõdhet, Gy-nek a lelkivilágát teljesen összetörte, egy olyan nõért, mint N. Napraforgó az elõzõekbe említettem most, már törni, zúzni fog verekszik egyebek, és megint õ lesz a központba. M én centrikus, 3-szor õ míg más sehol minek neki a gyerekek nem foglalkozik egyikkel sem úgy, mint apa, csak N után futkosott a gy volt az alibi. Gyöngy már kezdett pakolni biztos elmegy, holnap kiderül.
9/10
napraforgó 2014 júl. 07. - 13:00:09 9/10
(1343/2414)
Azt láttuk, hogy Mehmet nehezen viseli el a megpróbáltatásokat, jön az ital, meg a száguldozás, esetleg a verekedés vadidegenekkel. Aztán jön a kórház, vagy a börtön, a család meg rohan, és lám, megint minden körülötte forog....
9/10
napraforgó 2014 júl. 07. - 12:09:35 9/10 Előzmény feketeagi
(1342/2414)
Az a szomorú, hogy Mehmet még meg is gyõzi magát, hogy igaza van, õ nem hibás. Pedig már Onur figyelmeztette párszor, Bahar is észrevette, és a maga módján próbált beavatkozni, segíteni, ha nem is sült el jól a dolog. Pinár is látja, baj van, õ Gyöngyöt faggatja. Szép Gyöngytõl, hogy nem panaszkodik, nem szidja a férjét, mint a bokrot. Most már csak azt várom, hogy Mehmet mikor száll magába és mikor próbál változtatni a dolgokon.

Mindig azon a véleményen voltam, hogy Kismehmet láthatásán már régen meg kellett volna egyezni. Mert, még ha Nihán férjhez is megy, vagy elköltözik más városba, vagy akár mindkettõ, a gyerek láthatását neki biztosítania kell. Ha ebben lett volna valami megállapodás közöttük, lehetne tervezni. De ez az "akkor látod, amikor akarod" nem jó senkinek. Nem jó Mehmet családjának és nem jó Nihánnak se, és legfõképp a gyereknek sem. Mert a papa akkor bukkan fel, amikor épp eszébe jut, de ugyanígy hetekre, vagy akár hónapokra el is maradhat. Mire jó ez? Szerintem semmire.
Annak a hülyeségnek, hogy akkor megtartom a fiamat, nem adom vissza az anyjának, meg semmi értelme. Egyrészt, mert az nemcsak az anyának fájna, hanem leginkább magának a gyereknek, másrészt, mert Mehmet akkor se foglalkozna vele többet, mint eddig. Eddig is csak elüldögélt és néha odanézett, hogy a gyerek magában építgeti az építõkockáit, esetleg a kisautóit tologatja.
Én még egyszer sem láttam, hogy Mehmet odakuporodott volna a kisfia mellé és aktívan játszott volna vele. Akkor meg minek neki?
10/10
feketeagi 2014 júl. 07. - 11:28:30 10/10
(1341/2414)
Reggel megnéztem, mert késõbb kellett elindulnom, és most elõbb is kezdõdött, hát ezt a pofátlanságot!
Az, hogy még Mehmetnek áll feljebb és még Gyöngyöt hibáztatja és ezek után csodálkozik, ha kizárják a szobából!
Nem bocsánatot két, hanem vádaskodik, tényleg el van nagyon szállva magától, és önzõ és ahogy Gyöngy mondja én nem ezt az embert amivé lettél nem szeretem és te sem szeretsz engem, mert akkor nem tennéd ezt velem.

Nihán is megéri a pénzét, megkérdezi Gyöngy, hogy Mehmet itt volt az éjjel, nem azt mondja igen, mert totál részeg volt nem engedtem kocsiba szállni, de nem történt semmi, mert azt mondta téged szeret. Nem õ is csak azt mondja Gyöngy nem tehetsz semmit van egy közös fiunk az összeköt bennünket, ez ellen nem tudsz tenni, tetszik nem tetszik ez van, Gyöngy megkérdezi még mindig szereted és hát kiderül, hogy igen. Persze hogy Gyöngy azt mondja már neked sem hiszek, mert már nem szeret engem.

Ebbõl a helyzetbõl csak a válás zökkenheti ki õket, más megoldás nincs, lehet itt már könyörögni, ígérgetni, azzal tele a padlás!
9/10
napraforgó 2014 júl. 07. - 08:48:58 9/10
(1340/2414)
Nekem korábban nagyon nem tetszett, hogy Gyöngy korábban mindig úgy állt Mehmet elõtt, mint egy felelõsségre vont gyerek. Vagy a földet bámulta, vagy ha felnézett, mindig olyan furcsán, alulról nézett föl Mehmetre (mint a megszidott rossz gyerek a tanárára, nevelõjére), és nagyon visszafogottan válaszolgatott. Most végre a szemébe néz, egyenesen, és mondja a véleményét. És igen Mehmet kínjában visszatámad, mert nem akaródzik neki azt mondani, hogy igazad van szívem, nem kellett volna ezt-meg-ezt csinálnom. Hibáztam. Sajnálom és bocsánatot kérek. helyette megy a te vagy a hibás, mert...
9/10
napraforgó 2014 júl. 07. - 08:27:32 9/10
(1339/2414)
Mehmet jópofa. Azt mondja Gyöngynek, hogy Te vagy a hibás, miattad lettem ilyen, a te féltékenykedésed, meg az, hogy nem bízol bennem, vezetett ide. Egy percig sem tartja magát felelõsnek, holott nem Gyöngy küldte Nihán után, nem Gy mondta, hogy nyúljon bele Nihán életébe, stb. A pasinak nincs semmi önkritikája! Kíváncsi vagyok, hogy észhez tér-e, ha Gy elhagyja. Mert a nõ már pakolászik....
malvinkicska 2014 júl. 07. - 07:48:13
(1338/2414)
A sok rossz mellett annyi legyen jó a számlájára írva M-nek elmondott mindent Gy-nek , azt nem tudom elhinni, hogy nem emlékezik történt e köztük intimitás, mert vannak férfiak kinek az alkoholtól nõ az étvágya, a másik meg csõdöt mond. A pohár telve , mert pakolt Gy ami érthetõ, ilyen férfi mellett élni aki ennyire, nem bízik benne. Onurnak is elmondott mindent M aki roppant nem helyeselte a dolgot, eztán lesz még érdekes a folytatás, hol talál pici gyerekkel, menedéket Gy. Õ egy megfontolt ember biztos rendbe hozza a sorsát.
9/10
napraforgó 2014 júl. 07. - 07:25:38 9/10
(1337/2414)
Gy a tengert nézi, aggódik, mert M nem veszi föl a telefonját. Reggel Onur hajójára megy, O-t ott találja, de az nem tud M-rõl. Mehmet reggel másnaposan megy be a céghez. A férfi álmosan dõl az asztalára. Gy bemegy a céghez és M-t faggatja, hol volt az éjjel, Nihánnál?
Dídemet fölhívja Berk, este hazatér. D örül, és bejelenti a családnak a reggelinél.
Ilker reggel elmegy Nihánhoz és a háza elõtt a kocsiból felhívja a nõt, de az nem veszi föl a telefont. Ilker nem érti és elhajt.
Pinár a kislányát fésülgeti, aki a kis Denis meghódítására készül.
Rukiye és Orhán a nyereményüket nézik egy bankbetéten és örvendeznek.
Onur a megbezélésekre emlékezteti M-t, de M nem képes most semmire, O-t bízza meg a munka ellátásával Onur nem érti, mi van Mehmettel. Késõbb O érdeklõdik, mi történt, de M nem emlékszik semmire, ami Nihánnál történt.
Gy elmegy Nihánhoz, de N biztosítja, hogy M csak õt szereti. Gy a tengerpartra megy, mikor M hívja. találkozót beszélnek meg egy étteremben. Onur jön, közli, hogy Berk hazajön, siessenek haza. M mondja, hogy találkozója van Gy-gyel. Mehmet beszámol Gy-nek, mi történt elõzõ nap este, azt, hogy nem emlékszik semmire a csók után. Majd Gy-t hibáztatja azért ami történt. A féltékenysége, a bizalmatlansága vezetett ide! Gy megdöbben, õ ezt az embert nem szereti. Mert aki szereti õt, soha nem tenne ilyet. Önzõnek nevezi M-t, majd otthagyja.
Gy csak sokára ér haza, Seref vígasztalja az átfagyott lányt. Mehmet a tengerpartra hajt és az esõt, meg a hullámokat bámulja szívbemarkoló hegedûszó mellett.
Dilruba segít fõzõcskézni, nagyon készülnek Berk hazatérérésére. Hazaér Mehmet is. Gy a lányát altatgatja, közben sírdogál.
Rukiye és Orhán a pénzükön vitatkozna. Rukiye saját házat szeretne. Orhán meg a rokonait támogatná belõle.
A hölgyek este sós és édes süteményeket visznek a szalonba, Berket várják. Ekkor Berk telefonál, mégsem engedik el, bûntetésbe került, mert elaludt õrségben. Nagyapa mérgelõdik, Berk megbízhatatlan, rossz fiú..., rossz katona. A család a vacsorához vonul.
Gyöngy fölrohan a szobájába és idegesen sír. Onur mehmetet faggatja, beszélt-e már Nihánnal (mi is történt kettejük között?)

Ilker sms-t küld Nihánnak, legalább beszéljünk.
Pinár Gy-t faggatja, mi történt, de Gy nem akar beszélni. Jön Defne, õ már álmos, menjenek haza. Majd holnap beszélünk, mondja Pinár, majd hazamennek.
Orhán megállítja Mehmetet és közli, szeretné visszafizetni neki a pénzt, amit a kislányuk mûtétjére adott.
Mehmet kopg gyöngyhöz, de a nõ nem nyitja ki. Megtalálja a pizsamáját és a papucsát az ajtó elõtt, ezekkel a gyerekszoba heverõjére megy aludni, kissé idegesen. gyöngy meg szépen összepakolja a ruháit és valamennyit a kicsi holmijából. Ezzel a pakolászással fejezik be a mai részt.
9/10
gabus53 2014 júl. 06. - 23:26:55 9/10
(1336/2414)
Szia Mankos!
Köszönöm az infót, az FB-re még sose gondoltam, de legközelebb oda írok.
Szép estét.
malvinkicska 2014 júl. 06. - 14:37:43
(1335/2414)
Érsekvári kívánom úgy legyen.