1/10
5i 2013 jan. 31. - 14:15:54 1/10 Előzmény WayneGace
(737/837)
Nyomorék mûsor, nyomorékoknak!!!
Hogy ilyen randa, nyálas, töketlen gyerek ennyi nõvel járt, hagyjuk már Amálkát.
Mondjuk a mai csajok ízlését(ízléstelenségét) nézve még sajnos hihetõ is lenne, de akkor sem...
XAR a köbön!!!
10/10
Barackfa 2013 jan. 20. - 01:56:50 10/10
(736/837)
Imádtam ezt a sorozatot, aztán egy ideig nem néztem, mert valahogy sosem értem rá, aztán elmaradt. De mostanra meg valahogy elkezdett hiányozni, és jó volt újra látni.
WayneGace 2013 jan. 07. - 15:49:57
(735/837)
Szerintem is megfáradt ez a sorozat. Eleinte vártam a részeket. Aztán azt vettem észre, hogy inkább már elkapcsolok. Mindig ugyanaz, ráadásul ez a mesélési forma is unalmas már. Ami egyedivé tette eleinte, az mára már eltúlzott lett és erõltetett ismétlésbe csapott át. Egyébként Ted kb. annyi jó nõvel volt már (nem csak külsõleg értem), hogy kizártnak tartom, hogy egy olyan típus, mint õ, ne kötött volna ki valamelyiknél.
3/10
kofak 2013 jan. 05. - 04:51:55 3/10
(734/837)
Tednek már irreálisan sok nõügye volt. Ráadásul természetesen õ sose csinál semmit, csak szimplán belebotlanak, el van már túlozva (és húzva) az egész.
9/10
Adanvariel 2012 dec. 29. - 09:22:15 9/10
(733/837)
Én mostanában kezdtem el nézni ezt a sorit -online. Comedy-n láttam egy-két részt, de azt se tudom, hogy hányadik évadból stb. Most a 4. évad 13. résznél járok :D

Nekem nagyon tetszett a Robin-Ted vonal, szerintem összeillenek. A végével kapcsolatban, nyilván nem Robin lesz az anyjuk, de végülis tök mindegy, hogy ki Ted gyerekeinek az anyja, mert mondjuk lehet, hogy már elváltak és csakúgy elmeséli a gyerekeknek a sztorit. És mondjuk Robin-nal él együtt. Engem tök nem érdekel, hogy ki a "srácok" anyja, miután ez felötlött bennem. Ráadásul eléggé meg tud lepni egy-két fordulat, szóval nem tartom kizártnak, hogy valami ilyesmi lesz a vége.

Nah, erre a Robin-Barney vonalra kíváncsi leszek még. Nem zárom ki, hogy szimpi lesz a dolog, de azt se hogy igen. A mostani állás szerint egyszer lefeküdtek és most Barney azt érzi, h szerelmes belé. Robin karakterébe totál belefér ez a kaland, kivi vok hogy fog beleszeretni Barney-ba (gondolom így lesz).

Nekem nem lenne gondom azzal, ha Ted-el jönne össze. Végülis idáig mindig úgy alakították a dolgokat, hogy állandóan utaltak arra, hogy mennyire fontosak õk ketten egymásnak.
bbohun 2012 dec. 20. - 19:02:48
(732/837)
hát, a hírek szerint hamarosan (talán a következõ részben?) újra feltûnik Rachel Bilson aka Cindy (az anya szobatársa), akinek így köze lehet az anya képbe kerüléséhez...
valamint a 14. részre tehetõ Ashley Benson karakterének bemutatása, aki Ted számára vonzó lesz, de állítólag Barney-hoz is köze lesz valami módon.
bbohun 2012 dec. 20. - 17:28:20
(731/837)
hát az utóbbi évadok tényleg egyre laposabbak voltak. valószínûleg nem kellett volna eddig nyújtani, az írók kezdtek látványosan kifogyni az ötletekbõl.
na de eddig kitartottam a sorozat mellett, és most már közeleg a vége, ***SPOILER*** a mostani részben Barney az utolsó tervével megkérte Robin kezét ***SPOILER VÉGE*** :) most már csak Tednek kellene gyorsan megtalálni anyut.
optimusx 2012 dec. 15. - 19:33:55
(730/837)
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ez az évad (8.) már nagyon kezd szétesni. A poénok még viszik elõre valamelyest a dolgot, de a történet már kezd unalmassá válni nagyon.
SPOILER!!
Már mindenkit kb. mindenkivel összehoztak [SPOILER](megint behozták a Barney-Robin vonalat)[/SPOILER], de hogy [SPOILER]még mindig említés sincs "Anyuról".[/SPOILER]
Még az 5. évadig kíváncsi is voltam...

(Nálam most a Dexter és a Big Bang Theory egyértelmûen elõnybe került vele szemben.)
8/10
szisze 2012 dec. 10. - 20:36:06 8/10
(729/837)
Akármikor a comedyre kapcsolok vagy reklám megy, vagy ez. Hosszabb mint a Szomszédok...
aniknight 2012 dec. 04. - 16:41:39
(728/837)
Valaki tudja esetleg a 8. évad mikor kerül itthon is adásba?? elõre is köszi!! :)
kirisz 2012 nov. 30. - 16:04:36
(727/837)
Nem voltál képes a komment elejére odaírni, hogy SPOILER. Nagyon nehéz lett volna, gratulálok!
mulao 2012 nov. 19. - 19:34:33
(726/837)
***SPOILER PÓTOLVA***

Tudom, csak két párnak drukkolnak a nézõk: Ted és Robin illetve Robin és Barney. Én speciel Barney és Robin párti vagyok és szerintem Teddel nem is illik össze Robin. Úgyhogy örülök, hogy végül B. lesz a férje.
Capybara 2012 nov. 19. - 18:40:09 Előzmény axis85
(725/837)
Nem Tedet írtam Robin mellé, hanem Barney-t. Egyébként igen, biztos hogy nem Teddel jön össze Robin a végén, nemcsak azért, mert nem lehet gyereke, hanem mert Ted már a legelején "Robin nénikétek"-ként említi a srácai elõtt.
mulao 2012 nov. 19. - 12:18:53
(724/837)
SPOLIER

Ez eléggé valószínû, mivel olvastam is, hogy a producer nyilatkozta, meg a 8. évadban is vannak rá utalások. Szerintem is Barney és Robin a jó páros, Teddel nem illenek össze.
rockqueen 2012 nov. 18. - 16:25:36 Előzmény mulao
(723/837)
SPOILER tartalmazhat!!!

Ha tényleg összejön végül újra Barney és Robin, akkor annak örülök, mert nagyon jó páros az övék. Robin azután kezdtem csípni, hogy Barney-val úgy összebarátkozott. Mondjuk azt sajnálom, hogy nem lehet gyerekük. De azért örökbe még fogadhatnának.
axis85 2012 nov. 18. - 15:39:04 Előzmény Capybara
(722/837)
Nem szeretnék akadékoskodni, de nem úgy van, hogy Robinnak nem lehet gyereke? Akkor nem valószínû, hogy Õ lenne Ted felesége a jövõben.
mulao 2012 nov. 09. - 16:09:58
(721/837)
SPOILER

Barney Robint veszi feleségül (elvileg a 8. évad végén), és Ted az õ esküvõjükön ismeri meg a feleségét. Az origo infói szerint csak akkor lesz 9. évad, ha minden színész aláír. És, ha aláírják a 9. lesz az utolsó. Vagyis szerintem az már biztos, hogy 10. évad semmiesetre se lesz.
Capybara 2012 nov. 09. - 13:09:52 Előzmény csancsy
(720/837)
Nagyon szeretem a sorozatot és még mindig nem unom. :)
Azért erre a kommentre válaszolok, mert teljesen ellentétesek a benyomásaim, kivéve a Ted-es vonalat. Nekem sem tetszik, hogy minden szembejövõ nõben a nagy Õ-t látja, holott alig ismeri õket. Az a baja, hogy noha idõnként kifejezetten az érzéseire hagyatkozik, de sokszor elég felszínes tulajdonságok alapján válogat.
Robin kifejezett kedvencem (Ted a másik favorit), egyáltalán nem "ribancos", mondjuk Barney-hoz hasonlítva érdekes is lenne bárkire ráhúzni ezt a jelzõt. Azt sem tartom furcsának, hogy két olyan férfival is megpróbálta, akik történetesen barátok - ilyen van az életben is, szokatlan ugyan, de nem tartom gáznak, a körülmények játéka, nem a résztvevõk hibája. A való élettel ellentétben a sorozat tagjai kifejezetten éretten kezelik a helyzetet, és ez nagyon tetszik.
Marshall aranyos, bár mint férfi, nem kéne, hiszen idõnként olyan, mint egy infantilis kölyök, akit tutujgatni kell. Igaz, ez Barney-ra is érvényes. Lily-t pedig pont addig a részig kedveltem, amit csanita említett. Nagyot zuhant a szememben, amikor átment agresszív pszichopatába. Azóta lefolyt pár újabb rész, kezdek felejteni, és még mindig szeretem benne, hogy talpraesett, de ez a mónyikasóba való megnyilvánulása örökre mínusz pont lesz a szememben.
Barney-t a beszólásai miatt kedvelem, lassan mintha kezdene érzelmileg is megérni, felnõni, emellett még mindig tartja a formáját. És örülnék, ha Robin lenne a párja. Összeillenek, bár ellenük szól, hogy egyszer megpróbálták és nem sikerült.
És azzal se lenne semmi bajom, ha az anyát csak a végén ismernénk meg. Már így ismeretlenül is szimpatikus, nem is kell nagyon megismerni ahhoz, hogy úgy gondoljam, beleillik a csapatba. Pont az lesz szerintem a lényeg, hogy már eleve, az elsõ találkozásnál kisül: õ a csapat hiányzó tagja, és természetesen Ted tökéletes társa, legalábbis nagyon remélem, hogy így lesz.
10/10
yossarian14 2012 okt. 29. - 21:21:23 10/10
(719/837)
Vicces. A mai új részben pont egy hurrikán közelített New York felé, pont mint most a valóságban... :)

Persze, remélem ugyanúgy nem lesz probléma, mint a sorozatban.
3/10
kofak 2012 okt. 25. - 14:13:51 3/10
(718/837)
Nagyon régóta már csak Barney viszi a sorozat szekerét. Az összes többi szereplõt megutáltam már, esetleg Marshallnak még van reménye, de neki sem túl sok.

Így lesz egy nagyon jól induló sorozatból egy idegesítõ és vontatott mûsor.