Téma: Imposztor

heathenreel 2007 aug. 17. - 22:20:19
(4/44)
Nekem is tetszett ez a film. Sztori, színészek, stb. De leginkább, hogy általános könyvi sci-fi jelélemvonások milyen remekül átültek filmre. Ilyenekre gondolok, hogy kevés szereplõ van, akik csak beszélgetnek, sok eseményrõl csak úgy értesülünk, hogy megtörtént, stb. Ellenpélda erre a Matrix. A sok akciójelenet miatt nem halad, illetve nem jut idõ a történetre.
Neszfor 2007 aug. 07. - 17:17:13
(3/44)
háááát, most ünneprontó leszek: szerintem annyira nem nagy szám. Szerencsére az érdekes történet sokat dob a mûvön, viszont sok helyen nem tökéletes a történet vezetése. Mindentõl függetlenül az elõttem szóltakat csak megerõsíteném: Gary tényleg jó! Ami azt illeti sokmindenre nem emlékszem belõle (pl ûrcsata), de az tuti, hogy az elsõ 5-10 percet nem láttam. Ha majd legközelebb lesz a villogó kis dobozban valamelyik pénzlenyúló csatornán, akkor biztos újranézem.
9/10
Alternat 2007 aug. 04. - 22:38:28 9/10
(2/44)
A legelsõ perctõl a legutolsóig lekötött. A befejezés is nagyszerû volt. Igazából csak dicsérni tudnám a filmet. Ez a Gary gyerek is jól alakított. Még talán azt is megmerném kockáztatni, a filmvégi csavarttól függetlenül, hogy többszöri megtekintésre is alkalmas mû.
Mindekinek ajánlom!
Newcastle United 2007 márc. 03. - 14:57:05
(1/44)
Ez a film szerintem A szigetnél sokkal jobb, a sztori is lényegesen erõsebb, nem véletlenül Philip K. Dick novella az alapja.