10/10
sorozatkedvelõ 2010 nov. 02. - 10:09:13 10/10
(161/801)
Köszönöm a válaszokat!
Zsizella 2010 nov. 01. - 15:12:28
(160/801)
Nekem baromira tetszett,mikor repkedtek a serpenyök,csupa,új,fényes.Miben föznek.Nem nagy a menü,diszes,festett,cserépedényben készül a kaja,ha jól láttam,és nem is kicsi.
Opas,majd ostorral akarja megverni az "apját"mikor megtudja ki is,õ,akkor eláll a veréstõl,és nagy nehezen összeölelkeznek.Ekkor tudják meg mindketten az igazat.
Razs,egy vonatbalesetben megsérül,a család eltemeti,de késöbbi részben-video-láttam hogy él.Összetévesztették,mert azt hiszem az órájáról azonositották.
Maya egy templomban él,számüzött???ha jól értelmeztem???
Gopas,majd a Cadoréban dolgozik,biztos hálából.Nagyra pödört bajusszal.
Maya szerepét nem is értem,mindig féltékeny,pedig neki van inkább félni valója.Az anyos azt mondja,nyisd ki az ajtot,és nincs is bezárva,A következö jelenetnél meg az anyos csak benyit és Suria meg megnyitja és hallgatodzik.Hogy van ez???sok baki.
Aztán meg felöltözve és mezitlát...
Az elején baromira zavart,hogy csak táncolnak,akkor most mi van???már nem fontos.
A kémnö,hamarosan lebukik az épitésszel,és még a börtönböl is megszökök,mert ott egy börtönört befüz,aki segit neki.
Silvia baromira megtépi,a rendörségen,meg még lesz egy pár verés,a nök részéröl.
Hamarosan,ha több idöm lesz,elöre nézek részeket,mert izgat.
Én caminho das indias-t nézem.
poinsettia 2010 nov. 01. - 13:43:29 Előzmény zyro
(159/801)
Senhoras, nagyon szívesen máskor is. :)
Most megpróbálok válaszolni a kérdéseitekre:

A sorozat nemzetközi verziója 160 részes. Az a 200 valahány részes változat, ami a YouTube-on van, az a nacionale - vagyis amit brazil közönségnek vetítették.

!!!SPOILER!!!

Opas végül megtudja ,hogy neki ki a biológiai apja?
----------------
Igen.
http://www.youtube.com/watch?v=E82tMIL86YM&feature=related

A fényképek sem keltették fel Raj gyanúját?
------------
Nem, hiszen õ látta, hogy Lucas úgy bánik a kis Tonyval mint a saját fiával, a fényképekrõl meg azt hitte, hogy ez megint egy ostoba provokáció Bahuan részérõl.

Radzs megtudja hogy a Maja gyereke nem az övé?
-----------------
Igen, Maya megmondja neki azután, hogy Radzs látta õt Bahuannal beszélgetni az utcán:
http://www.youtube.com/watch?v=OTKCitb5y8c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hZNLrn-__tY&feature=related

Megbocsájtja Mayának,hogy nem mondott igazat?
---------------
Igen.
http://www.youtube.com/watch?v=xndEameZ8nU&feature=related
De addig sok megpróbáltatáson keresztül mennek mind a ketten.
!!!SPOILER VÉGÉ!!!
zyro 2010 okt. 29. - 16:46:40
(158/801)
A telenovelas.hu-n azt írták hogy 160 részes, de a Youtubon amibe belenéztem még 200-as számot is láttam a bejátszó filmrészletben, de hogy az ott mit jelent, csak saccoltam hogy rész lehet,mert én nem értem a nyelvet.Hogy itt majd hány részre osztják ki tudja?!
zyro 2010 okt. 29. - 16:34:35 Előzmény poinsettia
(157/801)
Köszönöm a felvilágosítást,most már tudom õket hova tenni,az egyiket gondoltam hogy a Suriáé lehet.
Radzs megtudja hogy a Maja gyereke nem az övé?
10/10
sorozatkedvelõ 2010 okt. 29. - 15:08:34 10/10 Előzmény poinsettia
(156/801)
Köszönöm a válaszodat!!!Opas végül megtudja ,hogy neki ki a biológiai apja? A fényképek sem keltették fel Raj gyanúját?
Megbocsájtja Mayának,hogy nem mondott igazat?
macaanya 2010 okt. 29. - 09:58:38
(155/801)
Sziasztok! Hány részbõl áll összesen a film. Annyira rabul ejtett,hogy már kezd idegesíteni.
poinsettia 2010 okt. 29. - 09:22:30
(154/801)
Nem, itt nem a gyerekrõl van szó, akit Opash kezdettõl fogva elismerte, hanem Dudáról, aki Opash szerint mindenáron szerette volna visszaszerezni Radzsot és tönkretenni a Mayával való házasságát és csak azért esett teherbe és szülte meg Tonyt, hogy legyen mivel zsarolnia Ananda családot. Mellesleg Duda meglehetõsen ostoba és agresszív viselkedését tekintve Opash feltételezéseinek tényleg volt némi alapja. De amikor Duda kijentette, hogy férjhez megy és hogy Lucas saját nevére íratta Tonyt, Opash ezt úgy értelmezte, hogy ez a botrányos perzóna végre lenyugodott és békén hagyja Anandáékat.

!!!SPOILER!!!
Igen, Shivani lesz Bahuan felesége. Nem igazán szimpatikus nõci, tipikus milliomoscsemete, de úgy kell annak a baromnak! Na meg egy megfelelõ anyóst is kap… :D

A végén minden kiderül, csak Radz nem tudja meg azt, hogy Duda gyereke az õ fia, de ez szerintem afféle „népnevelési” fordulat volt a szerzõk részérõl: Radzs nem tud semmit, Duda meg arról beszélget Lucas-szal, hogy majd ha Tony nagyobb lesz, meg kell mondaniuk neki, ki a biológiai apja, és aztán a srác maga döntse el, hogy szeretne-e felvenni vele a kapcsolatot vagy nem. Brazil sorozatokban gyakoriak az úgynevezett szociális megrendelések, és Radzs „tudatlanságának” valódi oka valószínûleg egy helyesnek tekinthetõ szülõi (Duda és Lucas) viselkedési modell bemutatása.
!!!SPOILER VÉGÉ!!!
Pink Pearl 2010 okt. 28. - 16:07:30
(153/801)
És ami a legfõbb POÉN, hogy "szegény" Opas nem is tudja, hogy akit õ "vérszerinti" unokájának hisz ahhoz bizony neki semmi köze (legalábbis vérszerint), akit viszont mindenáron el akar taszítani mert a "firángi"-tól van....az viszont vérszerinti unokája! :DDD Ez tényleg vicces :DDD

Ha viszont igaz amit Poinsettia mond, hogy még a végén se derül ki az igazság....hát az meg inkább szomorú :(((((((
Mindenkinek JOGA van tudni, hogy ki az apja és az apának is JOGA van tudni ki a gyereke!
Csalódott leszek ha tényleg ez lesz a sorozat vége :((
10/10
sorozatkedvelõ 2010 okt. 28. - 13:32:43 10/10
(152/801)
Nagyon meglepett az ahogy Opas fogadta a brazil unoka családi állapotának változását.Ezek szerint náluk csak a házasságban született gyerek számít vér szerintinek.
Más, ez a nõ lesz Bahuan felesége,akivel most találkozgat?
10/10
sorozatkedvelõ 2010 okt. 28. - 06:17:44 10/10 Előzmény Pink Pearl
(151/801)
Nálunk is eredeti nyelven ment mind: A második esély, A csábítás földjén, India -álmok útján. A ZR. erre egyáltalán nem figyel,és ahogy írod menet közben váltanak magyarra.
poinsettia 2010 okt. 27. - 22:20:47
(150/801)
Az egyik kislány Anusha, õ Surya és Amithab lánya, a másik Lalit, az õ szülei Durga (Anandáék bejárónõje) és Gopal.
Pink Pearl 2010 okt. 27. - 20:23:52
(149/801)
Szuria 2 lánya.
zyro 2010 okt. 27. - 16:23:28 Előzmény sorozatkedvelõ
(148/801)
Igen jól hallottad, más szinkronizálja,nem tudom miért variálnak, de már többször elõfordult más filmeknél is----ez az hogy "minket" nem kérdeznek meg, hogy tetszik-e ez a hang---ezt poénnak szántam!Én meg azt nem tudom ki az a két kislány? mármint családi vonatkozásban?
Pink Pearl 2010 okt. 26. - 21:30:24
(147/801)
Na most átváltottak magyarra hirtelen :DDDD
Pink Pearl 2010 okt. 26. - 21:28:38
(146/801)
Nálatok is portugálul megy a mai rész? Vagy csak nálam? :DDDDD
poinsettia 2010 okt. 22. - 19:51:55
(145/801)
Voltak ott máskor is balhék, például Opash igen gyakran megruházza a fiait, és ehhez mindig ott van a keze ügyében ostor, bot vagy golfütõ. Szerintem ezek a verõeszközök direkt el vannak helyezve a ház minden zugában, hogy szükség esetén ne keljen sokáig keresgélni. :D
rockerjutka 2010 okt. 22. - 18:04:28
(144/801)
jah, száltak a serpenyõk xD
10/10
sorozatkedvelõ 2010 okt. 22. - 17:09:03 10/10
(143/801)
Anandáéknál áll a bál,Maya többet tud mint gondolják.Megtartja a titkot?Azért az nagy jelenet volt amikor a nyugodt ,hagyománytisztelõ családban a két nõ összeverekszik.
10/10
sorozatkedvelõ 2010 okt. 22. - 16:27:49 10/10
(142/801)
Jó hallottam,hogy Yvon hangja más?