Téma: Iránium

adamnagysweetmovie 2012 nov. 05. - 23:52:13
(29/109)
Inkább az ostobaság és a saját felelõsség elhárítása a táptalaja minden ellenségképzésnek, közte a zsidógyûlöletnek...
Bár igaz, a zsidógyûlölet még jobban elbutít, ezért szereti használni a hatalom. Pl. (ha jól emlékszem) 68-ban a lengyeleknél a kommunista párt vetette be:(
adamnagysweetmovie 2012 nov. 05. - 23:47:43
(28/109)
Láttam, heves vitát folytattok nagyjából megint a semmirõl....

Bár csak a te hsz-ed olvastam, de ez olyan találó volt, hogy nem lehet más a nap nyertese.

"Engem az nem zavar, hogy vannak emberek, akik álomvilágban élnek és mindent szó nélkül bekajálnak, amit eléjük tolnak..." - Konkrétan Csengõ 5 percet nézett a filmbõl, úgy alkotott ótvar elfogult véleményt.... Amúgy én egész szemesztert jártam áldokumentumfilm tárgyra, szóval tudom, hol manipulálnak... És le is írtam, a film erényei mellett.

"Olyan, mint amikor a szellemi fogyatékos bolondozza le az ápolóját."
Na ezért kapod igazán TE a mai Balaton-szeletet...jól beszóltál Csengõnek xxxxD
offtopic
drProktor 2012 nov. 05. - 23:15:58
(27/109)
Elképsztõ, hogy mennyi antiszemiztizmus szorult szerencsétlen népümkbe.
S úgy látszik, az összes fasisztoid bunkó a PORT fórumán vitézkedik.
Igaza van Adamnak valahol az elején, hogy az atombombaezeknek a balfácánoknak meg se kottyan,
sõt, ha elég kemények, direkt használ.
S tényleg semmi más magyarázat nincs a mérheteetlen ostobaságra, csak a zsidógyûlölet.
danton-b 2012 nov. 05. - 22:57:22
(26/109)
Most nem azér,de hova jössz Te pl Adam vagy Proktor intellektusához ,hogy szerény személyemet ne is említsem.hozzájuk még csengõ is ártlátszóüan gyenge és tudatlan.Ráadásul pedig te csak az õ fegyverhordozója vagy:)
Apropos mibõl is derült ki hogy Bin Laden hullájáról készült kép nem hiteles? Álom álom édes álom,muhahaha
danton-b 2012 nov. 05. - 22:51:01
(25/109)
És akkor mi van ha a rendezõ akár maga is izraeli ? természetes hogy õket fenyegeti elsõsorban Irán.ha annak idején egy lengyel film készült volna arról ,hogy meg kell állítani Hitlert,tök igaza lett volna.ráadásul ma az atomfegyver miatt még nagyobb elõrelátásra van szükség.Ha Irán átlátszóan ragszkodik az atombomba kifejlesztéséhez ,és közben hangozatja hogy el fogja törölni Izrael ,akkor igenis ezt meg kell elõzni ,mert elmebetegek kezébe nem való atombomba pl.Ez nem propaganda ,hanem a helyzet józan felmérése,csak azok vernyognak miatta ,akik zsigeri Amerika és Izrael ellenesek ,mint pl akomcsik voltak és mai elvbarátaik a magyar "jobbosok".
danton-b 2012 nov. 05. - 22:44:25
(24/109)
"vannak emberek, akik álomvilágban élnek és mindent szó nélkül bekajálnak, amit eléjük tolnak..."
Na végre valami önkritika,ez a gyógyulás kezdete lehetne.
-csengõzoli-- 2012 nov. 05. - 21:42:30
(23/109)
Ezek a nagy gondolkodók annyi fáradtságot nem vesznek,hogy beüssék a gugliba a film rendezõjének nevét.
Azonnal kidobja,hogy csupa izraeli újsággal és szervezettel hozható kapcsolatba.
Ezek után nincs mirõl beszélnünk, ilyet magára adó rendezõ sosem vállalna, nyilvánvalóan nem a szakmai kvalitásai miatt kapta ezt a munkát...
Egyébként az elfogultság üvölt a filmrõl, még csak leplezni sem akarják, különösebben nem kell nagy koponyának lenni hozzá,hogy észrevegye az ember.
Persze Ádám úgy kezdi,hogy "jó lenne, ha normálisan körbejárnák a kérdést", majd már másnap összehord hetet havat, idecitálja Putyint, Orbánt, sõt még a nyugati apokalipszist is :D
Te,ha ezek normálisak...
-csengõzoli-- 2012 nov. 05. - 15:36:27
(22/109)
Érdemes belenézni,mert ilyet még nem láttál.
5 percenként biztos elhangzik legalább egyszer,hogy Iránt meg kell állítani.
-csengõzoli-- 2012 nov. 05. - 13:42:33
(21/109)
Ez a mûsor számomra azért is rendhagyó,mert még sosem láttam,hogy háború mellett filmmel kampányoljanak.
Számomra ez teljesen új.
-csengõzoli-- 2012 nov. 05. - 12:58:28 Előzmény fzoltan
(20/109)
Jaj,dehogy!
Az bizony pár alkaida tag mûve volt, akik megfigyelését egy idõre abbahagyták, ami alatt õk elvégeztek egy gyorstalpaló kisrepülõgép vezetõi tanfolyamot, majd minden biztonsági rendszert kijátszva késekkel feljutottak utasszállító gépekre.
Természetesen semelyik titkosszolgálatnak nem tûnt fel,hogy aznap 19 megfigyelt Alkaida tag egyszerre utazik és a szgépes rendszereben sem voltak benne, simán felszállhattak a gépekre.
Ezután bejutottak a pilótafülkébe, elõvették a kétfedeles gépek tanfolyamán tanultakat és simán belevezettek több száz tonnás utasszállító Boeingeket a WTC-be!
Szerintem ez teljesen világos.
Ja, a vezetõjük pedig egy szakállas ember, aki az USA megtámadását évekig afganisztáni hegyek belsejében agyalta ki és irányította mindenféle technikai kütyü nélkül.
Persze ma már õ sem él,mert elbújt egy olyan országban,ahol amerikai bázis van és a rá küldött csapatok megölték.
Sajnos a video elromlott,mikor rátörtek, holttestérõl egyetlen kép készült,melyrõl már a megjelenése másnapján bebizonyosodott,hogy nem valódi.
Hogy az i-re felkerüljön a pont holttestét ismeretlen helyen bedobták a Gangeszbe.
Ugye szerinted ez az igazság?
Csak,mert pontról pontra ez a hivatalos verzió.
offtopic
adamnagysweetmovie 2012 nov. 05. - 09:18:49
(19/109)
Felesleges mocskolódásokra reagálni.
Látod, a tények fájnak a legjobban nekik.
danton-b 2012 nov. 05. - 00:52:28
(18/109)
Néha az igazság propagandának tûnik azoknak ,akiknek nem tetszik ,mármint az igazság.
-csengõzoli-- 2012 nov. 05. - 00:48:55
(17/109)
5p-et láttam ebbõl a mûsorbôl. Maximum a teljesen elmeroggyantak nem látják át a készítõk célját. Propadanda film hitgyüliseknek Németh Sándor bácsitól. Vidám vasárnapot mindenkinek! Azaz már hétfõt.
danton-b 2012 nov. 05. - 00:37:50
(16/109)
És afõ baj nem is az hogy nem ez az egyetlen fokmérõ ,hanem az hogy egy dolgot nem lehet kiragadni akörnyezetébõl ,azaz ugyanaz adolog lehet az egyik országban haladó és rendben lévõ ,máshol pedig óriási visszalépés és ademokrácia szûkítése .mert ahol nincs pl lakossági nyilvántartás ott a regsiztráció szükséges lehet,ráadásul jóval könnyebb módokon mint ahogy itt tervezik ,mégpedig azért ,mert ott nem hatja át a dolgot az alantas politikai érdek és sunyi hatalmi privilégiumra törekvés.
danton-b 2012 nov. 05. - 00:32:36
(15/109)
Azért mert Amerika alegfõbb akadálya az autoriter rendszerek térhódításának ,amit persze õk úgy aposztrofálnak hogy a "Világ csendõre" .Ezért aztán az akomikus helyzet áll elõ hogy akomcsizók egy plattformra kerültek a bolsikkal,de még ahhoz is hülyék hogy ennek abszurd voltát észrevegyék.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 22:52:35
(14/109)
És míly érdekes, itt sem a muszlim kultúrával, hanem pár vadbarom, magát felkentnek érzõ vezetõvel és az elnyomó rendszerével van a baj - belemagyarázva az iszlámba a militarizmust saját (sztem egyébként sok tekintetben belpolitikai) kavarásuk érdekében.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 22:41:36
(13/109)
IránBAN (ban kimaradt)
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 22:31:27
(12/109)
Miért van az, hogy Amerikát a legtöbb autoriter hajlamú ember/rendszer gyûlöli....
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 22:28:42
(11/109)
Mai Fidesz-nyilatkozat: ha mi nem vagyunk demokrácia, akkor az USA, GB vagy FRA sem az!
A regisztráció nyilván a demokrácia egyetlen fokmérõje a Fidesz szerint...
Irán is lehet szavazni, úh. minden okés.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 22:25:37
(10/109)
Ha Putyinnak vagy Ahmedinadzsadnak sikerült elcsalni a választásokat, és leverni a tüntetõket, akkor a minidúcse is megpróbálhatná.
Legfeljebb kiléptet minket az EU-ból, ha sokat kekeckednek, az "utcai tüntetõk meg majd hazamennek".

Egy próbát sztem megér, attól még lehetünk demokrácia, csak nem értenek meg minket...