10/10
Dich 2014 máj. 26. - 23:51:08 10/10
(27/67)
Szia, ez tényleg személyes vélemény!
meszo1 2014 máj. 26. - 21:26:59
(26/67)
Ritka fos film. A mission imposible ehez képes csúcs film. Nem is értem hogy adhatta Kevin Costner és Keira Knightley ehez a filmhez magukat. Nem ajánlom senkinek aki szereti a jó filmeket mert ez pocsék amerikai takony,
zegorias 2014 máj. 26. - 20:56:16
(25/67)
Ajánlom azoknak akiknek bejött a Mission: Impossible. Egyszer meg lehet nézni.
7/10
Dyrtyho 2014 máj. 26. - 01:52:00 7/10
(24/67)
Nem egy rossz film, a történet csak a szokásos, a mentsük meg amerikát kategória, Chris Pine pedig egy tehetséges fiatal színész, akit még sok akció filmben eltudok képzelni. Kevin Costner viszont hozza a tõle elvárt mellék szerepet, ahogy Keira Knightley is, viszont fura hogy a Domino c. filmben olyan vad és belevaló stílusú csaj volt, itt meg csak egy átlagos doktornõ, aki odáig van a CIA pasijárt, és kész bele ugrani érte egy komoly akcióba. Szóval 7 pontot tudok adni rá, mert tényleg egy nézhetõ alkotás, ahol egy kicsit lassan indul be a pörgés, de utána végig leköti az embert

7/10
lotto 2014 máj. 25. - 09:08:58
(23/67)
Nemis tudtam odafigyelni annyira nem kötött le, de azon gondolkoztam néha a movie közbe, h. most a rendezõ a Bourne figurát vagy a 007-es akarja kicsit belerõltetni a közelharci stílust is figyelve.. minde1 is, a lényeg hogy totál felejthetõ hulladék film szerintem.
szprajtboy 2014 máj. 23. - 16:08:39
(22/67)
Hááát vegyes érzelmek...... lekötött túlságosan is a B kategóriás végétõl eltekintve is ha a vége picit jobb megmenthette volna a filmet ellenben inkább lehúzta egyszer meglehet nézni akik szeretik a hidegháborús filmeket.
2/10
Batyumadzag 2014 máj. 23. - 13:16:24 2/10
(21/67)
Nos, ez a film egy nagyobb rakás f..s, mint hinnétek. Egy nulla! 2 pontra értékeltem, ezt csakis Kenneth B. szereplése, ámde nem rendezése miatt. Aki teheti, kerülje, SPOILER!!!! Costner papa még véletlenül sem tud emelni az amúgy is alacsony színvonalon, a történet meg... huh! Amerika próbálja leplezni egy ruszki tébollyal azt a tényt, hogy a második világválság kiindító parazitái õk maguk. Ugyan már! Éljen az amerikai nemzet, aki újfent "megmenti" a világot, valamitõl, ami amúgy már megtörtént... És mindemellett ott vannak a csudálatos kamerarángatások, hogy próbálják elkendõzni a csúf tényt, hogy az akció jeleneteket rohadt sza..ul valósították meg.
jammie 2014 máj. 23. - 12:49:55
(20/67)
Hát - a színészekben gyönyörködni jó volt, de a film megpróbál 120%-ig komoly lenni, és ez nagyon nagy baj. Még a 007-ben is van humor, mert kell bele. No meg sok helyen bárgyú. Igen.

SPOILER **********

- a fõnök nyilvános helyen dicsekszik, hogy CIA-s
- A látogatóba érkezett nõt meg sem próbálja hazaküldeni, csak belöki neki a CIA-t...
....és még sok más

***********
5/10
Atis88 2014 máj. 22. - 23:07:04 5/10
(19/67)
5/10. Rettentõen elcsépelt, olyan egyet láttál mindet láttad kategória.
xzsoltzsoltx 2014 máj. 22. - 02:48:07
(18/67)
Ja, és a fantáziával is eléggé hiányban voltak a készítõk.

SPOILER

- hogyan szerezzük meg a belépõkártyát? - lopjuk ki a fõgonosz zsebébõl, majd lopjuk vissza, úgy hogy véletlen nekimegyünk
- hogyan jussunk be egy szuperbiztonságos épületbe? - hát szervezzük be az egyik õrt, oszt majd beenged. Ha meg végeztünk, sétáljunk ki a hátsó személyzeti lépcsõn. DZS-kategória.
xzsoltzsoltx 2014 máj. 22. - 00:12:57
(17/67)
Csak a szokásos. Nagy gonosz Oroszország, hõs háborús veterán amcsi megmenti a világot, és mindenre egyedül jön rá. Gigaklisé: visszaszámlálós bomba 100 ezredszer is!! Ezek a filmbéli gonoszok még nem jöttek rá, hogy egyszer távirányítású bombát gyártsanak? Mert ezek a számlálósok vagy nem robbannak fel (1-2 mp-cel elõtte megállítja a hõs), vagy elviszik egy lakatlan területre és ott robban. -.-
2/10
antdomi 2014 máj. 18. - 23:06:55 2/10
(16/67)
Telesen kiszámítható, unalmas, sablonos, hõsködõs, okoskodós hulladék ez a jenkifilm. Többre számítottam...
6/10
Rahar 2014 máj. 17. - 22:42:30 6/10
(15/67)
Az a számomra eddig ismeretlen tapasztalatot éltem át, hogy a film végig lekötött, még a kevésbé mozgalmas és teljes mértékben kiszámítható elsõ majd 26 perc is, de ahogy vége lett a filmnek egyszerûen nem érdekelt, nem mozgatott meg bennem semmit, nem gondolkodtam rajta. Ebbõl kifolyólag nekem egy megtekintés éppen elég volt :)
Ahogy már mások is jelezték az alkotásban több már sok filmben felhasznált történeti klisé szerepel. Ilyen szempontból egyáltalán nem egyedi, sõt más szempontból sem. Ennek ellenére egy színvonalas akcióthriller, nem egy B kategóriás alkotás.
jani-wan 2014 máj. 13. - 23:44:07
(14/67)
Szerintem nem igazán érdemes azt vetni egy film szemére hogy sablonos, tele van klisével, ezt már láttam ebben vagy abban, ugyanis elég kevés olyan film van ami ilyen elvárásoknak is megfelel.

Az árnyékügynök egész jó kis akciófilm. Ne ma legjobb, de kikapcsolódást nyújt. Egyszer érdemes megnézni.
Ennyi.
Egy nagyobb hibát találtam benne, de az elég nagy.
Jack Ryan-t.
Egyszerûen hihetetlen hogy tönkre tudnak vágni egy franchise-ot.
Méghogy "a fõhõs korai évei".
Aki látta a korábbi filmeket vagy olvasta a könyveket, az nem fogja benyelni ezt egykönnyen.
Ehhez a filmhez igazán kitalálhattak volna egy új karaktert, akire lehet építeni a késõbbiekben.
Ha meg muszáj volt mindenáron valami ismert nevet találniuk a filmhez amivel eladják, Jason Bourne sokkal jobb lett volna, és Matt Damon is jobb lett volna mint fõszereplõ.
8/10
Mojzer 2014 febr. 27. - 19:30:23 8/10
(13/67)
Jó volt.Nem egy tipikus akciófilm.
8/10
4/10
Babilon 2014 febr. 15. - 18:40:53 4/10
(12/67)
Sajnos nem igazán kötött le a film. Szeretem Costnert, de ez a film egyszer nézõs, utána meg gyorsan felejtõs.
agibagi80 2014 febr. 09. - 23:10:08
(11/67)
Ma megnéztük a férjemmel. Nem voltunk tõle elájulva. Írták páran, hogy izgalmas. Tényleg? Melyik része volt az? Tele volt sablonos megoldásokkal, jelenetekkel. Poénos???? Hol? Mikor? Costnernek volt nagy jóindulattal lazább megszólalása. De lehet, az én humorommal van baj...

SPOILER lehet:

Talán az a kutyás poén volt az egyetlen,amin elmosolyodtam... A csaj szegény nagyon irritáló volt számomra, tipikus CIA-s barátnõ, aki azt hiszi, megcsalja a pasija. Még akkor is ezt gondolja, amikor rátalál egy fegyverre, és amikor a srác bevallja neki, hogy CIA ügynök, felsóhajt: "Ó, már azt hittem, megcsalsz!" A fegyverbõl is ezt szûrte le??? Ha én találnék a páromnál egy fegyvert, nem az lenne az elsõ gondolatom, hogy megcsalt...

SPOILER vége

Amikor kijöttünk, megkérdezte a férjem, hogy azért megérte-e eljönni. Nos, jegyekkel és popcornnal, üdítõvel 3600 pénzünkbe fájt a film. Ha azt nézem, hogy egy kicsit kiszabadultunk a két kisgyerekünk mellõl, és reklámok, gyereksírás nélkül, teljes hangerõn végig tudtunk nézni egy filmet, akkor igen. :) Maga a film inkább letöltõs.
8/10
Viki1080 2014 jan. 29. - 21:09:50 8/10
(10/67)
Látom a mondat értelmezés nálatok kimaradt az iskolában.A helyedben beszólogatás helyett azt tanulgatnám pöppet....
8/10
bercesnagy 2014 jan. 29. - 11:17:01 8/10
(9/67)
Nagyon jó film, kellemes, izgalmas. A szereplõk kiválóak, különösen Kevin Costner játszik jól, de a többiek sem vallanak szégyent. 8/10
10/10
cereza 2014 jan. 28. - 22:14:46 10/10
(8/67)
Nagyon jó kis akciófilm, 10/10