kybuck 2014 jan. 25. - 23:12:57 Előzmény Viki1080
(7/67)
Dehogynem láttak Jack Ryan filmet, a Vörös Októbert, a Férfias játékokat és a Végveszélybent is, de a Rettegés arénája már nem annyira érdekelt, mert az aktuális tejbetökkel a fõszerebben a hitelesség vész oda, miközben a dramaturgiára sem feltétlenül fordítanak kellõ figyelmet. A legnagyobb baj ott van, amikor filmeket, franchise-okat az aktuális szépfiú fogkrémreklámjaként mutatnak be, és nem a történet mûködõképességét, netán hitelességét veszik prioritásnak. Úgy tûnik itt is ennek vagyunk tanúi.
Rainbowheart 2014 jan. 25. - 21:56:09
(6/67)
Ez a film nem kidolgozott hanem unalmas:) Nagyon lassan indul be és az se jó ha beindul XDDDD
8/10
Viki1080 2014 jan. 22. - 20:33:30 8/10
(5/67)
Gondolom a fanyalgók még nem láttak Jack Ryan filmet.Biztos azt hitték James Bondos csitt csatt durr durr lesz,ehelyett kaptak egy rendesen kidolgozott és kivitelezett thrillert,némi akció beütéssel.Itt nem a durr volt a lényeg,hanem a karakterek.
A 2 öreg fantasztikusan játszik,Branagh még mindig zseniális renedezõ.
Nekem nagyon bejött.Tetszett,hogy végre megint egy olyan filmet látok,ami rendesen fel van építve,jók a poénok/Jók vagyunk,ha nem megy át a piroson...átment a piroson/,remekül fel van építve a története,van benne kellõ intrika és csavar.
8/10
kybuck 2014 jan. 20. - 07:42:20
(4/67)
Eszembe sincs mozijegyet venni erre a filmre, max itthon nézem majd meg, ha ilyen filmre szottyan kedvem.
10/10
Bigpapa 2014 jan. 19. - 11:48:03 10/10
(3/67)
Nem tudom az elõttem szólók milyen filmre ültek be, de mi tegnap egy qrva jól megrendezett akciófilmet láttunk!

A film picit lassabban indul, de valahogy be kell mutatni, ki is az a Jack Ryan. Aztán szépen felpörög a film és végig izgalmas volt. Egy percig sem unatkoztunk a haverommal. Costner még mindig jól néz ki, jól is játszik, már amennyi szerepe van, Kenneth Branagh pedig még mindig nem felejtett el rendezni, mert nagyon jó a film. És õ is jól hozza a ruszki szerepét. Jack Ryan nem egy James Bond, hanem egy okos ügynök, aki az eszével küzd, közben azért bunyózni is tud, hiszen kommandós volt. Mégis az agymunka az, amiben õ különleges.
Amit nem értek, miért futtatják ezt a ronda Keira Knightley-t? Olyan mosolya van,mint egy ketrecharcos pittbullnak, szóval inkább ijesztõ, mint szexi. :D

Szerintem kifejezetten nézhetõ kis film lett

10/8 ,de 10 pontot adtam neki, mert sok idióta iszonyat lepontozta, amit nem értek, mert megnézve, mikre adtak 10 pontot, sírtam :D
gergo1010 2014 jan. 18. - 15:37:07
(2/67)
Kevin Costner miatt néztem meg csak.Egy unalmas film.Hiába van benne lövöldözés stb..ez akkor is csak egy unalmas film.
Chris Pine-t is szeretem mint színész de nem voltam tõle elájulva.
5/10
somersby 2013 okt. 02. - 15:50:21
(1/67)
Jack Ryan Tom Clancy amerikai regényíró leghíresebb karaktere, aki pályafutását katonaként kezdte, de egy súlyos helikopter baleset után leszerelt a tengerészgyalogságtól, és végül üzletemberként folytatta karrierjét.
Jack Ryan karakterével már korábban készült négy film (Vadászat a Vörös Októberre, Férfias játékok, Végveszélyben, A rettegés arénája), amik igen jól jövedelmeztek, ezért a Paramount 2013-ra egy újabb résszel áll elõ, amiben a fõhõs korai éveit mutatnák be.