papzo máj. 11. 17:44:59
(54/54)
Ez a rettenetesen irritáló nő mit keres még a képernyő közelében??? Kinek jó ez?
Kinek jelent élményt a tudálékos, okoskodós, mindenbe beledumálós műanyag mosolyú műsor vezetése?
Belenéztünk 1-2 alkalommal, ez valami botrányos!
Soha többé ebből a nőből!
FilmExpert ápr. 06. 12:28:07
(53/54)
Nemcsak művi, hanem tudálékos is.
Aszongya tegnap a Fenyvesi Zoltánnak, hogy szerinte egy fogyatékkal élő nőnek sokkal nehezebb, mint egy férfinak, miután a Zoli szépen levezette, hogy a társadalom miért toleránsabb egy sérült nővel szemben, mint egy sérült férfival szemben (ami nagyjából így is van). Én is ezt tapasztalom nap nap után.
Azért a feminizmusnak is legyen már határa könyörgöm, függetlenül attól, hogy nyílván egy sérült nőnek is iszonyatosan nehéz lehet.
1/10
ondok ápr. 05. 21:33:35 1/10
(52/54)
És borzalmasan művi Jakupcsek , a fintorai és gesztusai, vihogása nekem visszatetsző.
1/10
ondok ápr. 05. 21:30:14 1/10
(51/54)
A műsorról lesír a néphülyítő bulvár Jakupcsek meg nekem antipatikus ,egy sovány öreg bőregér aki az összes Tv csatornát behaknizza.Az ATV meg szereti az ilyeneket,már várom ide Fábryt is amikor már végleg nézhetetlen lesz máshol Akiben volt fantázia azt engedelmesen kidobta a Fidesz parancsára ez a szent csatorna,Gondolok itt pl Friderikuszra vagy legutóbb Havas esetére,akit egy mondvacsinált váddal egy lefizetett prosti sztorija alapján de valójában egy könyve megírása miatt küldtek el.Őfelsége ellenzéke gratula.
tortura febr. 27. 17:00:15 Előzmény ligetiz51
(50/54)
Bezzeg Bayer Zsolt, milyen vonzó személyiség és tévés.
10/10
hegyvaribela@gmail.com jan. 27. 21:11:29 10/10
(49/54)
Nagyon jó kis műsor! Mindíg is kedveltem Jakupcsek Gabit!
1/10
Baumag1 jan. 23. 12:02:34 1/10
(48/54)
Ha nem a Jakupcsek csinálná, aki szerintem taszító, nem volna ez rossz beszélgetős műsor. Lehet, hogy azért, mert valamilyen okból erőltetik a nézőkre, biztos, hogy ez is közrejátszik, hiszen a csapból is Jakupcsek folyik abban az időben, amikor a legnézettebb lehetne az ATV.
Egyébbként kb. két hónapja az ATV műsora valamilyen okból, Orbán felé sodródik.
1/10
Sweet-But-Psycho jan. 10. 00:17:04 1/10 Előzmény cellasto
(47/54)
Igazad van. De sajnos Jakupcsek képernyőfüggő. Nem bírja ki, ha nem lehet képernyőn. És el kell ismerni, nagyon ért ahhoz, hogy érdektelen témákról, közhelyes beszélgetést folytasson érdektelen emberekkel, érdeklődést színlelve.
cellasto jan. 08. 22:02:51
(46/54)
Jakupcsek bent kellett volna maradjon a süllyesztőben. Nem véletlen került oda. Csak az atv tud ilyen idejemult venlanyokat elorangatni..
Benorus jan. 08. 21:32:49
(45/54)
De kár erőltetni a téma rímekbe kiírását, annyira visszataszító, egyáltalán nem illik bele a koncepcióba. Még ha vidám témák lennének, de a komolyaknál pláne nem jól néz ki.
1/10
cruz4 2019 dec. 30. - 19:17:32 1/10
(44/54)
Ejha, Portnál 2020. december 30-a van..:-)
1/10
cruz4 2019 dec. 30. - 19:14:49 1/10
(43/54)
Nézhetetlen. Meglátom, meghallom végem van.
1/10
Baumag1 2019 okt. 02. - 14:34:49 1/10
(42/54)
Mint volt munkatárs is állíthatom, hogy rossz természetű ember. Ez átmegy a műsoraira is. Ráadásul erősen érződik feminista beállítottsága is.
Nem értem, ki az az ember, aki az ATV.-nél erőlteti főműsorba ezt az embert. Mert más rátermettebb műsor vezetővel, ez a fajta műsor sokkal nézhetőbb, élvezhetőbb lenne.
1/10
ligetiz51 2019 szept. 10. - 20:06:59 1/10
(41/54)
Ha lenne önismerete nem állna kamerák elé, mert kinézetre, hangszínre, tartalomra stb. borzalmas. Nem megbántásnak szánom, de ez van.
surrano111 2019 jún. 28. - 18:27:11
(40/54)
Hosszú idő után láttam Jakupcseket.Hát valami borzalom mit művelt vele a plasztikai sebész.Nyugodtan elmehetne egy horror filmbe szereplőnek.Még álarc sem kellene neki.
offtopic
Edmond Dantes 2019 jún. 05. - 16:23:45 Előzmény tortura
(39/54)
Egy dologban nem értek veled egyet:
"aki ilyeneket ír - mindegy, hogy férfi-e vagy nő - ő is meg fog öregedni. "
Na ez az, amiben senki nem lehet biztos.
seberla 2019 jún. 05. - 16:14:17
(38/54)
Nagyon tetszik, hogy nem csak hírességeket, celebeket, hanem néha teljesen ismeretlen "átla " embereket is megszólaltatnak!
aavvaavv 2019 márc. 29. - 17:57:29 Előzmény tortura
(37/54)
Én soha nem bírtam Csernust. Most is csak az előzetesben láttam, de az abban látható viselkedéséből és az egész külsejéből arra a következtetésre jutottam, hogy mielőbb fel kellene keresnie egy addiktológust.
tortura 2019 márc. 29. - 16:38:00
(36/54)
Nem állom meg, hogy le ne írjam a véleményemet a tegnapi adásról.
Régen nagyon kedveltem dr. Csernust. Néhány könyvét is olvastam. Mára már viszont az az érzésem, hogy önmaga karikatúrájába fordult át. Rettenetesen negatív, bármi a téma, a kérdés, mindig oda lyukad ki, hogy te hülye vagy, valamit rosszul csinálsz, egyébként is vess magadra. Hülyék a nők, mert uralkodnak a férfiakon, hülyék a férfiak, mert tűrik, szóval mindenki hülye, csak ő nem. Ő nagyon okos, tudja a tutit, igaz, a negyedik házasságában él már. Nyilván erre is tudna valami roppant frappáns magyarázatot adni. Olvastam egyik könyvében, hogy porig alázott egy nőt a túlsúlya miatt (állítólag az előadásain face to face is csinál ilyeneket). Aztán olyan gúnyos megjegyzéseket is olvastam tőle, hogy szeptember elsején ha látunk lepukkant, elhízott nőket menni az úton friss frizurával, azok biztosan pedagógusok.... Ehhez képest a tisztelt doktor úr is eléggé el van hízva, le van amortizálva. Frizura lenőtt, a szemébe lógna, ezért kell a zárt stúdióba is napszemüveg. A ruházata igénytelen, az inge csak úgy feszül a nagy pocakján, a gombok majd' leszakadnak. És ő kritizál boldog-boldogtalant, mit kéne, hogy kéne. Mert mindenki ostobán éli a életét őszerinte. Még szerencse, hogy él köztünk egy ilyen korszakos zseni, aki megmondja nekünk - idiótáknak - a tutit.
Már a múltkor is az volt az érzésem a Lilu készítette interjú kapcsán, hogy ennek a palinak nagyon savanyú a szőlő. Állandóan lefelé görbül a szája, a poénjai erőltetettek, a humora alpári. Érdemes figyelni Csuja Imre arcát, ahogy hallgatja Csernust.... Szerintem neki is volt egy-két gondolata, de annál nagyobb úriember, semmint elküldjön egy ilyen mitugrászt a fenébe.
Bocs, hogy hosszú voltam.
omama2 2019 márc. 02. - 18:19:12 Előzmény tortura
(35/54)
Nézem, nézem ezt a műsort....de nem változik semmi. Úgy látszik a hozzászólásaink nem jutnak el Jakupcsekhez. Pedig nem rosszindulatból írjuk ezt, hanem jótanácsként. Kár !!!!!