Téma: Jang Geun Suk

10/10
fürjrigó 2012 aug. 28. - 03:10:00 10/10 Előzmény eonni
(426/17706)
Szeretettel köszöntelek én is a topikon!
Nekem is szívem csücske a topik és maga Sukkie is!

Megkérdezhetem, hogy a neved honnan jött?
10/10
fürjrigó 2012 aug. 28. - 00:36:26 10/10
(425/17706)
Ha érdekel, én leírom, mit gondolok errõl. Szerintem ez a tánc túl van reagálva. Sukkie semmi olyat nem csinált, amit ne bírna el a képernyõ. Sajnálom, hogy bizonyos topikon éppen errõl a videóról vált híressé. Azokból a véleményekbõl majdhogynem az jött le, mintha állandóan csak ezt csinálná.
10/10
eonni 2012 aug. 27. - 20:42:42 10/10
(424/17706)
Én sok más filmsorozat után, kerülõvel jutottam el ide. Aztán itt ragadtam, és itt éreztem elõször azt, hogy meg is kell szólalnom! :-))
Csakis az Õ kisugárzása tehette ezt velem!
10/10
eonni 2012 aug. 27. - 20:34:54 10/10
(423/17706)
Hááát! Ezekért a pillanatokért, és ezért a hangért érdemes itt felejteni magamat a képernyõ elõtt!!!!
10/10
eonni 2012 aug. 27. - 19:01:21 10/10
(422/17706)
Lányok! Nagyon köszönöm a kedves fogadtatást! Éreztem, hogy köztetek otthonra találok. Nem vagyok kitárulkozós fajta, sõt! Sokáig és jól „elvagyok magamban”, ...de itt a környezetemben senki nem érti meg a rajongásomat Korea iránt. Egyedül a Ti társaságotok segített át eddig is a kétségeimen, mert bizony sokszor felmerült bennem, normális ez? Normális, hogy úgy tudok ránézni egy fiam korabeli fiúra, hogy elolvadok Tõle! És a többi színész között is rengeteg a jóképû, tehetséges ember. Nagyon sok kedvencem van!!! Pont akkor talált rám ez az „õrület” amikor becsömörlöttem az amerikai dömpingtõl, ráadásul életem egy nehéz idõszakán mentem keresztül. A koreai filmek többségétõl, pedig érzelmileg rengeteget kapok, mellesleg jól is szórakozom. Aztán Benneteket olvasgatva mindig megnyugszom! Hálás vagyok azért a rengeteg információért, amit feltesztek a fórumra, nekem nem lenne idõm keresgetni. Így meg egy helyen, naprakészen mindent megtalálok. Kimondottan élvezem, hogy Kishercegünkrõl napi szinten tudjuk, hol jár, mit csinál éppen.
Anna77! Éppen tegnap este néztem meg az általad ajánlott The Happy Life címû filmet. Maga a történet nem fogott meg annyira, - nem megbántva senkit – nagyon limonádénak éreztem, de ahogy Kishercegünk teljes erõbedobással énekelt, az valami csoda volt. Az összes éneklõs jelenetet kétszer-háromszor is megnéztem! Lenyûgözõ volt!
Két sorozatát láttam eddig a YB és a Marry, me Mary! Az elsõben a kedvenc részem az, ahogy elénekli Frank Sinatra dalát,bájosan és új felfogásban. A másodikban a színésznõvel gyûlt meg a bajom, nem tudtam megkedvelni. Kishercegünk persze itt is remekelt! A dalait azóta is napról-napra hallgatom!
Nem ígérem, hogy sûrûn jövök, kevés az idõm...mondanivalóm meg rengeteg lenne!Vajon mibõl csípjek le???
De azt ígérem,az olvasgatást biztosan nem hagyom ki egy nap sem!
Hisz Köztetek otthon vagyok!!!!
kalaris50 2012 aug. 27. - 16:49:59
(421/17706)
Sajnos érzékeny búcsút veszek tõletek és nem különben kedvenceinktõl egy hétre, sajnos nem leszek internet közelben, de jövök majd .Kitartást kívánok nektek ,hogy minél többet keljen visszaolvasnom.
kalaris50 2012 aug. 27. - 16:44:30 Előzmény eonni
(420/17706)
Hálásan köszöntelek téged is ebben a klassz csapatban , én is csak olvasó voltam igazábol és Anna kedves szavai beindított engem is, de nálam az internet nem valami jó. Fantasztikusan írtad le a te élményedet kis kedvencünkkel.
Cseresznyevirág48 2012 aug. 27. - 14:51:30
(419/17706)
Szép napot mindenkinek!

Jaj,kislányok! Olyan szépen írtok a Kishercegrõl/maradjunk ennél?/,hogy a szemem a könnytõl csillog,közben mosolygok.Úgy látszik olvasgatóból átléptem írogatóvál.Azért is aktivizálom magam,mert többet érdemel,minthogy csak 4-5 ember beszéljen róla.

...eonni olyan szépen összefoglaltad amit érzel,érzünk!Figyeljük minden nap mit csinált,hogy van,eszik,alszik rendesen?Izgulunk,hogy vigyáz-e magára?A mosolyától meg szebb lesz a napunk.

Most a tájfun miatt aggódunk.Ha tudtok valamit,hozzátok!Nincs több idõm,csak belopóztam.
10/10
eonni 2012 aug. 27. - 10:49:04 10/10
(418/17706)
Sziasztok Lányok!

Elõször is nagyon szépen köszönöm a kitartó munkátokat, amivel életben tartjátok ezt „szívemcsücske” topikot. Amióta KNG Bidam karakterével magával ragadott ebbe az izgalmas, színes álomvilágba, rendszeres olvasója lettem az összes topiknak, de a hozzászólásomnak csak most jött el az ideje! Anna felhívására és a Kishercegünk miatt érzem úgy, hogy muszáj megtennem, kikívánkoznak belõlem a gondolatok.
A Hong Gil Dong-ban láttam Õt elõször, jó egy éve. Nem ismertem addig, de az elsõ öt perc után tátott szájjal bámultam a képernyõt, magamban mondogatva: hogy lehet valaki ennyire szép!!! A szemei, a szája, a hangja...! Nagyon illett hozzá a titokzatos herceg szerepe, már akkor is éreztem, de biztos csak most lettem benne, miután elkezdtem nézni a sorozatait. Természetesen rögtön az általa megformált szereplõnek kezdtem el szurkolni…! 
Nehéz Róla úgy írni, hogy ne menjenek át giccsesbe a jelzõk! Számomra Anna szavai a legtalálóbbak, Õ tényleg a szivárvány színeibõl lett összegyúrva! Ezerarcú, izgalmas, pajkos, bájos, de mégis férfias egyéniség! Húúú a tegnapi videókról inkább nem nyilatkoznék! )))
Most a Beethoven Virus-t és Love Rain-t nézem párhuzamosan. A Beethoven Virus-beli karakterével még csak barátkozom, bár azt is annyira jól alakítja, hogy sokszor csak egy felvillantott mosoly, egy összehúzott szemöldök után kapcsolok, hogy Õt látom. Lazán elhiteti velem, hogy Õ egy magányos, macsó trombitás…! A Love Rain-ben nagyon szeretem azt a fájdalmasan küszködõ, érett férfit, akit megformál.
Egyébként azokban a szerepekben szeretem leginkább, ahol feltûzött, esetleg extravagáns hajjal, gitárral a kezében, énekelve szerepel. Mindegy, hogy mit, csak énekeljen, mert a hangját is imádom! Ha mikrofon közelbe kerül és énekelhet, akkor a legszebb az arca. Talán pont ezért, ezek a szerepek vannak legközelebb az egyéniségéhez, szinte elég csak önmagát adnia!
Most a legeslegnagyobb kedvencem a Budapest Diary!!! Hogy miért? Szeretem, mert ránk gondolt és nálunk forgatta, mert saját magát alakítja a Tõle megszokott szinvolan. A dühös, a szenvedõ, a pajkosan mosolygó arcát is megmutatja, mindezt simogató, selymes hangon narrátorkodva végig. Hihetetlen élmény volt magyar szavakat hallani az ajkairól, teljesen elvarázsolt, ahogy kiejtette az egyik legszebb szavunkat a köszönöm-öt! De a legfõbb indokom mégis az, hogy gyönyörûen filmezve, az Õ szemeivel, egy kicsit másképp láthattam Budapestet. Amikor végignéztem a filmet, ugyanazt a büszkeséget éreztem, mint amikor a fiaim (a nagyobbikkal pont egyidõs) valamit jól csináltak. Igen, azt hiszem én is „örökbe fogadtam” Õt!
De leginkább azért szeretem, mert bármilyen problémám van, Hozzá tudok menekülni. Megnézek pár fotót, egy-két videót, hallgatom, ahogy énekel, és Õ, a szivárvány összes színével megajándékozva, szépen lassan kisimítja a lelkemet!
Féltem, hogy ebben a felfokozott tempóban élve, nehogy kiégesse magát! Bízom benne, hogy nagyon-nagyon erõs, és ha azt csinálhatja, amit szeret, akkor ez talán nem következik be. Sokáig, boldogan élj Kisherceg!
Cseresznyevirág48 2012 aug. 26. - 22:51:24
(417/17706)
Már egyszer megnéztünk hasonlót ma,de a fene tudja miért van légszomjam mégis!!!!!!!!!!
Cseresznyevirág48 2012 aug. 26. - 20:45:58
(416/17706)
Ezt a vidit és a hasonlõkat nagyon szeretem.Forg.jelenet a YB-ból.

https://www.youtube.com/watch?v=N-XfOeBmbC8&list=PL944872EB712DAB58&index=7&feature=plpp_video
kalaris50 2012 aug. 26. - 18:01:00
(415/17706)
Csak tölteném, mert az internet valami katasztrófa , a port is állandóan kiüt.Remélem késõbb jobb lesz, majd jövök.
kalaris50 2012 aug. 26. - 17:52:39
(414/17706)
Köszi az újabb filmet, már töltöm is.
Cseresznyevirág48 2012 aug. 26. - 17:24:47
(413/17706)
A Sexy vidit látva,gondolkodtam,hogy feltegyem-e ezt.Kissé zavarbaejtõ,arcpiritó! Lehet,hogy már régebben feltettétek.
Rejuci! film ügyben késõbb beszélünk,mert most csak beugrottam .

https://www.youtube.com/watch?v=HJqZuPfS7BA&list=PL944872EB712DAB58&index=8&feature=plpp_video
10/10
Anna50 2012 aug. 26. - 16:39:39 10/10
(412/17706)
Lányok!

Köszönöm a gyors reagálást a segítségkérésemre a három film ügyében. Természetesen türelmesen várok és nagyon köszönöm mégegyszer Nektek!!
kalaris50 2012 aug. 26. - 16:21:35 Előzmény Anna50
(411/17706)
Szép jó napot kívánok mindenkinek.

Anna ha tudsz egy kicsit várni akkor majd elküldöm neked felírattál együtt jó minõségben.
10/10
Anna50 2012 aug. 26. - 15:28:46 10/10
(410/17706)
Sziasztok Lányok!

Én sem láttam még a Members of the funeral-t a Doremifasolasido-t és a The happy life-t. Ha tudtok légyszi segítsetek film és felirat ügyben! Üdv nektek!!
Cseresznyevirág48 2012 aug. 26. - 10:06:21
(409/17706)
Szia Anna! Köszi a linket Sukki filmjérõl.Elküldöm a címemet a magy.szövegért. Már próbálkoztam,de valami nem jött össze.

Ezen a képen oly édes,különösen,mikor a kocsi ablakából kikönyököl.Valami nagyon érdekli. A rajongók???????,biztosan.
Cseresznyevirág48 2012 aug. 26. - 09:01:00
(408/17706)
Sziasztok!
Szia rejuci!Annával ketten sokat dolgoztok ezért a topikért.Nagyon friss,sok infó,kép.Szinte minden ami Sukkiról megtudható.Mindig örömmel jövök ide. 3 filmjét láttam eddig.YB,Marry...,most a Love Rain.Anna feltette a The.Happy... linkjét. Ha van még a tarsolyodban más,megköszönöm.

További szép napot mindenkinek!
10/10
fürjrigó 2012 aug. 26. - 00:00:00 10/10
(407/17706)
Ó szegénykém, izomfájdalom, az igen kellemetlen!