Téma: Jelek

Newcastle United 2006 máj. 18. - 15:17:00
(5/305)
Szerintem is a vége rontotta el az egészet, addig egész jó kis filmet láthattunk, de a végjáték rendesen odatett az addig látottaknak. Olyan volt, mint valami B kategóriás sci-fi az '50-es évekbõl.
Redfield 2006 máj. 18. - 13:17:21 Előzmény x-tro
(4/305)
Hasonlóan vezeti a kevés beszéddel a filmjeit David Lynch. Nála ez a feszûltség fegyvere, és ez itt is megnyilvánul részben. (Habár a Lynch filmeket csoda, ha õ maga érti) :) A sztori annyira hagyományos, és egyszerû, hogy manapság senki sem veszi elõ, viszont (mint ez bebizonyosodott), remek lélektani dráma is lehet a feszûlt thriller mellett. Az ember már nem is tudja, hogy rettegjen, vagy sírjon bizonyos részeknél... :) És habár a befejezés még valószínûtlenebb, mint bármi ami egész az film alatt történt, mi azért nem nézünk rossz szemmel rá, hiszen megint egy érdekes és kellemes elegyét kaptuk emberi és természetfeletti dolgoknak.
10/10
Bru 2006 máj. 18. - 12:01:53 10/10 Előzmény x-tro
(3/305)
Beírásodból arra következtetek h Te nem igazán ismerted M. Night Shyamalan filmjeit. Pl az össze filmjébe próbálja minimalizáli a vizuális effektusokat, inkább sejtet mint konkrétan megmutat, szimpadiasan kimért és minimális párbeszédek és helyzetek jellemzik filmjeit. Én így ültem be filmjére és így nem is számítottam Roland Emmerich-es apokalipszisre. Teljesen más a két film. Más okból jók. De jók. "Szerintem." :D
x-tro 2006 jan. 30. - 12:28:20
(2/305)
én mem szeretem. pedig baromi jól indul, a film elsõ kétharmada kifejezetten feszült, jól kidolgozott és izgalmas. a vége viszont tök gagyi. el van kúrva rendesen. banális és közhelyes.
10/10
goettchen 2006 jan. 30. - 08:35:45 10/10
(1/305)
A jelek mikor bekerült a mozikba világszerte hatalmas sikert és elismerést váltott ki és tényleg elmondhatjuk, hogy maradandó és hiteles filmmel állunk szemben. Igazi ijesztgetõs mozi. Az ilyen filmekért lehet szeretni a mozit. Nagyon igényes és szép munka. Szeretem!