Téma: Ji Chang Wook

döncimama 2014 júl. 21. - 14:47:17
(399/1399)
Egy kicsit szomorú vagyok, csak a KARA elsõ 2 részéhez találok angol feliratot, JCW pedig az ötödik részben szerepel. Amíg angol nincs, addig magyarra sincs remény. Nincs más, várni kell.
döncimama 2014 júl. 21. - 14:07:00
(398/1399)
Magyarul (még mindig google)

Folyamatos:
Movie "két rendõr" ("Két Patrol" / "두 포졸") címû filmben a Seol Kyeong Gu. Székhelye az Joseon alkalommal korában király Seongjeon, ez a film történetét meséli el egy veterán csalás rendõr váratlanul találta magát párosítva egy újonc katona, míg a vadászat korrupció a Royal Court, s ezáltal a nemesek a félelem. Ez a produkció lesz helmed a neves rendezõ Kang Woo Suk, aki irányította a korábbi ismétléseket ezt buddy-zsaru trilógia ("két zsaru" és a "Két Cops 2").

Mi nem tudjuk, hogy pontosan mi is történik a termelés, kivéve a bejelentés a két férfi vezet, és néhány gyártás elõtti munka (hely keresõ és kültéri forgatás), amely kezdett komolyan során április 2014 ... és aztán minden elnémult. Nincs jele a többi leadott tag csatlakozott a termelés, és milyen író csapat (ok) is vonásokat a forgatókönyvet. Van valami hír, hogy már tört ki, többnyire abból állt, pletykák a fõbb script felülvizsgálatát és a problémák gyártás finanszírozását, de továbbra is figyelemmel kíséri az online portálok szót a termelési ramping fel újra, és minden más érdekességek dobott utunkat!
döncimama 2014 júl. 21. - 14:04:51
(397/1399)
2014 október

Ji Chang Wook is csatlakozik az új szereposztás a második menet a 2013-as zenei "A nap", amely elnyerte a legjobb új férfi színész díját tavaly. Idõpontjai az õ teljesítménye nem erõsítették még.

Visszamenne a musical-be? Érdekes.
döncimama 2014 júl. 21. - 14:02:37
(396/1399)
2014 szeptember magyarul (fordítás google)

Ji Chang Wook azt fontolgatja, hogy átvegye a vezetõ szerepet a szerda-csütörtök SBS dráma "Mister Baek." A fantasy-rom-com, akkor csillag, mint a címzetes karakter, egy 70 éves elnöke egy szálloda, aki tudja, pénzrõl és önmagát. Ám valami hókusz-pókusz, s átalakul a 30 éves önmagát újra a junior felelõs személyzet takarítás, és megkapja, hogy megtapasztalják az igazi szerelem, hogy õ soha nem volt.

A PD-t eredetileg a hír járta, hogy Lee Chang Min, akinek múlt munkái közé tartozik a "My Love Madame Butterfly", "Midas" és az "óriás". A dráma is pletykák, hogy elõ Lee Kim Productions, a cég gyártott Ji Chang Wook legutóbbi hit "császárné ki." Nem világos, hogy ki az író, mégis. De a koreai sajtó, a show még mindig nem a PD és a termelés még rendezni az alapvetõ szabályokat. Úgy tûnik, hogy ez a dráma, hogy nem kap a szeptember végén premier után, hiszen egy másik SBS dráma is bejelentette, hogy ezt a nagyon azonos nyílásba. Tekintettel arra, hogy a kis elõkészítés megtörtént, azt még meg kell várni, ha kap, hogy térjen a mi kis képernyõn idén szeptemberben. A hivatal nem erõsítették meg és nem is tagadta a részvétel ezen a kiállításon.

A történet tetszik, reméljük meg is valósul.
döncimama 2014 júl. 21. - 13:33:35
(395/1399)
Ongoing:

Movie “Two Constables” (“Two Patrol” / “두포졸”), co-starring with Seol Kyeong Gu. Based in the Joseon times during the era of King Seongjeon, this movie tells the story of a veteran fraud policeman suddenly finding himself paired up with a rookie soldier while on the hunt for corruption in the Royal Court, thereby putting all the noblemen in fear. This production will be helmed by esteemed director Kang Woo Suk, who also directed the previous iterations of this buddy-cop trilogy (“Two Cops” and “Two Cops 2″).

We’re not really sure what exactly is happening with this production, other than the announcement of the two male leads and some pre-production work (location scouting and outdoor filming) that began in earnest during April 2014… and then everything went silent. We have no sign of any other cast members joining the production, and what writer team(s) will be penning the script. Any news that had dribbled out has mostly consisted of rumours about major script revisions and problems with production funding, but we will continue to monitor the online portals for word on the production ramping up again and any other tidbits thrown our way!
döncimama 2014 júl. 21. - 13:32:28
(394/1399)
Ezt találtam, a következõ hónapok:

2 August 2014, 4:00PM KST: Cass fan sign session at Haeundae, Busan

3 August 2014, 11:00 PM JST: The repeat airing of NHK-TV’s Special Interview with the three leads from “Empress Ki.”

September 2014:

[Not Confirmed] Ji Chang Wook is considering to take on the leading role in the Wednesday-Thursday SBS drama “Mister Baek.” A fantasy rom-com, he will star as the titular character, a 70-year-old chairman of a hotel who only knows about money and himself. But through some hocus-pocus, he transforms into his 30-year-old self again as a junior staff in charge of housekeeping, and gets to experience the true love that he never had.

The PD was originally rumoured to be Lee Chang Min, whose past works include “My Love Madame Butterfly,” “Midas” and “Giant.” The drama is also rumoured to be produced by Lee Kim Productions, the company that produced Ji Chang Wook’s most recent hit “Empress Ki.” It is not clear who the writer is, though. But according to the Korean press, the show is still without a PD and the production has yet to settle basic arrangements. It also appears that this drama might not get its late September premiere after all, since another SBS drama has also been announced to take this very same slot. Given that little preparation has been done, it remains to be seen if we will get to see him return to our small screens this September. His agency has neither confirmed nor denied his involvement in this show.

October 2014:

Ji Chang Wook will be joining the new cast for the second run of the 2013 musical “The Days”, which won him a Best New Male Actor award last year. Dates of his performances have not been confirmed yet.

Ezen még agyalok, ez az én angol tudásomhoz túl sok, majd igénybe veszem a google-t.
döncimama 2014 júl. 21. - 13:12:38
(393/1399)
döncimama 2014 júl. 21. - 13:11:49
(392/1399)
.
döncimama 2014 júl. 21. - 13:10:31
(391/1399)
Ezek szerint megnövesztette a haját.
döncimama 2014 júl. 21. - 13:09:47
(390/1399)
.
döncimama 2014 júl. 21. - 13:09:20
(389/1399)
2014. julius 21-én (ma) megjelenõ ARENA magazin:
döncimama 2014 júl. 21. - 13:07:59
(388/1399)
Ji Chang Wook will be having a fan sign at Haeundae, Busan, on 2 August as part of Cass Beer promotions (he has been endorsing the drink since early this year). The autograph session will commence at 4pm KST, followed by the Cass TOK Party at 9pm, a concert featuring several DJs and KPop stars. There’s no confirmation as to whether he will be attending the concert, though we do wonder if the “special DJ” might turn out to be him.

Ha jól értem akkor JCW aug.2án Busan-ban lesz, le lehet õt rohanni autogramért, utána Cass TOK parti, koncert, miegymás. Egy teljes program. Jó ezeknek a Busan-iaknak. Bár gondolom a koncertet meg a miegymást nem õ adja.
döncimama 2014 júl. 20. - 21:18:07
(387/1399)
Rég nem nevettem ilyen jókat! Az angol szövegnek a tizedét se értettem, csak nagyon nagyon keveset, de a történet így is teljesen érthetõ volt. Biztos remek a szöveg is. Ha a többi rész is ilyen jó, nagyon remélem, lesz valaki, aki lefordítja! Ezt le fogom magamnak tölteni. Teljesen elvarázsolt ez a fickó!
9/10
Rhubarb 2014 júl. 20. - 20:47:53 9/10
(386/1399)
:))
Én még nem néztem meg, de örülök, hogy tetszik Neked! :))
döncimama 2014 júl. 20. - 20:41:07
(385/1399)
Rhubarb drága, ez annyira aranyos, még csak a 12. percnél járok, most épp a rendõrségen ülnek azzal a ménkû nagy monoklival a szeme körül. Marha jó volt, ahogy megérkezett, nemcsak a pucérságára gondolok - jó teste van! - hanem arra, ahogy neki-neki csapódott a falnak. Akkorát nevettem, szuper volt. Most nézem tovább, de ezt muszáj volt elmondanom. Köszi!!
Tündéri egy pofa!
döncimama 2014 júl. 20. - 20:17:23
(384/1399)
Köszi, nem baj, ha nem volt teljes, én akkor is örültem neki!
9/10
Rhubarb 2014 júl. 20. - 19:50:31 9/10 Előzmény döncimama
(383/1399)
Tök jó!
:)

De akkor a korábbi link, amit betettem a KARA drámából, nem teljes.
Nincs meg az eleje.
Mindegy itt az elsõ fele. :))
https://www.youtube.com/watch?v=EcshlL6ISWI

Bocsánat, kicsit fura volt, de nemvolt vészes :D
döncimama 2014 júl. 20. - 14:37:46
(382/1399)
Ugye? Szerintem is.

Jó szöveg: Taken at Five Fingers Press conference (18.08.2012). Were they doing some sort of charity/auction?
kalaris50 2014 júl. 20. - 11:57:51 Előzmény döncimama
(381/1399)
Szervusz

Ezt a klipet még nem láttam ,de klasszul összeszedet ,aranyos ez a "rossz angyal"
döncimama 2014 júl. 19. - 18:44:51
(380/1399)
Megtréfált ez a General Error.