turista 2007 okt. 10. - 19:44:48
(244/8584)
Bea=Szorcsik H. Viktória
Érdekes, hogy 3 Viktória is van a szereplõk között.Szorcsik, Szorcsik H. és Vay.
3/10
pillepanka 2007 okt. 10. - 17:04:11 3/10
(243/8584)
Az az igazság, hogy a Beának a neve is Szorcsik Viktória. Csak azt nem tudom, hogy Szorcsik M. Viktória, vagy Szorcsik B. Viktória
10/10
Bogaram3 2007 okt. 07. - 19:11:19 10/10 Előzmény sünkaktusz
(242/8584)
Teljesen egyetértek, Pétert és Klárit többet kellenne szerepeltetni!!Nagyon édesek együtt, és nagyon jól játszák a szerepüket!!:)
Állatbarát 2007 szept. 30. - 01:00:53 Előzmény sünkaktusz
(241/8584)
Miért mi a baj a kis Beával?
Meadow 2007 szept. 28. - 12:29:23
(240/8584)
szerintem laurára gondoltál,mert õ vitte el a gyereket.
sünkaktusz 2007 szept. 28. - 12:22:38
(239/8584)
Sziasztok!

Elnézést az elõzõ hozzászólásomban rosszul írtam, Beát nem Szorcsik Viki alakítja(valóban, õ a fõnõvér - vele semmi bajom), de Beácska - borzasztóan idegesítõ, rosszul vagyok, ha csak feltûnik. Ahogy beszél, folyton buta libuskának tûnik (ezt nem nehéz eljátszania, csak az életbõl kell adnia magát), igazán kiírhatnák a sorozatból, mondjuk egy külföldi iskola, vagy elutazik anyucihoz...

Nekem most nagyon tetszik, ami Nándi és Anett között alakul. Klára (akit szintén nem bírok) igazán kinyöghetné már, hogy Korpás miatt kellett elmennie, mert megfenyegette, hogy ha nem fizet, akkor elveszi tõle a gyereket. Annyira idegesítõ, ahogy folyton idõt kér, és majd elmondja. Ha én lennék a férje, gyereke, bárkije az életben, így eltûnik 1 évre, és nem jön haza, életjelt nem ad, és aztán hipp-hopp hazajöttem, de most nem mondom el, hogy miért mentem el... azzal a lendülettel mehetne vissza, ahol volt.

Péter és Klári is nagyon aranyos, szuperül alakítják a két szereplõt, mintha tényleg most lennének szerelmesek, szikrázik körülöttük a levegõ - többet szerepeltethetnék õket :-)))

Szlávik és a társa: enyhén viccesek, ilyen a világon nincs, hogy két rendõr folyton egymás mondatait fejezi be, de azért jó fejek.

Én is végig olvastam itt a porton az elkövetkezõ részeket, és hasonlóan megállapítottam, hogy nem fog történni semmi.

Amit Lenke csinál az is olyan valótlan. Ha azért teszi, mert fiatalabb korában vele is az történt (mert ez sejthetõ), ami Nikivel, vagyis megerõszakolták, ez akkor sem ad okot arra, hogy így bánjon a férjével, akit állítólag szeret. Egyébként az is milyen dolog, hogy egybekel valakivel, és ilyet nem mond el neki az esküvõ elõtt.
Füredinek pedig teljesen igaza van abban, hogy Niki kihívta maga ellen a sorsot. Azok a férfiak, akikben van hajlam és mersz az ilyesmire, azok bizony lecsapnak az adandó lehetõségre.
Szerintem vagy Viola pasija, vagy a barátja volt, de inkább az elsõ - majd kiderül, ha kiderül.

A kedvenceim: Klári, Péter, Svéd, Sára, Vilike, Margit, Magdika, KisAti és Niki.
kisciccca 2007 szept. 25. - 18:55:29
(238/8584)
Sziasztok!

\"Ki kit utál?\"
Hm...Ömmm...:)
Bea szerintem is idegesítõ,más nem is nagyon zavar!
Klári és Péter szerintem nagyon aranyosak!
Egyébként ha a BK-t nem nézem egy hónapig,abba is simán vissza lehet kapcsolódni.Szóval annak a cselekményét is lassan pörgetik a rendezõk...:)
Még mindig Viola pasijára fogadnék,hogy õ volt az erõszakoló.
További szép napot,vagy jó éjt!:D
nieves 2007 szept. 25. - 10:59:11
(237/8584)
Bayswater, isten hozott a klubban! ;) Kisciccca vetette fel elõször ezt a lehetõséget, és szerintem is így történhetett. (Nagyon gyenge volt a fickó magyarázkodása, hogy a Vandához hasonlító lány után nyomozott, azért volt távol a kérdéses idõpontban.)
4/10
bayswater 2007 szept. 24. - 18:56:43 4/10
(236/8584)
Hali! Nem lehet hogy Viola pasija volt az erõszakoló?? Mintha errõl beszélgettek volna pár résszel ezelõtt a Macsekban az IT-s haverjával. És ugyanõ hogy bizonygatta, hogy Roland füle mögött vaj van...
Csatlakozom az elõttem szólókhoz, a Beát alakító kislány rém tehetségtelen, idegesítõen alakít. Biztos a producer unokahugija :-DDD Ugyanez Barbara. Szegény még beszélni sem tud. Tudom = tom... így ejti... Szerintem ez nem megengedhetõ egy tv-sorozatban.
Aki jó: a Nándit, Elõdöt, Rozit, Rolandot alakító színészek. A többi átlagos, vagy egyenesen szörnyû. Mégis nézem..:-DD
honda929 2007 szept. 21. - 13:36:47
(235/8584)
Elolvastam az összes részt, ami itt a port-on megtalálható, és már biztos vagyok abban, hogy ebben az évben nem tudunk meg semmi újat. Sem azt, hogy ki az erõszakoló, sem hogy Lenkével történt-e valami régebben. Enyhén pörögnek lassan a dolgok. Ha egy hónapig nem nézzük, akkor sem maradunk le semmirõl. Kár, mert ennyi szereplõvel, plusz egy kórházzal rengeteg izgi dolgot lehetne kitalálni...
mimmy11 2007 szept. 20. - 18:31:42
(234/8584)
Sziasztok!

Én (megmondom õszíntén) Barbarát,Laurát, Szlávik Jenõt,Lenkét,Krisztát nem nagyon szeretem...Nem csíííípem a képüket! Kedvenceim közé tartoznak:Klári,Péter,Vilike:),Svéd,Dávid,Rónai Máté(Hujber Feri) Én õket nagyon csíípem! Amugy az én sem értem hogy a Réka hogy lehet ENNNNYYYIRREEE jószívû meg ennyire hogyis mondjammmm...szóval hogy ennyire dolgozik benne az "anyai" ösztön...Fura...
Mimmcsyy
chy 2007 szept. 19. - 23:07:32
(233/8584)
Sziasztok!Én csak az utóbbi idõben nézem a sorozatot,nem is tudom,mióta megy.Valahogy rákattantam,pedig nem nagy durranás.Szerintem olyan ártatlanul naív sorozat.A Barátok közthöz képest olyan,mintha valami kis naív mese lenne.

Egyetértek az elõttem szólókkal.Bea rettenetes!Õt nem csípem.Barbarát meg legszívesebben lepofoznám anyukájával együtt.Gesztesi karakterét szeretem,Svéd sem rossz.
nieves 2007 szept. 19. - 20:09:31
(232/8584)
Szia!
Hosszú listát írhatnék, hogy kit miért nem kedvelek a sorozatban, de ez már felvetné azt a problémát, hogy akkor miért is nézem. Röviden: egyes szereplõk (pl. Tordai Teri, Várdai Anikó) mintha magánszámot adnának elõ (szürreális „párbeszédek” zajlottak le Rozi és Aids-es Andi között annakidején.), van, aki beszélni sem tud (az általad említett Szorcsik H. Viki - a H. nélküli a fõnõvér...), mások annyira egydimenziósra veszik a figurát, hogy már minden megmozdulását elõre ismered (pl Ekler „bagzómacska” Klári - N.Erzsébet), és még hosszan sorolhatnám...
A szeretem-utálom skála pozitív végén Magdika, a negatívon pedig az elkényeztetett hp Barbara szerepel.
sünkaktusz 2007 szept. 19. - 19:14:59
(231/8584)
Sziasztok!
Én nem tudom, ki hogy van vele, de Szorcsik Viktóriát, és az általa alakított Beát ki nem állhatom. Annyira mû az egész, semmi tehetsége, még a kis Magdika is jobban játszik, mint õ.
Nem véletlen az sem, hogy középiskolában magyarból kettest kapott - pedig ez lenne az egyik tantárgy, amibõl kitûnõre kellett volna vizsgáznia, a matek és kémia buktáról nem is beszélek.

Bea és Ádám története irreális, egy fiatal doktornõ, aki kezel egy fiút, halálra aggódja magát miatta, majd a végkifejlet, hogy örökbefogadja a testvérével együtt... ezt a cselekményszálat kihagyhatták volna.

A többi szereplõ Ok, Svéd nagyon jó, még Koós Rékát utáltam nagyon, de legalább õ jól elõadta a szerepét.

Várom a véleményeket, ki kit utál - nem kedvel a sorozatban?
3/10
elizabeth 2007 szept. 15. - 10:49:26 3/10
(230/8584)
köszi.
omen4ever 2007 szept. 15. - 09:24:42
(229/8584)
Nikit, Bánhidi Viviennek hívják!
3/10
elizabeth 2007 szept. 13. - 16:08:54 3/10
(228/8584)
Bocs! NIKIT
3/10
elizabeth 2007 szept. 13. - 16:08:30 3/10
(227/8584)
Meg tudná valaki mondani ki játsza Vikit?
omen4ever 2007 szept. 11. - 18:54:22
(226/8584)
Emesee-nek szólok!!!VIOLÁT ELÖD ERÕSZAKOLTA MÉG RÉGEN!!!Ez kiderült Barbara tárgyalásán!!!!
Emesee 2007 szept. 10. - 20:27:43
(225/8584)
igaz, azt még kihagytam, hogy amikor a sorozat végén eddig mutatták azt a felhivást a megerõszakolás ellen, a segélyvonallal, abban a jelenetben mintha Rolandot látnánk hátulrol, de nemtudom. Nemhiszem, h õ volt