10/10
LazyBeni10 2009 jún. 10. - 07:11:05 10/10
(68/88)
Én már láttam a filmet, nekem tetszett, fõleg annak jön be akis szereti a JB-t, és akkor nem 3an voltak, hanem majdnem televolt a mozi:S:D múltkor olvastam egy oldalon, egy ember írta, h beült rá moziba, és azt se tudta h kik õk, és nem bánta meg. mondjuk azon énis meglepõdtem amennyien szeretitek õket külföldön, annyira magyarországra nem jutott el a JB láz:S remélem svédországba a koncerten telt ház lessz:D:D sztem is moziba sokkal élvezetesebb mint dvd-n lessz, de azt is megnézem:):D
t.katus 2009 jún. 07. - 11:35:13
(67/88)
ahogy már montátok, mindenki maga dönti el, h ér-e neki annyit a film, h elutazzon pl Budapestre ( én kecsón lakom, ott adják, ugyhogy elmegyek).
és igen, ki tudja, lehet, h senki sem emlékszik majd rájuk 5 év mulva (amit erõsen kétlek:D) , de ezzel a lehetõséggel õk is tisztában vannak, és tudják, h addig kell szerepelni, amig van rá érdeklõdés.
ezért csinálták meg a sorozatot, meg ezért reklámozzák a filmet is. és lehet, h a zene jobban megy nekik, meg h fontos a pénz, de sztem nem a pézért csinálták meg a sorozatot, mert a zenélésbõl összejött már annyi, h még az unokáikat is el tudnák tartani, ugyhogy csak szórakoztatásból csinálták ezt asorozatot, sztem.
de mindenki gondoljon amit akar...
csancsy 2009 jún. 05. - 19:51:02
(66/88)
Ja, így értem, tudom, hol van Zalaegerszeg, csak a rövidítést nem tudtam:)))
Amúgy elárulok egy titkot, a mozik eleve siralmas helyzetben vannak, volt 2 film, ahol egyiken egyedül voltam, a másikon meg rajtam kívül 1 lány volt, pedig 2 híres filmrõl beszélek!!! Szóval, hidd el nem azért van, mert JB film, persze nem védeni akarom, de valljuk be ritkán járnak moziba, ha lehet, letöltik, dvd-én nézik vagy videótékából kiveszik:)
Amúgy én meg pont fordítva gondolom, a dvd-ét nem fogom megvenni, mert éppen a 3D a lényege:))) Hogy olyan mintha ott lennél:) Dvd-én megvenném, akkor csak simán lehet nézni, és koncerteket youtube-n is tudok nézni:))) Persze, kinek mi a kívánsága:))) Valakinek nem éri meg, valakinek igen, ennyi, szíve joga eldönteni:))) Ahogy mondtad, majd megnézed dvd-én, ha akarod:) Mondjuk nekem szerencsére nem kell sokat utaznom (kb. 60 km-re van Szeged a várostól), így persze adódik a lehetõség:)))
Dóóórika:) 2009 jún. 05. - 19:06:57 Előzmény csancsy
(65/88)
Zeg. Zalaegerszeg rövidítése, Zala megyében van és a Nyugat-Dunántúl egyik megyéje...de semmi gáz, megszoktam, hogy "sokan" tudják hol van...amúgy nem mintha Szeged vagy Debrecen(amik hozzám képest az ország másik pontján vannak-több, mint 400km) sokkal közelebb lennének...Pécs meg annyi kb. mint Pest v.mivel közelebb van...és nem feltétlenül a jegy árára céloztam, hogy sok, hanem az út se két fillér.De tök mind1 ha valakinek tetszik hajrá mennyen el, ha ezen városok egyikében laknék lehet én is elmennék, de ha valamire 3 ember ül be az kétlem, hogy túl nagy érdeklõdésnek örvend, voltam már ilyen filmen szóval tudom mirõl beszélek.Meg szerintem annyira fölösleges egy koncertet leadni 3D-ben mozikban, a mozit a filmekért találták ki, adják ki DVD-n abból is szép kis összeg jönne be, ha már annyira hasznot akarnak húzni a Jonas tesókból, mint már említette itt valaki...pláne, hogy a jelek szerint Magyarországon nem sok embert mozgat meg, talán máshol igen.
csancsy 2009 jún. 04. - 18:03:01
(64/88)
Nem tudom, hol van Zeg, de ha esetleg nem tudnád, mondom:) egy lány írt CinemaCity-nek, hogy adják le 3D-ben a JB-t, és kérését megtették, így nagyobb városokban (Pécs, Szeged, Debrecen, stb...) is adják a JB filmet 3D-ben, szóval nem muszáj ehhez Pestre menni:)
Az 1350 Ft, szerintem abszolút nem drága (Szegeden 1140 körül van, én oda megyek, nekem az van legközelebb), fõleg ha azt nézzük, hogy 3D-és, azért logikus, hogy normáltól drágább:)

A másik, nem gondoltam, hogy Paris említésétõl, ilyen nagy indulatok jönnek elõ, tényleg CSAK EGY ÁRTATLAN PÉLDA VOLT, semmi köze a JB-hez (csak tudom, hogy Good Charlotte koncerten voltak olyan csajok, akik csak Parisért mentek oda, dedikálni a könyvét, ami elég szomorú, nem értem, hogy rajonghatnak érte).

Persze, hogy jobb a zenében:)))) Meg én se örülök a Disney-hez, de ez engem annyira nem zavar, ettõl függetlenül bírom a zenéjüket, és az együttes tagjait. Meg én úgy vagyok vele, hogy most miért ne próbálkozhatnak, ha jól érzik magukat, meg ezzel sok rajongóknak örömet okoznak, akkor miért ne. Mint ahogy korábban említettem, nem egy remekmû a sorozat, semmi mondanivalója nincs, nem is ezt kell nézni, hanem hogy szórakoztat, én jókat szoktam röhögni rajtuk, 1-szer érdemes belenézni:)
Dóóórika:) 2009 jún. 04. - 16:57:37
(63/88)
Mennyi??? 1350?? Jóóó vicc és akkor még utazzak is fel Pestre, mert Zegen nem nyomják...az egész nem ér meg ennyit...amúgy ami a színészi tehetségüket illeti hát finoman fogalmazva maradjanak a zenénél:D én is láttam pár részt a sorozatukból, szórakoztató de a tehetségüket (mert azért sztem jól nyomják) inkább a zenében villogtassák, mint a színészetben. Amúgy tényleg hatalmas siker lehet ha egy 29-edikei elõadáson kemény 3 ember vett részt úgy, hogy 28-adikától vetítik a mozikban...És senki félre ne értse, én itt nem lehúzni akarom õket, senkit nem "megbántani", sõt még isteníteni se õket (igaz birom a zenéjüket), de azért térek ide vissza idõnként, hogy jót mulassak a hozzászólásokon, miken vagytok képesek vitatkozni :D:D Paris Hilton, te jóó ég...hogy kerülhetett ez szóba, tiszta szégyen, meg az is aki szereti õt...fuuu tényleg meg is nézem van a topikja úgy érzem jót fogok mulatni rajta xD Na üdvözlök mindenkit!!:)
RixosWalerius 2009 jún. 02. - 20:19:10 Előzmény csancsy
(62/88)
Nem vártam tõle sokat, és nem is kaptam tõle sokat. (szép kis szóismétlés volt.)
Az volt a bajom, h én filmként tekintettem rá. Pedig ez egy látványos koncert volt.
FILMKÉNT: 10/1
KONCERTFILMKÉNT: 10/7
3D SZEMPONTJÁBÓL: 10/6
ÖSSZ: 10/4
csancsy 2009 jún. 02. - 18:53:58
(61/88)
Attól függ hova mész!!! Westendben, felnõtt 1750, diák 1350 3D-és verziónál
LevPista 2009 jún. 02. - 17:27:36 Előzmény csancsy
(60/88)
mennyibe kerül a jegy?
csancsy 2009 jún. 01. - 14:33:13 Előzmény full-bull
(59/88)
Nem erre gondoltam:)))
Hanem azért van, hogy szórakoztassák az embereket, márpedig JB sorozatát sokan viccesnek találják, és nevetnek, mikor megnézik:)) Kizárólag szórakoztatás!!!

Balu, youtube-n már rajta van 4-5 rész a sorozatból, van egy jonas címû sorozatuk, nekem tetszik, jókat röhögök rajtuk:):):)

Egyetértek elõttem szólóval, akinek tetszik, annak bejön, akinek nem, akkor nem, ennyi!!! Nagy cucc, senki sem szeretheti ugyanazt!!!
1/10
xJokeRx 2009 máj. 31. - 18:11:46 1/10
(58/88)
"am naon funny volt mert csak hárman voltunk" --hehe, ez is azt bizonyítja, h mennyire odavan értük az egész világ, mint vki régebben írta ide...
na mind1.. olvasgattam amiket ide írtatok, és ráeszméltem, h teljesen felesleges az egészen vitatkozni vagy nem vitatkozni..hisz így elérik azt amit akarnak: mindenki róluk beszéljen! ha azok, akik nem szeretik a jónásékat tudomást sem vesznek róluk -vagy legfeljebb magukban bosszankodnak azon, hogy a 3 "szuperfantasztikusextramegajóképû" gyermek egy bizonyos együttestõl lenyúlt pár számot-, akkor a népszerûségük egyre csökken.... (de kár)
ja és még1: kíváncsi leszek, hogy pár éve múlva hol lesznek... és ha majd olyan népszerûségre tesznek szert mint annak idején a Beatles, vagy ma mondjuk a Green Day, akkor bocsánatot kérek tõlük...
Balu91 2009 máj. 31. - 13:09:42
(57/88)
úgy tûnik le vagyok maradva de a jónáséknak milyen sorozatuk van?
full-bull 2009 máj. 31. - 12:19:47 Előzmény csancsy
(56/88)
''Persze nem remekmû, de nem is azért van. ''
Höh, naná, hogy nem azért van, hanem a pénzért. ;) Nekem valahogy a sorozat megrekedt a 'bugyuta Diseny sorozatok' kategóriában. De élvezze aki még ezért rajong, annál jobb a Disney-nek! :D
csancsy 2009 máj. 31. - 01:25:52
(55/88)
Ezt õk is tudják:) Nekik elsõ a zene, egyedül Joe akart már elõtte színész lenni, de mostmár neki is és többieknek is elsõ a zene:)

Szerintem a sorozat nem rossz:) Én jókat röhögök rajta, jó humoruk van. Persze nem remekmû, de nem is azért van.
full-bull 2009 máj. 30. - 23:42:27
(54/88)
''És most nem menjünk át a színészethez, mert JB elsõsorban zenél, és együttes!!! ''
Errõl tájékoztasd már õket is. :D Hátha akkor észhez térnek.
csancsy 2009 máj. 30. - 23:07:56
(53/88)
Paris-t csak említettem, hogy nem mutat jó példát, és mégis sokan szeretik!!!! Ez csak példa volt!!!
És akármennyire hihetetlen, ismerem ezeket a zenészeket!!! Én elég sokoldalú vagyok, nem csak egyfajta zenét/énekest/együttest szeretek!!!
És most nem menjünk át a színészethez, mert JB elsõsorban zenél, és együttes!!!
full-bull 2009 máj. 30. - 21:57:22 Előzmény csancsy
(52/88)
Álljunk meg, valamit nagyon félreérthettél. Nem azért nem szeretem már a JB-t, mert híresek lettek, hanem mert kezdenek úgymond, ''eldisneysedni''. Stílust váltottak, és úgy döntöttek, hogy most csak azért is belõlük színészpalánta lesz. Az én részemrõl, szerintem maradniuk kellett volna az éneklésnél, mert a színészesdni nagyon nem áll jól nekik.
Õszintén sajnálom, hogy ez lett belõlük, mert tényleg példás életet élnek, és nem mondom, hogy nem egy pár srácnak kéne hasonló gondolkodásmódot folytatnia, de én úgy látom, hogy kezdenek a ló túl oldalára esni. Akármennyire is hangoztatják, hogy õk bizony nincsenek eltelve maguktól, mégis mást mutatnak.
Nem értem, hogy jön ide Paris Hilton? Ha már itt tartunk, Te honnan veszed, hogy én õt szeretem? Ha valakinek nem a JB a kedvence, rögtön Paris-imádó lesz?
Mert vannak olyanok akik a komolyabb zenészeket szeretik, nem ezeket a tizenéves popsztár-színészeket.
Hallottál már John Lennon-ról? Vagy Kurt Cubain-rõl? Bob Marley? Ismerõs ezek közül a nevek közül akárcsak egy is? Kétlem...
1/10
Daiko 2009 máj. 30. - 13:47:33 1/10
(51/88)
sosem hallottam róluk....
Balu91 2009 máj. 29. - 23:19:46
(50/88)
ez teljesen igaz amúgy nem mellékesen az S.O.S.-t még én is szerettem akkro még semmi bajom nem volt velük... de amióta a Disney hasznot húz belõlük...hogy kb már a csapból is õk follyanak....
10/10
jonasgirl 2009 máj. 29. - 20:37:11 10/10
(49/88)
am naon funny volt mert csak hárman voltunk + még két pasi aki ott dolgozott!az egészet végigénekeltük!!!:P:P