10/10
jonasgirl 2009 máj. 29. - 20:35:47 10/10
(48/88)
juj ma voltam a Jonas Brothers 3D filmen!!!Csak egyet mondhatok:TÖKÉLETES!naon jó volt!Olyan volt mintha én is ott állnék a sok fan közt a koncin
csancsy 2009 máj. 29. - 17:38:00
(47/88)
Ja, és még valami nem istenítem õket, mert õk is emberek, csak elmondtam pozítiv oldalukat, hogy miért szeretik sokan, és hogy miért érdemes értük rajongani, mert ezt sokan nem értik. És azért mondtam emberiséget, mert most majdhogynem egész világban vannak rajongóik, de mondhatnék helyettük nõket, lányokat, mert valljuk be, leginkább csaj rajongóik vannak, de tudok pasikról is.
csancsy 2009 máj. 29. - 17:34:22
(46/88)
Akkor nem szeretedXD ennyi, és azért szoktam az XD-t rakni, hogy nem haragszom, és nem sértõdök meg, hanem mosolygok rajtatok, hogy fel vagyok háborodva rajtuk, de azért írtok ide. Ez ennek a jele, de mellékes. A másik, csak azért, mert híres lett, és sokan szeretik, még nem fogok elpártolni tõlük!!! Elég szomorú, hogy valaki azért utálja meg a JB-t, mert híres lett, errõl röviden ennyi a véleményem. És azért, mert valaki szereti õket, meg stb... még nem kell lenézni, és 14 évesnek letitulálni (megjegyzem tévedsz korom illetõen). Szerintem õk a legnormálisabbak, még mindig jobb, ha õket szeretik, mint egy Paris Hilton, Lindsay Lohan típusú lányokat, akik semmilyen jó példával nem járulnak!!! Õk legalább rendesek, nem szálltak el maguktól. DE én azért nem fogok megsértõdni, mert valaki nem szereti, ilyen az élet, senkinek sem lehet ugyanolyan az ízlése, már bocs.
full-bull 2009 máj. 29. - 17:17:40
(45/88)
Én azóta ki nem állhatom a Jonas Brothers-t, mióta a Disney lecsapott rájuk. Ahogy egyre nagyobb népszerûségre tettek szert, a Disney észrevette, hogy mekkorát lehetne rajtuk kaszálni, például egy újabb bugyuta Disney-sorozat elindításával, és annyi különbséggel, hogy a srácok szerepelnek benne. Sajnálom, hogy így végezték, mert azelõtt teljesen normális fiúbanda voltak.
Kedves csanita, nem tudom hány éves vagy, de abból ítélve, hogy minden mondatod után ''XDXDXD...''-t teszel, és a következõ kifejezéssel élsz: ''példát mutatnak az emberiségnek'' nem lehetsz több tizennégynél. Már ne is haragudj meg. Megértem, hogy szereted, sõt, isteníted õket, de ne szállj el annyira. Aki pedig nem szereti a bandát, akkor sem fogja, ha megnézi a ''Burning up'' klipet, ami mellesleg szerintem a JB leggyengébb klipje lett. Ajánlom figyelmedbe az ''S.O.S''-t, ez abból a korból származik, ami tudod, még az eredeti bandát idézi, nem ezt az elfuserált dolgot, ami lett belõlük.
Másrészrõl, nem akarom lehúzni sem ezt a film-képzõdményt, vagy koncertfelvételt(vagy tudomisén mit...), de most komolyan, hol van ebben a lényeg? Visszanézhetjük a koncertjeiket, meg azt, hogy épp lihegve, megizzadtan ugrálnak a színpadon? Ezért aztán egy forintot ki nem adnék...
Puszpang üzenetébõl ítélve, ez itt Magyarországon biztos bukta lesz. :D
csancsy 2009 máj. 29. - 16:26:49 Előzmény Balu91
(44/88)
És mondd csak a Hannah Montana elõtt volt valami???? Ez hülyeség, már bocsXD De mindenkinek el kezdenie elõször valahol XDXDXDXDXD. Hannah Montana sorozat elõtt sem volt Miley ismert, és bár elismerem, tehetséges, és szép hangja van XDXDXDXD És megjegyzem, Jonas Brothers és Miley is a Disney Channel-nél van XDXDXDXDXD Szóval ugyanolyan jók, és tehetségesek XDXDXDXDXD
Jonas Brothers tehetséges énekes, mindenki rajong értük USA-ban és itt Európában, de mondhatnám még Ázsiát és Ausztráliát, Afrikát:))) Egész világ bolondul, és ha nem érted miért, akkor ajánlom a sorozatukat, és a burnin up klippetXDXDXDXD Tehetségesek, jól énekelnek, látszik rajtuk az elszántság, a zenékért és rajongókért élnek, és humorosak, és példát mutatnak az emberiségnekXD "Csak" ezért szeretjükXDXDXDXDXDXD De mivel nem hallgattál, néztél tõlük, ne is várd el, hogy megszeresd, mikor nem is tudod milyenek XD
1/10
puszpang 2009 máj. 29. - 16:18:05 1/10
(43/88)
Tessék megnézni hányan foglaltak weben péntek vagy szombat estére az elõadásokra a különféle mozikban. Elég gyér. Ha annyira ismertek lennének, akkor tuti mennének rá az emberek. Én szeretném ha mennének, de csak a tücsökciripelés hallatszik a termekbõl.
Balu91 2009 máj. 28. - 22:24:23
(42/88)
a nagy hannah montana láz elött már ment a sorozat:D a JB láz elött smemi ne mvotl egy nagy nulla és attól méh az apjuk híres énekes vagy mi meg h kórusban énekeltek atótl még a média ighen is felkarolta ennyi
csancsy 2009 máj. 28. - 21:09:06
(41/88)
Remélem ezt nem nekem szántad, mivel én is védtem a JB-t, és hasonlót írtam XDXDXD
Dóóórika:) 2009 máj. 28. - 21:03:35
(40/88)
Ezaz...most mi a lófasznak irogattok ide?? Utáljátok hajrá...én is sokmindent utálok, de nem töltöm azzal az idõmet, hogy itt adjak hangot a véleményemnek, Miley na megint szép 3 csávót hozzá hasonlítani...és amúgy milyen hírneve volt elõtte?? Kb. annyi mint a JB-nek attól, hogy hozzánk csak 2008-ban ért ide (asszem) otthon náluk már befutottak. Tankcsapda...na az lenne a világ szégyene ha az menne a moziban xD (Jonaséknak legalább van közük a Disney-hez, amitõl azért sok klasszikus mese származik...sokunk kedvencei)
csancsy 2009 máj. 28. - 20:28:22
(39/88)
Akkor nem kell hallgatni, nézni õket, és írni ideXDXDXDXDXD
És megjegyzem, nem a média karolta fel õket, hanem apjuk segített nekik, mivel is énekes volt, és kiskorukban, már kórusban énekeltek:)))
Ja, és nem véletlen, hogy ennyien szeretik, mivel JÓ s zenéjük!!!
1/10
xJokeRx 2009 máj. 28. - 20:28:02 1/10
(38/88)
na, most erre mit mondjak? erre muszáj elmenni, biztos szétröhögném rajta a fejem...báár lehet,h inkább behánynék.... mmint az izgatottságtól.. :P
Balu91 2009 máj. 28. - 20:07:03
(37/88)
Azért van különbség Miley és a jónásék között.Mindkettõjüket a média sztárolta fel ennyire viszont Miley már elötte is tett le valamit úgyé rtem mi elött kirobbant volna a Hannah montana láz már volt hírneve.Viszont ezek.....média nélkül a béka segge alatt se lennének ezzel a zenének se mondható nyáltengerrel
csancsy 2009 máj. 28. - 17:18:05
(36/88)
Mondjuk azért, hogy még közelebb lehessenek a rajongókhoz, és õk is megismerjék, milyen koncerten lenniXD
Én örülök ennek, meg is nézem.
Tankcsapdát nem nézném meg, mert nem szeretem azt a zenei stílust: kinek a pap, kinek a papné.
1/10
!!!666k 2009 máj. 28. - 16:34:49 1/10
(35/88)
Ez most komoly? Nem láttam még ezt, de nem is nagyon szándékozom, mivel ki nem állhatom ezt a három mitugrász hülyegyereket, de akkor is! Minek adnak le egy koncertturnét a mozikban?! Nem tudják a mozisok, hogy a mozik arra vannak kitalálva, hogy igazi filmeket adjanak le?! És ha már úgyis turné, akkor sokkal értelmesebb lenne leadni például a tankcsapda turnéját. Ráadásul abból ezerszer több lenne a bevétel. Ugyanis erre sztem a 16 éven felüliek közül senki sem fog beülni, meg 17 éven aluli fiú sem.
csancsy 2009 máj. 28. - 12:32:43 Előzmény LevPista
(34/88)
Drágább!!!!
A westendben 1750 a felnõtt, és 1300-1400 körül van a diák!!! De azért annyir túlzóan nem drága, de simától azért eltér, hisz azért teljesen más az élmény!!!
Olalla 2009 máj. 28. - 12:19:05 Előzmény LevPista
(33/88)
én ugy hallottam, h 2500 Ft lesz a belépõ a filmre...
ezek a 3D-sek drágábbak.
LevPista 2009 máj. 17. - 17:40:06 Előzmény QT.buff.Lilcsy
(32/88)
vajon a jegy drágább lesz vagy annyiba fog kerülni, mint a sima mozi?
QT.buff.Lilcsy 2009 máj. 12. - 15:03:14
(31/88)
Ez egy gazi banda? úgy értem sehogy sem az, de kb. olyan mint a Hanna Montana nem? hát én még nem hallottam róluk, elég nyomin festenek olyan 12 éven felülieknek nem ajánlott, már ha van olyan 12 éves, akinek ez még tetszik, de ezt is kétlem...
Kloy 2009 ápr. 27. - 20:10:40
(30/88)
Jonasék is zenét játszanak... Már nem azért... És szerintem nem lehet õket egyszerûen csak popnak és rocknak bekategorizálni.. Több stílusból is vesznek át dolgokat, õk maguk nyilatkozták.
1/10
kdomi 2009 ápr. 25. - 07:34:57 1/10 Előzmény Hilaryfan17
(29/88)
maradj má a te selenádal tom hogy az is jó fej de miley is jó fej ilyen egyszerü :D :D