Téma: Kaméleon

only 2009 jan. 26. - 20:47:32
(389/689)
Honnan szerezted meg?
10/10
lenccs 2009 jan. 26. - 18:46:28 10/10
(388/689)
Tatabonak köszönhetõen, élvezhetem tovább a filmet:-)
A film vetítésérõl pedig annyit, hogy tényleg ennyire kevesen lennénk rajongók?! (mert pl. egy mcgyvernél megérteném, hogy kicsi nézõközönség miatt befejezik, idõ elõtt...de itt...) de most tatabonak hála nem kell éveket várnom a tv-ben valóm folytatásra....Köszönöm:-)
jeffero 2009 jan. 25. - 14:10:57 Előzmény Insticei.Dorottya
(387/689)
Nekem is Miss Parker a kedvencem a sorozatból.
Érdekes, hogy a színész neve is Parker, pontosabban Andrea Parker.
További infót itt találhattok a filmekrõl, sorozatokról, amikben szerepelt, valamint képeket is róla:
http://www.imdb.com/name/nm0662042/
A Kaméleon óta nem sok szerepe volt, mondhatni, hogy a színész legismertebb szerepe a Miss Parker karakter.

Érdekesség, hogy van egy Andrea Parker nevû együttes, ill. elõadó. Elõször azt hittem, hogy a színésznõ egyben zenél is, de aztán rákerestem, és kiderült, hogy egy teljesen más személyrõl van szó, így csak névrokon:
http://www.discogs.com/artist/Andrea+Parker

Én is ledöbbentem kicsit, mikor megtudtam épp tegnap, hogy megint szünetelteti az RTL Klub a sorozatot, de egyben örültem is, mert saját magamnak szoktam felvenni a sorozatot (persze muszáj is, ha az ember dolgozik, másképp nem tudja megnézni, csak ha beprogramozza egy dvd felvevõvel), és mostanában sok felvétel összegyûlt, ezért amíg szünetel a sorozat, tudok több idõt szánni azok megnézésére, pl. más sorozatokra is.
10/10
csuti729 2009 jan. 24. - 17:54:35 10/10 Előzmény coboly
(386/689)
Valamelyik internetes oldalon láttam, (lehet pont itt :D) hogy a 6. évadtól kezdkik a szívek szállodáját vetíteni,tehát arra tudok következtetni, hogy talán (remélem) nem lesz olyan hosszu a vetítése. Ilyenre lecserélni a pretender-t... :S :( Abban reménykedhetünk, hogy átteszik másik idõpontra....
10/10
csuti729 2009 jan. 24. - 17:51:56 10/10 Előzmény tunde30
(385/689)
NEm mondanám, hpogy bele vagyok zúgva Jarod-ba, jó az a nézés ott van nagyon :) De nekem maga a sorozat tetszik nagyon. Olyan jó lenne, ha megcsinálnák a harmadik mozifilmet... akkor biztosan kiderülne,hogy ki kivel van :)
10/10
gigi78 2009 jan. 24. - 14:22:31 10/10
(384/689)
Köszönöm szépen! ;)
7/10
tunde30 2009 jan. 23. - 22:03:22 7/10 Előzmény lenccs
(383/689)
Hát akkor egy rugóra jár az agyunk... :D
makovicsnedi 2009 jan. 23. - 21:27:39
(382/689)
Szia!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarlak, de én ma azért jutottam el erre a fórumra, mert a mai részt (az 53.-at) nagyon elbaltáztam. Eddig próbáltam minden részt megnézni, ha dolgoztam videóra vettem, stb., ma semmi nem jött össze.
Most próbálok a nyomára jutni, mert nagyon szeretném megnézni, (még akkor is, ha a fórumot olvasva rá kellett döbbennem, hogy most sem fogom megtudni az igazságot...), szóval szeretném a mai részt pótolni és ehhez keresek segítséget. Elõre is köszi minden megoldást.
tatabo 2009 jan. 23. - 20:50:17
(381/689)
Sziasztok!

Találtam egy oldalt, amirõl letölthetõ a 4 évad, és ami a lényeg: a két film! Akit érdekel, keressen meg e-mailben: tatabo@freemail.hu.
A 3. évadhoz 1-16 vagy 17 részhez van felirat. A 4. évadhoz egyenlõre nincs felirat, de dolgoznak rajta, a két nagyfilm szintén feliratos :D
coboly 2009 jan. 23. - 13:12:21
(380/689)
hát ez az rtl kikészít,megszakítják itt és most és megint a szívek szállodája annak van vagy 1000 része.azt már minden tv leadta 2-3 szor mi a jó nekik ebben.nem értem nem értem.... szívás.remélem azért leadják majd a teljes sorozatot végig én legalábbis remélem
10/10
lenccs 2009 jan. 23. - 12:56:49 10/10
(379/689)
Hát, nem nagyon értem, hogy , miért pont ott, miért pont úgy szakítják meg ezt a sorozatot az rtl-nél....szerdán vége, és csüt-ön jön a szívek szállodája.....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
10/10
lenccs 2009 jan. 23. - 10:20:03 10/10
(378/689)
Csuti, Tünde! Én harminc leszek, de ez a pasi még mindig ugyanúgy bejön nekem, mint 16 évesen, amikor elõször láttam a sorozatot a tv2-n:-) Nekem a szeme villanása az, amitõl kész vagyok:-) Én szívesen stoppolnám MTW-t:-)
7/10
tunde30 2009 jan. 23. - 08:54:24 7/10 Előzmény csuti729
(377/689)
Igen, dupla annyi idõs vagyok mint te. En is gimis voltam, mikor elõször adták a sorozatot. És én is hallllálosan belevoltam zúgva ebbe a pasiba.
Most már persze más szemmel nézem a sorozatot, így felnõtt fejjel már nem tûnik olyan baromi jónak. Persze, kíváncsi vagyok, hogy ki kivel van, de azért a vizuális élmény... :)
10/10
csuti729 2009 jan. 22. - 22:55:57 10/10 Előzmény vikocia
(376/689)
A szerdai részben: Ugy kezdõdött,hogy Jarod leemelt 60millio dollárt a központ számlájáról, rakétákat vett rajta, egy fegyverkereskedõvelüzletel. Õ a programozó zseni aki, beállítaná szépkis összegért a rakétáit az ügyfélnek. (A vétel elõtt természetesen letesztelte a rakétákat - Lyle vadonatúj kocsiján) Miss Parker persze ki van bukva, Brootsnak kell megtalálni hováment a pénz, valami 125 hrlyet azonositott be ddig szegény... :D Közben Jarodnak eszébe jutnak képek amikor gyermekkorában a központ megígérte neki, hogy találkozhat a családjával. Beköltözik a milliomos ügyfeléhez aki egy gengszter, két gyereke van egy kisfiú és egy idõsebb 12év körüli lány. anyjuk nincs. Jarod 72 órát kap átprogramozni 70 rakétát, kap szállást a birtokon. Visszatekintünk ehy hónappal korábbra, itt derül ki miért játszadozik Jarod rakétákkal. Egy étteremben ül,a pincérnõnek kezd el utalásokat tenni, gyerekekkel kapcsolatban. Kiderül, hogy a nõ a milliomos gengszter volt felesége, a pasi elrabolta a gyerekeket 3 éve, a nõ azótaapróbálja megtalálni õket. Jarod persze megígéri, õ megtalálja. Vissza a jelenbe: Jarod megismerkedik agyerekekkel, megtudja ugyhiszik, az anyjuk meghalt, de nagyn hiányzik nekik, az apjuk nem hagyja, hogy róla beszéljenek, birtok végébenegy sírhely az anyjuknak, ennyi. Jarod beoson a fõépületbe szórakozgat az áramellátással, a kameravezérlõpanelével. Belefut a gyerekek dajkájába, nem szabadna ott lennie, áá,õ csak éhes volt... :)
Megtudja a dajka pótanyjuk is a ygerekeknek, tényleg szereti õket sé gondozza, ez jo. holnap folytatom, ennyit sikerült felidéznem eddig, bocs mindenkitõl ha eddig se stimmel, nagyon hosszu napomvolt,honap befejezem neked, addig is izgulhatsz, hogy vajon kiszabaditja e Jarod a gyerekeket :D
Bocs, hogy ilyen hosszu lett. Jóéjt mindenkinek.
10/10
csuti729 2009 jan. 22. - 16:36:12 10/10
(375/689)
Olyan jó, hogy így néha kibukik, hogy a rejtélyes és mindenképpen sötét központontban mégis vannak jó emberek és hiába a komor álca miss parker jósága, hiába relytegeti elõjön néha. ezek a kedvenc részeim, amikor megmutatkozik a jósága :) MEg amikor Jarod vigyorog... :) jaa meg amikor együtt vannak... tulajdonképpen az összes rész a kedvencem :D

Vikocia, most el kell mennem, de este leírom neked a tartalmát, felvettem videora is, majd kinézem a részleteket..;) (mi mindenre jómég a régi vhs lejátszó... :) )
vikocia 2009 jan. 22. - 11:47:44
(374/689)
Jaj, nem láttam a tegnapi részt. Ha szépen kérem leírná valaki röviden mi volt a tegnapi tartalma? Elõre is köszi
10/10
kisor 2009 jan. 22. - 00:58:24 10/10
(373/689)
Ja, amúgy Boti Blissnek hívják
10/10
kisor 2009 jan. 22. - 00:54:55 10/10 Előzmény Parker
(372/689)
Nekem is ismerõs volt a szõke lány:-) CSI Miami-ban a DNS laboros csaj (ha szoktad nézni), a filmbeli neve Maxine Valera, csak azt hiszem sokáig barna haja volt. Talán az 5. évadban szõkült ki megint:-D
10/10
csuti729 2009 jan. 21. - 22:30:05 10/10
(371/689)
Valóban nem vagyok 20, erre ráhibáztál, 15 éves vagyok, és lehet, hogy tényleg kicsit lelkes is, de tényleg nem érintett meg enyire egy sorozat sem eddig, tulajdonképpen nem is szoktam sorozatokat nézni. Nah, de ezt szokom.. :) Tudok róla, hogy volt egy megszakítás, szerintem sem kizárt, hogy folytatják, de nagyn bosszant, hogy egy évad közepén hagyják abba, és, hogy kiraknak egy információs elérhetõséget és utána nem képesek válaszolni... Azthiszem ez a sorozat el van átkozva.. Az egy dolog, hogy itthon sem képesek végigjátszani normálisan, a két mozifilm nemvetítésérõl nem is beszélve, a nemzetközi rajongótábor 7 éve vár a befejezõ részre. NEm régóta foglalkoztat a Pretender (sajnos, így kevesebb magyar részt láthattam), de már 3-szor végignéztem mindkét mozifilmet angolul és joggal várják a válaszokat. Nem tudom, vajon egyszer leforgatják e abefejezõ részt... :(
Bocs, egy kicsit hosszu lett, elkalandoztam :)
Egyébként én pedig arra következtetek, hogy te biztosan több lehetsz 20-nál, és örülök, hogy minden korosztályban értékelik a Kaméleont. :) Szép estét mindenkinek!
7/10
tunde30 2009 jan. 21. - 20:49:55 7/10 Előzmény csuti729
(370/689)
Csuti kedves, nem tudom hány éves vagy, de úgy 20-nál nem lehetsz több... Még fiatalka és lelkes vagy, és nem tudod, hogy hogy megy az ilyen. Ezt úgy hívják, hogy mûsorpolitika. Petíció?! Ne viccelj... Minek az? Eddig játszották, most adnak mást, aztán majd folytatják. Mivel nem vagy itt régóta, elmondom neked, hogy egyszer már félbeszakították. Akkor páran írtunk az rtl-nek. Tojtak a fejünkre, nem válaszoltak, majd egyszer csak folytatták. Hát így megy ez...