2/10
Rent25 2011 nov. 24. - 12:30:22 2/10
(5/5)
A legborzalmasabb karácsonyi film, amit valaha láttam. Karácsonyi hangulatból nulla. Ezzel a filmmel nyitottam volna (illetve nyitottam is) meg az idei karácsonyi pakkot! Szerencsére már az elején ki szoktam szórni az ilyen ggyi filmeket, a nívósabbak meg maradnak az ünnepere! Értékelésem: 2/10 :(
jeffero 2011 máj. 07. - 11:46:09 Előzmény Ghanima
(4/5)
Az alábbi oldalon írják a megjelenések, tévés-mozis premierek dátumait:
http://www.imdb.com/title/tt0221074/releaseinfo

E szerint Amerikában a filmet két filmfesztiválon vetítették elõször 2001-ben, azonban a tévés premierre csak majdnem 5 év múlva, 2005 decemberében került sor. A novemberi dátumban van, hogy "limited", ez talán valami helyi kábeltévés csatornára, nem országos terjesztésre, vagy más módon szûkebb körben való vetítésre utalhat.
Ghanima 2011 ápr. 03. - 09:44:56
(3/5)
Egy furcsaságot láttam még a film szereposztó listája legvégén: 2005. volt beírva, miközben az IMDb szerint is 2001-es a film. :-o
Ghanima 2011 ápr. 03. - 09:42:53
(2/5)
Hehe... így lenne, ill. lett volna tegnap ötösöm a lottón: a film vége utáni ismertetõben ott áll: special thanks to Robert Redford. :-))
Ghanima 2011 ápr. 03. - 09:20:24
(1/5)
Igaz, hogy csak kis szerepben, de jelen volt Wes Studi és Graham Greene is!
Szokás szerint egyikük neve sem jelenik meg a porthu szereposztó listáján...
De jó..., most látom, mit ír róla az IMDb: "ez a modern környezetben játszódó, elsõ romantikus komédia, amit szinte teljes egészében amerikai bennszülött szereplõk közremûködésével készítettek."a nagy kivétel a jó öreg M. Emmet Walsh, a kiváló jellemszínész.
És micsoda vidék... Utah, Sundance... (gyanítom, Redford keze is benne lehetett a dologban, a filmet is a Sundance Fesztiválon mutatták be).
Az itt nem látszik, hogy korábban _mikor_ és melyik magyar csatornán vetítették (ha egyáltalán), de szerintem bármelyik karácsonyi adásfolyamban megállná a helyét.
És így, húsvét elõtt is nagyon kellemes kikapcsolódás.