Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2016 febr. 29. - 14:32:57 10/10
(910/1350)
Sajnos a borítékba lévõ eredmény semmire nem vezetett . Most Mahirék Turgut rejtekhelyén néznek körül és látták valóban ott volt.
Aytenék elég gyorsan a régi házukban találják magukat , Necdet este ólálkodva ment oda , éghet is feje a pazar életnek vége mit tud nyújtani Aytennek .
Turgut a jövõ miniszterével találkozik aki semmiféle hajót nem intézett neki , sõt újabb ördögi tervet eszelt ki , amit Turgutnak kellene végrehajtani . Nevezetesen Mahirt kell elintéznie . Nem is tudom eldönteni melyikük az aljasabb féreg .
malvinkicska 2016 febr. 29. - 08:41:22
(909/1350)
Teljesen igazad van ez az egész történet erre a két rabló vezérre épül amit ezek követnek, az valami borzalmas. A Feride apja is egy hatalmas nagy bandita az már biztos utálatosak nagyon. Ayten haza költözött, vajon azzal is mi lesz hogyan mászik ki Necdet a bajból. Dalyant meglátogatta a lánya, elég rossz hírt közölt az anyja haldoklik. Mahir és Feride a gombbal semmit nem értek, csak idõ pocsékolás volt, én ezt elõre így tudtam na de sorozat. Feride azt igéri nem engedi felakasztani az öreget, mivel nem bûnös, itt akiket fel kellene akasztani lábbal, az Tés F apja. A sorozat elég hosszú, elég sokat kell várni, a míg ezek bûnhõdnek.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 28. - 17:19:41 10/10
(908/1350)
Ennyi béna rendõr nem létezik eléggé groteszk , hogy álruhában az orruk elõtt elsétál Turgut.
Sajnos erre a piszok alakra építették fel a sorozatot , el kell viselni a mocskos képét továbbra .
MS az is külön kategória a jellemtelenségben a lánya naplóját olvassa .
Bülent akár egy õsember , Orhantól kapott pénzbõl rendbe szedeti magát és elmegy a fiához , vagy elissza majd . Talán az utóbbi lesz inkább . Sinan akkor adná vissza a házat Necdetnek , ha elé vezeti Turgutot . Feride miatt akarja hogy sikerüljön .
Orhan kivan , mert a félszemû megint jön majd Nilayhoz .
Holnapra két izgalom is várható a boríték felnyitása és Turgut elmegy e az apjához .
malvinkicska 2016 febr. 28. - 09:24:02 Előzmény Érsekvári
(907/1350)
A Turgut menekülése nekem nem volt élet szerû, inkább hiteltelen, nem tudom miért kell ezt ennyire húzni, azért, aza mocsok minél több részben legyen, felhívta azt a másik mocskot, vajon mit agyalnak ki. Az a fontos Mahir és Songül megbeszélték a dolgot a kis Osman jóvoltából, nagyon aranyosak együtt annak is a mosolya különleges. Necdetnek feladta a leckét Sinan, a házért Turgutot akarja, ezzel örömet szerezne Feridének. A levél felbontása holnap lesz sajnos, igaz így izgalmasabb.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 27. - 15:51:11 10/10
(906/1350)
Mahir továbbra is hajthatatlan Feride bármilyen szépen beszél vele nem enged . Kis Nazif reakciója nem meglepõ , szegény gyerek mást nem tehet . Ayten a rossz emlékû irodában várja mi lesz velük .
Sinan most a bírónõ elõtt akar tetszelegni , hogy Turgut elfogását elõsegítette .
Valószínû ebbe még Turgut beleszólhat , elbukhat az akció .
malvinkicska 2016 febr. 27. - 10:07:49
(905/1350)
Szép hétvégét, nálunk süt a nap, ami a mai részt illeti elég érdekes volt, még ilyen keményen nem hallottam beszélni Mahirt Feridével, az indító ok Songül és Yasim titkolt kapcsolata, nagyon meg tud sértõdni. A másik Feride apja szegény nõt, hogy le teremtette azt hiszi õ mindenek felett, egy szemét. Turgut elfogása nem lesz egyszerû szerintem, mert egy minden hájjal megkent gazfickó. a két öreg szépen beszélgettek a börtönbe igazán kijöhetnének már elég régen bent vannak. A kisfiú oda verte az edényt, már a gyerek amit lát a nagyoktól azt csinálja, mert az apja becsapta.A dolgok bonyolódnak rendesen. A Végtelen Sz-t megnéztem különösen szövevényes jó történet, a színészek ragyogóak.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 26. - 22:39:51 10/10
(904/1350)
Képzeld el nem tudtam ellenállni a kísértésnek és belenézegettem kicsit a folytatásba . Ms mit lép a nagy sokkra , de sunyin leselkedik csak aztán elkullog , nem egyenes ember és nem ütötte meg a guta sem , sajnos . Majd aljas módon fog gondolom rátámadni a lányára . Most kezd majd izgalmas lenni úgy igazán . Turgut - Mahir találkozása nem lesz semmi . Mik lesznek még itt !!
10/10
Érsekvári 2016 febr. 26. - 20:03:21 10/10
(903/1350)
Szia szép estét ! Bonyolódnak az események az egész család , de fõleg Mahir kiborul a gyûrû ügyön .
Úgy látszik Mahir minden gyûrûs ügyre kiakad . Yasin is oda van a bírónõtõl kér tanácsot mitévõ legyen .
Oszmant sikerül kibékítenie Mahirnak elnézést kér tõle . Necdet megjárta , most Aytennel meg annak húgával el kell hagyniuk a házat . Bülent ígérete nullát ér képes volt a fiát cserben hagyni .
Turgutot felismerte a férfi , Sinanhoz eljut a hír és a címét is megtudták . Feridét az apja meglátta és követte õt , csak nézett nagyot kivel találkozott , ölelkezett . MS mit fog tenni most ?
malvinkicska 2016 febr. 26. - 12:39:49
(902/1350)
Köszöntelek, most az utoljával kezdem , nagyon örültem Feride apja látja mennyire szereti a lány Mahirt , úgy nézett, mint egy vadorzó, nagyon jó volt. Necdet az utcára került ez is benne van a rablók paklijába. Aztán beköpte valaki azt a másik disznót, de meg lép az akkora mire oda érnek. A kisfiúnak nagyon hiányzik az apja, hiába õ még gyerek nem fogja fel miket csinált az anyjával. A török férfiak mikor mérgesek törnek zúznak, mert most Yasin is azt csinálta. Mahirtól szép volt a kis csóró Osmantól bocsánatot kért, még a kabátját is ráadta, az meg még mindig Songül miatt aggódott, hiába a szerelem ilyen. A szülõk itt sem értenek egyet mindig gyerekeik, választottjával, de még sem annyira éles a helyzet, elég normálisan rendezik el, mint sokban hogy miket csinálnak.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 25. - 16:34:13 10/10 Előzmény malvinkicska
(901/1350)
Necdet azt hitte átverte Sinant , de ráfázott nagyon . Nem járt túl az eszén , sõt alapos leckét kapott tõle . Songül már másodszor viselkedik úgy , hogy nem mondja el az igazságot , most Oszman lett miatta utcára téve , mert magára vállalta õ adta a gyûrût a lánynak . Songül meg ezt hagyja . Mahir dühösen elmondja a történteket Yasinnak . Aki elõször gyáva módon hallgat , de végül tudtára adja Mahirnak õ tõle kapta a gyûrût , mert szerelmes Songülbe . Mahir erre elég durván reagál . Mindent veréssel meg fegyverrel tudnak csak elintézni . Mahir is elég hirtelen ember .
Kíváncsi leszek a folytatásban Mahir végül megenyhül e Yasinnal .
malvinkicska 2016 febr. 25. - 10:40:24
(900/1350)
A mai rész valóban róluk szólt mennyire szeretik egymást egymás karjaiban az ágyban tervezték a családot, Mahir gyerekeket szeretne, és természetes Feride is, õ lesz a gyermekeik anyjuk. Aztán ott van Songül ugye a gyûrût nem a kis Osman adta, és az lakolt érte az kis rendes magára vállalta, mikor megtudta az igazat M az sem tetszik neki, hogy a barátja Yasin adta neki, mert fiatalnak tartja és tanulni kell még a lánynak. A dühöst is jól alakítja, nem hiába nagy tehetség, Kenan. A vége mindig a legérdekesebb résznél marad abba, így még jobban várjuk a holnapot.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 24. - 17:07:05 10/10
(899/1350)
Jó kis viszony lehetett apa és fia között ahogy a visszaemlékezésbe látni lehetett . Turgut egy piszok alak ahogy az apjával bánt , de az sem lehetett vétlen , hogy egy ilyen lelketlen tuskó lett a fia .
Necdet lelõtte a sofõrt szó nélkül és a fegyverszállítmányt pedig titkos helyre vitte Sinan elõl .
Orhan meg a lány meddig tudja eltitkolni a kapcsolatukat , annyi ember van körülöttük .
Bülent lecsúszott alak , Ilknur a gyerek miatt megy el hozzá látogassa meg a fiát .
Mahir nagyon féltékeny Sinanra , de Feride eloszlatja a sötét gondolatait .
Aztán végre intim kettesben tudnak lenni .
malvinkicska 2016 febr. 24. - 10:13:58
(898/1350)
Szia az idõ változatlan szakad az esõ valami borzalom. Megnéztem, szép rész volt, most volt együtt jelenetük, amit már régen vártam. Mahir nagyon féltékeny a võlegényre, ami természetes. az a milyen sunyi egy pasi, mást mond, mit amit érez Feride iránt, még azt mondta az anyjának, hogy jöjjön haza az esküvõre készülõdni, mikor F ebbõl semmit nem sejt.Nagyon várom Turgut apja, mit fog csinálni, mikor elmegy hozzá, és meglátogatja, az a disznó. Szépen lett vége egymás karjaiba, várom a folytatást.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 23. - 16:18:07 10/10
(897/1350)
Jó volt ez a rész nagyon eseménydús .
Ayten viszi az újságot a hírrel T nem halt meg , Necdet megígéri saját kezével fogja elintézni .
Mahir Yasinnal a fogdába annyit tud kiszedni a férfibõl T még az országban van .
Orhan és a fekete lány nagyon szép pár , de biztosan nem lesz egyszerû a szerelmük .
Erdál az ügyvéd csak ámul Ilknur milyen talpraesetten teszi a dolgát . Feride szülei sunyi képmutatók , MS szembesül azzal lánya minden ügyben érintett bûnözõt börtönbe juttat.....ha tudná Feride ki az apja . Sinan is észrevette MS valami rosszban sántikál .
Mahir újra elmegy T apjához , az öregúrnak jól vág az esze . Csapdába akarja csalni a fiát vajon bejön ez és T belesétál ?
malvinkicska 2016 febr. 23. - 11:52:22 Előzmény Érsekvári
(896/1350)
Mahir minden követ megmozgat az ügy érdekében, felkeresi Turgut apját Iskendert aki elõször elutasító, de aztán, még is megnyílik és egy érdekes tanácsot ad M-nek, hogy halál hírét keltsék akkor biztos megkeresi, mert tudja nem szeretetbõl, hanem, hogy bizonyos legyen felõle igaz e. Feride anyja amit követ azzal a férjhez menéssel az már sok, de most nem enged F. Az apjával mikor beszélgetett, még annak is elkomorult az arca amiket mondott, hogy börtönbe teteti a rablókat. Turgut segítséget vár, menne elfele. Mahir az áll Turgutot jól helyben hagyta jól tette. Ilknur elvarázsolta az öreget az irodát milyen széppé tette, pillanatok alatt, és jól dolgozik. Dalyan nem jó hírt kapott kintrõl. Orhan beleszerelmesedett Zehraba, mert az az igazi neve, biztos lesz gond belõle , ha kígyó megtudja.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 22. - 17:58:34 10/10
(895/1350)
Legalább ma szép idõnk volt . Az a jó mindegyikünk más lényeget ragad ki a sorozatból .
Mahirék végre boldogok fellélegezhetnek az ügy jól áll . Yasin csatlakozik hozzájuk a teázóba amikor kapják a hírt elfogták Turgutot . A rendõrségre mennek ott meglepetés éri õket , mert Feride látja egy idegen férfit fogtak el . Azt aki Turgut autóját vezette . A szökött Turgut MS -nek telefonál , aki majd állítólag segíteni fog neki , egy romos házban bujkál most .
Necdet átakarja verni Sinant nem akarja vele a fegyver szállítmányt lebonyolítani , egyedül magának akarja . Ilknur az ügyvéd irodájába ment dolgozni . Yasin segít és Mahir most az elfogott férfit akarja kikérdezni .

A másik török sorozatot este nézem , mert nem volt idõm , de jobb lesz reklám nélkül .
malvinkicska 2016 febr. 22. - 10:09:28
(894/1350)
Üdv neked most valóban el állt az esõ hála az égnek. Az a szemét Turgut megint túl járt az eszükön sajnos, mindig van segítsége annak a mocsoknak, most a Feride apjára gyanakszik az árulta el. Orhan hajtja a fekete csajt, megbeszélték a találkát. Feride és Mahir, most nagyon szépen beszélnek egymással remélem nem rondítanak bele valakik, Kenan helyes, de azért neki is van szarkaláb szeme körül, rajta is fog az idõ. Ilknur aranyos volt elegáns akar lenni a munkahelyen. A kisfiú felelõsségre vonta a miért eltagadt, hogy elvált az apjától, és hiányzik neki, mert nem látogatja.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 21. - 20:52:27 10/10
(893/1350)
Visszanéztem az oldalra , igazad lehet ha a kígyó rájön valami van köztük nagy balhé lesz . Orhan hirtelen volt eddig is , most meg a lányért mindenre képes . Osman nagyon helyes pofa fõleg amikor mosolyog tök szép az arca . Ritka férfiben akinek ilyen mosolya van , Kenané más neki a szemei szenzációsak külön mosolyognak .
Osmannak az igazi neve Emir Cubukcu 1990 - ben született , direkt megnéztem .
Holnapra szép tavaszi idõt mondtak , remélem nálatok sem fog esni .
malvinkicska 2016 febr. 21. - 17:50:54
(892/1350)
Azt én elfelejtettem, hogy Osman és Songül együtt olyan aranyosak nagyon szépen tud nézni a kis csajra, de az nem hederít rá sajnos, pedig jobban illenek össze, mint Yasinnal. Osmannak szurkolok én is. Orhán igen szerelmes a csajba de kígyó megöli érte.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 21. - 16:14:59 10/10
(891/1350)
Üdvözöllek ! Mérges lettem éppen mire belejöttek volna Songülék a táncba megjelent Yasinm . Rendes fickó Yasin , de semmiképp nem való a lányhoz és Osmannak drukkolok. Feride is tudja Mahir elfogja hagyni , ha megtudja nem szakított Sinannal . Meg is látja a képüket az újságban . Orhan és Nilay bevallják szerelmesek . Turgut új élete nagyon vidámnak tûnik a külseje is vagány lett .
Mahir a teázójukban várja a bírónõt és azonnal kész tények elé állítja . Feride elmagyarázza mit miért tesz , de senki másé a szíve , mert Mahirba szerelmes . Turgut a határátkelõnél várja sorra kerüljön.....remélem elkapják .