Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 jan. 29. - 10:13:13
(830/1350)
Megint Necdet meg akarja öletni Dalyant, ezeknek, csak e körül jár az eszük ha nem bíróság gyilkosság, azért ez már kissé unalmas, mindig eltérnek a témától, az öreg meg a börtönbe Orhanról sincs szó. Mahir Feride továbbra is haragszanak egymásra igaz, most inkább M, mint F. Aztán Ilknur biztos el fog válni, mert Bülent belátta egy nagy semmi emberileg, most a kisfiú sem állt vele szóba. A cipész aranyos nem mondta meg, hogy az anyja is dolgozok a mûhelybe, el volt csodálkozva Mahir, a sok terméken.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 28. - 18:05:17 10/10
(829/1350)
Ezzel a gombbal túl sok idõt pazarolnak , ez lenne a fõ bizonyíték ? Úgy emlékszem Turgut elégette a ruhát , arról hiányzik a gomb . Serra meddig tûri el Turgut megalázását kihasználását , mert csak erre kell neki .
Mahir még mindig nem békült ki Feridével , amikor a kezét beakarta neki kötni meglátta megint a gyûrût az úján és bedühödve kirohant kezet mosni . Amíg menyasszonyt játszik lehet nem is fog közeledni hozzá .
malvinkicska 2016 jan. 28. - 13:22:18
(828/1350)
Sajnos Feride és Mahir még mindig elég hûvösek egymás iránt, nagyon elbaltázták a dolgot. Azt értékeltem, hogy Serra nagy pofont kapott a szemét Turguttól , most már látja, hogy csak egy alibi házasság az egész, mert Feridet szereti. A gomb nincs meg , ekkora jelentõsége lenne nagyon várom a végét, mi lesz belõle. A võlegény nem tágít, szerintem nem lesz egyszerû az elválás na majd látjuk. Itt meg már esõ esik ez azért valami borzalom.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 28. - 12:36:35 10/10
(827/1350)
Szia ! Persze az új sorozatban szerelem is lesz az kimaradt . Nem is egyszerû szerelem , mert a szegény anya és a gazdag családból az apa vonzódnak majd egymáshoz.....szokásos bonyodalom , dráma amiket jól értenek a törökök .
Ennyi a többit nézni kell .

Ebben a részben nem lett meg a gomb hiába kockáztattak mindent . Feride eltûnt otthonról mint a kámfor , majd kap érte .
A cukrászdában meglátja õt Sinan és magyarázatot vár tõle . Szerencsére Mahir látta õket és távozott .
Serra kiborult a levelek miatt , de Turgut újra hazudik neki .
Az ügyvéd Erdal mindig nagyon rendes . Van egy olyan meglátásom titokban szerelmes Ilknurba .
malvinkicska 2016 jan. 28. - 07:20:17
(826/1350)
Egy másik fórumon olvasta 45 bölüm az nálunk 90 rész lesz, már mint Megtört szívek, és másoknak is az a véleménye elég vontatottak a török sztorik nagyon nehezen bomlanak, valahol ez engem megnyugtat, mert azt gondoltam én bennem van a hiba , de ezek után már nem.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 27. - 21:37:37 10/10
(825/1350)
Igen olvastam .Ismerem a sorozatot néztem egy jó darabig a Törökül , de aztán jöttek újabbak és abbahagytam . Talán nézni fogom .
Fõszereplõk : Nurgül Yesilcay -Gülseren
Erkan Petekkaya - Cihan

A sorozat eredeti címe - Paramparca ( Pénz által ) .
A szülésnél a kórházban összecserélnek két babát és ez késõbb kiderül . A szegényebb nõ babája gazdag családhoz kerül , a gazdagé pedig a szegényebbhez . Idõvel amikor kiderül , már tinik a lányok ( Hazal és Cansu ) kezdõdnek a bonyodalmak a családok között .
Jó sok részes ez is .
10/10
Érsekvári 2016 jan. 27. - 21:16:26 10/10
(824/1350)
Mahir keményen indít a félszemût helyben hagyja . Orhan megõrült teljesen és amit kapott "kakas" munkát nem erre számított .
A fekete lány Niláj miatt sem akar ott lenni , igyekszik távol tartani magától . Neki is tetszik a lány és ez kölcsönös úgy látni.
Feride nagyon belejött a dolgokba . Anyja meg Sinan is továbbra erõszakosak .
A banki akció úgy látni nem volt sikeres . Az arcukra van írva .
malvinkicska 2016 jan. 27. - 21:05:17
(823/1350)
Olvastam egy öröm hír a tv2-ön a Megtört Szívek török sorozatot fogják adni délutánonként, az idõpontot még nem tudom.
malvinkicska 2016 jan. 27. - 16:48:19
(822/1350)
OFF a FB-on lehet nézni az újabb Végtelen Szerelmet fent van.
malvinkicska 2016 jan. 27. - 08:49:20
(821/1350)
Köszöntelek ezen a síkos reggelen szinte járhatatlanok az utak, nagyon bele bonyolódtak ebbe a gomb keresésbe, de továbbra is nagyon hûvösek egymás iránt, ami persze érthetõ. A Feride anyja egy ördög mindig szervez neki a háta mögött, szóval nem normális nõ. Yasin jót akar, Songül miatt is. Orhan az nem, hogy javulna, még hülyébben viselkedik, nem tudom ebben a történetben hova tenni, mi a célja ezzel, mert ezért még jobban nem fogja a családja szeretni, amiket csinál a rablókkal. Annyira húzzák az idõt szinte alig történik érdemleges benne.
malvinkicska 2016 jan. 27. - 06:57:49
(820/1350)
Köszönöm megnéztem biztos érdekes témát boncolgatna, habár én a Hürremet nem szeresem, aki a fõszereplõ.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 26. - 21:38:27 10/10
(819/1350)
malvinkicska 2016 jan. 26. - 20:43:50
(818/1350)
Köszike aranyos vagy de csak angolul találtam amit ajánlottál sebaj, most néztem meg a kösemet,de azt olvasom lehet leveszik, mert nem szeretik otthon, mi igaz nem tudni.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 26. - 19:11:21 10/10 Előzmény malvinkicska
(817/1350)
Malvinka , most láttam a Török hírességek Hungary oldalon , hogy felraktak egy új sorozatot .
A címe GECENIN KRALICESI - ÉJ KIRÁLYNÕJE . FELIRATOS . Én már törökül láttam , nekem bejött ma este a 3. része lesz a Török Show tv csatornán . Megnézem felirattal újra az elsõ részt , így lesz tökéletes .
Ajánlom neked is .
Az eleje az a régi idõkbe nyúlik vissza , de utána a jelenben játszódik és nincs lövöldözés .
Sõt klassz tájak és jó zene meg jó történet a folytatásban .
Levél is megy majd .
malvinkicska 2016 jan. 26. - 13:13:29
(816/1350)
Az a gond nagyon aprólékosan nyomoznak, én nézem azt is a mi megtörtént bûn esetek és igaziak, ott is elég aprólékosak , na de ez már sok amit itt csinálnak hasztalanul, futják a köröket, most a gombot keresik a tût a széna kazalban, legközelebb mikor vették le a körmét a volt ügyésznek vagy valami lehetetlen dolgok után fognak nyomozni. Necdet a nyakát vágta volna el Turgutnak az lett volna jó. A sorozat hetek óta nem nagyon mozdul a sok hasztalanság miatt így látom sajnos. Orhan egy lelki sérült bizalom hiányos fickó, féltékeny Mahirra, mert az okosabb, mint õ.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 26. - 11:48:38 10/10
(815/1350)
Yasin elment a teázóba így hárman tervezik mitévõk legyenek . Ez a nyavalyás gomb milyen gondot okoz.
Necdet mit keres egy borbély üzletben és õ borotválja Turgutot , ráadásul elvágná a torkát látni a fején . Aytenrõl kérdezgeti és azért egy vágást csak ejt a képén .
Orhan látogatása a kórházban még jobban felkavarja Ilknurt és Songül hiába beszél a bátyja fejével az elmegy .
A testvér konfliktus fennáll még jobban .
Feride a bankba felméri a terepet a széf bérlés címén .
Turgut is errõl faggatja otthon Serrát .
Kígyó Berdan gyûrûket küldöz a fekete hajú lánynak , biztos ez a "kedvenc" nõje , Orhan is észrevette egybõl .
Mahir most már tudja hol lehet a fiú és oda is megy a "lányosházba" , de már nincs ott Orhan . A fekete lány megsúgja a kígyónál keresse.
Mahir sosem fogy ki a családi problémákból és a Feride ügy is nehezedik még rá .
malvinkicska 2016 jan. 25. - 19:54:28
(814/1350)
Elnézésed kérem máskor kiírom nézted e a FB-on az új lefordított részt de örülök megtaláltad.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 25. - 19:11:18 10/10
(813/1350)
Megtaláltam az új részt . Nagyon köszönöm neked , hogy szóltál egyébként nem vettem volna észre .
Most fogom megnézni csak visszajöttem tudj róla . Köszi !
10/10
Érsekvári 2016 jan. 25. - 18:50:58 10/10
(812/1350)
Van feliratos új része a Kara Sevdának , vagy eredetibe nézted ? Mire gondoltál , hogy néztem e . Bocsi nem értem .
malvinkicska 2016 jan. 25. - 18:41:36
(811/1350)
OFF a Végtelen Szerelmet nézted érdekesen alakul ott is a helyzet nem szerettem volna törökben férjhez menni, túl sokat szólnak a szülõk bele a házasságban. A gyerekük boldogsága neki nem érdekes, valami fura helyzet.