Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2016 ápr. 28. - 09:49:27 10/10 Előzmény malvinkicska
(1050/1350)
Felmerül az emberben , talán lehet mégis sikerülhetett volna , ha nem adja fel Nazif . Persze így nem sok értelme lenne , akkor nincs izgalom feszültség sok részen át . Így írták meg , egyrészt jó csak ne lenne a sok szenvedés .
Ez a aljas Turgut örül , hogy újra börtönben Nazif , az igazságszolgáltatásról papol , ha valóban mûködne akkor neki már lógnia kéne a miniszterrel együtt .
Mahirnak sikerül beszélnie a megfenyegetett bíróval ? Egyenlõre vívódik a férfi kimenjen e hozzá .
Feride sosem alszik ott kerülgeti az ágyat , minden más helyen kutat csak az nem jut eszébe .
Necdetnek új rajongója van a csábos énekesnõ személyében . Ayten már nem olyan izgalmas neki .
Egész jó rész volt , fõleg erõszakmentes .
malvinkicska 2016 ápr. 28. - 09:41:38 Előzmény Érsekvári
(1049/1350)
Feride nem tud nyugodni keresi a bizonyítékot a testvére halálát illetõen, de eddig még nem találta meg, de aza szemét apja is azt keresi, és amilyen, szerencsétlen F az apja fogja megtalálni, de én remélem nem. A bíró aki ceruzát tört , nem mert kimenni, az is fél ettõl a sok mocsok féregtõl. Turgut most boldog újra rács mellet, Nazif, és még õ beszél igazság szolgáltatásról, olyanokat mond az a csoda nem nyílik meg a föld alatta. Mahir állt türelmesen várta de az csak ki ki tekintett, de kimenni nem mert. Gülserenrõl megnéztem a klipet, érdekeseket mondott azt többek közt még ezt is tarolta, az õk sorozatuk, valóban elgondolkodtam ezek más mentalitású emberek, a történelmük, ami nekik természetes nekem az borzalom, de ezzel is gazdagodik az ismereteim. Az idõ nem javul sajnos, hideg van. Üdv neked.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 27. - 11:55:45 10/10
(1048/1350)
Sajnos pocsék idõjárás van . Úgy néz ki messze még a boldogság nehéz idõk jönnek . Feride családja próbálja megtalálni az okot miért tette Melih az öngyilkosságot . Amikor Feride a bûntudatot említi ezért áldozzák fel az életüket az apja felkapja a fejét , magára gondolhat , de csak egy pillanatig . Aztán amikor a fia feleségének a halála megint szóba kerül üvölt újra .
Ayten folyton körülöttük ólálkodik , mindent tudni akar , majd Necdetnek megint kifecseg mindent az meg viszi szét a híreket.
Orhan a börtönben nehéz napokat él át , a családról semmi hírt nem tud .
malvinkicska 2016 ápr. 27. - 08:34:49
(1047/1350)
Üdv neked nem sokat javul a helyzet, most a gyerek teljesen oda van az apjáért, miért lett öngyilkos, ez a nagy kérdés, nagy valami miatt. Az apja miniszter úr is meg volt rendülve, ez tõle szokatlan. A halott a börtönbe eddig még nem tudják Orhan fojtotta meg, ott legalább összetartás van, nem vallottak egymásra. A Kara család haza tért szerény otthonukba, Ilknur is el van látva a sebe. Ayten továbbra sem hisz Necdetnek, mert tudja milyen egy galád féreg. A kislány másik nagymamája is ki van bukva, mivel szülõ nélkül maradta az unoka, és a nagyszülõ, nem pótolja az igazi apát anyát. Turgut úgy ette az almát, mint egy állat, ezeka törökök különösen rondán étkeznek a sorozatokba, mint a másikban Keriman. Szép napot neked mifelénk szabályosan hideg van sajnos. Ami azt illeti sok résznek kell eltelni, hogy jóra forduljon a család helyzete, és úgy látom sajnos.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 26. - 12:45:36 10/10
(1046/1350)
Üdvözöllek szeretettel . Kara család elindult az ismeretlen úton , de a vége szomorú lett . Nazif papa feladta magát nem áldozta fel a családját . Orhannal borzalmas dolgok történtek Õ legalább annyira szenved mint a többiek , sõt jobban .
Suna nekem egyre õszintébbnek tûnik Feridével szemben . Aki nagyon kerülgeti a levelet , de olyan érzésem van nem Õ fogja megtalálni . Bár tévednék , jó lenne sokat számítana .
malvinkicska 2016 ápr. 26. - 11:29:39 Előzmény Érsekvári
(1045/1350)
Valami borzalmas dolgok történtek, de az öreg a családjáért mindenre képes, még az életét is feláldozza, ez szép tõle. Orhan a börtönbe kapott eleget, de felül kerekedett a bajon. Ayten teljesen oda van a család miatt és tudja az a mocsok Necdet keze benne van, meg az az ördög fajzat Turgut, szeretném ha lábbal akasztanák a fel a szemetet, de egyszer csak eljut oda a történet õ is meglakol a bûneiért.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 25. - 11:22:02 10/10
(1044/1350)
Szomorú az idõ a sorozat is , de reménykedem jóra fordul minden .
Mahirék búcsú jelenete gyönyörûen megható , tudják fokozni az érzelmeket . Csodálatosan játszanak mindketten .
Orhant majdnem halálra verte az a barom õr , szegény fiú teljesen feláldozta magát a családjáért .
A végén a búcsú pillanatai voltak , de most jön még a neheze sikerül e eljutniuk a kívánt helyre .
malvinkicska 2016 ápr. 25. - 09:42:22
(1043/1350)
Szeretettel köszöntelek új hetet kezdtünk, remélem itt a sorozatban jóra fordulnak a dolgok. Mahir és Feride annyira szeretik egymást, szinte bele betegedtek az elválásba, nagyon átélik a szerepet ahogy hullottak a könnyeik, aztán az arcuk változott. Yasin és songül is szeretik egymást de az más. A barát az igazi ez az egy ember aki segít nekik. Orhant szinte holtra verték már szörnyû, én csak láttam kinyúlva nem bírom nézni azt a borzalmat. A Végtelen szerelmet megnéztem, az nagyon okosan van megírva, és ahogy játszanak az valami csoda.
Szép hetet neked az idõ nagyon ronda igazi hideg van nagyon fúj a szél.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 24. - 17:39:37 10/10
(1042/1350)
Édes Malvinkám ! Mostanában nem sietem el a nézést , sõt aggódva ülök le . Valóban sok a fájdalom a borzalom benne , egy a vigasz , hogy film nem valóság . Hiszen az életben hasonlók vannak sajnos .
Minisztert azért csak megviselte a fia halála , de percig nem gondolkodik a Mahir családdal mit tesz . Õket nem veszi emberszámba. Turgut alja az emberiségnek nála sem számít az emberi élet , Orhánt simán feláldozná a céljai elérésében .
Borzasztó látni a fiúval miket csinálnak , de a családot akkor is védi nem mond egy szót sem .
Feride és Melih jó testvérek voltak , ha néha akadt is köztük nézetkülönbség . A visszaemlékezésnél ott is volt levélrõl szó , azt hittem talán Feridének eszébe jut most is , hogy van számára levél .
Mahir nem hiába ment oda a sors úgy rendezte Feride kijöjjön a házból......
Minden jót kívánok neked .
malvinkicska 2016 ápr. 24. - 08:28:13
(1041/1350)
Szeretettel köszöntelek ezen a szép vasárnap reggelen , és a Györgyök ünnepelnek. A sorozat az nem valami szép része eza mostani, elgondolkodtam, hogy a TV-t nézem, azzal van tele egyik itt halt meg a másik ott halt meg, robbantgatnak, és egyebek. a sorozatot nézem és szórakozni szeretnék nem borzalmakat látni, és itt ugyan az megy egyáltalán ebbõla sok erõszakból nincs kitérés, igaz ki lehet kapcsolni, sokszor azt teszem. A mostani részen csak átfutok, mert amit Orhannal követnek pedig tudom nem igaz, de még is borzolja az idegeimet, ez valami õrület felhõtlen szórakozás, olyan nem nagyon létezik mostanában sajnos. A többi sorozat tele elme beteggel, meg olyan elképzelhetetlen marhasággal, hogy bûn nézni. Az összes sorozat krimi és dráma egy kis romantika sehol, csak erõszak, erõszak hátán, szóval csak ezek körül forog az íróinak a gondolata, újabban ez a sikk.
Szép vasárnapot neked.
malvinkicska 2016 ápr. 23. - 21:44:14
(1040/1350)
Most néztem meg a végtelen sz-et nagyon jó volt azt szeretem benne gonosz Emir, de ott sokat ésszel dolgoznak, és van adok kapok nem egyoldalú, csak egy kap, hanem szinte mindenki.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 23. - 17:50:14 10/10
(1039/1350)
Remélem hamar átesünk ezeken a részeken , mert Mahir is meg Feride is a családjukkal szenved . Bülent meg egyáltalán nem hiányzott még jó , hogy elkapták nem tudta a gyereket elvinni . Dalyan kaszinójába várakoznak . Hosszú egy helybe álló részek eszek .
A végén Feride mintha az öccse szobájába lenne , de lehet a sajátjába is bemegy és a levelet megtalálja . Jó lenne , mert fontos dolgokat írt meg neki .
malvinkicska 2016 ápr. 23. - 12:03:43 Előzmény Érsekvári
(1038/1350)
Végig szaladtam rajta, mert egyszerûen sokkol ez a sok rossz ami itt folyik pedig egy részrõl átlátható,hogy nem sok a valóság alapja, pl pillanat alatt ott termet a sógor, a gyereket akarta elvinni, nekem onnantól nem hihetõ, mikor mehetek volna és nem. Aztán Feride még rondábban csinál, mint a Mexikói, sorozatokban egy halál esetkor, szóval eza rész borzalmas és egyben nekem gagyi is.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 22. - 21:12:44 10/10
(1037/1350)
Nagyon sok szenvedés van ebben a részben kár , hogy egyszerre adagolták . Az egész ötlet amit Mahir kitalált halva született , ennyi embert mégis hogy tudna elbújtatni , pláne a meglõtt Ilknurral . Most megúszták egy hajszálon múlt , de hogyan lesz
tovább ? Feride jelenete elvolt túlozva amikor Meliht életre akarta kelteni , de az Õ alakítása utánozhatatlan .
malvinkicska 2016 ápr. 22. - 10:54:42
(1036/1350)
Gabus megírta borzalmak lesznek benne, valóban nem is kételkedtem, egy cseppet, sem nem is néztem végig, csak húztam, láttam Melih meghalt öngyilkos lett a bûntudata ide vezetett. aztán Ilknurt lövés érte szegény Nazif, mondja mekkora áldozat ez a családtól, az volt a jó mikor megint igazoltatták õket, akkor sikerült, elmenni. Azt is tudom dráma nem mese, de ennyi szörnyûséget bele írni miért. Ez a Bölüm ilyen rettenetes lesz.
malvinkicska 2016 ápr. 21. - 12:19:56
(1035/1350)
Nem lepõdtem meg a mai részen annyira hiteltelen az már fáj, együtt volt a család, minden útlevél, ott álltak a kocsik rég el mehettek volna a Kara család, meg várták, amíg a rabló rájuk küldi a gengsztereket na ne, ez csak azért volt, fokozzák az izgalmakat de nálam ez nem azta hatást hozta meg sajnos, annyira átlátszó az egész, az már néha fáj, mert ha ez szökés közben történik akkor még hiszem de így nem. Aztán a börtönbe éjjel nappal csak úgy járnak kelnek, ez is necces,ha még ilyen nagy banditák akkor is, szóval ez egy izgalmas paródia néha, finoman fogalmazva épp eszû ember ilyet nem ír, ha még is akkor azt hitelesebben kell eljátszani. Sajnos nagyon megromlott a minõsége ennek a sztorinak is.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 21. - 11:01:15 10/10
(1034/1350)
Hihetetlen dolgok történnek ebben a börtönben . Turgut hatalma itt is töretlen , éjjel Necdetet fogadja , aki csak úgy nem mondja el amit tud Mahirról , nagyon kinyílt a csipája . Fölényes Turguttal neki már az" Úr " kell vele akar találkozni személyesen . Létre is jön , elmondja Mahirék hol vannak mit tervez . A család várakozik , Feride késik nem ért oda . A családi otthonba ment , de az apját meg kell várnia ezért késik . Az anyja MS parancsára mindent elkövet ne menjen el Feride . Aztán megjön az apja , aki megjátsza a jóságos megbocsátó apát , miközben a Kara család életét akarja kioltani .
Melih véghez vitte szörnyû tettét más kiutat nem talált . Feride a leveléhez még nem jutott hozzá .
A szörnyû lövöldözés következménye nem tudni mi lesz . Mindez MS parancsára történik .
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 20. - 16:32:02 10/10
(1033/1350)
Tudtam a két liba bajt kever . Songül is pont jónak mondja el , Aytenbõl meg kiszedte a vadbarom Necdet , agyba fõbe verte .
Elõtte Sinanhoz ment a házat akarta visszakapni , de az jól elküldte mit képzel magáról .
Melih elbúcsúzott a szülõktõl , Feridének búcsúlevelet írt , de most mivel már nem lakik ott nehogy más találja meg .
A Kara család csomagol . Nazifot átverte Orhan és így kiment , de Õ viszont bent maradt .
Necdet lehet keresztbe tesz Mahiréknak , annyira ezek a részek nem tetszenek . Túl sok a keverés kavarás .
malvinkicska 2016 ápr. 20. - 12:43:33 Előzmény Érsekvári
(1032/1350)
Songül meg csinálta a bajt a nagy érzelgésével, Aytent jól elverte az szemét Necdet szabályosan kiverte belõle a titkot, jól mondják, ha már valamit két ember tud az nem titok, és igaz itt a példa. A Kara gyerekek felváltva buták, hol Orhan, hol a másik igaz ezta sok részt ki kell tölteni valamivel, rondábbnál rondább dolgokkal, nem vagyok meglepõdve már semmin. Számomra az lenne meglepõ ha valami rendes dolog is történne, nem csak ez a sok mondva csinált dolgok.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 19. - 10:33:07 10/10
(1031/1350)
Nagyon aggasztó a helyzet Mahir terve , hogyan sikerül nem egyszerû amit akar . Szöktetés meg a határt átlépni ráadásul egy egész családdal . Az apjának egyáltalán nem tetszik ez , Õ nem akar menekülni megmondta Orhannak .
A család is szorong e miatt és Songül teljesen kiborult nem akar menni sehová , ráadásul Aytennek el mondja . Egyenlõre nem mondott semmit Necdetnek , de célozgatott bizonyos dolgokra , hogy Mahir nem fog belenyugodni a helyzetbe .
Feride próbált beszélni apjával , de reménytelen kezdeményezés volt . Az továbbra is mocsok módon válaszolt . Feride a szemébe mondta Nazif Karát jobban lehet tisztelni , szeretni , mert jó ember .
Melih teljesen kivan , milyen gondolatok lehetnek a fejében .