Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 febr. 03. - 14:35:59
(850/1350)
Serrat egy kicsit lapították nem mert otthon beszélni semmit, Turgutnak nagyot hazudott. Azért elgondolkodott, mit tegyen nagyon várom a fejleményeket. Aztán Mahir nem tágít Feride mellõl, elkiséri, mert félt a két fickót jó leterítette, érte, aranyosak együtt, már langyos remélem meleg lesz köztük a helyzet nemsoká, most nagyon udvarolt Feride. Azt hittem a törzs helyükön legalább megfogja a kezét, de nagyon kimértek még mindig.
Mia1234 2016 febr. 03. - 10:25:31
(849/1350)
Hûha, ez nagyon jó! :)
Köszi szépen.
bettymarti 2016 febr. 02. - 22:45:57
(848/1350)
Az indavideó oldalra is feltöltik, ott is meg tudod nézni:
http://indavideo.hu/profile/KuzeyGuney/all-videos
Mia1234 2016 febr. 02. - 15:51:14
(847/1350)
Ja értem, köszi a választ.
malvinkicska 2016 febr. 02. - 15:43:28
(846/1350)
Ezt a sorozatot Gabuék jóvoltából a FB-on nézzük egy Bölüm 5 rész felbontásban.
Mia1234 2016 febr. 02. - 15:24:56
(845/1350)
Sziasztok! Egy újszülöttnek minden vicc új... :))
Ez a sorozat melyik adón megy?
10/10
Érsekvári 2016 febr. 02. - 15:12:45 10/10
(844/1350)
Ez a rész nagyon komoly izgalmas . Serra is érzi , de hazudik megállás nélkül tagad és tagad. Mindent elmondanak neki és látja semmi nem maradt titokba és mégis a szemét Turgutot védi . Fél tõle , mert ennyire nem hinném , hogy szereti azt a gyilkost .
Szulejmán bíró lenyelte a gombot akkor mit keresnek Mahirék, persze õk nem tudják . Kemény dió ez a nõ semmit nem mondott és most ha elengedik nem tudni mit fog tenni .
Közben Turgut idegesen gyanakodva keresi már õket .
Ayten tiszta idegroncs most Necdet miatt is.
Dalyan feladja magát a rendõrségen . Zajlanak az események .
malvinkicska 2016 febr. 02. - 08:38:56
(843/1350)
A mai rész megért egy misét, Serra nagyon szeretheti azt a patkányt, mert nem tudták vallomásra bírni, igaz Feride lelki terrort alkalmazott, mert a gyerekével kapcsolatban akarta szóra bírni, ami sikertelen lett. Yasin elvesztette a türelmét , mert csak hisztinek tartotta Serra részérõl az egészet, szerintem én most neki adok igazat, ezek ketten túl becsületesek, mindenkiben a jót látják és ezért tudják taposni õket, Mahirt és Feridét is. Turgut most tépelõdik hol lehet a nõ megérdemli. Dalyan nem tétovázott jelentkezett meglõtt két embert, az legalább nem egy csúszó mászó féreg, mint Turgut, vállalja tettéért a felelõsséget, ezt a nõt nehéz lesz szóra bírni. Aza titokzatos gomb én úgy láttam lenyelte a halott ügyész, mert mikor vissza emlékezett S ezt mutatták.
malvinkicska 2016 febr. 02. - 07:27:20
(842/1350)
Köszönöm szépen aranyos vagy.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 01. - 22:12:08 10/10
(841/1350)
Van hírem az új török sorozat idõpontjáról .
Február 15-e hétfõtõl 16.55 - tõl lesz és minden hétköznap .
A Szeretned kell ! sorozat eddig két rész volt , de onnantól csak egyet ad , helyette a Megtört szívek vannak .
malvinkicska 2016 febr. 01. - 18:38:50
(840/1350)
Én sem nézem azt olvasta a FB-on ami másik szép fiúnk most 14-én Párizsban elveszi a barátnõjét Kivanc Tatlitug, a másik Kenan meg áprilisban szándékszik megnõsülni, Biztos van valami alapja, mert már régen érnek ezek a dolgok.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 01. - 18:15:58 10/10
(839/1350)
Az új Karadayi oldalkép háttere a piros szívekkel Valentin napra utal .
Boldog Valentin nap - ez a török szöveg rajta .

Motoszkál a gondolataimban mit kezdenek majd Serrával és most szembõl szembe állnak egymással . Rájön majd a vöröske , hogy õk hárman egy csapatban játszanak . Nem félnek Mahirék , hogy Turgutnak elmond mindent majd Serra ? Majd lehet elmondják neki õ is veszélyben van a dilis mellett . Az is lehet sarokba szorítják valamivel . Izgalmas most .
Várom a következõ részt , de nem nézem elõre kivárom .
10/10
Érsekvári 2016 febr. 01. - 17:01:52 10/10
(838/1350)
Beindultak az események szuper . Dalyannak megvan a tekintélye ezt már tudjuk . Nazif barátjának elmondja mi nyomja a lelkét.
Rég láttuk ilyen mosolygósnak a Kara családot mint a pikniken . Yasin milyen feszélyezett Songül közelében .
Feride mosolyogva beszél Turguttal és a segítségét kéri a továbbiakban , de aztán nem véletlenül töri el a ceruzát .
Dalyan megoldotta problémáját a fegyver fordítva sült el , Õ lõtte le a felbérelt embert . Aztán Necdetet is kis híján majdnem lelõtte , tudtára adta hol a helye .
Turgut megtudja nem mentek el a menyasszonyi szalonba Serráék . Akit sarokba szorítottak , hárman egy ellen . Ebbõl hogy menekül ki.

Itt is esõs az idõ . Jól néz ki a februári új fõcím kép , köszönjük Gabus meg a képes híreket is.
malvinkicska 2016 febr. 01. - 09:15:08 Előzmény Érsekvári
(837/1350)
Köszöntelek ezen a ronda esõs napon, sokkal jobb volt mikor fagyott, Feride nyájassága bejött megtévesztette, Serrat, megérdemlik ez még ahhoz amit õk követnek semmi. A szeme tágra nyílt a csodálattól, milyen ruha szalon ez. Mahirék mikor együtt voltak és piknikeztek nagyon aranyosak voltak, akkor nagyot nevetem, mikor Yasint Songül mellé ültette Mahir az asztalnál. Az biztos a Kara család nagyon összetart, szeretik egymást. Necdet elakarta tenni láb aló Dalyant, és õ járt pórul annak is kellet már aki észre téríti, mert nem tudja hány kilós, most vajon mi lesz megesküsznek e Aytennel ezek után.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 31. - 15:45:39 10/10
(836/1350)
Ez jó rész volt . A két gengszternek nagyon útba van Dalyan , szerintem Mahir ebbe még biztos beleszól majd. Sinan képes volt kivárni mikor megy haza Feride és ráadásul Mahirral látja . Aztán szembe találkozik a két vetélytárs . Sinan kérdõre vonja mint "võlegény" Mahirt . Ki is borítja ezzel rendesen . Feridét meg az apja vonja kérdõre a szokásos stílusban .
A padon alvó Osmant szárnyai alá veszi Mahir gondoskodik róla . Kimondottan szép fiú ez a Osman .
Most a családdal is törõdik Mahir látja mindenkire ráfér .
Feride bizalmába akar férkõzni Serrának és közös programot szervez , de Mahirnak is telefonon elmondja .
Van valami tervük Serrával . Ez megint izgalmas lehet .
malvinkicska 2016 jan. 31. - 13:22:00
(835/1350)
Ebben a részben nagyon akart volna közeledni Feride, de Mahir kemény fiú e téren. a võlegény sem nagyon tágit, mi lesz belõle elég kivárni, csiga léptekkel halad.Azt viszont szépen játszák a család mindennél fontosabb nekik, mikor együtt voltak, megható volt a a cipõ ami az érettségire készített az apja Songülnek. Azt gondolom azért vannak ezek a gyenge részek ezzel palástolják, csak ugye mi szeretnénk, ha valami elõre lépés lenne.
További szép vasárnapot neked, az én netem újra vacakol.
malvinkicska 2016 jan. 30. - 17:41:56
(834/1350)
Necdet inkább félti azt a mocsok bõrét, hogy valaki lelövi, megérdemelné több kulacsra játszik, és jó nagy pénzeket akaszt le, igaz a maffia a valóságban is így mûködik végül saját magukat nyírják ki, vagy egymást a végtelenségig nem megy semmi.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 30. - 16:29:12 10/10
(833/1350)
Az biztos , hogy nehezen mennek most az események . Az egész részekben azért gyorsabbnak tûnik .
Feridében a Kostas házba belépve rögtön elõtörnek az emlékek . Látni mennyire vágyik Mahirra , aki hiába van a közelébe kijelenti csak az ügyrõl hajlandó vele beszélni . Turgut leakarja nyûgözni Serrát , majd rezzenéstelen képpel hazudik ez a ripacs.
Végül ha nehezen , de a repülõjegy úgy néz ki hat a nõre .
Ayten nem gondolkodik csak a külsõségeket látja maga elõtt , még a húga is tisztábban látja a tényeket .
Sinan az órát lesi , hiába várja Feridét az csak nem jön . Az anyja magyarázkodik és Sinan dühös .
Necdet nagyra tartja már magát egy csapat testõrrel viszi el a esküvõi meghívóját a félszemûnek .
malvinkicska 2016 jan. 30. - 10:41:28 Előzmény Érsekvári
(832/1350)
Szépek együtt kár, hogy fagyos a hangulat, Mahir nagyon meg van sértve a gyûrû teljesen kiborítja. Feridét a võlegény várhatta, haza, az le sem pipálja, úgy látszik nagyon szerette volna ha Mahir legalább meg öleli de az attól nagyobb ember van tartása, én sem tenném a helyében. Turgut egy mocsok karakter, de hogy jól hozzaa formáját az biztos, most éppen hamis szerelmet vallott Serranak az már nem hisz neki, vajon hova küldte a kislányt a mamával, el otthonról. Szeretném ha felpörögne az esemény, mert ez a sok szenvelgés kiborít, mert se veled, se nélküled, ezt játszák már mióta.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 29. - 13:33:07 10/10
(831/1350)
Tetszett ez a rész , sok emberi jellem megmutatkozott ismét .
Az irodás ember elmondja Feridének amit Serráról tudott , elgondolkozik ezen a bírónõ és el is megy Mahirhoz .
Aki a munkába menekült . Feride nagyon helyes volt amikor figyeli Mahirt aki az újára ütött , akkor Feride felszisszent . Mahir változatlanul csak hivatalos vele .
Dalyan a szegények között nemes gesztusként szétakarja osztatni a felvásárolt cipõket .
Közben a mocsok Necdet Dalyan ellen hergeli a félszemût .
Safye ügyes keze sokat dolgozott , de titkolják Mahir elõtt . A kis Nazif megint tündéri volt , most haragszik apjára .
Bülent végre vállalja nem képes megváltozni . Szegény Ilknur még be sem gyógyul az egyik lelki sebe , jön a másik . Jobb neki Bülent távozása.