Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 okt. 14. - 17:28:07
(470/1350)
A karakterek nagyon jók a szemét alakot jól hozzák az biztos.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 14. - 17:05:29 10/10
(469/1350)
Lehet a napok óta tartó esõzés nem használ ott valami kábelnek és ezáltal a netnek , nem értek hozzá .
A lényeg megtudtad nézni.
Turgut milyen pofátlan ilyen kérdést szegezett Mahirnak , mi köze hozzá . Mahir diplomatikus határozott válasszal elintézte .
Valami rosszat forral Turgut azt mondja mindenkinek õ elengedné Nazif Karát és Feride is ezt tegye , de közben meg nagy büntetést
tervez Nazif ellen . Megfojtanám sokszor ezt a szörnyeteget .
Elég ciki lett amikor örömükben ölelkeztek a bírónõ irodájában és köhécselve belépett az apja . Ki nem állhatom a figuráját annyira ellenszenves a pasas . Jól összeválogatták a rossz arcokat ezekhez a szerepekhez , tökéletesen illik a színészekhez a karakter és nagyon is jól alakítják .
malvinkicska 2015 okt. 14. - 12:27:41 Előzmény Érsekvári
(468/1350)
A mi környékünkön ami van a net szolgáltatással az már a vicc határán van. A sorozat jól keverik a lapokata szemetek, Turgut és a miniszter két aljas féreg, az már biztos. Feride nem lehet szerelmes , mert õ akarja megmondani ki legyen, hol áll õ a mûvelt emberhez,egy gané. Az jó lenne ha elengednék az öreget, vagy ki tudja ezeka sakálok körbe rajta, még felfalnák. A tempó nekem nagyon lassú sok rész kell, hogy érdemleges történjen jó de rossz annál inkább.Az a másik szemét még nem is nagyon sokat kapott, jobban kellene, hogy ne lenne tovább.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 13. - 17:34:35 10/10
(467/1350)
Nagy nehezen összejött . Bülentet kicsit laposra verik , na ezt otthon hogyan magyarázza ki.
Turgut nagyon nyomul most , még mit mondhat Salih- Mahirnak . Nagy dumagép az biztos . Azért Mahir sem annyira naiv , hogy mindent elhiggyen .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 13. - 16:39:39 10/10
(466/1350)
Malvinka látom neked sem jött össze , képzeld el ma nem tudom végig nézni rendesen . Már 3 x nekifutottam a közepén is , de az utolsó perceknél megint leállt . Várok egy kicsit aztán újra próbálom . Elhiszem most már , hogy bosszantja az embert ez a vacakolás .
Turgut milyen nagyot váltott , most õ a jóságos aki Nazif papát talán nem is tartja bûnösnek . Taktikázik , mert ebbõl a pszichopatától nem tudok elképzelni semmi emberi gesztust . Bülent nagy szószba van , Ilknur jól kifogta ezt a balféket .
Mahirra ráparancsoltak , illetve üzente a fickókkal Mehmet Saim viselje az ajándék nyakkendõt . Minek talán méreggel átitatta vagy mi fene .....csak vicc volt . De tényleg mit akar evvel a miniszter elérni .
Az a félszemû kígyó pali az sem százas , nagy mocsok .
Még iszogat Mahir Turguttal és azt pedzi , hogy az öreget engedje el Feride , Sali-h is ezt mondja neki .
A végét még nem tudom , majd késõbb talán kiderül .

Remélem nálad is sikerülni fog .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 12. - 19:34:01 10/10
(465/1350)
A végén az elõzõ regényemnek úgy értettem Kenan nagyon jóképû vagy Mahir is......mindkettõ .

Malvinka azért meg ne idegeskedj , ha csak késõbb vagy kettesével tudod megnézni . Nem maradsz le és megbeszéljük akkor is a látottakat . Azért remélem mihamarabb megcsinálják az internetet és normális szolgáltatást adnak az elõfizetõknek . A pénzt azt fizessed csak és kivagy téve vagy mûködik vagy nem . Nagyon jó , itt mindent lehet !
10/10
Érsekvári 2015 okt. 12. - 19:17:58 10/10
(464/1350)
Estére visszanéztem a fórumra , még mindig ketten vagyunk . Lehet ez már nem változik , jól megvagyunk végül is . Csak ahogy a mondás tartja....több szem többet lát....!
Az jutott eszembe , Mehmet Saim ennyire elakarja a lánya mellõl üldözni Salih-ot aki ügyvédjelölt , akkor mit csinál majd amikor kiderül Mahir , Nazif Kara fia és cipész . Na akkor fog õrjöngeni csak igazán . Persze fél az apja kiderülhet a mocskos dolgai is .
Osmán szerelmérõl már sokat tudunk , látjuk mennyire szeretné elnyerni Songült . A lány ugyan elutasító vele , de mégis a két férfi között vergõdik majd . Yasint tényleg nagyon kedvelem rendes csupa szív ember és szereti is a lányt , de én az elsõ perctõl kezdve nem tartom hozzávalónak . Na majd az idõ meg a történet eldönti mi lesz , nem szaladunk elébe a dolgoknak .
Viszont megkell mondanom nekem ez a 70 -s évek itt tetszik , legalábbis ebben a filmben . A környék az utcák hangulata az emberek a ruhák a viselkedésük még olyan normális / kivéve a gazembereket / . Egyszerû , de tisztességes szegény emberek többnyire , a szomszédok segítik egymást mindenben . Feride nagyon szép és elegáns a kosztümjeiben , a frizurája is fõleg ha kontyba van a szép hajdísszel . Amikor leereszti és lóg egyenesen úgy nem tetszik legalábbis nekem . A színésznõ mindenhogyan szép és Mahir nagyon jóképû .
malvinkicska 2015 okt. 12. - 11:43:25
(463/1350)
Bosszantott, hogy nem tudtam nézni, de még mindig vagy másfél hónap kell amíg lesz rendes net szolgáltatás, sajnos.
Mifelénk szakad az esõ, nagyon ronda az idõ üdv neked.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 12. - 11:37:00 10/10
(462/1350)
Váratlan dolgok történnek és ettõl izgalmas . Turgut szándékosan feldühíti Feride apját , elmondta kettesbe volt Salih-val a lánya vidéken . Az ajándék selyem szalag mit jelent ? Azt nem tudhatta elõre Feride apja , hogy a lánya is pont ott van amikor megnézi Salih . Osmán õszintének tûnik és ez a reménytelen szerelem Songülért sokáig tart majd .
Feride még mindig hisz Turgutnak . Agyafurt az biztos és most majd ez a szemét valószínû kívülrõl fogja irányítani a hozzá hasonló gazembereket , hogy ártson Mahirnak és családjának . Mahir a jó oldal sokan mellette állnak és most már Yasin is , ami jó nagyon .

Örülök , hogy megtudtad nézni , további szép hetet kívánok .
malvinkicska 2015 okt. 12. - 08:49:12 Előzmény Érsekvári
(461/1350)
Két részt egyszerre néztem mivel a tegnap nem tudtam nagyon, érdekesen alakulnak a dolgok az elsõbe nehogy Ayten valami hiú reményeket tápláljon Mahir iránt. Feridének tetszett a család aranyosak voltak mikor a kocsiba beszélgettek. A mai részben Feride apja a mocskok mocska még ajándékot küld Mahirnak Feride megtévesztését akarja vele, hogy még féltékenyebb legyen, gyomor forgató amit csinál az az ember. Turgut egy velejéig rossz ember de jól áll neki ez a karakter, most aztán benne van a pácban rendesen, már lemondott az ügyrõl igazán érdekes, minden nap van benne valami meglepõ.
malvinkicska 2015 okt. 11. - 17:08:49 Előzmény Érsekvári
(460/1350)
2percig van csak net nem tudom megnézni.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 11. - 12:22:43 10/10
(459/1350)
A beszélgetés továbbá is izgalmas volt , azok az összenézések , mindenki attól tartott mit mond a másik .
Végül minden jól ment még a gyerek sem zavart össze semmit .
Safiye anya a család összetartója most , hogy nincs a férje nincs könnyû helyzete , de szeretettel , türelemmel terelgeti õket . Aranyos szerethetõ karakter .
Mahir Aytent szinte már csak rokonként -testvérként fogadja el és már semmi szerelem nincs iránta a részérõl . Igazából talán soha nem is volt .
Turgut irányítja az eseményeket és Necdet bár ki nem állhatja a gazemberségben partnere .
Mahir - Feride amikor vitatkoznak mindig magázódnak . A kocsiban a féltékenységrõl jó volt a diskurzus.....ha tudná Feride ki ül mellette nagyot nézne .
Jó vacak idõ van , remélem tudod nézni a részt . Kellemes délutánt .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 10. - 21:31:05 10/10
(458/1350)
Igen értem a helyzetet .
Orhán eleinte élvezte a helyzetet , de aztán egész rendesen viselkedett . Mahir eléggé tûkön ült és menekülõre fogta, Ayten most kapóra jött neki . A beszélgetés alatt mindenki feszengett . Mahir mikor fedi fel a valós helyzetet ? Serra miben ügyködik milyen borítékot hozat el az anyjával .
Kellemes vasárnapot kívánok .
malvinkicska 2015 okt. 10. - 15:27:58
(457/1350)
Sajnos én lesem mikor tudom nézni, és rögtön reagálok a net miatt, ha nem válaszolok akkor azzal van gond tudod.
Szép hétvégét igaz borús az idõ.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 10. - 14:27:11 10/10
(456/1350)
Malvinka ma csak este tudom megnézni , de nagyon várom szöveggel ezt a részt .Tuti jó már láttam .
Jelentkezem és bocsánat :)
malvinkicska 2015 okt. 10. - 12:48:48
(455/1350)
A mai rész nagyon izgalmas volt, szinte, mintha tûkön ültem volna megtudja Feride az igazságot, de eddig még jól csinálták a vendég fogadást, ugye ott a gyerek azt hittem elszólja magát, de nem és még Orhan is viselkedett meglepõ módon.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 09. - 15:07:00 10/10
(454/1350)
De jó rész volt . Nagyon várom a következõket , érdekesnek ígérkezik .
Megvannak a szerethetõ karaktereim és a kevésbé is. Feride öccsét is kedvelem szimpatikus . Necdetnek egy értelmes dolga van , hogy tanítatja Osmant helyes a fiú és talán nem fog a bátyó útjára lépni . Bülent családos ember lévén felelõtlen link ember , Mahir látja és tudja miféle. Orhán még reméljük nevelhetõ terelgeti a jó felé , mert nem reménytelen eset . Amikor Feride megjelenik az ajtóban megállt a lélegzet Mahirban , belenéztem és nagyon izgalmas lesz .
malvinkicska 2015 okt. 09. - 10:27:37
(453/1350)
Megnéztem eztán lesz csak érdekes most, hogy Feride, találkozott Mahirral, gondolom ez azért már valami fénv derül a titokra, hogy õ nem Salih. A sógor egy lump semmire kellõ valaki, mindent eltékozol, nem figyel neki családja van.
malvinkicska 2015 okt. 09. - 06:46:44
(452/1350)
Mivel nálunk a net egy hónapja hol van, hol nincs, ezért nem tudok rendesen írni, láttam a részt Turgut mind a két nõt szeretné, vagy mit akar, de szerintem Serrat megvezette, majd kiderül. Necdet, még hogy jó ember az egy tûzre való, hátha rájön Orhan .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 08. - 16:56:15 10/10
(451/1350)
Egy kis érdekesség egy török oldalról / fordítással /

Ma van a nagy nap az összes Karadayi rajongónak .
Valójában három évvel ezelõtt 2012. október 8-án indult el a Karadayi sorozat ami nekünk volt , mint a család és a barátok .
Amikor a sorozat elkezdõdött, sok kérdés és kétségünk volt.
De az idõ igazolta a Karadayi átvette helyét és az egyik legsikeresebb sorozat lett Törökországban .
Sok rajongója lett 70 országban a világban .
Barátok lettünk Karadayi-n keresztül .