Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2015 okt. 08. - 16:24:15 10/10
(450/1350)
Szia Malvinka !
Ne maradj egyedül nem bírnám elviselni , hogy cserben hagytalak .
Ez a 20. rész nagyon jó a vége és a 21. folytatás végig . Megnéztem tutira jó lesz .
Maiban a két balfék Bülent meg Orhán csak odament Necdethez . Az a pasas nekem olyan mint egy hideg nedves hüllõ , helyezkedik dörgölõdzik és vigyorogva visz a bûn a baj felé . Bülent egyébként is bepalizható , de Orhán azért nehezebb eset van annak esze , sõt egyre szimpatikusabb lesz . Feride apja egy külön fejezetet érdemelne , de csak a vak nem látja milyen egy aljas ember . 70-es évek, de amit a felnõtt bírónõ lányukkal mûvelnek a szülõk az nevetséges , úgy kezelik mint egy gyereket . Rajta csámcsognak mit csinálhatott meddig jutott a szerelem terén , még a férfit is õk választják ki neki ? Moziba is megy Feridével az anyja , igaz akkor Turgut is ott volt . Szerencsére most csak Õk ketten voltak .
malvinkicska 2015 okt. 08. - 12:59:42
(449/1350)
Sajnos egyedül maradtam így jártam.
malvinkicska 2015 okt. 07. - 11:26:18
(448/1350)
Olyan érdekesen nyomoznak, és aprólékosan az már valami mikor lesz itt ítélet, és szabad az öreg, ott fog még jobban megöregedni a börtönbe, ha ez így megy. Amit tud Mahir eltagadja Feridétõl, szóval sokszor nem értem az egészet.
10/10
gabus53 2015 okt. 07. - 00:24:23 10/10
(447/1350)
Szia Érsekvári!

Egyáltalán nem haragszom, miért is haragudnék rád. Tõled bármilyen véleményt, kritikát elfogadok.
Én eddig sem rontottam a hangulatot, mert nem sûrün jövök fel a fórumra, mivel egyéb más fontosabb elfoglaltságom van még pár hónapig. Nincs idõm egész nap különbözõ fórumokon írogatni, ez azoknak való, akiknek semmi értelmes dolog nem tölti ki az életét.

A híreket eddig is kétkedve fogadtam, de sosem erõsködtem az ellenkezõjérõl, mivel én itt vagyok és nem Törökországban, nem ismerem egyik sztárt sem, ezért fogalmam sincs, hogy mi igaz ezekbõl. És úgy gondolom, mindketten (Kivanc és Kenan) jól választottak, ez az õ életük, õk döntik el, hogy kit szeretnek és kit vesznek el.

Azt írta a mankos, hogy kevesen vagytok a fórumon, hát érdemes lenne ezen is elgondolkodni.

Neked is kellemes hetet kívánok. :-)

u.i. privibe írtam neked.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 06. - 19:12:09 10/10
(446/1350)
Szia Gabuska !
Remélem nem haragszol amit írtam . Mindenkinek igaza van és ne rontsuk el a hangulatot , hiszen olyan jó és szép a sorozat , hogy alig várom mindennap .
Már rég köszöntem meg a sok érdekességet amit felteszel nap mint nap a FB-ra . Nagyon színes sokakat érdeklõ információk amikrõl eddig kevésbé olvastam és a képek úgyszintén mindig nagyon jók . Köszönet érte .
Ha szabad leírnom ma olvastam Basakot a fodrásztól jövet az újságírók megkérdezték igaz e , hogy Kivanc a családjával volt megkérni a kezét , erre a csaj azt válaszolta semmi ilyen nem történt . Holott már egy hete az esküvõi elõkészületekrõl írtak , meg a menyasszonyi ruháról amit egy izraeli nagyon híres tervezõ készít Basaknak . Érdekes .
Na majd elválik mi lesz ebbõl . Az az érzésem az újságírók többet tudnak mint Õ maguk :)
Bocsánat a téma váltás miatt .
Szép estét és hetet kívánok :)
10/10
Érsekvári 2015 okt. 06. - 18:51:51 10/10
(445/1350)
Feride anyja most váltott és mézes-mázos stílusban kiszedi a lányából amit akar .
Jó duma amikor azt mondja , hogy az apja modern gondolkodású.....na persze de még milyen .
Mahir nem vette észre , hogy Turgut meglátta amikor Serra házából kijött .
Egybõl a nyakának ugrik ez a bolond Turgut folyton fojtogatja a nõt . Zsák a foltját összeillenek a vöröskével .
Orhán akciója mit eredményezhet Õ is segíteni akar , de remélem nem csinál nagy bajt ezzel.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 06. - 18:41:40 10/10
(444/1350)
Szióka ! Szerintem semmi rosszat nem írtál és légyszi maradj velünk . Engem sosem zavar , ha nem azonos a véleményünk .
Egyébként sokat "röhögtem " ezen a részen , hogy ennyire körülírták a lényeget ami végül is nem volt igaz .
Az biztos ez 70-es évek minden szempontból és nem lerohanós szex õrült idõszak. Nem is kell ez így jó ebben a formában .
Mindenki leírta amit gondolt és ne legyen feszkó emiatt . Ezen az oldalon szinte hárman tartjuk a frontot és jól elvagyunk hiányoznál , ha lelépnél . Ne tedd , aludj rá egyet oké ? és nevess az egészen , hiszen nem haragtartó senki sem , ahogy így megismertük egymást . Még sok rész van hátra :))
malvinkicska 2015 okt. 06. - 14:47:03
(443/1350)
Köszönöm, van más módja isa kapcsolat tartásnak ha gondolod.
malvinkicska 2015 okt. 06. - 13:09:24
(442/1350)
Tedd azt amit jónak látsz,mindenki más, és más az ujjaink sem egyformák, egy dolgot lehet így, is vagy úgy is értékelni, ez biztos egy igen kemény sorozat nekem is, de most már próbálom magammal megbeszélni, hogy ez csak egy sorozat. A jó pofizást nem nekünk szántad, mert nekem a véleményem akkor is az lenne ha szembe állnék azzal akivel ilyenben vitát nyítok. Az én kenyerem nem a vita hanem inkább nem írnék a másik fórumon érezd jól magad.
10/10
gabus53 2015 okt. 06. - 11:34:49 10/10
(441/1350)
Nem baj, hogy leírtad a vélemény, én is azért írtam le, mert az enyém teljesen más, mint a tiéd. Csak én gyárilag egy jókedvû, vidám ember vagyok, ezért az emberekhez is ilyen a hozzáállásom, ezért nem a rosszat és a sötétséget látom rögtön a dolgok mögött.

Ezért nem is zavar, hogy Kivo és Kenan megnõsül, és leginkább az sem zavar, hogy kiket vesznek feleségül, mert nem én vagyok ott, nem fogom egyiknek a kezét sem. Leginkább nem engem választottak feleségnek, tehát ettõl még nem gyûlölöm a két ara jelöltet, mint ahogy a fórumon páran sorozatosan ezt teszik, ami már unalmas sok embernek.

És megint NEM ÉRTED, hogy a törököknél nagyon sokat jelent a vallás, ez egy visszafogó erõ, és nem az Éjjel-nappal Budapest sorozat stílusában készítik a sorozatokat. Õk nem azért tudnak eladni egy sorozatot, mert minden epizódja tele van szex jelenetekkel, és részeg, munkakerülõ fiatalokkal.

Ez a sorozat a 70-es években játszódik, ma viszont 2015-öt írunk. Engem a színészi játék és a történet érdekel, és meg kell, hogy mondjam, nincs hiányérzetem a napi szex-jelenet iránt, mert annál tartalmasabb a sorozat. De ettõl még nem tartom õket prûdnek.
Arról nem beszélve, hogy saját magadnak mondasz ellent: "Azért itt tetten érhetõ volt a prûdség, ami török sorozatokra eléggé jellemzõ, ezt kifejezetten nem szeretem". "Nem ezt a sorozatot tartom prûdnek (de ha már török sorozat, akkor viszont KG igencsak prûd"

Tényleg nincs értelme vitatkoznunk, teljes más világban élünk mindketten, belõled valamiféle folyamatos elkeseredettség árad, biztos megvan az oka, semmi baj ezzel, csak nem kellene ezt állandóan kimutatnod a fórumokon.

Szép napot, Gabus
malvinkicska 2015 okt. 06. - 11:23:40 Előzmény Érsekvári
(440/1350)
A Feride anyja miért nem hagy a lányának békét, már nem gyerek jól kiszedte belõle, mi van köztük Mahirral, igaz nem teljesen, én ezt szemétségnek tartom a részérõl. Turgut is most itt is lapit ott is, nem tudja megemészteni a hazugságára úgy is rájönnek elõbb utóbb. Elég nehezen bomlik a történet, mikor szabadul az öreg. Aztán Orhan kevergetése is mire fog vezetni várom.
10/10
gabus53 2015 okt. 06. - 09:55:52 10/10
(439/1350)
Lehet, hogy neked túlzás, hogy nem nyíltan mondták ki azt a szót, hogy szex, de azért talán nem kéne elfelejtened, hogy ez a 70-es években játszódik, akkor még nem ismerték azt a szót, hogy szex, még Magyarországon sem.
Egy sorozatot abból a szemszögbõl kell nézni, amit elénk akar tárni, itt Törökországról van szó, a 70-es évekrõl és a vallásról, a hagyományokról, nem pedig a mai Magyarországon játszódó szenny sorozatokhoz hasonlítani.
Azt írod, hogy a török sorozatokra jellemzõ a "prûdség", megint csak azt tudom mondani, a törökök a 70-es években sem k......., mint a nyulak, úgyhogy inkább az ilyen "prûd" sorozatokat nézem, mint egy Éjjel-nappal Budapest c. hányadékot 2015-ben.
Szép napot.
malvinkicska 2015 okt. 05. - 16:41:49
(438/1350)
A sztori hosszú sok minden belefér, az biztos gonosz van bõven, de most már mind ezzel van tele. Szinte alig lehet találni olyat amelyikbe ne lenne sok rossz.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 05. - 12:52:59 10/10
(437/1350)
Nem gondoltam ilyennel szöveggel áll elõ Turgut , azért így is leírta magát Feride elõtt .
Egyre rizikósabb a Mahir-Salih kettõs élet , már lassan mindenki tudja csak Feride nem .
Mehmet Saim egy vadállat , ahogy vicsorogva beszél a feleségéhez az embert kirázza a hideg .
Orhán kissé hiperaktív állandóan jön megy , de dolgozni az eszébe nem jutna egy percre sem .
malvinkicska 2015 okt. 05. - 12:11:46
(436/1350)
Nagyon kevésen múlik meg ne tudja Feride az igazat, ugye Orhan is készül tenni róla, de lehet jobb is volna, ha tudná az igazat, és folyna tovább a dolog. Turgut, most nagyot bukott, a szerelem sok mindenre képes, mivel Serra csalódott kitálalt elmondta amit kellet. Feride szülei, még rondábbak, mint a tanulatlanok ezek még aztán tudnak ártani, az apja félelmetesen beszélt az anyjával, egy igazi, mocsok.
10/10
gabus53 2015 okt. 04. - 20:14:36 10/10
(435/1350)
Szia Malvinka!
Igazán nincs mit, én csak a verset raktam fel, a hír a Török hírességek oldalról való. Szép estét :-)
10/10
Érsekvári 2015 okt. 04. - 16:58:50 10/10
(434/1350)
Érdekes fordulat Serra kitálalt . Turgut nem is sejti azt hiszi elutazott a nõ . Feride is beolvas ennek az öntelt gazembernek .
Bahar aranyos lány , de amolyan minden lébe kanál típus , de csupa jóindulattal .
Mahirnak nem elég megküzdeni a saját gondjaival még Orhán is fokozza .
Napról napra izgalmasabb a folytatás .

További kellemes vasárnapot kívánok !
malvinkicska 2015 okt. 04. - 16:04:37
(433/1350)
Szia Gabu köszi a hírt Kenanról a vers is csodálatos, legyenek boldogok szerencse, és áldás, mivel K muzulmán Allah áldja õket, megérdemelné, sok szép órát szerez a nézõknek, csodálatos játékával.
malvinkicska 2015 okt. 04. - 13:59:11
(432/1350)
Serra beszélt most lesz aztán hadd el hadd, ha ez kitudódik, érdekes volt lejátszódott elõtte, mikor látta az ügyészt késsel a mellébe. Az a hülye Orhan, majdnem bekavart azzal a forró fejével, de sikerült Mahirnak hárítani, most Feride jól beolvasott annak a szemetes ládának, kár, hogy vége holnap megtudjuk.
Szép vasárnapot mifelénk süt a nap.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 03. - 19:52:15 10/10
(431/1350)
Nagyon jó volt ez a rész . Serra itt nagyon szép volt . Az Orhán- Salih találkozás is érdekes volt , de gondolom a következõben folytatják mi történt a két fivér között , mert Orhán biztos nem hagyja szó nélkül .
Feride anyja borzalmas nõszemély, az apja nem különben . Ez még csak a kezdet , amikor kiderül valójában Mahir kicsoda , onnan
fokozódik a feszültség igazából .