Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 szept. 09. - 09:39:07
(330/1350)
Amikor fiatal voltam rám ilyen hatással Fernando Colunga volt, annyira szeretem ahogy játszik biztos én is elfogult vagyok vele, de ez van, az tuti Kenan egy nagyon jó pasi sok nõ álma lehet õ, csak kelne már el, hogy lenne utódja, mert nagy kár lenne anélkül az élete.
10/10
gabus53 2015 szept. 09. - 09:36:42 10/10
(329/1350)
Szia malvinkicska!
Köszönöm szépen, folyamatosan készítem ezeket a kis összeállításokat az epizódok után, ugyanúgy, mint a Mahir-Feride love story-kat is. Szerencsére még jó pár fog készülni.
Neked is szép napot :-)
malvinkicska 2015 szept. 09. - 07:37:27
(328/1350)
Szia Gabu nagyon szép és egyben megható volt a verses össze állítás felüdülés olvasni, a mondanivalója, paszol nehéz szavakban önteni, egyszerûen csodálatos volt köszönöm.
További szép hetet napot neked.
10/10
Érsekvári 2015 szept. 08. - 23:22:37 10/10
(327/1350)
Miket nem nézel én nem tudtam megnézni amikor láttam mirõl szól .
Beletekertem és idõnként megálltam és így , de elég brutál .
Van egy "forró" jelenetük Tüzünatak-kal , akkor itt nem pozitív szerepe van ahogy kiszûrtem.
Nem hiszem , hogy valamikor is megnézném .
10/10
Érsekvári 2015 szept. 08. - 20:19:27 10/10
(326/1350)
Jó volt a mai rész mozgalmas volt .
A verses összeállítás is nagyon szép .
A család nagy szerepet játszik mindennél elõbbre való , összetartó egymást segítõ , õszinte emberek .
malvinkicska 2015 szept. 08. - 13:26:10
(325/1350)
Élvezettel olvasom az írásaid , mert te már jól ismered a karaktereket, nekem meg figyelnem kell, igen Süngül szerelmes, kíváncsi leszek ha találkozik a rendõrrel azt hiszem Yasim.
malvinkicska 2015 szept. 08. - 12:15:29
(324/1350)
Feride apja játsza a féltõ szeretõ szülõt, aztán Ayten is kavar új ügyvédet akar, de minek mikor Mahir tudja a dolgát, igaz, most zavarosak a dolgok de idõvel kitisztul. Söngül bevallotta szerelmes, a kisfiú aranyos volt mikor mondta megöli a rendõrt miatta. A család itt fontos szerepet tölt be, nagyon fontos nekik a közös étkezések és együtt létek. A katona fiú is telefonált és sejti valami nem rendes a családban, de M megnyugtatja, elmond mindent ha hazajön.
10/10
Érsekvári 2015 szept. 07. - 17:05:36 10/10
(323/1350)
:D Jó megtalálták ehhez a karakterhez a színészt , õ maga sem egy matyóhímzés .
Szegény elég szörnyen néz ki amúgy is .
A másik fiú testvér Orhán meddig katona , igaz ha viszza jön a családba az is bajkeverõ .
Azzal együtt bírom a buráját , helyes fiú .
malvinkicska 2015 szept. 07. - 12:42:56
(322/1350)
Megnéztem én is az a férfi gyenge elméjû ahogy átvágja Necdet. Biztos sok minden fog történni a szállak sokfelé vezetnek.
10/10
Érsekvári 2015 szept. 07. - 11:37:30 10/10
(321/1350)
Megnéztem az új részt : Úgy látszik még akad köztük tisztességes miniszter is .
Ez a Bülent mekkora ütõdött , akarat gyenge alak . Necdet jól kifogja használni ez már látszik .
Turgut lehet megint egy ártatlan embert tartoztat le ..... holott õ a "Tisztiszolga" .
Ráadásul teledumálja Feride fejét Ipeh-l kapcsolatban .
Sok minden történt ebben a részben .
10/10
gabus53 2015 szept. 07. - 11:21:30 10/10
(320/1350)
Szia mankos!

Nem a Marie Claire magazin cikkét olvasta malvinkicska, hiszen neked is látnod kell - ha már be is linkelted -, hogy "magyarul" oda írtam a magazinban szereplõ cikk címét, sõt még a magazin borítót is megkerestem, hogy akik nem tudnak sem törökül, sem angolul, azok lássák, hogy melyik magazinból származik.
Lehet, hogy kimaradtak részek a fordításból, nem tudom megítélni, de én tisztelem azokat az embereket, akik önzetlenül, és ahogy mondani szokás, mindenféle szájhuzogatás nélkül segítenek.

Ha nehezményezed, hogy kihagyott részeket a cikkbõl, tessék, nyugodtan lehet korrigálni, lehet segíteni, felrakhatod a facebookra.

Nem tudom, hogy az eredeti cikkbõl kimaradt-e vagy sem, hogy hipoglikémiája van, lehet pótolni.

Szép napot mindenkinek!
malvinkicska 2015 szept. 07. - 08:31:04
(319/1350)
A 2011-es Riportot olvastam vele, az Ezellel kapcsolatban, de mindenkinek aza véleménye nem egy nagyképû valaki, az biztos mûvelt és az emberekhez ért.
malvinkicska 2015 szept. 06. - 19:33:35
(318/1350)
Kenan adott interjút és elolvastam a fb-on az egy mûvelt egyetemet végzett, tiszta szív embernek hozza le a képernyõ, nem egy öntelt tuskó aki el van ragadtatva a sikertõl, ezt az Ezel kapcsán nyilatkozta, egyet nem tud tolerálni, ha éhes. A játéka utánozhatatlan nekem még Fernando Colunga játéka ami nagyon tetszett a sorozataiban és róla is sokat olvastam az meg egy mérnök ember.
10/10
Érsekvári 2015 szept. 06. - 16:48:28 10/10 Előzmény malvinkicska
(317/1350)
Ez olyan mint a polip 100 csáp van itt és mind gonosz .
Nazif papa nyugodtsága bölcsessége nagyon teszik , ahogy Mahirral beszélnek olyan gyönyörû , hogy ilyen nem is létezik csak a filmen.
Az a tisztelet szeretet ragaszkodás bizalom amit egymás iránt érez apa és fia .
Feride zsák utcához ért a nyomozásban , elkeseredett szegény .
Bezzeg apja a háta mögött Mahir ellen dolgozik .
A vége megint izgalmas , de nem sokat kell várni a következõ részig .
Szerencsére .
malvinkicska 2015 szept. 06. - 15:12:08
(316/1350)
Mahirnak nem jól alakulnak a dolgai Feride lázasan keres, de még nincs eredmény, de a mocsok apjának, már van, mert letartóztatták, hamis név használatáért. Amikor beszélgetett az apjával ragyogott a boldogságtól és ez lett a vége. Az a mocsok Necdet nagyon csinálja a mocskos munkát annak bejön minden, ez nem igazság.
malvinkicska 2015 szept. 06. - 14:14:36
(315/1350)
Nagyon örülök, hogy tudod nem bántásnak szántam, csak nekem fura , hogy állandóan perelnek, amugy ötletes volt aki írta, mert bele csempészet egy egy, olyan jelenetet, amiért a nézõ odáig van értem alatta fõszereplõ párost. A török sorozatot kezdek el nézni megint ilyen dráma akkor már el sem fogom kezdeni, de lehet nem is vesznek, mer csak Televisa által készítettek mennek mindenütt, és hidd el utána néztem ha lehet hinni a netnek, a nép a könnyed szerelmes bugyuta témákra jobban vevõk, mint agy másik komolyabb dolgokat, boncolgatóra, amugy is elég feszített az emberek élet vitele jobban szeretnének szórakozni, minta más baján rágódni abból nekünk is van bõven, saját magamat értem alatta.
További szép vasárnapot.
malvinkicska 2015 szept. 06. - 09:26:00
(314/1350)
Tudom . hogy ez egy krimi sorozat , de azért még is sok minden napa bíróságon lenne az életben sem így van. Vannak emberek leélik az életüket, nem is tudják mi a bíróság, jó magam is a munkám miatt voltam egyszer kétszer a 34 év alatt. Azt szûrtem le drámázni nagyon szeretnek, nem is nézném ha nem az a fõszereplõ páros lenne. A Kuzeyjt is nagyon unom tiszta krimi a vége elsõ, évad Ferhat mocsok második Baris Güney aljasság, szinte könnyed dolog nincs is benne. A Brazil sorozatok sokkal másabbak, a vádakat, és egyebeket másképp kezelnek, emberibbek, nincs ennyi durvaság. Az biztos nem könnyed a téma, de elég borzalom belegondolni 115 Bülümön keresztül pereskedni. Amiket leírtam nem bántásnak szántam, de ez a véleményem róla.
10/10
Érsekvári 2015 szept. 05. - 17:28:59 10/10
(313/1350)
Nézem ám mindennap , de most várakozó állásponton vagyok .
Feride mire jut a nyomozással , eléggé beleültette a kételyt az a nõ .
Mahir is nehéz helyzetben már csak 6 napja van , hogy tegyen apja ártatlanságáért , közben meg szerelmes is .
malvinkicska 2015 szept. 05. - 16:24:26 Előzmény Érsekvári
(312/1350)
Bíróság van benne bõven nagyon unalmas eza sok száraz semmit mondó üres körök szaladgálása, egyik itt kutat a másik ott, és semmi nincs, belõle egyik ember jobban hazudik, minta másik. A volt ügyész felesége is miért nem mondott el mindent õszintén, Mahirnak. Feride most nyomoz M, kiléte felõl, és falakba ütközik. Az anyja apja a megtestesült ördögök. Azt a szegény embert a börtönbe rémálmok gyötrik látja, hogy felakasztják ártatlanul, minta társát.
malvinkicska 2015 szept. 03. - 14:55:27
(311/1350)
Köszi a figyelmességed, ha valamit nem úgy értelmezünk te helyre teszed, így jobban képben vagyunk.