Téma: Karadayi

10/10
gabus53 2015 aug. 18. - 00:45:56 10/10
(270/1350)
Szia Érsekvári!

Igen így lesz, mert ha befejezzük a Kuzeyt, akkor már teljes gõzzel tudok a Karadayi oldalra is dolgozni, vagyis még jobban meg tudjuk osztani a munkát. De leginkább most még elõre dolgozunk, hogy legyen tartalék anyag, ha netán bármi közbejönne, akkor ne maradjanak a rajongók videó nélkül. Utána viszont teljes gõzerõ...
Nem akarjuk, nagyon sokáig elhúzni a sorozat feltöltését, hiszen azért mégiscsak 115 epizódról van szó.

Szép estét :-)
10/10
gabus53 2015 aug. 18. - 00:39:12 10/10
(269/1350)
Szia malvinkicska!

Én csak azt tudom mondani, hogy "királyi páros". Egyszerûen magával ragadó. Köztudottan imádom Kivancot és a Kuzey sorozatot, de mióta a Karadayi-t nézem, az elsõ epizódtól kezdve magával ragad (fõleg, hogy már sok mindent tudok, de nem árulom el, mert olyan kis huncut vagyok...).
Én azt mondom, ha egy másik párossal csinálták volna meg a sorozatot, akkor nagy bukás lett volna.
Tökéletes páros, és természetesen a többi karakter is, független attól, hogy negatív vagy pozitív szerepet játszanak, de mindegyik nagyot alakít.

A sorozat végéig folyamatosan készítem ezeket a "love story" összeállításokat.
Lesznek még verses összeállítások is, hiszen elég sok Nazim Hikmet versrészlet hangzik el a sorozatban, amiket Nazif papa mond a börtönben, stb.
És a 70-es évek török zeneszámai, vagyis a betétdalok, amik elhangzanak a sorozatban.

Köszönjük a jókívánságot, Juditék egyébként holnap délelõtt indulnak haza.

További szép estét :-)
malvinkicska 2015 aug. 17. - 09:21:23 Előzmény gabus53
(268/1350)
Nagyon jók az össze állítások ahogy közelednek egymáshoz Mahir és Feride, igazán szép fõszereplõ páros nagyon illenek egymáshoz, elegánsak, ugye a szerepük is ezt kívánja tõlük.
Szép tartalmas hetet neked és a kedves társadnak is.
10/10
Érsekvári 2015 aug. 16. - 21:53:55 10/10
(267/1350)
Azt is lehet olvasni a fb oldalán , hogy szeptembertõl naponta lesz rész .
Nagyon örülök ennek a hírnek .
GABUSNAK és JUDITNAK és a TÖBBI SEGÍTÕNEK örök hála és köszönet érte !
malvinkicska 2015 aug. 16. - 20:05:24 Előzmény Érsekvári
(266/1350)
Yasin megtudta a lány tesója Mahirnak és kezd alakulni a dolog, jó lenne ha Feridének és Mahirnak is lenne embere, mert ezek eltapossák, fõleg az a mocsok Turgut, azt olvasom a FB-on nagyon utálja más is nem csak én. Az ügyet sikerült elvenni tõle, mert szeretné Feridét de annak úgy sem kell az a mocsok, persze rá jött Mahir, és még azt mondta sokat képzel magáról, õ az aljas féreg.
10/10
Érsekvári 2015 aug. 16. - 17:16:23 10/10
(265/1350)
Annyira jó a sorozat nem lehet nem nézni .
Yasin kezd a lány Songül miatt Mahirhoz pártolni és a dossziét most szerintem Feridéhez készül vinni .
Ezt kérte tõle Feride valami bizonyíték , de még nem kapta meg a rendõrtõl .
Remélem ez megmenti Feridét is !
Mahirnak van ám önfegyelme , amikor Turgut bökdöste õt ...... én bizony jó orrba vágtam volna !!
10/10
Érsekvári 2015 aug. 14. - 19:13:41 10/10
(264/1350)
Malvinkám azért örülök , hogy nézed . De tényleg ez soha nem visszatérõ alkalom , hogy vannak olyan emberkék mint GABUS és JUDIT meg a többi fordító kis aranyos akik a szabadidejüket feláldozva hozzájuttatnak minket az élményhez .
Megnéztem a új részt nem tudtam ellenállni .
Sajnos a gonosz kegyetlen emberek mindig többen vannak .
A rendõr Yasin viszont átáll Mahir és Feride oldalára és végig segíteni fog nekik a legjobb barátjuk lesz . Már várom , hogy ez megtörténjen . Izgalmas , de egyben szép is a sorozat .
Nekem a Kuzey mellett a kedvenc sorozatom . Annyira különbözõ , hogy lehetetlen választani , így mindkettõ elsõ helyen van nálam .
malvinkicska 2015 aug. 14. - 11:44:14 Előzmény Érsekvári
(263/1350)
Az emberi kínzás minden formája megtalálható, most a kígyó volt a soros az a Necdet az is egy féreg, de a Feride apja is egy hányadék ember, ha van valami valós alapja ennek a szörnyû történetnek, akkor ott sem szeretnék élni. Kitudódott, hogy Süngül a szép lány ki, hátha megfordul jó irányba a rendõr, mert az is egy mocsok alak, szinte ebben jó karakter ritka, mint a fehér holló, most már kezdem túl tenni magam rajta nagyon nehezen megy.
10/10
gabus53 2015 aug. 13. - 09:22:01 10/10
(262/1350)
Szia malvinkicska!

Nagyon szívesen. Örülök, hogy tetszik, mert folyamatosan készítem ezeket a kis videóösszeállításokat, úgyhogy lesz még jó pár.

Szép napot :-)
malvinkicska 2015 aug. 12. - 19:53:39
(261/1350)
Feride és Mahir egymásra találása szépen van összevágva igényes munka, köszönet érte, felüdülés nézni az a mocskos turgut után amit az követ , én már rég lelõttem volna pedig az erõszak távol áll tõlem.
10/10
Érsekvári 2015 aug. 12. - 18:34:11 10/10 Előzmény malvinkicska
(260/1350)
Rájöttem így jobban érdemes nézni , hogy legalább két részt egymásután .
Még az sem kizárt hármat összevárok .
Egynek nem sok értelme van......szerintem .
Különben jó nagyon .
malvinkicska 2015 aug. 10. - 12:26:03
(259/1350)
Mahirt jól elverték de sikerült vissza szerezni a gyerek mûtétjéhez, a pénzt. Feride rájött Turgut mocskára, de hála az égnek Feride nem hagyta magát még fenyegette elveszi tõle az ügyet. Szóval elég mocskos dolgok történek benne, Mahir szakított A lánnyal jól tette nem hozzá való.
malvinkicska 2015 aug. 10. - 08:12:06
(258/1350)
Teljesen kivonultál nem bírsz bennünket se jót, se rosszat nem írsz, én személy szerint sokat gondolok rád.
Szép hetet kívánok.
malvinkicska 2015 aug. 09. - 18:25:04 Előzmény Érsekvári
(257/1350)
Mivel a 11-es Bölümöt megnéztem úgy nagyjából törökül most megnéztem magyarul, szép volta szülinap, aztán Mahir kihallgatáson volt az a mocsok féreg Turgut betörõket küldött Feridéék lakására a papírok miatt és oda csempészte a gyûrût, a Mahirét de Feride fogta az aktát, biztos rájön nem Mahir volt ,mert pont kihallgatáson vett részt. Elgondolkodtam valóban ilyen aljasul megy törökbe az igazság szolgáltatás ahogy az a jelzõt nem érdemlõ Turgut csinál a többi rabló pandúrral, az a Necdet is egy kimondott gyilkos kinézetû valaki. A Mahir és feride aranyosak voltak mikor újra ünnepelték a szülinapot, biztos van benne szép jelenet de édes kevés ahhoz a sok mocsokhoz amit követnek benne, gondolom ez végig ilyen lesz bíróságról bíróságra fognak járni, mert a pandúrok nem nyugodnak vagy ölnek, vagy rabolnak, a mûtéti pénzt is elrabolták a beteg gyereknek amit szedtek,
malvinkicska 2015 aug. 06. - 20:13:09
(256/1350)
Tudod szeretek veletek itt beszélgetni, azt untam meg, hogy állandóan a piszkos emberek gyõznek annyi sok mocsok van benne , azt én tudom mennyire jól alakítanak a fõszereplõk és csodálatosak, csak nekem egy gondom van sokszor nem tudom elvonatkoztatni, hogy ez csak film sajnos, nem tehetek róla, pedig a családom is mondja nem úgy van az , de mégse.
10/10
Érsekvári 2015 aug. 06. - 19:34:34 10/10 Előzmény malvinkicska
(255/1350)
Ez nem durva egyáltalán - akart lenni - !
10/10
Érsekvári 2015 aug. 06. - 19:32:39 10/10 Előzmény malvinkicska
(254/1350)
Most néztem meg az új részt , ez durva egyáltalán .
Az utolsó kb 10 perc ahol õk vannak ketten az valami nagyon édes . Annyira imádom õket !!!! Sokat veszítesz ezekkel a szép jelenetekkel .
Nem is értem , hogy tudod megállni ?
malvinkicska 2015 aug. 05. - 12:02:52
(253/1350)
Drágám bele néztem a török részbe tovább folyik a verekedés, még Mahirt is megverték a pénz vissza szerzése miatt, ha jól értettem ez valami borzalom erõszak erõszakot követ, ezek mást már nem is tudnak, benne.
10/10
Érsekvári 2015 aug. 04. - 21:42:08 10/10
(252/1350)
Úgy látszik egyedül maradtam :(
Kitartóan nézem és a Fb oldalt is naponta olvasom . Mahir-Feride összeállítás nagyon kedves . GABUSNAK köszönet , hogy gondol ránk !
Azon kívül , hogy csodás remek színészek még ráadásul gyönyörû szép emberek , akiket örömmel néz az ember .
Ahogy játszanak.....azok a nézések , érintések , gesztusok utánozhatatlanok .
Mahir egy modern értelemben Robin Hood , a szegények segítõje és barátja , az igazság megtestesítõje .
Valóban a sorozat rajongója vagyok :)
malvinkicska 2015 aug. 01. - 15:53:02
(251/1350)
A munkátokért köszönet és hála maga a sztori olyan ami engem lehangol. Azt megállapítottam a törökök drámába verhetetlenek, itt csendes fojtogatás megy, más sorozatban kiabálnak, mint a Mexikói azok is tele vannak gonoszsággal, nagyon meg gondolom melyiket nézzem végig, inkább olvasok rejtvényt fejtek. Azt el kell ismerni ez egy hosszú történet, és nagyon kellet figyelni ki van kivel. A Kizey Güney más, mert ott már lement magyarul egy évad, és könnyebb volt felzárkózni, de ez sajnos enélkül indul, mert csak Televisas sorozatokat vesznek se Német se Olasz, egyik sem kell pedig van jobbnál jobb. A semmit mondó sorozatokat nem vették le a Kuzeyt meg igen.
A fórum azért van véleményt cseréljünk nem bántok senkit szórakozni szeretek nem a mások sanyarú sorsát nézni.