Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2015 aug. 01. - 14:24:28 10/10
(250/1350)
Szia Gabus !
Nagyon örülök a lehetõségnek mind a két sorozatnál .
Én a Karadayit ha képes voltam 115 . részt törökül végig nézni / nem véletlen / , akkor ez a csúcsok csúcsa , hogy most értek minden szót .
Lesz ami lesz biztos , hogy kitartok mellette , mert nekem tetszik és megéri újra néznem .
A munkátokat meg nagyon nagyra értékelem az elsõ perctõl kezdve . Hálás köszönet érte !
Kellemes hétvégét és pihenést kívánok :)
10/10
gabus53 2015 aug. 01. - 10:11:24 10/10
(249/1350)
Jó reggelt mindenkinek!

Én már más fórumokon is többször elmondtam, hogy senkinek sem kötelezõ olyan filmet vagy sorozatot néznie, amitõl úgy érzi, hogy "szemved". Rengeteg igénytelen, gagyi és vacak mûsor van a tv-ben, azt is lehet nézni.

Mi azoknak készítjük ezeket a sorozatokat - fáradságos munkával, ami a szabadidõnkbõl nagyon sokat elvesz -, akik örömüket lelik benne. Senki sem látja, hogy mennyi háttérmunkával jár, sokszor hajnalba menõen, csak már a készterméket nézi, vagy nem nézi, vagy csak leszólja.

Azt pedig nem igazán akarom 36szorra elmondani, hogy miért csak 20 perces részek kerülnek fel.

Ha viszont valaki csak amiatt szenved, mert 20 perces részek kerülnek fel, az a Youtube-on megnézheti az epizódokat 2 részletben, ugyanúgy, mint ahogy a Kuzey sorozatnál is tesszük.

Elnézést kérek, ha valakit megbántottam. Szép napot mindenkinek.
malvinkicska 2015 júl. 31. - 16:37:25
(248/1350)
Szerintem ha egy rész egyben lenne és nem ennyi megszakítás talán, de így nem nagyon érdekel eza sok szenvelgés, meg sok tökéletlenség, ebben az amúgy sem szép világban, valami könnyedebb téma talán, de mint írtam nem bírtam sosem az erõszakot a tökéletlen emberekrõl, már beszélni sem szeretek itt meg csak az van. Börtön rablás lövés, nagyon kevés ami üdítõleg hat az ember lelkére, mindenek akkora feneket keríteni Ponciustól Pilátusig nyomoznak, egyszóval egyenlõre feladom.
10/10
Érsekvári 2015 júl. 31. - 16:08:38 10/10
(247/1350)
Megértelek ez nem csak széprõl meg a jóról szól , hanem sok nem tetszõ dolog is van benne.
Mivel én már végig néztem tudom mire számíthatok , viszont a szövegértés miatt nézem újra .
Igazából így lesz kerek a történet , mert sok minden nem volt azért 100 % ban világos számomra .
Így helyére kerül minden pontosan , meg a két kedvencemet is láthatom , fõleg Kenant .
Az új részt még nem láttam .
malvinkicska 2015 júl. 31. - 15:29:53
(246/1350)
Õszinte leszek a 10 Bölüm után nem vagyok elragadva tõle rengeteg felesleges dologgal van tele, szinte semmi nem történt, lehet feladom, nincs értelme gyötörni magam, én teljesen másnak gondoltam a dics himnuszok után, lehet azért is mert nagyon ritkán látunk 20 perceket és ez teszi.
malvinkicska 2015 júl. 31. - 12:55:15
(245/1350)
Igen egyet értek veled, meg aztán ami nem tetszik benne annyi mindent beleírnak és a lényeg meg nagyon sokára derül ki, elég kivárni, míg egy érdemleges történik. A szó szoros értelmében nagy változások vannak e téren is szinte mindenütt. A Mexikóiak nyavalyognak egyet feldolgoznak 10x ez valami borzalom.
malvinkicska 2015 júl. 30. - 10:10:59
(244/1350)
Azért nézem, mert ez az újdonság erejével hat rám, más arcokat alakításokat látok nem mindig sírnak rínak, meg állandóan csak a rosszon törik a fejüket, aztán az olasz sorozatok is jók, abból is néztem már meg egy párat.
10/10
Érsekvári 2015 júl. 29. - 21:39:06 10/10 Előzmény malvinkicska
(243/1350)
Sajnos igen rövidek ezek a 20 perces videók , úgy nézné az ember tovább , de ne legyünk telhetetlenek .
Így is köszönjük , hiszen nem is reménykedtünk , hogy érteni fogjuk hamarosan .
Nagyon tetszett ez a rész , a környék ahol Mahir él .
Érdekes az utcák hangulata , az emberek , a kis üzletek minden annyira tükrözi a 70 évek török országát . Nagyon jó ezt is látni .
Mahir-Feride nagyon helyesek , két összeillõ ember . Igazán szép pár .
malvinkicska 2015 júl. 29. - 16:24:46
(242/1350)
Valami kis szórakozás kellene, de sajnos ez csak mérgelõdés, egyetlen egy normális sztorit nem írnak. A Pampák Királyát nézem az még valahol , elég érdekes, de a Mexikóiak egy nagy nulla az én szemembe, mind átdolgozás, és borzalmas.A mondanivalója mindnek egy annyi gonosz van benne, számát nem tudni , olyan karaktereket játszatnak akiknek az már nem az õ korosztálya, meg sorolhatnám. Ezt törökül hiába nézem nem értem akkor minek idõt pazarolni rá, neked jó mert van nyelv tudásod.
malvinkicska 2015 júl. 29. - 15:08:03
(241/1350)
Ahogy nézem a sorozatot olyan aprólékos túl lassú a tempó nekem, alig történik valami kezdek ettõl is besokallni, ugye két naponta látjuk, nem vagyok elégedetlen de nem sok minden volt és a 10-es bülümnél tart. Viszont dráma az viszont van benne, ezt is meg lehet unni egy idõ után, azt gondoltam hetente egyszer ide nézek nem nagyon van értelme többször.
10/10
Érsekvári 2015 júl. 27. - 12:43:05 10/10
(240/1350)
Nem bírtam várni én is megnéztem .
Mahirnak rezeg a léc , Feride forró nyomon jár . Meddig tudja titkolni elõtte a valódi énjét .
A szülinapi eseményre kíváncsi vagyok kik lesznek jelen .
malvinkicska 2015 júl. 27. - 11:40:28
(239/1350)
Megnéztem az új részt, majdnem lebukott Mahir, mert elment az üzletben Feride, és kereste, de kivágta magát. Nazifnak nagy segítség a barát de azt mondja majd õ elintézi magát, de az hajthatatlan, mondta végig mellette marad. Aztán a lány nem ment iskolába hiába várta a rendõr, nem zavarta, mert fél, hogy megharagszik a lány rá, ha netán telefonál vagy valami, úton keresi. Az a szemét Turgut bulit rendez Feridének a szüli napjára, az anyja is benne van , és mondta miért nem hívta meg a barátokat az a szemét T azt mondta késõ, most már, biztosan jó lesz a következõ rész is.
10/10
Érsekvári 2015 júl. 27. - 11:21:47 10/10 Előzmény malvinkicska
(238/1350)
Vasárnap este néztem meg azt a részt amiben jól megszerveznek mindent és ha kis idõt is , de együtt tölthet a családdal Nazif papa .
Aztán mintha semmi nem történt volna ott van a börtönbe a szemét Turgut nem talál rajta fogást .
Kiderül a nagy disznófejû férfit aki Nazif ellensége volt a cellába elintézték . Megérdemelte .

Már van új rész , délután megnézem .
malvinkicska 2015 júl. 25. - 10:38:41 Előzmény Érsekvári
(237/1350)
A mai rész valóban olyan megható volt, én nem vagyok egy sírós valaki, de ez könnyeket csalt a szememben, mikor a gyerek annyira van az imádott nagypapáért, gyönyörû volt a sok borzalmak ellenére. Hála az Istenek az öreg el tudott szökni, az a mocsok Turgut hiába vallatta, nem tudott fogást találni rajta. Az még a saját emberének is meglõtte a lábát Necdetnek , már azt hittem lelövi az, az állattal keresztezett Turgut. Egy mocsadékkal kevesebb van a börtönbe, mert aki másnak vermet ás maga esik bele.
10/10
Érsekvári 2015 júl. 23. - 18:39:07 10/10
(236/1350)
Mindegyik rész izgalmas és most a család szeretete , összetartása nagyon szép volt .
Dalyan egy igaz jó barát . minden sorozatban van ilyen ember , meg Turgut féle söpredék is .
Köszönjük a közremûködõknek :)
malvinkicska 2015 júl. 23. - 12:32:03
(235/1350)
Jól írtad meglepõdtem , hogy az öreg otthon volt, hatalmas szeretett vette körül az biztos, a barát megmentette, így nem tudták megölni a szemetek. A Mahirt is bemocskolták de az hamar pontot tesz úgy látom a végére, nagyon jó igaz nem könnyû a téma, de van benne olyan jelenetek amelyek feledtetik a sok keménységet. Mankosnak és neked jó vannak közös emlékeid a sorozatról, és vissza, vissza jönnek.
10/10
Érsekvári 2015 júl. 22. - 15:16:14 10/10
(234/1350)
Még az tünt fel még milyen szép mindenki , fiatal és kisimult arcú . Feride nagyon szép , és Mahir ellenállhatatlanul vonzó férfi.
Ezzel nem azt akarom mondani , hogy a 3 év alatt megöregedtek , de a húzós idõszak a nonstop forgatások azért meglátszik a 3. évadban . Sokkal gyûröttebbek lettek és ez kivétel nélkül mindenkire érvényes .
Nagyon megterhelõ lehetett a színészeknek , de megérte . Imádom a sorozatot !!!!
10/10
Érsekvári 2015 júl. 22. - 14:17:41 10/10
(233/1350)
Bizony nekem is feltünt szép a szeme . Ennyire agyatlan vagyok , mert az 1. évadot gyakorlatilag elfelejtettem .
Mondhatom teljesen új amit látok .
Pláne a felirattal , úgyhogy nagyon köszönöm Neked is , hogy megvalósult :)
10/10
Érsekvári 2015 júl. 21. - 20:43:52 10/10 Előzmény malvinkicska
(232/1350)
Mankosnak örök hálánk !
Hú de jó ez a rész . Feride elutasító Turguttal és nem bízik benne .
Mahirral nagyon jó , hogy vannak egymásnak mindenben .
Új szerelmes pár születõben , de Yasin még nem tudja Songül testvére Mahirnak . Valószínû akkor fog mellé állni , de már nem emlékszem .
Amikor Feride sirdogál a testvére miatt a kedvenc zeném szól .
Azt nem tudom a késelõ kit szurkál , de megnéztem elõre mitõl vág olyan rémült arcot a család .
Nem árulom el , csak annyit JÓ LESZ NAGYON !!!!! ne izgulj .
malvinkicska 2015 júl. 21. - 15:31:29
(231/1350)
Megnéztem a soros részt jól alakultak elõbb a dolgok, de utána rosszra fordult sajnos, biztos sok ídõ míg rendezõdik valahogy ez az összekevert ügy, mert mindig keresztbe tesz valaki.
MANKOS továbbra is hála a munkádért.