Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 ápr. 19. - 10:13:49
(1030/1350)
Mahir nem lát más utat, csak menekülni, sajnos az apja nem akar, mert azt hiszik valóban bûnös. Songül elmondta a nagy titkot Aytennek, de az nem adta tovább Necdetnek, pedig már azt hittem, de ezek szerint csak szerette az is Mahirt, talán még mindig. A család teljesen ki van borulva félnek az újtól ami érthetõ valahol, mert még a határon is elfoghatják õket. Yasin szeretne elbúcsúzni Songültõl, és mondja M persze. Mahir és Feride között olyan erõs a szerelmi száll, nem tudom mikor lesznek teljesen nyugodtak, mert csak bujkálnak állandóan. az apja az továbbra is féreg, igaz félti az irháját, hogy rablásuk leleplezõdik. Melih meglátogatta a kislányt vágyik vissza, nem tudom miért nem vitte most magával, az valamiben mesterkedik nagyon remélem jóba.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 18. - 18:52:09 10/10
(1029/1350)
Szerintem is jó nagyon , fõleg a mostani legutolsó rész amiben Emir Zeynepet jól ....kihasználta . Nem bírom a kis csajt annyira idegesítõ , de az elõzetesben volt , hogy a csaj visszavág majd . Ebben is van sok izgalom .
malvinkicska 2016 ápr. 18. - 13:11:00
(1028/1350)
Itt úgy is ketten vagyunk, megnéztem a V Sz-t, az nagyon jó felépítésû sorozat, minden perce izgalmas, és élvezhetõ, és ami nagyon tetszik benne sokat vannak együtt a fõszereplõk. A Kemal és Nihan nekem olyan jól játszanak, mint Mahirék.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 18. - 12:20:54 10/10
(1027/1350)
Üdvözöllek szép hetet neked !
Mahir másképpen nem tudja apját megmenteni csak ha megszökteti és az egész családdal elhagyja az országot .
Nazif belefáradt nem bír harcolni felakarja adni . A törvényes út nem mûködik ezt látja Mahir is .
Lehet a helyzet változni fog , mert Suna segítõkésznek látszik , megismerte megkedvelte Feridét . Sokat jelentene .
Melih örül , hogy Feride önálló útra lépett és eljött otthonról . Õ viszont a múltért vezekel direkt akarja magának a szenvedést okozni . Feride aggódik és ellenzi Mahir tervét , de Yasin támogatja ebben , nincs más megoldás .
malvinkicska 2016 ápr. 18. - 10:35:42
(1026/1350)
Szeretettel köszöntelek ezen az új héten, Mahir már úgy elkeseredett, nem akar törvényes uton hanem õ fog törvényt hozni a családja felett, mivel ennyi aljas féreggel van körülvéve. Feride nagyon szereti, és félti, Yasin is meglepõdött Songül miatt, mert ott is nagy a szerelem, de megígérte, nem szakítja szét õket, mert tudja miaz szerelmesnek lenni. Nazif papa már feladta, nem csodálom, amennyit hurcolták már, meg is unhatta. Suna viselkedését, most nem tudom hova tenni, mint ha javult volna, vagy csak nagyon dörzsölt nõ. Kenan az egy akkora figura, hogy azt utánozni szinte lehetetlen, mikor szomorkodni kell teljesen át jön, mikor mosolyog, azt meg egyenesen, imádom, szóval ebben a sorozatban ketten viszik a prímet, Feridével.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 17. - 16:04:17 10/10
(1025/1350)
Ennyi rossz ami most van nehéz elviselni . Az igazságszolgáltatás nulla ilyen bûnözõk irányítják mint MS , Turgut , szeretném már õket lógni látni azon a bizonyos akasztófán .
Mahir kiborul az ítélethozatalkor , igaza van amikor neki esik a bírónak , hogy nem ember. Sejt valamit.....valami lehet a háttérbe....de apja rászól ne csinálja . Turgut végig provokálja õket . Melih távolabb figyeli amikor elviszik Nazifot , valahol érzi annak a súlyát amit õ is elkövetett ellenük .
Ayten még tapos egyet Feride lelkén amikor úgyis kivan . Orhannal még ebben a nehéz helyzetben is higgadtan , okosan beszél Nazif papa . MS és a hasonló aljas Sinan örül a hírnek sikerült elérniük amit akartak .
Egyedül Melih van Feride mellett aki vigasztalja , hogy higgyen az igazság kiderülésében ne adja fel a reményt .
malvinkicska 2016 ápr. 17. - 10:43:21 Előzmény Érsekvári
(1024/1350)
Aki írta az már valami borzalom amit a Kara családnak szánt, nem tudok napirendre térni felette, tudom voltak régen a koncepciós perek, na de ez már mindent felül múlt. Turgut nevet mikor õ a bûnös, és még a haja szála sem görbül. A családod lelkileg teljesen tönkre tette, bele gondolni is rossz, nem ezt a sok mocskot átélni. Melih most ott volt Feride mellet az a málé szájú apja meg szövetkezik továbbra is, a sok rablóval. Ayten egy mocskos ribanc nem bírja elviselni Feridét, azért akar költözni, abban is szeretnék bele rugdosni. Remélem jóra fog fordulni azt várom mi fogja megmenteni Nazif papát a kötéltõl. Orhan is teljesen kiborult mikor meghallotta a hírt. Az nagyon jó jelenet volt, mikor T-t lefejelte az öreg a kocsiban.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 16. - 21:40:35 10/10
(1023/1350)
Kissé eltolódott a rész megnézése . Hatott is , mert felkavaró ez a sok igazságtalanság . Ezek a bírók mind kilóra megvehetõk ez a sz@rházi MS mindennek az oka és õ mondja a lányára egy nap mindenki megfizet.....rá nagyon is vonatkozik . Majd csak kitörik a nyakát eljön az õ ideje is .
Szép jelenet volt amikor M és F a bíróságon jönnek le a lépcsõn minden szem figyeli õket és M megfogja F kezét az összetartozásukat mindenki láthatja . Olyan szépek együtt , öröm nézni Õket .
Orhan megmutatta vele ne packázzon senki .
Az új bírót sikerült befolyásolni , megfélemlíteni erre az ítéletre senki nem számított , döbbenetes .
Valami kiútnak lennie kell .
malvinkicska 2016 ápr. 16. - 13:55:08
(1022/1350)
A török igazság szolgáltatás egyenlõ a nullával az ártatlan embert ítélték el a vicc határán van. Az asszony elmondta kiket ölt meg aza bandita és nem hittek neki, szerintem a bíró félti a családját, mert aza mocsok Feride apja keze messze el ér. Megdöbbentõ volt látni az arcokat, a színészi munka ragyogó, az biztos, mert már rég abba hagytam volna és nem nézném.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 15. - 15:58:12 10/10
(1021/1350)
Ebben a részben kavarogtak az érzelmek . Orhan és Osman mindkét szerelmes szenved .
Az eljegyzés meghitten zajlik , Ayten csúnya irigy pillantásokat vet Feridére . Az eljegyzésnél a võlegény kávéja borzalom , de meg kell inni ez náluk szokás , már többször láttam sorozatokban . Mindenki tudja mi van ilyenkor, de Yasin hõsiesen állta a sarat .
Feride észrevette a rendõrautót , de elmondta nekik mi zajlik éppen és így reggel jöttek Nazifért .
Megint nagy a szomorúság e miatt , de Feride tudja ki lesz az ügy bírója aki rendes ember .
Közben MS embere ezt a bírót is megkörnyékezi , aki visszautasít mindent , de a gyerekei életével fenyegetik meg . Lehet mégis kénytelen belemenni a bíró , ezt még nem tudni . Feridét felmentik az állásából egyenlõre nem is tartózkodhat a bíróságon .
Nagyon kilátástalan a helyzet .
malvinkicska 2016 ápr. 15. - 10:12:13 Előzmény Érsekvári
(1020/1350)
Érdekes és szép volt a lány kérés, de azt azért még sem értem, mikor ennél a családnál egy szép esemény van rögtön letartóztatják az öreget, most kivédte elõször Feride. Aki írta nem normális mert ez azért már nagyon unalmas, ki a bíróságról két rész be, ez tök felesleges, szerintem, most is csak aza véleményem töltelék már ez is, csak a részek száma számit, mert nem sokat mondó, újabb butaságokat találnak ki, idõ húzás céljából. Hányszor fogják még letartóztatnia Kara család férfi tagjait ártatlanul, a rablók, meg futnak, nevetséges.
malvinkicska 2016 ápr. 14. - 19:30:57 Előzmény Érsekvári
(1019/1350)
Szép estét most tudtam megnézni, nem voltam itthon, Osmant sajnálom ,mert szerelmet érez Songül iránt, és az nem viszonozza. Orhan a saját fülével hallotta mit gondol a prosti, annak nagy mód utazás kell. A börtönbe vissza ment ott meglátogatta, Mahir, elég jól beszélgettek, de O egy semminek érzi magát a nõ miatt, amiért annak nem kell. Nazif nagyon rendes ember tudja mi vár rá együtt akarja látni boldogságban, a családját, õneki van szíve, és ezért tud szeretni, nem rabló, és gyilkos, mint a többi. Feride nagyon szeretheti Mahirt nem nagyon kérette magát ment.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 14. - 11:09:10 10/10
(1018/1350)
Újabb érzelmekkel teli rész volt a mai .
Zehra múlt idõben beszélt Orhannak a szerelmükrõl és a vágyairól amit a fiú sosem tud megadni neki . Most látja mennyire nagyravágyó a lány . Osmant is csalódás éri , Nazif elmondja a nagy eseményt eljegyzik Songült , szegény srác még meg is könnyezte .
Mindenki Feride - Mahir ellen dolgozik , de Õk nem adják fel akkor sem , még jobban összetartanak .
Orhan önként visszament a börtönbe . Akkor a fotós nem is Sinan hanem MS mûve volt , persze nem sokat jelent , mert mindkettõ aljas . Nazif tele van jósággal , ahogy az emberekkel bánik és törõdik . Feride is a családjába tartozik már .
Ez a család minta lehet mindenki számára .
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 13. - 16:01:19 10/10
(1017/1350)
Szép délutánt ! Ahogy megismertük Nazifot nem neheztel Mahirékra , hogy kiderült a kapcsolatuk és Feride sem tehet már többet Nazif papáért . Mahirral megbeszélték a családot kímélni fogják és nem mondanak semmit errõl . Most a nagy bizonytalanságba éli napjait Nazif . Az eljegyzésre készülnek viszont nagyon .
Sunanak most már nem is nagyon van mit kémkedni , lassan mindent megtud Feridétõl és a bíró is be van avatva már mindenbe .
Orhan meglépett a kórházból a kígyó házába bemerészkedik és a kertben Zehraval tud beszélni , de a lány félti és nem akar vele menni . Mahir a férfit aki róla kérdezõsködött a környéken Sinan embere volt elkapta és Sinan elé penderítette , Mahirral ne húzzanak újat .
malvinkicska 2016 ápr. 13. - 12:40:37
(1016/1350)
Mahir az apjával normálisan beszélgettek, és tudja Nazif mi vár rá sajnos, de õ a fia boldogságát mindennél fontosabbnak tartja. M elmondta Feridének is az apja véleményét. Orhan nagyon szereti a nõt, de az nem akar bajt, ezért távol akar maradni tõle. A család készül a lánykérésre, nagy az izgalom, Yasin azt sem tudja mit kell venni, a munkatársa segít, a vásárlásban. Turgut úri mód el van mintha üdülne. Bergnek a leengedett haj nem áll jól olyan fura nekem. Látom fent van az É K-nõje, meg akarom nézni biztos érdekes lesz, mivel már csak 2 rész lesz ezen kivül.
Szép napot neked.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 12. - 14:57:45 10/10
(1015/1350)
Ahogy már írtam nem nézem elõre a részeket , így nyugodt szívvel mondom meglepett az érzésem a bíróval kapcsolatban . Valamiért bíztam ebben az emberben , hogy talán segíteni fog mégis nekik , aztán mégsem . El sem hittem , hogy visszajött és meghallgatta õket , igaz nem ígért semmit , de legalább megtudta mi a helyzet . Yasin boldog a hírtõl olyan ártatlan naiv ,rendõr létére Õ is. Nazif papa olyan gyönyörûen beszélt Songullel , hogy kétszer is visszatekertem miket mondott , annyira szép volt .
Dalyannal is nagyon bensõséges a kapcsolatuk , igazi lelki társak jó barátok .
Suna mekkorát nézett amikor a bírót Feride és Mahir társaságában találta nem értette a helyzetet egyáltalán.
Mahirék gyanakodnak ki tudhatott a vakációról , Suna és a miniszter is szóba jött , de Feride nem tudná elképzelni apjáról , hogy ártson neki . Szegény ha tudná és kiderülne , de sajnos Feride akkor sem hinné el , ahogy ismerjük Õt milyen naiv .
Most nagyon nehéz helyzetben vannak mindketten .
Komoly beszélgetés jön most apa és fia között .
malvinkicska 2016 ápr. 12. - 10:43:41 Előzmény Érsekvári
(1014/1350)
Megnéztem a bíró elég normálisan beszélt Feridével és Mahirral, el volt képedve miket hallott Turgutról egy mocskos gyilkos, és más bûnhõdjön ez azért még is csak borzasztó, mert õ ügyész akkor ölhet rabolhat. Az nem tiszta nekem egyszer már Nazif papát felmentették ott nem emelkedik jogerõre az ítélet, meddig lehet per újra felvétel, milyen alapon, mert a fia szerelmes a bírónõbe, ez nem ok ez egy baromság, mert itt ez van. Az a meredt szemû Suna teszi magát bolondnak, mintha nem ismerte volna a bíró urat, mikor az bízta meg a kémkedéssel, egy féreg a javából. Nazif már el van készülve a halálra is, az az ember olyan, nyugodt, békés, a szavakat is szinte leheli. Azért, hogy szeretik egymást meg kell õket büntetni, ez aztán nálam már kiverte a biztosítékot. Yasin olyan boldog, hogy megkérheti, Songül kezét, csak habogott a telefonba.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 11. - 19:30:13 10/10
(1013/1350)
Szép estét !
A miniszter egy pökhendi förtelmes alak , õ már csak tudja mit érezhet a lánya Mahir iránt . Nazif papa jól bele mondja a képébe a véleményét róla és a végén " menyem apja " ezzel végleg betett neki .
Aztán MS Turgutnál tesz látogatást elmondja neki mit fog tenni , egyetlen cél lebeg a szeme elõtt mindkét Kara vesszen .
Orhan a börtön folyosón Turgut megütése után a nagy verekedés közepette megszúrja magát , így kórházba viszik . Turgut rájön így akart megszökni . Suna kinyitja a borítékot amiben a fotók vannak Mahirékról és rögtön a bírónak elmondta , aki a képeket látni akarja. A bíró Sinant felkeresi és elbeszélget vele mi a helyzet Feridével és vele .
A vakációból hazaérve a ház elõtt búcsúzkodnak amikor megjelenik a bíró úr , sajnos nagyon egyértelmû a helyzet amit lát .
Elmondja milyen következménye lesz ennek , nagy árat fizetett Feride és Mahir , mert az apja ügyét újra és új bíró tárgyalja , Feridét pedig leváltják .
malvinkicska 2016 ápr. 11. - 10:32:53
(1012/1350)
Szép hetet de a sorozat nem jól kezdõdött, mivel ezek a mocskok akik átlátnak rajtuk azt nyírják sajnos. Az öreg Nazyf jól beolvasott a miniszter úrnak, ezért most újra rács mögé kerül, mondom én a forgató könyvet aki írta az sem volt egészen normális, egy embert hányszor vonnak felelõsségre egy azon bûnért, ez aztán már teljesen mese habbal. Orhan elérte ha nem szépen megszúrva kijutott, és késõbb jött rá aza nagy tök fejû Turgut. Aranyosak voltak együtt, de mire kellet haza jönniük már a bíró várta õket, még a lakásba sem tudtak bemenni. Aza meredt szemû Suna tûzön sem égne meg olyan aljas féreg, nagyon gyûlölöm.
malvinkicska 2016 ápr. 10. - 16:26:30
(1011/1350)
Amikor nem gondoltam, hogy valaha látom ezta sorozatot akkor sokat lehetett olvasni róluk, Feride lelkitársnak nevezte Kenant, és az ott már arra vall, hogy valami volt köztük, ez csak beszéd, de ha még is egészségükre, mert Halit sokat megcsalta Berget. Az biztos az életben nagyon szép pár lettek volna, de az élet mást tartogatott számukra, májusban lesz az esküvõ, már a FB-on látható volta villa ahova költöznek.