Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 márc. 27. - 07:28:09
(970/1350)
Eljött a szép húsvét reggele,
Feltámadásunk édes ünnepe.
Ünneplõ ruhába öltöztek a fák,
Pattognak rügyek, s virit a virág.
A harang zúgása hirdet ünnepet,
Egy kis madár dalol a zöld rétek felett.
Kellemes húsvéti ünnepeket.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 26. - 15:57:51 10/10
(969/1350)
Üdvözöllek . Nem sokáig bírta türelemmel MS amikor a lánya közölte nem Sinannal boldog , rögtön begurult .
Necdet elmondja Kígyónak hol van a lány , Mahir rejtegeti . Necdet többször hoppon maradt Ayten minden trükköt bevet ne kelljen vele ágyba bújnia . Nazif papa egész jól fogadta Songül - Yasin kapcsolatának hírét .
Feride és Suna elsõ találkozása nem túl barátságosra sikeredett . Mahirnak gyanús a boltos nõ , a gyerek az apját várja lehet , hogy Suat balkézrõl született fia lesz . Holnap kiderül .
malvinkicska 2016 márc. 26. - 09:09:53 Előzmény Érsekvári
(968/1350)
Megnéztem semmi fontos nem volt ma sem az nem új keletû, hogy Feride apja ellenzi a házasságot, mikor lépnek már rajta túl ez már nagyon unalmas. A felesleges köröket futja Mahir is mikor melyik banditát keresi hasztalan, teljesen értelmetlen az egész. Nazif papa megtudta Songül szerelmes. Kígyó keresi a prostit a nagy szent muzulmánok, milyen erkölcstelenek. Az utóbbi idõben semmi érdemleges nem történik, csak jönnek mennek céltalanul. Ayten jól átvágta Necdetet nem feküdt le vele igaza van.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 25. - 16:17:13 10/10
(967/1350)
Üdv szép napot ! Nem tudom mit akar Mahir azzal , hogy nem mondja el F-nek a miniszterrel való találkozást , inkább körbeírja a szerelemrõl alkotott gondolatait . Feride érzi valami nem stimmel , de az okot ugye nem tudja .
Közben az apja meglátogatja , de amikor nincs a helyén csak késõbb jön a lányát kérdõre vonja hol kivel volt . Az étterembe egész normálisan beszélt , de annyira erõlteti ezt a Sinan témát a férfit magasztalja , de Feride kényszerûen hallgat . MS is titkolja a Mahirral való találkozást . Elõbb utóbb Feride is megtudja majd szerintem , milyen alattomos sunyi apja van .
Suatot nem találták meg Mahir ezért is gondba van . Apjával tud egyedül õszintén beszélni neki mondja el mi nyomja a lelkét .
malvinkicska 2016 márc. 25. - 13:32:34
(966/1350)
Érdemleges nem történt Mahir nem mondta el Feridénak, az bántja, hogy az apja nem tartja hozzá valónak, hiába kérdezte egyebet beszélt, ezek mindig keresnek valakit, sosem találják. Feride apja most meglepõ volt, nem ordított ahogy szokott, csak közölte vele Sinan aza férfi aki hozzá való, õ már csak tudja kit szeret a lánya, egy bugyuta szemellenzõs valaki, akár hogy is a család minden elõtt ,de ez azért nem normális, kényszerbõl férjhez menni. Turgut már mint egy hotelbe úgy be van rendezkedve, nem értem ott nem fogja a törvény az ilyen maffiákat.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 24. - 19:16:23 10/10
(965/1350)
Egy helybe áll az ügy Turgut jól el pihenget van gramafonja meg elkávézgat , de most meggyorsul a kihallgatása úgy néz ki . Feride megsürgeti mert tudja , hogy csak az idõt akarja húzni . Mahirék Suatot vadásszák most egyenlõre nem találják .
Bülent odapofátlankodik a Kara házhoz , de Erdal ügyvéd elzavarja és beolvas ennek a madárijesztõnek .
Songül megértõen viselkedett Zehrával , de elõbb utóbb biztosan megtalálják majd a lányt , sajnálom .
Lépésrõl lépésre halad elõre az esemény .
10/10
Érsekvári 2016 márc. 24. - 13:58:22 10/10
(964/1350)
Most csak beugrottam majd 4 után jövök !
Az É királynõje is csalódás , ez a mostani rész a sok kórházzal börtönnel.....hülyét kapok .
Látszik ez a mániájuk élvezik minden sorozatban benne kell lenni . Nem is bánom ha ennek is vége nem tudnak semmi értelmeset kihozni már belõle .
malvinkicska 2016 márc. 24. - 10:38:23
(963/1350)
Ez a rész egy fabatkát sem ért ki kíváncsi, hogy Songül, melyik zenét szereti, és tanul táncolni, jól látom már régen csak töltelék, a lényeg sehol, Turgut a kórházban , hogy védelem alatt legyen. Annyira aprólékos, unalmas már nagyon remélem tesznek bele valami értelmeset is, igaz a török rendõrség, ha a való életben így nyomoz akkor nagyon bénák az már tuti, mert a É K-nõjében amit csináltak kész röhej az egész. Szép napot neked, este megyek templomba olvassák a Jézus kínszenvedését tartalmazó evangéliumokat.
malvinkicska 2016 márc. 23. - 12:58:48
(962/1350)
Egyszerûen nincs kedvem értékelni annyi sok szemétség történt benne, elõször Mahirt elmondta mindenek a kedves papa, az meg türte, ez nekem necces, aztán Turgut a beteg ágyon is ilyen hatalommal bír azt sem hiszem, aztána tesót elküldte, hogy jelentse feka tesóját, millió kis kapu lenne, és nem kellet volna neki megtenni, ez is szappan opera a javából csak itt rablókról szól nekem már régen elveszítette azta varázsát amit éreztem, mikor elkezdtem nézni. a szállak annyira kuszák elég követni , mindig bele kezdenek valami újabba, és teljesen felborul, nekem az egész, már nem egy nagy szám. Azt hiszem jobb lett volna kevesebb rész de az ütõs értelmes, nem ilyen sok töltelék.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 23. - 11:53:20 10/10 Előzmény malvinkicska
(961/1350)
Még röpke két mondat .
Necdet egyre jobban nyomul Aytenre most is a húga jötte zavarta meg , annyira irtózik a pasastól , hogy tudja lerázni mivel a férjura . Az is erõszak tevõ lesz ? szegény Ayten .
Feltûnt a színen ez a Suna nevû hölgyemény , ráállította a bíró Feridére , hogy figyelje õt ! Nem túl szimpi karakter .
Szép napot kívánok neked .
10/10
Érsekvári 2016 márc. 23. - 11:39:58 10/10 Előzmény malvinkicska
(960/1350)
Egyre bonyolódik a történet . Gondoltam , hogy MS nem öleli keblére Mahirt , szemtõl szembe megmondta neki a a tényeket , nem kívánatos személy . Sajnos nem könnyû a helyzete Mahirnak . Sinan megtette a feljelentést , de Feride arra kéri vonja vissza , amit a férfi meg is ígér . Feride túl õszinte vele , pedig kétszínû ez az alak , de Õ még hisz neki . Egyáltalán visszavonja a feljelentését ?
Kiderült mi áll Melih tette mögött . E z durva !! Turgut van e mögött is . Zsarolja Melihet , de még mindig nem derült ki valójában mi történt a felesége halálával kapcsolatban , ha már ilyen szörnyû tettre volt képes Feride ellen , akkor itt komoly dolgok vannak a háttérben .
Most úgy néz ki izgalmas részek jönnek .
10/10
Érsekvári 2016 márc. 22. - 16:39:30 10/10 Előzmény malvinkicska
(959/1350)
Sinan MS tanácsára megtette a feljelentést Mahir ellen , ez jól jött Sinannak , hogy megbosszulhatja Mahirt . Végre sikerült volna becserkésznie azt a szemét Suatot , erre MS parancsára megjelentek az emberei akik Mahirt elfogták és a miniszter elé vitték. Suat meglépett . Szerintem is azt fogja Mahirnak mondani kerülje el nagy ívbe a lányát , mit akar egy cipész tõle stb stb .
Bülent most megkapja a büntetést meg is érdemli , sok aljasságot elkövetett Ilknurral . Necdet is féltékeny Mahirra Aytent letámadja miatta . A legdöbbenetes húzása Melihnek volt , ezt vajon miért tette ? Ennyire nem gyûlölheti a nõvérét , de lehet a feleségével kapcsolatban zsarolták meg õt ? Ez még mindig nem világos .
malvinkicska 2016 márc. 22. - 09:38:20
(958/1350)
Mahirnak és Feridének ezektõl az emberektõl sohasem lesz nyugodt életük, itt egyik baj szüli a másikat, amibe bele fog nem jön össze neki, mivel õ ellene egy szinte hadsereg van, minden lépését lesik. Kígyó nagyon meg van õrülve a prosti miatt az embereit úgy rúgja, mint a rongy babát. A sógor is kapott azt nem sajnálom, mert õ is megverte Ilknurt. Feride nagyon szeretheti mivel nagyon félti mindentõl és nem alaptalan, a félelme, hogy baja lesz Mahirnak. Az érdekes a papa, beszélõre hívta, várom mi lesz a téma, biztos, hagyja békén a lányát, aza férfi olyan aljasul viselkedik, mint egy utolsó senki lenne, mint egy tahó, ha megszólal kiesik a kapa a szájából.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 21. - 16:25:00 10/10
(957/1350)
Üdv neked és szép hetet .
A két idõs ember beszélgetése szép volt . Feride végre a saját gondolatait mondja a szülõknek , de az apja nem enged a tervébõl , hogy nem akárkihez fog férjhez menni a lánya . Sinan féltékeny és Necdetet faggatja Mahir szokásairól családjáról . Feride teljesen a rögeszméje lett . Feride elmondja M-nak Sinan tényleg komolyan gondolta a házasságot nem barátként . Erre Mahir bedühödött Sinanhoz rohant elverte és megfenyegette Feridére se merjen nézni ezentúl .
Melihnek valaki rosszakarója lehet , szerintem a kapott képen a felesége halálát újra felidézik . Erre kíváncsi vagyok , hogy mi volt ez igazából , hogy történt .
Sajnos Mahirnak egyre több az ellensége , mert sokaknak útjába van .
malvinkicska 2016 márc. 21. - 08:43:06
(956/1350)
Feride közölte az apjával nem lesz Sinan felesége, de az olyan kemény fejû bunkó nem akarja elfogadni. Aztán Nazif és Iskender beszélgetése nagyon érdekes volt, Turgut egy született rossz valaki akit a rendes neveléssel sem lehetett letéríteni errõl az útról. Amit Feride szülei követnek ami a házasságát illeti az nevetség tárgya. Mahir dühében jól helyben hagyta Sinant a testõreivel együtt, nem igen ijed meg az árnyékától. A Feride tesója valami rossz levelet kapott, majd kiderül mi állt benne, de nagyon elkomorult az arca, amikor látta. Az idõ újra elromlott be van borulva.
Szép Húsvéti készületet neked.
malvinkicska 2016 márc. 20. - 13:45:08
(955/1350)
Köszöntelek ezen a szép napfényes virágvasárnapon, igen A võlegény bele szerelmesedett Feridébe ki szinte rosszul van ,tõle, oda vágta a gyûrût, és készül ahhoz a szemét apjához. Ilknur folyékonyan hazudott de nem hit neki Erdal,tudja megverte az a másik szemét. azt tartja a mondás sok szemetet hord a szél egy helyre ide aztán hordott bõven, mert szinte mind az, Turgutról már nem is szólok, nem akarok kárhozni nagy hét lesz, õ nekem nem ér annyit. Orhant meglátogatta a család, Songül kilóg szegény a sorból érzi is. Az biztos rengeteg a külömbség a két család között az egyszerû emberek tudnak , szeretni, a másikat elfogadni, Mehmet Saim, csak az anyagi dolgok foglalkoztatják, lelkület nincs, tehát szerintem egy ösztön lény akit a rossz vezérel. Mahir megint nyomoz hátha sikerrel jár, mert az tõle távol áll, mert teljesen el akarják tüntetni a föld felszínérõl, és segítsége is kevés van. Bonyolódnak a dolgok.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 20. - 12:25:43 10/10 Előzmény malvinkicska
(954/1350)
Üdv szép napot ! Mahir jól ott hagyta faképnél Feridét . Erdál okos ember nem dõl be Ilknur baleset meséjének .
Megvolt a nagy kibékülés , Orhan ilyenkor nagyon helyes tud lenni , viszont Songülre haragszik most . Mekkora különbség a két családfõ Nazif Kara és Mehmet Saim viselkedése , ahogy törõdik és bánik a családjával .
Turgut minden követ megmozgat a fejeseket a "lakosztályába" fogadja neki dolgoznak , hogy kihúzzák a mocskából ezt a gyilkost .
Mahir tovább nyomoz és kezd jó úton járni .
Feride elmegy Sinanhoz és végre tisztán lát mekkora gazember ez a férfi . Szerelmes a bírónõbe , amit már sejteni lehetett , hogy így lesz . Egész biztosan nem fog beletörõdni a kudarcba ez a féreg sem , valamit fog csinálni .
10/10
Érsekvári 2016 márc. 19. - 19:53:58 10/10
(953/1350)
Szép estét kívánok . Sinan amikor Feridéhez bemegy és kettesben vannak , lehet érzi ez már nem fog összejönni neki .
Feride reggel felébred úgy látszik mintha álmodta volna az egészet . A reggelizõ asztalnál apja újra szóba hozta az esküvõ
megismétlését . Õ a parancsnok lányának nincs beleszólása , akkor mehet és oda amikor a kedves papa engedélyt ad rá . Ez egy hülye
zsarnok . Feride nagy nehezen eltud szökni Mahirhoz . Amiket aztán mond a bírónõnek szóról szóra igaz , mert a tények azok tények.
Annyira idegesítõ Feride amikor adja a naiv hiszékeny úri kislányt , többek között Sinanról is csak jót tételez fel még most is . Annyira butuskának van beállítva , pont egy bírónõ ? Mahir az apjával amikor beszélgetett azt mondta Õt sosem fogja elfogadni Feride családja , nekik olyan Sinan típusú ember felel meg csak võnek .
malvinkicska 2016 márc. 19. - 12:05:02
(952/1350)
Elég rossz a helyzet Mahir és Feride között, nagyon begurult, M amiért nem áll ki az igaza mellet F, nem mondja meg az apjának, õ nem lesz felesége Sinanak, úgy bánnak vele, mint egy óvodás gyerekkel, ezt azért jól eltúlozták akik írták ez nagyon hiteltelen.Gondoltam mikor a lényegre kellene törni, a sztorinak egybõl másik szál kezdõdik, most cipõt csinált az öreg, Ilknurék boltját ki akarták üríteni, tehát Ponciustól Pilátusig minden benne van, csak a lényeg sehol. Azt szokták mondani sok bába közt elvész a gyerek, itt meg a mondanivaló húzódik, ne de ez már ilyen.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 18. - 09:23:03 10/10
(951/1350)
Szia szép napot , szerencsére süt a nap is . Korán megnéztem . Ezek a szülõk , de fõképpen az apa szörnyetegek . Feride rosszul lesz , de alig akarják észrevenni . Sinan is akkora mocsok nem kifejezés . Az apja még így is erõltetné az esküvõ megtartását , de az anyja csak védelmébe veszi a lányát . Szegény F. eszméletét veszti , de minden rosszban van valami jó , mert elmarad a szertartás , így meg menekült .
Yasin a szobalánytól megtudja esküvõ zajlik , de nem meri elmondani Mahirnak . Akit hazavisz autóval a családhoz , hagy örüljenek a szabadságának . Aztán Yasin visszafordul a lelkiismerete nem hagyja nyugodni és elmondja Mahirnak mi történt a házban . Mahir begurul és együtt odamennek . Yasin újra beszél az alkalmazottal megtudja Feride rosszul lett és elmaradt az esküvõ . Majd Ms megjelenik az ajtóban akinek gyanús mostanában Yasin és megkérdezi mi járatban , ki a felettese . Ez nem jelent túl jót , mert árthat Yasinnak és a nyomozásuknak .