Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 márc. 08. - 13:47:28
(930/1350)
Mahir nem egy gyáva nyúl és nem akar megfutamodni, az egy tiszta szívû embert alakít. Feride teljesen oda van érte minden lépését kíséri igaz szerelmet érez iránta, és most ki is mutatja. Yasin válaszút elé állitja, mert szerinte el kellene mennie, de szerintem õ nem nagyon akar, mert a szíve is parancsol valahol. Orhan egy ronda alak amiért ezt megtette az apjával, nem értem a törököket mindenütt a testvér harc itt is. Azt látom mintha most kezdõdne az egész, mivel mindig M volt a cél, a szabad rablás, nem tudják olyan vigan csinálni, mivel Mahirnak esze van. Ilknurt az az állat jól elverte jogtalanul, mivel az dolgozik szegény, most is csak azt írom elég durvák a férfiak hamar eljár a kezük.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 08. - 11:35:47 10/10
(929/1350)
Izgalmas nagyon . Mahirnak egyetlen esélye a menekülés Yasin szerint , de Feride nem ért vele egyet õ azt mondja adja fel magát és mindent megtesz harcolni fog érte.
Turgut hõst akar magából csinálni MS nek utasítást ad erre . Egymást fedezi a két bûnözõ .
Necdetet elzavarja Sinan és egyedül akarja Turgutot elintézni .
Bülent rettenetes módon viselkedik Ilknurral , megüti sokszor holott nem követett el semmit , már nem is a felesége .
Orhan lelketlen ember még a lány is beolvas neki miért teszi ezt . A fõnökasszony úgy látom kezd gyanakodni rájuk .
Mahirt Feride is bekíséri a rendõrségre , de Yasin most is azt mondja ne adja fel magát .
Mahir két tûz között , mit lép majd kire hallgat ?

Kenan egy Nõnapi ünnepségen pontosan a nõk elleni erõszakról beszélt , hogy még a mai napig létezõ probléma ez és ennek nem szabadna , hogy megtörténjen .
10/10
Érsekvári 2016 márc. 07. - 11:57:02 10/10
(928/1350)
Üdv szép hetet neked ! Sajnos ez errõl szól a gazemberségrõl , gengszterekrõl .
A fegyverrõl lesújtó eredmény van Yasin látja komoly a helyzet . Ez az aljas Turgut rájött Mahir tervére és megelõzve õt mindent elrendezett mit fog tenni .
Egyetlen cél vezérelte még ha az életébe is kerül Mahirt gyilkossá tenni . Sok bûnözõnek útjában áll , Sinan is ennek örülne ha eltûnne Feride közelébõl . Orhan mekkora piszok, hogy apja elõl bujkál meg letagadtatja magát .
Osman jól a képébe mondta Necdetnek amit gondolt .
Bülent annyira sötét alak azt sem tudja mi van és most megint a gyereket bünteti a saját ostobasága miatt .
Turgut tényleg õrült még MS is csak bámul mire volt képes .
Mahir most mitévõ lesz mihez fog kezdeni .
malvinkicska 2016 márc. 07. - 10:12:47 Előzmény Érsekvári
(927/1350)
Szerintem amik ebben írva vannak az valami förtelem, az aljasság aljasságot szül , és mindig egy ember a gyõztes ez már mese a javából ilyen nincs, még az alvilágban sem, annyira meg van bonyolítva a helyzet, igaz mi minden részét látjuk értjük, a sok mocsok okát. Mahirt akarják eltenni, szabadon rabolhassanak, a másik azért övé legyen Feride, ez azért sok, megírom õszintén kezdek belõle kiábrándulni, nagyon unom, bíróság, rendõrség Turgut és a miniszter mocska, nem szórakozom inkább bosszankodom rajta sajnos most ezt érzem. Szinte nincs egy olyan Bölüm ahol egy kis béke lenne.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 06. - 17:35:58 10/10
(926/1350)
Turgut komoly problémát okoz most is . Sem Nazif sem Mahir nem tud felszabadultan örülni , mert nem látni mi lesz ebbõl a helyzetbõl . Mahir félreállva hallja MS beszédét ahogy lányának beszél Mahir Karáról , nagyon ellene van ez az ember .
Feride is érzi nem alaptalan Mahir aggodalma amiatt , hogy apja soha nem fogadja el Õt lánya párjának .
Sinant is Feridére uszítja odamegy a kórházba , Mahir nem örül a jelenlétének .
MS titokban elveszi Feride igazolványát és Sinant felhatalmazza intézkedjen esküvõ ügyben .
Turgut életben van , de egész biztos Mahir ellen fog vallomást tenni .
malvinkicska 2016 márc. 06. - 11:38:43
(925/1350)
Megnéztem a részt elég érdekes volt Mahir és apja közt, nincs titok, elmondta, mi történt, ami a T ügyet illeti. Az nagy volt mikor a võlegény elõtt oda ment F M-hez és megölelte, szépeket mondott neki, az apjának egy szál esze nincs mikor tönkre akarja tenni a lánya életét, minden áron menjen össze ahhoz a másik bûnözõhöz. a törököknél ez egy betegség, minden sorozatban benne van õk akarnak párt választani a gyerekeiknek, ugye ez nekünk fura, igaz ez náluk a trend. Az most jó, hogy ez a mocsok nem halt meg.
10/10
iscret 2016 márc. 05. - 18:26:15 10/10
(924/1350)
Nagyon jó a sorozat, én korábban nem néztem, mivel nem értettem. Most, hogy feliratozva is nézhetõ, hála a fordítóknak!! Sajnos minden nap csak pár perc egy rész, de így is nagyon õrülõk , hogy nézhetem, szerintem nézhetjük. Kenan hiányomat az Ezel címû film nézésével enyhítem.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 05. - 17:56:05 10/10
(923/1350)
Neked is szép estét , hétvégét ! Nazif papa sem szívleli Necdetet és nem örül , hogy az utcájukba lakik .
Mahirt kihallgatja az ügyész aztán el engedi . Végre egy tisztességes ügyész aki Feridét elismeri és a döntését helyesli amit a Kara ügyben hozott . Mahir a bírónõnek kiönti a szívét mi nyomasztja Turguttal kapcsolatban .
Végre a jó hírt megtudja apja szabad lett .
Sajnos Feride nem örülhet a családdal , jobb ha nem mutatkoznak megint egy darabig .
Orhan mûbalhét csinál , hogy elterelje magukról a gyanút .
Mahir hazatér és örül apjának , de valahogy látják rajta valami történhetett, más mint szokott lenni .
malvinkicska 2016 márc. 05. - 09:02:18
(922/1350)
Szia szép hétvégét neked, Vallott Mahir, most aza kérdés, az a másik jobbik mit mond, mikor jobban lesz, mert hogy be akarja sározni az biztos, érdekes most már Feride egy percre sem hagyja el Mahirt mindenhova kíséri nagy dolog a szerelem, és mindig vannak legyõzhetetlen akadályok köztük sajnos. az a jelenet nagyon megható volt, mikor hazaért, és átölelte az apját M, mindenki együtt volt Orhan kivételével. az is kezd már másképp gondolkodni, azt játszotta félti a csajt mi lesz kígyóval, a vezetõnõ bevette a dumát, nagyon bírtam. A Végtelen Sz 9 részének az elsõ fele fent van, nagyon érdekes.
malvinkicska 2016 márc. 04. - 14:50:36
(921/1350)
Látod mikor írom mesterkélt már sokszor, igen az volt a rendõrség ott lesz és még csak egy lélek sem volt, mintha mindenki meghalt volna abban az otthonba, itt is sok már a töltelék mondva csinált események, nagyon elrugaszkodik a valóságtól sajnos.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 04. - 13:09:34 10/10
(920/1350)
Szomorkás rész volt . Ebben a sorozatban mindennek értéke van a tekintélynek a szeretetnek a családnak a szabadságnak .
A gondok nem enyhülnek hiába tért haza Nazif papa .
Orhán az otthon melegére vágyódik és azt gondolja neki már nincs abban helye . Pedig nagyot téved és ezt az utat amin most jár egyedül Õ választotta magának. Dalyan meghatóan beszélt feleségéhez , de komoly ott is a baj .
Szegény Mahir ebbõl hogyan fog kijönni . Teljesen összetört eléggé aggasztó a helyzet .
Érdekes most elõkerült Yasin akkor hol volt amikor tudta mire készül Mahir az otthonba.
malvinkicska 2016 márc. 04. - 08:35:53 Előzmény Érsekvári
(919/1350)
A mai rész kórházas volt ez a lövés úgy megérintette Mahirt, szinte sokkolta szóhoz sem jutott, Feridének sem mondott semmit. A T apja õt okolja a történtekért, hátha Yasin tud tenni valamit érte. Nazif papa nagyon meleg fogadtatást kapott sok ember üdvözölte haza térését, sokan szeretik jó nyugodt ember a szeretett árad belõle, a kisfiú ki se száll az ölébõl. Orhant most megsajnáltam mikor elmondta a csajnak, a helyzetet, de nem jól gondolja, mert õt is meleg szeretettel várja a család, a papa megígérte haza hozza, az anyjának, hogy boldog legyen.A barát felesége elég rossz bõrben van a kórházban, de nagyon szépeket mondott neki a férje, olyan megható volt, szinte a halálos ágyán fogja kezét és úgy elmélkedik. Mahir eddig milyen erõs volt, most meg összeroppant, egy pillanat alatt jól szemléltetik, õ egy meleg nyílt szívû ember, nem egy bûnözõ alkat.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 03. - 17:21:18 10/10
(918/1350)
Az idõs otthon kihalt volt sehol egy rendõr egy ápoló vagy valaki ez érthetetlen , Mahir és Turgut huzavonája addig fajult Turgutot eltalálja a golyó . Mahir az autóval viszi kórházba .
Feridének a Kara család megköszöni az ügyben tett jó szándékát , de az ügyésznek ez nem tetszik és közli fellebbezni fog az ítélet ellen . Nazif papa a szabadság illatát élvezi a családdal , de Orhan csak messzirõl figyeli õket .
Dalyan is kiszabadult . Feride megtudja az otthonba valakit lelõttek . Mahir sajnos bajba kerülhet , mert az öregúr azt fogja tanúként mondani Mahir lõtte a fiát . Nagy az esélye ennek .
malvinkicska 2016 márc. 03. - 11:05:31
(917/1350)
A Kara családnál egyik baj megoldódik ott a másik, az öreg szabad erre fel az a mocsok jól kibabrált Mahirral, most azt fogja mondani az lõtte meg pedig dulakodás közben sült ek véletlenül a fegyver, mind két új lenyomatnak rajta kell lenni, M még olyan becsületes a saját autójával szállította kórházban, esélyt adott neki a túl
élésre, de minek, döglött kutyának árokba a helye. Feride mikor megtudta, hogy lövés volt rögtön síetett, mert félti Mahirt gondolom. Az öreg nagyon aranyos volt a családdal Orhán a fal mögött nyelte a könnyeit, nem mert mutatkozni sajnos. Az a szemét most mindent be vallott kiket öletett meg, olyan, mint egy hóhér. A végtelen sz fent van de sajnos nem értem még rá megnézni.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 02. - 16:42:18 10/10
(916/1350)
Necdet és Mahir találkozása nem nevezhetõ túl barátságosnak , de most megtudta az a patkány is ott lakik . Mahir még nem tudja mennyien vadásznak rá , mert a félszemût is ráakarja uszítani Turgut .
A börtönben a két jó barát elõször nem ért egyet valamiben .
Még Feride is elérzékenyül amikor felolvassa Nazif papa ártatlan és szabad ember .
Mahir az idõs otthon elõtt várja Turgutot , aki besétál késõbb és a folyosón követve õt szembefordul Turgut egy pisztolyt szegezve Mahirra . Ami aztán el is sül , de nem tudni még ki lõtt , kit talált el .
malvinkicska 2016 márc. 02. - 13:13:01
(915/1350)
Feride csak kihozta a börtönbõl az öreget a beszéd jól volt megírva ez még elég hitelesnek tünt. A tárgyalás elõtt mikor beszélgetett a másik két bíróval azok is csak néztek T milyen egy mocsok ember. Aztán még fegyvert fogott Mahirra, nem is írok már jelzõt, mert nyomda festéket nem tûrne. A kisfiú a legboldogabb, mert legalább lesz neki férfi modell a családban, mivel az apja elhagyta teljesen. Szerintem most megint Mahir lesz bajba, mert minden áron szeretnék eltenni láb alól, a félszemût is rá állította az a mocsok T.
malvinkicska 2016 márc. 01. - 11:40:07
(914/1350)
Azt elfeledtem ezek a török férfiak elég hamar haragszanak és sokáig békülnek meg, mintha õk lenének mindenek felett, ezt már több sorozatban megfigyeltem, biztos ez a mentalitásuk. Mahir eddig elég békés jó ember volt, most meg dúl- fúl Yasinra, mint egy kislány, akinek elvették a játékát. Feride szóvá is tette nem szereti ilyennek látni, de nem nagyon érdekelte.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 01. - 10:40:33 10/10
(913/1350)
Orhan a lánnyal egész éjjelt a szabad ég alatt tölti csakhogy elkerülje a félszemût.
MS lakáshoz juttatja Turgutot ahol megbújik , az újságban meglátja apja hírét . Most ezzel a hajjal egész fiatalos Turgut , nem az a hátra lenyalt van , bár oly mindegy így is úgy is mocsok alak .
Yasinra még mindig haragszik Mahir és Feride is szóvá teszi mennyire szívtelen tud lenni .
Kis Nazif újra bepisil szegény gyerkõc .
MS ravasz fondorlatos módon azt találja ki az egészsége akkor javul nyugszik meg , ha a lánya hamarosan összeházasodik Sinannal ez jót tenne neki . Feride szóhoz sem jut ettõl , persze Sinan meg tetteti magát , de közben nagyon is akarná , hogy így lenne .
malvinkicska 2016 márc. 01. - 09:53:03 Előzmény Érsekvári
(912/1350)
A mai rész is akkor maradt abba mikor találkozott Necdettel Mahir nagy szám lesz biztosan. Orhan együtt volt a csajjal de ez nem megy sokáig, mert kígyó fura ember hamar rájön a dolgokra. A feride apja épp olyan féreg, mint a barátja T, jól mondja a közmondás madarat tolláról embert barátjáról, ezek ketten ölnek, és elevenítenek, büntetés nélkül azért ez sok egy kicsit. A lányát teljesen tönkre akarja tenni, azzala másik féreggel az minden sorozatban szinte banditát alakít, azt sem csipem. A tárgyalást várom, mert Feride azt reméli szabadul az öreg, elég régen bent van szegény ideje lenne. Turgut nagyon ronda karakter ,de jól hozza a formáját az biztos, attól eltekintve, hogy én gyûlölöm.
10/10
Érsekvári 2016 febr. 29. - 14:42:44 10/10
(911/1350)
Elfelejtettem még két fontos eseményt , Orhan most megtudta menteni a kígyó elõl a lányt , de hosszútávon mit tud majd tenni , veszélyes dologba kezdett. Az a hely nem egy leányálom . Dalyan is egyre több gonddal küzd sajnálom a két öreget hiába faragták kemény fából õket a lelkük érzékeny nagyon , fõleg a családjukat ért bajok miatt nem is magukat féltik értük aggódnak .