Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 aug. 17. - 09:45:34
(1210/1350)
A látottak magáért beszélnek, valami borzalom, nagyon tragikusan írták ki õket, pedig egy üde színfolt, volt mindkettõ. Az biztos ezek drámában verhetetlennek, ilyet csak õk tudnak, ennyire fokozni.
Reméljük lesznek szép részek is.
10/10
Érsekvári 2016 aug. 17. - 09:10:38 10/10
(1209/1350)
Megnéztem a részt , ezek után nehéz szavakat találni . Nem is szeretném részletezni , megszakad az ember szíve .
A színészek hatalmasat alakítanak , de most különösen .
A hatása alatt vagyok még .
10/10
Érsekvári 2016 aug. 15. - 14:20:24 10/10
(1208/1350)
Szia szép hetet ! Ez kemény rész volt a mosolygós örömteli nap mivé fajult . MS elérte célját elmaradt nem kis áldozat árán az esküvõ . Mahirnak és családjának nagyon nagy vesztesége lett .
Eltelt 8 hónap alatt Mahir nagy változáson ment keresztül , de a magyarázat még hátra van mi történhetett .
malvinkicska 2016 aug. 15. - 13:12:18 Előzmény Érsekvári
(1207/1350)
Szeretettel köszöntelek az új héten, a szemét M S jól elrendezte egy szem lánya legszebb napját a tûzön égjen meg, az ilyen apa. Az nem világos nekem, 8 hónap alatt mi történt és most Mahirt dugják börtönbe, mit csinált, remélem majd kiderül. a másik meglátásom ok ez a szörnyûség, nem bír el ennyi részt akár milyen jó indulatú, is vagyok lett volna rövidebb és másabb. A második évad zárója nagyon tragikus lett.
Azt szeretném neked írni néztem az É K-nõjét a tv-brn nagyon jó volt sok mindenre lehetett figyelni, mivel nem kellet olvasni, már fel is rakták, amúgy nem sok újat adnak az új csatornán tiszta ismétlés, engem hidegen hagy, mert vana mit láttam, van amit nem is néztem akkor sem, meg most sem fogom, nekem nem egy nagy durranás.
10/10
Érsekvári 2016 aug. 13. - 17:49:08 10/10
(1206/1350)
Üdv és szép hétvégét !
Nehezen jön el az esküvõ , sejteni lehet valami készül......az a baljós öngyújtós kéz nagyon idegesítõ .
Songül egyre jobban eltávolodik Yasintól . Bülent ismét próbálkozott , de Ilknur jól tette nemet mondott neki .
A szülõk a börtönbe mennek Orhanhoz , de megtudják elment már . Egyenlõre otthon próbálják eltitkolni ezt az esküvõ elõtt . Nincsenek még hivatalos papírok erre hivatkoznak késõbb adják oda .
Aytent Necdet hívatja aki most börtönbe van és Ayten valamit kitalált , mert a kaszinóba megy és az ott dolgozókkal beszélni akar.
malvinkicska 2016 aug. 13. - 14:31:53 Előzmény Érsekvári
(1205/1350)
Safyie és Nazif elmentek Orhan elébe a börtönbe és nem találták ezért hazudnak a családnak, nincs kész a papírjai, nem akarják megzavarni az eskûvõt. M S meg közben készíti az ördögi tervét, mert most vagy soha, nem is csinál belõle titkot. Aytent hívatta Necdet a börtönbe azt mondja félreértés történt de tudjuk nem így van. Aztán Ayten viteti magát a bárba, és ott a teljes személyzettel beszélni akar vajon miért. Nagyon sajnáltam a házaspárt, hogy így kitolt velük Orhan annak is elmentek otthonról agyilag. Songül elég flegmán beszél Yasinnal, még mindig haragszik. Aztán Bülent is megjelent Ilknurral akar menni az esküvõre, de a nõ nem. a következõ részben lez biztos a szörnyûség elõre készülök.
Szép kellemes hétvégét kívánok.
10/10
Érsekvári 2016 aug. 11. - 14:36:19 10/10
(1204/1350)
Szia ! Valóban a színészi alakítás csodálatos Mahir - Feride elsõsorban , de a többieké is .
A kedves papa a vacsoránál sok nem tetszõ dolgot mond Mahirnak szinte õ tervez meg mindent hol laknak hova utazzanak . Feride nem akar apjának csalódást okozni elfogad mindent , de Mahir másképpen látja . Tervez valamit ez a aljas MS .
Attól félek Seyis Orhant a saját testvére Mahir ellen akarja majd felhasználni .
Izgalmas részek jönnek .
malvinkicska 2016 aug. 11. - 12:55:57
(1203/1350)
Üdv ez a M S egy nagyon aljas ember, milyen kelepcébe csalja a saját gyermekét, igaza van Mahirnak mi köze neki milyen házban fognak lakni. Szervezte titokban a balhét, szóval rossz nézni mire képes egy ember. Egyszerûen nem találok szavakat, ledöbbentett amiket hallottam tõle. Az éltetõ ebben a sorozatban a kitûnõ színészi játék, mert már rég abba hagytam volna, különösen M és F.
10/10
Érsekvári 2016 aug. 10. - 11:45:59 10/10
(1202/1350)
Üdvözöllek !
Seyis a gengszterek között a király ? Jómódú és mekkora sleppje van , Orhant micsoda fogadtatásban részesíti . Ezért az autóért meg egyebekért mekkora árat fog fizetni mit kell majd tennie érte ? Valami nagyon rosszat sejtek . A család semmit nem tud róla azt sem sejtik már kiszabadult , várják haza .
Ayten gonoszkodik a másik nõvel most valamit törleszt . Songül - Osman egyre helyesebb együtt .
Feride boldogan hívja meg apja nevében Mahirt estére vacsorára . Mit tervelhetett ki megint ez a sátánfajzat .
malvinkicska 2016 aug. 10. - 10:48:47 Előzmény Érsekvári
(1201/1350)
Szia drágám, nagyon szép volt ez a rész is. Mahir olyan szint meszelt ami Feridének tetszik. A meny asszonyi ruha is kész, Mahirék fizették, meghallja F mennyit költenek miatta, és nem akarja, mivel nem a pénztõl lesznek boldogok, és ez igaz is. Songül nagyon szépen tud nézni aranyosak, együtt Osmannal az egy csendes kis teremtés. Orhant kihozta a börtönbõl Seyt, kocsi több öltöny mi lesz ennek az ára, nagy lakás, ami szem szájnak ingere itt minden van. Ayten jól megmondta a csajnak a magáét, börtönbe lesz Necdet õ meg itt terhesen, igaza van ha nem hagyja magát A. Azt még elfeledtem Ayten még mindig szeretné Mahirt, mikor találkoztak beszélgettek róla. Az biztos M és F úgy alakítják a szerelmest, ember legyen a talpán akinek itt kétségei merülnek fel, nagyon tökéletes én elhiszem simán azta a nagy szerelmet köztük, pedig tudom ez sorozat csak. Az a kár ronda dolgok fognak történni nagyon sajnálom.
10/10
Érsekvári 2016 aug. 05. - 16:16:02 10/10
(1200/1350)
Szia Malvinkám ! Nagyon jó a sorozat hiába láttam sok mindenre nem emlékszem már , így újra átélem a jót a rosszat .
Most elérkeztünk a legizgalmasabb részekhez .
MS elismeri Mahir túl tesz rajta kinyomoz elér megtud mindent . Ezért nem várhatja meg , hogy elérjen hozzá .
Azt is megtudja , hogy Necdet a rendõrségen van . Most Adnan ügyészt ráállítja egy gengsztert találjon Necdet helyett , aki elviszi a balhét , mert különben bajba kerülhet . Ezek a nagy pozícióban lévõ emberek hihetetlen ahogy vegyülnek a bûnözõ alvilággal .
Aytent nagyon megviselte az eljegyzés , Mahiron még most sem tette túl magát . Attól viszont megkönnyebbült , hogy Necdetet letartóztatták . Songül egyre jobban távolodik el Yasintól .
Hazatért a házba a két nõ Feride apja most az álarcot felvette a jó szerepét játsza .
malvinkicska 2016 aug. 05. - 08:41:07 Előzmény Érsekvári
(1199/1350)
Szeretettel köszöntelek, itt aztán megy a színeskedés, ami M S illeti, hozza a formáját adja a szeretõ apát még a család is visszatér, az otthonukban, úgy elkábította Feridet és a feleségét. Az ügyész sorolt annyi banditát, egy fél országot van kivel ki irtani nem egy embert, ezek csak banditákkal vannak körbe véve, lehet válogatni, mint a vásáron. Az este nagyon érdekes és szép volt. Songül még mindig haragszik Yasinra, amiért ennyire elhanyagolja. Mahir elment és a nem tetszõ sárga színt meszeli, érdekes a hagyományos régi meszelõvel mivel már, nem így festenek, hanem hengerrel. Gabusék aranyosak megírták az ismertetõbe mi várható, ugye M S megtorlása, majd a rész végén, lelkileg készülök.
10/10
Érsekvári 2016 aug. 03. - 13:40:46 10/10
(1198/1350)
Csoda szépek voltak jó rájuk nézni , gyönyörû pár . Aki számít barát ott van , taps fogadja õket amikor megjelennek . Elérkezik gyûrû felhúzása amikor váratlanul begördül MS autója , majd unott képpel felhúzza újukra a gyûrût.....Mahiréra csak félig .
Érdekes szertartás következik a tánc is nagy hagyományuk . Feridét és anyját otthon akarja látni az apja ezt mondta a lányának .
Elmenõben még figyeli a boldogságukat és MS - nek máris gonosz gondolatai támadnak .
Necdet végre rács mögött , Ayten a kritikus idõpontban nem tudott alibit biztosítani neki .
Kellemes napot !
malvinkicska 2016 aug. 03. - 09:15:17 Előzmény Érsekvári
(1197/1350)
Szia megtörtént az eljegyzés aza szemét apja oda ment képmutató egy valaki, meg akarja ölni Mahirt milyen lelkületû ember az ilyen. Gyönyörûek együtt szépen táncoltak is, Songül az nem nagyon tud táncolni,de aranyos volt a kis fiatal emberrel. Necdet rács mögött ott van jó helyen Ayten nem hazudott meg mondta a valót. Az igaz utálatos szerepet kapott M S de nagy színész az biztos, mert ha kell gonosz ha kell aranyos, jól hozza a karaktereket, attól eltekintve gyûlölöm amiért ezt csinálja a fiatalokkal.
Szép napot neked.
10/10
Érsekvári 2016 aug. 01. - 16:14:19 10/10
(1196/1350)
Szia! Nagyon érdekes részek ezek , tetszik a nyüzsgés a készülõdés. Mahirék szépek csinosak Feridének minden színû ruha jól áll kék - piros abban is gyönyörû . A két örömanya jól kijön egymással és Kerime asszony most látja Nazif - Safye házassága mennyivel boldogabb , õszintébb mint az övéké . Nazif papa is elment MS kérni az esten vegyen részt .
Nagyon hangulatos az utca tele élettel , fényekkel kedves vendégekkel .
Jól gondoltam Seyis nagyon is érdeklõdik Ilknur iránt , megtudja nemrég vált el . Érdekes lehet ez még.
Ayten megtette a bejelentést Yasinnak aki most Necdethez készül .
malvinkicska 2016 aug. 01. - 12:44:16
(1195/1350)
Szia megnéztem a részt ez szép volt készülnek az eljegyzésre, de az a féreg M S nem akar menni, azt talán akárki kérhetné. Nagyon érdekes az ottani szokás, és egyben szép is. Feriden az a ruha, na azért Mahir sem akármilyen, szóval nagyon illenek össze. Necdetett feldobta Ayten jól tette, de még a félszemû is megjelent.
10/10
Érsekvári 2016 júl. 31. - 20:36:16 10/10
(1194/1350)
Szép estét ! Utolértem magam a sorozat részekkel , mert holnap új jön .
Tetszett Feride Mahir az új ház sárga falához öltözött a kék ruhájuk jól ment hozzá , még a polc a falon is kék volt .
Kerime tudtára adja a férjének este eljegyzés van ne hagyja csalódni a lányát .
Songül nagyon kimért Yasinnal , viszont Osmanra mosolyog örül hogy látja .
Necdet megvan nyugodva a Sinan ügy "süllyesztõbe" került . Gondolom a halál körülményeit vizsgálni fogják , hogy nem természetes halállal halt meg . Ezt nem úszhatja meg Necdet .
Kis Nazif iskola helyett az apjához ment , de kiderült a kalandja . Erre Ilknur a mûhelybe felkeresi Bülentet aki arrogáns a nõvel , majdnem kezet emel rá . Éppen az ott tartózkodó Seyis akadályozta meg , aki mielõtt bement Ilknur alaposan megnézte õt.
malvinkicska 2016 júl. 30. - 13:26:40 Előzmény Érsekvári
(1193/1350)
Köszöntelek, lázasan megy a készülõdés ajándék vitel, kész a ház, csak Feridének kicsit sárga a fal, aranyosak együtt. Az anyja felkeresi M S-t aki elég hûvös, mint mindig, de semmi érdemlegest nem beszélnek, hívja az estére. Necdet fél bujkál. Songül még mindig haragszik Yasimra. A kis Nazif nekem túl okos, most is lógott az iskolából az apjához ment, aki tele beszéli a fejét, és az anyja a szenvedõ alany, mert az öreg hallani sem akar róla. Ilknur felkeresi B-t és még kezet emel rá, a férfi menti aki Orhannak nézi a kocsit, mert mire szabadul kocsit akar neki.
Szép és jó hétvégét kívánok.
10/10
Érsekvári 2016 júl. 28. - 13:57:10 10/10
(1192/1350)
Üdvözöllek ! Feride apja gonosz még a nézése is borzasztó . Selim nevû emberétõl kér ötletet hogyan tudná megsemmisíteni az ünnepüket . Pedig milyen boldogan készülõdnek , Feride gyönyörû menyasszony a ruhában . A házat amikor nézik a zene kellemes hangulatot áraszt és Õk vidáman csinosítgatják a jövõbeli fészküket .
Aytennek az énekesnõ a gyerekrõl beszél biztos nehéz neki ezeket hallania . El is ment amikor megtalálta Necdetnek adott ajándékát. Véletlenül meghallja a Casinóban Necdet miket mondott Mahirról meg Sinanról . Mit kezd majd vele , mert Erdal ügyvédnek
elég zavarosan adta elõ , persze nem úgy mondja el amit hallott .
malvinkicska 2016 júl. 28. - 10:40:20 Előzmény Érsekvári
(1191/1350)
Szia megnéztem az esküvõre készülnek lázasan, a Mahir anyja a lányokat mozgósítja, ne feküdjenek, hanem tegyék a dolgukat. M S elkezdte szõni a sátáni tervét az esküvõ ellen, biztos abban sántikál, mindig van mellette, egy ördög fióka aki segít neki ez egy borzalmas dolog. Ayten kihallgatta Necdetet, és milyen fineszes tanácsot kért az ügyvédtõl, lehet bejelenti, amiért annak a nõnek gyereket csinált. Azt a rózsafüzér szerû láncot is szét tépte, olyan dühös, lehet ezt most nem ússza meg Necdet, de meg érdemelné amilyen féreg az is, hogy meglakoljon valóban õ tette.
A gond az most már csak szombaton tudunk többet.