zsazsa777 2015 febr. 13. - 08:48:56
(135/155)
Az igazság az, hogy szeretem elejétõl nézni, (ha nem látom az elejétõl, sok megválaszolatlan kérdés merül fel bennem) és kb. az 5-6-ik résznél döntöm el, hogy nézem-e.
Türelmetlen vagyok, nem tudnék most visszanézni 9-11 részt! Megvárom ennek a végét és megnézem, hogy mi kezdõdik "újonnan".
Azt hiszem, hogy egyetlen török sorit néztem végig eddig, ha jól emlékszem SEHEREZÁDÉ volt? A mostani Szulejmán fõszereplõivel (ill. volt belõlük 5-6, akik mindkettõben szerepeltek)
A másik, amit elkezdtem, de nagyon hamar abbahagytam, mert agresszív, gyilkolós, véres volt, amikor 20 év múlva visszatér plasztikázva és bosszúhadjáratot indít. Lehet, hogy EZEL?
Bocsi, lehet, hogy sok voltam.
malvinkicska 2015 febr. 12. - 12:57:26 Előzmény zsazsa777
(134/155)
Köszönöm szépen a szép szavaidat, mi most a szenvedély száz színét nézzûk igaz én online mivel nincs olyan adóm a 9-résznél jár de jó fent van a sorozat baráton is még nem sokat kell pótolni. Aztán én a török sorozatok szerelmese vagyok a super Rv2-õn megy a Kuzey Güney egy családi sorozat látogass el a topicjába, informálódj. Az elfeledtem a Story5-ön megy a szenvedély sz sz. A kérdésed a továbbiakban is megválaszolom, ha tudom rá a választ.
zsazsa777 2015 febr. 12. - 09:17:50
(133/155)
Kedves ILDIMIX és MALVINKICSKA ! Nagyon aranyosak vagytok! Nem is kell nézni a filmet, így is teljes az infó! Azt sajnálom csak, hogy nem néztem az elejétõl. Írjátok meg, mi kezdõdik legközelebb, én is bekapcsolódok.
malvinkicska 2015 febr. 11. - 16:32:20
(132/155)
Az öreget letartóztatták az tagad mindent, szembesítették Heliossal hazudott végig, de elvitték. Alberto az biztos megõrült összetépett fényképeket, aztán magára zárta az ajtót az anyja a cseléddel alig tudtak bemenni, félpucéron találták magán kívül G hívott orvost. Nekem most már nem annyira lenyûgözõ, mint volt, sok benne az unalmas rész. Amaralina az mondta a csávónak õ még szûz és eljött az ideje feküdjenek le, mert õt szereti igazán.
malvinkicska 2015 febr. 09. - 17:34:42
(131/155)
Cassiano vett egy házat ahol együtt fognak élni, Alberto nagyon rossz ideg állapotban van az õrültség határán, mindent elvesztet, az anyja kétségbe van esve. Heliost megkereste a börtönbe Alberto és mondta nem számithat, a nagyapa által igért pénzre, mert addig az öreg meg is halhat, mire õ szabadul, gondolkodhat H mit csinált. Az öreg megfosztotta a tisztségtõl A-t a vállalkozásban.
offtopic
ildimix 2015 febr. 08. - 23:08:28 Előzmény malvinkicska
(130/155)
Sajnáltam, hogy Cassiano nem jelentette fel Albertot. Szerintem is teljesen elment az esze.

Jó volt Herceg lánykérése tiszta romantika. Szerintem õk összeillenek.

Nikol és Kirino milyen jól szórakozott az esküvõn szerintem õk is összeillenek. Úgyis egymásra találnak Dora meg kimegy a képbõl.

Még 2 hét kb és vége a sorozatnak jól gondolom?

Várom a hétfõt bár csak este tudom visszanézni a filmet.
malvinkicska 2015 febr. 06. - 17:57:57
(129/155)
A mostani részek már a vége felé tartanak, meg volt az esküvõ Juliano és Natasa, érdekes volt az apja adta össze õket. Quirino és Doralice közt vita, miért ment el magyarázat nélkül külön szobában alszanak, D nagyon sír de a férfi hajthatatlan. Guimar kezét megkérte Herceg nagyon szép volt a körítés hangulatos, táncoltak. Alberto leleplezõdött de a régi barátságukra tekintettel nem akarja feljelenteni Cassiano, inkább szánja szinte meg bomlott az elméje A-nak, mert mindenkit elveszített, ahogy ez játszódik nekem csodálatos, hiteles a játék nem sok benne a túlzás.
Ildi utána néztem és Erick Elias kérte meg a kezét Karla Guidinak, New Yorkban a repülõtér kijelzõjén jelent meg a kérdés Karla hozzám jössz feleségül. és eztán megjelent egy karika gyûrûvel a kezében Elias. Tudod nekik már két szép kislányuk van. Remélem nem írtam sokat
Üdv neked.
malvinkicska 2015 febr. 05. - 17:26:00
(128/155)
Megnéztem nagyon romantikus volt a lány kérés Cassiano megadta a módját, Alberto megismerte a gyûrût, hogy mibõl készült, aztán a robbantás is meg hiúsult aminek örülök. Képzeld régebben olvastam, hogy valamelyik színész reptéren kérte meg a kezét a lánynak akit feleségül vett, az is nagy szenzáció volt.
malvinkicska 2015 febr. 05. - 15:57:35
(127/155)
Én még nem láttam a mai részt mivel nagyon el voltam foglalva köszi az elõzetest, szerintem is egy másik csatornán biztosan többen néznék, mert nekem is írták, azért nem nézik nincs RTL2.
offtopic
ildimix 2015 febr. 05. - 15:53:40
(126/155)
Nagyon jó rész volt ez is, végre Szilvesztre bevallotta az igazat cassianónak. Tetszett a romantikus ránykérés látszik, hogy már nagyon a vége felé haladunk. Szerintem ha a sorozatot valamikor ismételni fogja az rtl akkor többen fogják nézni és pörgõs fórumot fognak csinálni. Én az ismétlést már nem nézném meg, de nagyon szeretem ezt a sorozatot mert nincs benne öldöklés. Dorának nem tetszik Nikol ottléte, de ezt nem mondja a kisfiú elõtt. Szerintem ezt már írtam is Kirino és Nikol összefognak jönni. Várom a pénteki részt, amit csak az rtlmoston fogok tudni megnézni.
malvinkicska 2015 febr. 04. - 17:55:53
(125/155)
A sorozatban végig a dörzsöltség volt, mindig kijátszották, egymást és nem volt brutalitás, most az öreg jól meg akarja vezetni a hatóságot de remélem nem fog neki sikerülni. A baba dolog az annak az a hepje de minek. G jól utálja az öreget mindenütt árt neki ahol csak tud, a férje miatt bosszút áll.
offtopic
ildimix 2015 febr. 04. - 16:42:31
(124/155)
Dioniszio megint átverte a rendöröket jó kis mesét talált ki Hélioszról és az üzleti feladatról. Nikol jól tette, hogy feljelentette dionisziót.

Dora már beteges ezzel a kicsivel minek kell neki?

Lino is gazdag lett sok pénzt kap a ruhákért. Jó kis vége lesz így a sorozatnak. Hátha candino is meggyógyul ha elviszik orvoshoz.
malvinkicska 2015 febr. 04. - 11:49:43
(123/155)
Szióka hétfõn nagy sokára meg csinálták, persze az öreg csak tette magát, hogy jó színben tûnjön fel nagyon ravasz.A Tv2-õn felezik elõször az új sorozatot, bele nézek Livia miatt, és meg írom majd neked. Emlékezz Reina abba hagytam, egyszerûen az egy felépítetlen valami, olyan idõ ugrálások vannak benne, talán hülye mindenki, egyszóval nekem nem jött be, viszont most nézem az olasz Sólyom És Galamb az tetszik, csak most is el vagyok nagyon foglalva a gyerekek dolgoznak, én csinálok sok mindent tudod az állatok, ellátása egyebek nem untatlak. További szép napot.
offtopic
ildimix 2015 febr. 04. - 09:29:49
(122/155)
Malvin remélem már van normálisan neted. Én így jártam a levelezõmmel 3 napig nem tudtam megnézni a leveleimet nagyon bosszantó volt.

Vissszatérve a sorozatra: szerintem Dorának elment az esze nem a valóságban él. Minek neki még 1 kislány mikor munkája sincs? Jó tudom film de õ azért akarja ezt a kicsit, mert Julianonak és Nataliának kisbabája születik.

Szerintem Héliosz Tarisz kedvéért megtörik és vallomást tesz. Dioniszión annyira látszik, hogy csak színészkedik Candinoval engem nem gyõzött meg. Sajnálom a fiút biztos bele fog ebbe betegedni, mert majd megtudja csak látszat volt ez a jó viselkedés.

Végre Cassiano rájött, hogy Szilvesztre az áruló remélem jó kis csabdát csinál neki.

Várom a folytatást.

A szerelem száz színébe belenéztem jó kis film majd nézd meg ha felteszik a netre, a kettõs életet élõ lányról a sorozat nem tetszik sok benne az ordibálás azt nem is fogom nézni.

A tv2-n nem fogom tudni nézni az új sorozatot mivel ütközik a sztori 5 sorozatával, de majd írd meg milyen a sorozat. Ha olyan lesz a véleményed, mint az emlékezz reináról akkor nem fogom bánni.
malvinkicska 2015 febr. 03. - 16:48:51
(121/155)
Végre kifog derülni az igazság, az öreg szemétségérõl mindenkivel, hogy bánt, nagyon meg érdemelne egy kis jó leckéztetést. Alberto is most jött rá a bánya érték, és fél, Cassiano gazdag lesz, az is azt gondolja, másnak nem jár jó lét csak neki. Vannak benne olyan részek amik nem kellettek volna bele az a kecskés dolog, na de így is jó.
malvinkicska 2015 febr. 02. - 20:29:54
(120/155)
Köszi megtettem. most olvasom a TV2ön február 16-tól Fiorella cimmel indul Livia Britó fõszereplésével sorozat 17,30-kor.
suxel 2015 febr. 02. - 14:59:11
(119/155)
Off

Bemasoltam ket ertekelo szoveget a ma indulo sorozatoknak a topikjaba. Csekkoljatok, ha erdekel.
malvinkicska 2015 febr. 02. - 12:31:37
(118/155)
Szióka képzeld péntek óta nincs rendes net szolgáltatás, pár percekre jött csak meg, most is döcög de valamivel jobb.
Ma este a Story5-ön indul 18 és 19 ó kezdéssel két új sorozat, az egyiknek Silvia Navarro a fõszereplõje, a címe Szerelem ajándékba. A másik a Szenvedély száz színe Erich Elias és Esmeralda Pimente a fõsz.. 3 lány testvérrõl szól azt olvastam Suxel ismertetõjében jó nézhetõ nem hosszú sorozat. Az RTL2õn február 23 Rosário, március 2-tõl Miserables, Corazon Esmeralda tehát 3 új sorozat sokat még nem tudok róluk. Az ami nagyon bosszantott pont azt nem láttam mikor a felügyeleti jogot megkapta Esther a kislánya felett, de most már pótoltam gyönyörûen énekelnek is ezek a színésznõk, már mint Cristal, és Gio is. Teljesen érzõdik a vége fele a történet.
malvinkicska 2015 febr. 01. - 17:36:31
(117/155)
Nem tudok írni napok óta nincs net sajnos, a szolgáltató fel sem veszi a telefont, mikor jó lesz le írok neked mindent, az új sorozatokkal kapcsolatban, a story5-ön jónak írják , majd látjátok nekem nincs írtam már sajnos.
offtopic
ildimix 2015 febr. 01. - 17:12:42
(116/155)
Szerintem Kirino már nem fog összejönni Doralisszal, hanem Nikol lesz az új párja. Hülyeség szerintem, hogy berakták ezt az örökbefogadási cirkuszt Dorának minek kell Beatrix mikor ott van a kis Wiliam? Ha ez nem lenne akkor szerintem a pár újra összejönne.

Köszi, hogy írtál a 2 új sorozatról remélem leadja majd az rtlmost mert nekem ezek az idõpontok koraiak. Azt már tudod, hogy mirõl fognak szólni? Holnap belenézek az új sztori5-ös sorozatba kíváncsi leszek milyen lesz.

Ezek az új sorozatok amirõl írtál premierek?

Szokta már reklámozni az rtl2?

Várjuk a karibi folytatását.