malvinkicska 2015 jan. 28. - 17:02:29
(115/155)
Heliost a börtönbe felkereste Samuel, de tovább is azt mondja õ a bûnös. A pénz teljesen elvette az eszét, és a nagyravágyás. Alberto is be van tojva, hogy kimondja a nagyapjára, hogy õ a felbujtó.
malvinkicska 2015 jan. 28. - 06:59:51
(114/155)
Képzeld sorozat özön lesz az RTL2 február 23-án indul a Rosario, március 2-tõl Miserables és Corazon Esmeralda, plusz amik a Story5-ön lehet válogatni szelektálni ízlésünk szerint. A Karibi eddig is jó volt remélem a vége is az lesz. Helios csak azt kapja amit érdemel, az öreg is biztos, nem marad büntetés nélkül.
offtopic
ildimix 2015 jan. 27. - 17:58:06
(113/155)
Of: Suxel köszi az infót a sorozatokkal kapcsolatban. Lehet belenézek majd de nem biztos.

on: Végre letartóztatták Hélioszt, már ideje volt remélem sok évet kap és Dioniszio lesz a cellatársa. Jól kijönnének ketten a börtönbe.

Szerintem Dolarisz ha visszajön félreérti Nikol ottlétét.

Ezt a filmet azért is szeretem, mert végre nincs öldöklés benne.

Várom a holnapi folytatást!
malvinkicska 2015 jan. 26. - 16:18:53
(112/155)
Most már látszik nem soká vége sok mindenre fény derül. ki az apja a kis beteg fiúnak. Heliost jól behúzták de megérdemli a sorsát egy nagyképû valaki. Az öreget kellene még megszorongatnia sok gonoszságáért, de remélem megkapja méltó büntetését. Vannak benne ebben is olyan szálak amiket nem kellett volna beírni, pl Dolaris elment, a fiú esküvõje sem volt még.
malvinkicska 2015 jan. 24. - 18:59:09
(111/155)
Nekem nincs ilyen csatornám nem is élem bele magam van a neten addig válogattok, miga kedvemre valót nem találok, mert a török sorozatokat csak úgy, egyik napról a másikra veszik le, a Mexikói egy kaptafára írt dolgoktól heroltom van A telemundó az agy betegségeivel foglalkozik sorozatosan eza Reina 3-ik a sorba attól félek nekem is elmennek otthonnan. Karibi jó ez tetszik nézem gyönyörû volt az olasz is megérte nézni.
suxel 2015 jan. 24. - 17:52:12
(110/155)
OFF


Ugyanakkor hétfõn indul 18:00-kor A szenvedély száz színe címû sorozat is. Ez a két újdonsága a Story5-nek. Ugye, ennek meg az lesz a címe, hogy Szerelem ajándékba. Már mindkettõnek megcsinálták a portos topikot.
offtopic
ildimix 2015 jan. 24. - 17:40:57
(109/155)
Nagyon jó a sorozat végre a barát is kijelentette, hogy a 2 név ugyanaz márcsak bizonyíték kellene, hogy dionisziót letartóztassák.

Hélioszt továbbrais 1 beképzelt alaknak tartom kíváncsi leszek a sok pénzzel megszökik az országból?

Örülök, hogy tetszik a szerelem és vérbosszú.

Nekem is nagyon tetszett azért is ajánlottam.

Február 2-án hétfõtõl indul a sztori 5 csatornán 1 sorozat 1 nõ kettõs életet él éjszaka sztriptiz bárban dolgozik nappal pedig 1 sok gyerekes család nevelõnõje. Beleszeret majd a gazdag munkaadójába hát nem tudom jó lesz e az idõpont elég jó 19 00 óra.

Visszatérve a sorozatra várjuk a hétfõt.
malvinkicska 2015 jan. 22. - 17:18:51
(108/155)
Helios tagad menyre földre, de megüzeni Dionisionak, hogy a légierõ pilótái gyanakszanak rá, hogy õ volt a megbízó. Guiomar énekelt a Caribibe, nagyon szépen ott volt Alberto is hallotta, neki is tetszett gratulált neki, és elvitte táncolni az anyját érdekes táncot lejtettek.Az öreg Samuelhez megérkezett az unokájával Manolo a barát. A pilóták elmentek Rafaelt kimenteni.
malvinkicska 2015 jan. 21. - 20:53:53
(107/155)
Remélem megkaptad amiket írtam, köszönöm szépen a részvéted, már az öcsém fia is otthon van a kórházból. A sorozat igen van ebben is egy két fura dolog de, egyik sem tökéletes. Azért külön hálás vagyok, hogy felhívtad a figyelmem azokra a sorozatokra, Szerelem És Vérbosszú 8-as résznél járok nagyon tetszik, ami még külön élmény a férfi fõszereplõ Elisa di Rvombrozaban õ alakította a grófot csodálatosan alakít, Alessandro Preziosi. A másikat nem játszotta le a sorozat barát majd megpróbálom ezt ha végig néztem, érdekes vagy 2 részt igen. Üdv neked.
offtopic
ildimix 2015 jan. 21. - 18:53:56
(106/155)
Itt vagyok végre írtam a moderátornak és aktiválta újra a lapomat. Új e-mail címet váltottam ezért nem akart beengedni a rendszer.

Jó volt a mai rész is Héliosz ugyanolyan beképzelt, mint volt. Azt túlzásnak tartottam az írótól, hogy még a turisták is felálltak az étteremben amikor Héliosz belépett.

Doralisznek minek kell 1 kisbaba? Na ez is hülyeség. Ott van a kisfiú akirõl gondoskodhatna én ezt nem tettem volna bele a filmbe.

Sajnálom a bányászt aki robbantott Alberto jól megfenyegette kiásta a múltját.

Sajnálom a barátnõdet aki meghalt fogadd õszinte részvétemet.
sorozatkedvelõ 2015 jan. 20. - 08:30:32
(105/155)
Szia malvinkicska!Ildimix kérésére írom az új címét/õ nem tud jelenleg belépni/.
ildiko.varga@gmx.com
malvinkicska 2015 jan. 19. - 19:45:33 Előzmény ildimix
(104/155)
Jó volt a mai rész, Alberto tör, zúz a kislány fél tõle, orvost hívtak hozzá, mert asztmás rohama volt. Helios le akart lépni nem tudott mennie kell a rendõrségre, de az öreg D próbálná kimenekíteni, H rondán beszélt a szüleivel ahogy szokott. Doralis ahol tartózkodik az utcán egy rossz sorsú nõ szült õ segített neki, de annak nem kell a baba, mennek a gyám ügyre, hogy magához vegye D a kislány neve Beatrix. D már megköszönte az apácáknak, hogy eddig ott volt, készül el a babával ha sikerül megkapnia, nagy vonalakban ennyi. Üdv neked.
malvinkicska 2015 jan. 17. - 16:56:45
(103/155)
Az természetes írok neked a sorozattal kapcsolatban, ami a hétvégémet illeti nem a legjobb, mert eltemettük a barátnõmet, aztán az öccsém gyerekének csúnyán eltört a jobb keze, meg kellett mûteni, szóval ez az élet, de erõs a hitem és próbálom fel dolgozni, sokat sírtam ,mert majdnem szomszédos a sírjuk a férjemével.
Szép legyen a hétvégéd.
offtopic
ildimix 2015 jan. 17. - 10:33:23
(102/155)
Tegnap tetszett az a jelenet, amikor Héliosz megfenyegette Dionisziót azzal, hogy feljelenti a rendörségen. Még a végén az öreg megöleti a fiút mondjuk nem sajnálnám, mert nagyon csúnyán bánik a szüleivel.

Karol elakart utazni, de a fiú megakadályozta azt mondta õt szereti és nem Cassiano hugát pedig szerintem ez nem így van. Minek kell hitegetni azt a szegény lányt? Ha nem Taiszt szereti, akkor rajzolás közben miért rá gondolt és minden modell az õ arcát jelenítette meg? Na nekem ez a szál nem kellene bele meg Candino nagymamáját sem szeretem irritál a szinkronhangja.

Hétfõtõl márcsak a neten tudom nézni a sorozatot, mert hétfõn kedden dolgozok, szerdán és pénteken leszek szabadnapos. Azért jövõhéten is írok mindennap úgyhogy figyeld ezt a fórumot.

Szép hétvégét neked!
malvinkicska 2015 jan. 16. - 19:26:34 Előzmény ildimix
(101/155)
Képzeld a tegnapi részt nem lehet megnézni, majd felrakják megnézem. Nagyon jók ezek a színészek természetesek, aranyos az Öreg Samuel, hogy beleélte magát, hogy megtalálták a turmalint. Aztán Alberto tört zúzott, szóval jó.Az Emlékek tavat kezdtem el végül 3 részt láttam , tetszik most könnyebb témát nézek, most ilyenre vágyom. A többi fórum ég az elégedetlenségtõl, azt hiszem hiába, annyiba vesznek, mint pipa füst, az ember, mostanság nem érték, szinte ki vagyunk szolgáltatva, még pénzünkért sem kapjuk amit szeretnünk.
offtopic
ildimix 2015 jan. 16. - 09:01:41
(100/155)
Örülök, hogy megtaláltad a szerelem és vérbosszút én ma fejezem be a sorozat nézését még van 3 rész hátra. Reggelig tudnám nézni annyira izgalmas majd írd meg a véleményedet ide, ha nem tetszik nem baj azt is tudomásul veszem. Az emlékek tavát is érdemes nézni ez 1 könnyedebb lazább sorozat, mint a szerelem és vérbosszú.

Visszatérve erre a sorozatra a mai rész jó lesz a halász fiú elmondja Héliosz apjának a fiáról az igazat õ látta a bérgyilkossal. Remélem Hélioszt hamarosan börtönbe zárják megérdemelné.

Visszatérve a Reinás sorozathoz nekem sok a 140 rész még ha 100 részes lenne akkor lehet belenéznék. Most elég a könnyek királynõje ilyen hosszú sorozatba.

Szép napot neked!
offtopic
malvinkicska 2015 jan. 15. - 17:31:46
(99/155)
Köszi szépen a szerelem és vérbosszú megtaláltam, el fogom kezdeni, képzeld nagyon bosszant eza török sorozatok sorsa, és dühömbe néztem Reinát kezd alakulni igaz szerintem ,nagyon szövevényes, oda kell figyelni ki kivel van, azt írják, jó lesz, nem tudom, nézem. A mai részt nem láttam, mert tudod biztos írtam már neked én a gyerekemmel élek, mivel õ házasság után nem akart elmenni, mindene a gazdálkodás a sokféle állat, páva , faj cicák galambok sertés, baromfi természetes azok is bráma meg ilyesmi, aztán sevri kis tyúkok. Õk dolgoznak és én szoktam etetni ilyenkor, ne haragudj, hogy ilyen sokat írtam, de ez most úgy jött. A nézõk fejében már az is megfordult a Francia dolgok miatt, de A Szuli marad, csak találgattunk, rendes választ még senki sem kapott, megírom õszintén én nem vagyok média ügyben járatos teljesen más területen dolgoztam, mikor nyugdíjas lettem, akkor vettem gépet, hogy azt a nagy ûrt kitöltsem, már elmúlt a nyüzsgés és így pótolom.
offtopic
ildimix 2015 jan. 15. - 16:33:25
(98/155)
Héliosz apja jól tette, hogy pofon vágta a fiát. 1 beképzelt alak, megérdemli, hogy nem talál munkát.

Várom a holnapi folytatást.

Malvin a másik török sorozatról nem írtak nektek, hogy miért veszik le a képernyõrõl?

Nem értem õket miért szórakoznak a nézõkkel.

A reinás filmet végül abbahagytad?

Akkor most csak a Karibi szerelem nézése marad neked, vagy elkezdesz valami sorozatot?

A szerelem és vérbosszút ajánlom neked vagy az emlékek tavát ezek a filmcafén vannak péntekenként.

A netrõl is le lehet ezeket tölteni.

Az emlékek tava 12 a szerelem és vérbosszú 16. részes.
malvinkicska 2015 jan. 15. - 10:04:12
(97/155)
Ebbõl már nem sok van hátra reméljük leadja, amit követnek a török sorozatokkal, az már felháborító, egyszerûen ezek hülyének nézik a nézõt, pedig biztos tudják kemény ezreseket fizettünk azért, hogy különbözõ csatornáink legyen. Helios nyaka körül szorul a hurok megérdemli a sorsát nagyravágyó szemét, az öreg aranyos, szerelmes, jól hozza a formáját.
offtopic
ildimix 2015 jan. 14. - 15:36:25
(96/155)
Ez a rész izgalmas volt fõleg a vége. Szerencse, hogy Cassiano nem hal meg még idõben kimenekítik.

Esthert sajnáltam, hogy nem vett részt a meghallgatáson.

26-tól adnak új sorozatot a török helyett? Nem értem az üzlet politikát bezzeg a Szulejmánt hagyják.

Semmit nem magyaráznak meg folyamatosan nézem a szerelemben fórumot hátha megtudok valamit, de eddig még semmi. Én törökül nem fogom nézni, inkább letöltök sorozatokat amit tudok nzni.

Visszatérve erre várom a folytatást remélem ezt már végigadja a csatorna.